Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...

Go down 
+114
SororMystica
Mystique
Amalka
Korplikan
Einar
Foto
primitive101
Lyra
Magic
orca
Kahali
Legion
Green
Melkior
vickoo
whitelady
Miljan
hawara
Mama
InisMona
DrChaos
MACICA
lady_starstruck
mznida
Smokva7
Archangel
keala
JedanOdOnih
Armin od Irima
Vega_1.618
kirin the wannabe
ukiss
PathFinder
Maria Elena
blizanka
daughter_of_Sun
10th insight
mEN_iN_WHite
Truman
Dantalion
hromi
flory
AzrielofDeath
skin
Grinder
bros
dr.chaos0
Pux
didica14
Dragony
Cinderella
MoW
Fantom
schmizzl
Skulptura
Flamezar
Groinx
PrototypE_93
Black Angel
Absynthia
orange
brle
biga
Athena
Ofca
Chakotay
Tigon
tomi
Remke
stnatan
Aurora Borealis
Michael Wittmann
josip21
Alex84
Berny_Sinara
Gea
Cuppycake.Disaster
tuby
Legionar
meli
floridana
Jaykof
Saroman
Tutankhamon
Malkavian
stella
Martisan
Blizzard
Sigmund Freud
arhont
opasko
garfild
Pandora
Aleksandar Veliki
Sengrath
None
malenaivi
B&W
gloria_g
Merkurica
Galileo Galilei
Milab
silver
pocahontas
Alpha
vitrys
zvezda
Red_Dragon
Svjetloisjena
sanja
vladimir
Rain
malena
Alen@l5
118 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 4:16 pm

joj ja sanjala jucer da me ovdje jedan kreten(znam frajera iz vidjenja uzasan je) goni :/ mrzim takve snove:D al dobro da sam se probudila brzo...sanjala sam da sam skrenula u drugu ulicu radi njega pa pokusala doc do doma
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimesri lip 17, 2009 10:00 pm

danas sam sanjala da čekam da mi dođe dijete koje sam upravo posvojila, neku curicu za koju sam kupovala lutku žute vile
tko zna možda za 7 godina posvojim djevojćicu, sudeći po snovima koji mi se ostvaruju cerek

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimečet lip 18, 2009 12:09 am

bilo bi to super :D a zanimljivo je kako neki mogu citat brojeve i slova u snovima a zapravo nije moguce :D
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimečet lip 18, 2009 12:39 pm

kako misliš da nije moguće?

tisuću puta sam čitala i točno vizuelno zapamtila što je pisalo scratch
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimečet lip 18, 2009 3:15 pm

gloria_g je napisao/la:
kako misliš da nije moguće?

tisuću puta sam čitala i točno vizuelno zapamtila što je pisalo scratch
negdje sam citala knjiga ili casopis da se navodno nemoze citat u snovima a ja sam 1000 put iscitala sve kada sam sanjala
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimečet lip 18, 2009 3:19 pm

Aha, ali ti prije vjerujes onom sto ti netko kaze nego svojim ocima pa... zubi miga Ocito da se moze citati :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimečet lip 18, 2009 4:05 pm

ja vjerujem sebi samo kazem sta sam procitala :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimečet lip 18, 2009 4:13 pm

A ja te zezam :) :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimečet lip 18, 2009 9:16 pm

Alpha je napisao/la:
A ja te zezam :) :)
znam :D :D ;)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimepet lip 19, 2009 1:11 am

vidiš ja naprimjer ne mogu očitati ništa, znam da mi neko kaže neki broj i osjećam da mi ga je rekao, ali se na mogu nikad u jutro sjetiti, a nikad nisam sanjala da čitam, već sve napisano sam jednostavno znala tak da nikada nije bilo potrebe čitati :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimepon lip 22, 2009 12:42 am

ja sanjala da sam dobila 42 milijuna na lotu al klasika nisam brojeve popamtila :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimepon lip 22, 2009 10:01 pm

u mojoj sanjarici piše da će ti se uskoro doboditi nešto ugodno :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 12:36 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
ja sanjala da sam dobila 42 milijuna na lotu al klasika nisam brojeve popamtila :D

sanja baba šta bi rada :D
reko bi stari narod lolcina
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimesri lip 24, 2009 11:37 am

Ja znam za varijaciju: "Što je babi milo, to joj se i snilo..." :)

Ali šalu na stranu, kako bismo objasnili noćne more ovom postavkom gore?...

Usput, sad se setih da mi je dvoje tinejdžera (koji se ne poznaju) u skorije vreme pričalo da im se ponavlja san o čoveku bez lica koji ih progoni...
Any comments? *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimesri lip 24, 2009 2:02 pm

Možda da se pitaš zašto su upravo tebe to pitali?
Strah se obično gubi kad mu pogledamo u lice. Ti snovi proganjanja karakteristični su za stanja tjeskobe, a tinejdžeri se češće nađu u tom i sličnom stanju zbog hormonalnih promjena i psihičke nestabilnosti u tom razdoblju.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimepet lip 26, 2009 4:21 pm

kad smo već kod lota,moj je otac jednom sanjao brojeve lota i kad se probudio stavio ih je na papir, ali se nije mogao sjetit posljednja 2 broja,uplatio je te koje je zapamtio i još 2 koja je nabacao slučajno i svi oni što ih je sanjao bili su izvučeni -.-
da nije zaboravio zadnja 2 možda bi sad bili milijunaši :D
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimepet lip 26, 2009 4:32 pm

Aurora jel ti to ozbiljno govoris ili?
malo mi nevjerojatno zvuci ali nikada ne znas.....
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Age : 36
Location : Split/Sovinjak
Registration date : 25.06.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimepet lip 26, 2009 4:35 pm

ma najozbiljnije!! moj otac inače za razliku od mame ne vjeruje u stvari kao što je ovaj forum tj teme koje se na njemu obrađuju pa samim tim znam da je sto posto istina a i nema razloga lagat,ka ni ja ;)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 8:51 pm

noćas sam imala čudan san u biti nisam sigurna da li je i bio:

bila sam premorena od dana i kasno sam legla, tijelo mi je bilo potpuno opušteno a um samo što nije spavao

tako sam ležala i polagano ulazila u polu san, tijelo mi se počelo micati kao da će pasti s kreveta, znala sam da sanjam i da sam budna u tom trenutku jer mi se to znalo češće događati jedino što sam se prije mogla pomaknuti, a sada nisam mogla ništa učiniti, pokušavala sam se probuditi ali svejedno sam padala, tako da mi se počela mješati stvarnost i san koji su sekundu prije bili jasni, čula sam šuštanje papira koji mi je pokraj kreveta i popislila sam da sam napokon pala kad sam se "probudila" na istom mjestu gdje sam i legla
ponovno sam pokušala zaspati i ušla u to stanje polusna gdje sam se počela okretati i padati na glavu
tijelom mi prođe bol koja se širila od trbuha, ponavljam u sebi ovo je san ja ga mogu kontrolirati
nalazim se u ulici (to je prvo što sam se mogla sjetiti) ponovno bol - neka djevojka slična meni - bol
ponovno sam ušla u ono prvobitno stanje gdje klizim i ne mogu se probuditi, pokušavam natjerati ruku da udari po zidu kako bi se uvjerila da ne klizim i da je to san, tijelo me ne spuša, pokušam vikati ali mi se usta ne otvaraju.... tako klizim i tren nego što sam pala jednostavno sam ...pa zaspala tj. ne sjećam se dalje

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 9:25 pm

Zvuči više kao noćna mora koja je započela u trenutku padanja u san. Razmisli eventualno boli li te nešto dok si sasvim budna. Ostalo možeš samo ti sebi rastumačiti, možda. U svakom slučaju, kad je čovjek pod jakim stresom, a ti to jesi zbog prijemnom o kojem ti puno toga ovisi, onda se pojavljuju snovi koji mogu biti posebni, ponekad važni ili barem znakoviti. No mogu biti i samo nusprodukt mozga koji se uljuljkuje u smirenije stanje :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimepon srp 06, 2009 4:50 pm

ne ne boli me ništa... i kasnije sam normalno sanjala... nego nikad mi se nije dogodila ta paraliza u snu inače kad znam da se počinjem vrtiti i padati jednostavno se probudim ili lupim rukom po zidu tako da ja znam da se ne krečem confused
ma sigurno je sve zbog napora...
prije ispita sam sanjala da sam se uhvatila za kamene krila Nike samotrake kojoj je izrasla starčeva glava Boink

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimepon srp 06, 2009 5:50 pm

Noćas ćeš sigurno sanjati nešto ljepše miga
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimepon srp 06, 2009 11:55 pm

nadam se zubi već mi ovakvi snovi kvare stvarnost

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimečet srp 16, 2009 8:10 pm

još jedan mi se san ostvario ali nije bio po pravilu brojke 7
sanjala sam da me prijateljica zove i govori mi da je zakasnila na vlak, dok se ja zbunjeno motam po kući i nikako da izađem van... a i neke vjeverice su bile u pitanju... (jučer)

u biti danas me je zbilja nazvala i zakasnila je, a ja sam zaspala i jedvah istrčala iz kuće da bi se našle... nije bilo nikakvih vjeverica mada mislim da je to bio znak da ću ići pokraj Maksimira ( jer tamo obično naiđem na jednu) zubi

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
stnatan
Stanica
stnatan


Male
Aquarius Dragon
Broj postova : 15
Age : 48
Location : Zadar
Registration date : 06.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitimened srp 26, 2009 5:44 pm

Pozdrav svima, riječi ne objašnjavaju sve, to su forme drugih formi. Doživljaji su iznad riječi. Postoje bezbrojne mogućnosti izražavanja, prijenosa, oblikovanja informacija. A tko zna kakva sve postoje obličja bivstva, bivstvovanja bitka i biti?! Od mnogobrojnih problema utvrđivanja stupnja realiteta i istinitosti je i ovaj: I onaj dostupan isječak stvarnosti koji ulazi i prolazi kroz naše podešene filtere u nama samima (ne u našem izvanjskom sustavu, svemiru i slično) ili i našem razumu i ili našojsvijesti, mi ga mijenjamo, prilagođujemo oblik..
Lucidno spada u ona stanja svjesti u kojima su naše snage našeg pravog bića realnije i moćnije nego što to možemo shvatiti u ovom degradiranom obliku života i svjesti! Castaneda naučava:

„Don Juan Matus tvrdio je da ljudi kao organizmi izvode zapanjujući manevar percepcije koji, nažalost, stvara pogrešnu sliku - primaju dotok čiste energije iz svemira i pretvaraju je u osjetilne podatke, koje tumače u skladu sa strogim sustavom koji čarobnjaci zovu ljudski oblik. Taj magični čin tumačenja čiste energije izaziva varku, čudno uvjerenje ljudi daje njihov sustav tumačenja jedini koji postoji.“


Str.36
Carlos Castaneda: „Magični pokreti - mudrost šamana drevnog Meksika u praksi“. Ambrozija, VBZ d.o.o., Zagreb, 1999.

volim uzeti sva gledišta, tumačenja... sve promotriti... smatram da šamanizam i nagualizam imaju vrlo konkretna i praktična rješenja našeg mogućeg pravog stanja?

Umjeće sanjanja je najvažnija vještina nagualizma, a lucidnost u snovima nagovještaj onog nečeg što smo bili u davnini svjesniji!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...
[Vrh] 
Stranica 12 / 42.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Heroj u snovima
» Rasprava o planetima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: