Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zasto sam presla na islam?

Go down 
+9
SolarWind
Legionar
MoW
Blizzard
Athena
Pohotni Jarac
gloria_g
Alpha
Fantom
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 2:04 pm

Ovo sam vec jednom napisao i ponavljam jer mi niko nije na ovaj
post odgovorio.

Jedno je teotija a drugo je stvarnost Athena...
Recimo da si ti muslimanka,zaljubljena u mene,ja bih trazio da nase djete
bude krsteno u crkvi da ima hriscansko ime u suprotnom nema nista od zajednickog zivota.
Kao sto vidim tebi je to svejedno,pristajes na sve....OK.
A da li je to zaista tako...???
Sta ce reci tvoji roditelji....tebi svejedno....???
Na balkanu se kao sto ti je poznato vodio vjerski rat a ne gradjanski...
U tom slucaju tvoj sin bi ratovao na Srpskoj ili Hrvatskoj strani tj.
pravoslavnoj ili katolickoj i ubijao bracu tj. sinove od tvoga brata ili sestre koji su ostali ono sto jesu...
Naravno,reci ce neki bio je Jovan Divjak(Srbin) general na muslimanskoj strani,
bio je i Zeljko Komsic(Hrvat) na muslimanskoj strani,da ali su njihove zene
muslimanke i prevukle ih na njihovu stranu a djecu odgajale u duhu islamske tradicije...

Athena dobro razmisli prije nego das bilo kakav komentar...

Ponavljam,vjera je odrzala moj narod,krst casni i slobodu zlatnu...
Ja sam licno cetiri godine ratovao i svega se nagledao i naslusao,
vjeruj mi,znam o cemu i sta govorim...Zasto sam presla na islam? - Page 3 793385
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 2:15 pm

Koliko se sjecam ja sam odgovorila...dapace imali smo diskusiju kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 2:39 pm

Alpha je napisao/la:
Koliko se sjecam ja sam odgovorila...dapace imali smo diskusiju kava

Nista ti nisi odgovorila....Zasto sam presla na islam? - Page 3 733858
Kases da ako sam ja radikalan u svojoj vjeri sory braco.Zasto sam presla na islam? - Page 3 Kopfschuettel

Ok bi ti bilo ovo,OK bi ti bilo ono ali da se nasem djetetu ne ispira mozak.
Nista ja njemu necu ispirati ali cu naravno zeljeti da on,MOJ sin lezi zajedno samnom u rovu,rame uz rame a ne preko puta nisana tj. da ja pucam u njega ili on u mene.
Da li me sad razumijes...???Zasto sam presla na islam? - Page 3 888361

Razumijes...OK..???

E sad da li to razumije tvoj brat,stric,ujak itd...zasto tvoj sin puca na njih..???
Naravno da ne razumiju,proklinju dan kada si se za mene udala i proklinju i
tebe sto si se uopste rodila....Zasto sam presla na islam? - Page 3 Kopfschuettel

Ti ces im odgovoriti da svome sinu nisi ispirala mozak vec je to njegov izbor..!? Zasto sam presla na islam? - Page 3 524555
Moj sin je dovoljno odrastao da misli svojom glavom i odabere jednu stranu u sukobu...Zasto sam presla na islam? - Page 3 888361

Da li me sad razumijes,pitam ponovo...????

Razumjes me i odmah pitatas a kakve to ima veze sa vjerom..???

Kako nema veze,ako tvoj sin lezi u rovu zajedno sa Srbima,on je pravoslavac ili u najbolju ruku simpatizer te strane....
Sto opet znaci puca po Hrvatima koji su katolici i medju kojima je njegov stric,ujak,djed itd...
Ili obrnuto,svejedno je,ode na majcinu stranu i puca po kuci u kojoj mu zivi majka koja je ostala sa njegovim ocem iz ljubavi i postovanja a taj isti otac puca po svom sinu itd...

Da li me SAD razumijes...???????????????????????? Zasto sam presla na islam? - Page 3 888361
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 2:48 pm

Ti si rekao da u slucaju da se ne pristane striktno na tvoja pravila nista od zajednickog zivota. Ja sam rekla da se u principu slazem s time. Dakle, nista od zajednickog zivota.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 3:07 pm

Alpha je napisao/la:
Dakle, nista od zajednickog zivota.

Upravo to,cijelo vrijeme ti o tome govorim...
U mjesanim brakovima jedna strane se mora prikloniti drugoj da bi
brak opstao i funkcionisao.

Jovan Divljak(Srbin) i Zeljko Komsic(Hrvat) su bili na muslimanskoj strani i
pucali po svom narodu iz ljubavi prema zenama koje su muslimanke i
sve to radi opstanka braka i ljubavi.

Jedna moja rodica se udala za muslimana i imaju dva sina i kaze kako
se lijepo slazu,kako niko nikome ne namece svoju vjeru,djecu odgajaju u duhu
tolerancije....OK...super...

Prosle godine je vodila obadva sina da se sunete tj. obrezuju...???Zasto sam presla na islam? - Page 3 888361
Ja je pitam sta je to a ona kaze,pa znas to je higijenski,ovo ono...OK...super..
Nazovem je ja malo kasnije i pitam za sinove a ona kaze otisli sa Babom malo
u Dzamiju da vide kako je lijepa Dzamija i da nauce "malo" nesto o islamu.
Kada su bili kod mene u posjeti sa vrata mi je rekla da nejede svinjetinu,
kaze da to nije zdravo,bla,bla itd...da djeca njena uopste nevole svinjsko meso...Zasto sam presla na islam? - Page 3 524555

Ja je zatim pitam a sto ne odvede djecu u Crkvu da vide kako je i tamo lijepo.
Kaze,ma znas,nema se vremena,ovo,ono....
Od tada je vise nikada nisam nazvao niti je ona nasla za shodno da mene nazove...
...cujem da se kao naljutila sto sam joj uopste spominjao crkvu...Zasto sam presla na islam? - Page 3 119369

Sta drugo reci,prodana dusa,za mene je umrla....nema vise...Zasto sam presla na islam? - Page 3 733858
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 3:26 pm

Slazem se sa time...stvar je prioriteta...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 3:46 pm

@ Pohotni Jarac

Jasno, dok se pojedinac opredjeli za nešto ''loše'', ''zlobno'' ili što li već, onda se nastoji utjecati na tu osobu da se vrati na bolji put, za to niti ne treba biti roditelj, možeš biti i prijatelj ili tko li već.
Ono na što sam mislio je običan slučaj prijelaza iz religije u religiju ili odricanja nekih crkvenih normi. Jedan primjer je osoba koja je rođena u kršćanskoj obitelji, nakon nekog vremena odluči ne ići više u crkvu niti na ispovijed jer ne vidi smisao u tome. Ili se čak prebaci recimo na islam jer mu se više sviđa. Znači ne radi se tu o nečem lošem, sektama itd. Za takav slučaj mislim da se roditelji nemaju što miješati u vjerske puteve njihove djece, ali inače, ako se radi o nekoj spomenutoj krajnosti i slično, onda svakako da se treba umiješati, koliko je to moguće.
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 4:11 pm

@Omega, iz perspektive onog ko je prešao naravno da se niko nema pravo mešati u njegov izbor, ali iz perspektive roditelja oni to smatraju njihovom obavezom da izbave dete od pripadnosti nekakvoj drugoj ili drugačijoj religiji. Ponavljam, stvar je u jačini odluke tog pojedinca da se tome odupre. Ako neko nije u stanju da se odupre roditeljima kako će se onda odupreti đavolu ili nekim iskušenjima koje nosi put koji je odabrao?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 4:22 pm

@Fantom, ja nisam sudjelovala u ratu i ne gledam tako na različitost vjera i eventualne sukobe koje u izuzetnim i ratnim okolnostima mogu prouzročiti. kava

Ipak, mislim da je riječ o priroritetima pojedinca.
Meni npr. vjera neke druge osobe nije presudna, ali tolerancija jest.
Ukratko, to znači da se radi druge osobe ne bih odrekla svoje vjere, ukoliko bi to od mene tražila.
Ne bi me odbila ta druga vjera, već netolerancija miga , jer ako ja ne zahtijevam da netko radi mene mijenja svoje stavove, svoj odnos prema obitelji, svoju vjeru (što mislim da je pravo i osobna stvar pojedinca), onda ni sama ne bi pristala na slične uslove.

Danas svi ljudi, osobito mlađi ne gledaju toliko "usko" na različite vjeroispovijesti, što znači da su im bitnije zajedničke vrijednosti koje njeguju, slični stavovi i ne smeta ih što je ona npr. pravoslavka, a on katolik ili obrnuto.
Isto tako, u duhu tolerancije odgajaju djecu i ne drže se striktno formalnosti neke vjere.

Ipak, nemalo sam se iznenadila kad je jednom prilikom moja poznanica muslimanka, rekla da je njoj i njenoj obitelji jako bitno da njen momak ili budući muž bude iste vjere. scratch
Nema generalizacije, ali očito da su neki u pitanjima vjere rigorozniji.
Opet, kao što je rečeno, to je stvar pojedinca, tj. njegov prioritet.

Na mojoj ljestvici tolerancija i zajedničke životne vrijednosti, zauzimaju puno višu stepenicu od pitanja vjere i formalnosti.
Zapravo sam u tom duhu i odgajana.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 4:32 pm

Slazem se...stvar je prioriteta...

Hmm...mislim da se ponavljam :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 4:34 pm

Kako netreba roditelj da se mjesa....Omega...????

Citas li ti ove postove iznad...???Zasto sam presla na islam? - Page 3 888361

Nama svima je zelja da jednoga dana budemo roditelji a kasnije djedovi i babe
koje vole svoju unucad vise od svega...

Recimo npr. da se moja kcerka uda za muslimana i da sutra moj zet ne dozvoljava da se ja druzim sa unucicima jer djed ide u crkvu,nosi kriz oko vrata,slavi Bozic na kojem bi rado ugostio svoju unucad....
Zatim moj zet nejede svinjetinu i moja zena mora cijeli zivot paziti sta kuha i da nebi slucajno unucicima dala svinjetinu da jedu.
Zatim,moj zet nepije alkohol i ne zeli da ga ocima vidi,malo sutra,
u mojoj kuci se pio,pije i dalje ce se piti alkoholna pica pa taman mi
on nikada ne dosao u kucu.
A ako on ne dolazi,automacki ne dolaze unuci i ja cu ih rijetko vidjati.
Zatim,vodi mi unuke da se obrezuju,tada oni prave festu kao mi na krstenju.
Ja tome obredu necu da prisustvujem niti ga odobravam...Zasto sam presla na islam? - Page 3 733858

Sto znaci,ne mogu da uticem na svoju djecu ali samim tim moram biti svjestan da tu istu djecu
kao odraslu gubim i sa tim se moram pomiriti.
Svakom roditelju ovo moze da bude samo nocna mora i nebih je nikome,ni najvecem dusmaninu pozelio.

Kao sto je poznato,na balkanu svako malo,malo,pa rat.
Moji unuci veliki,odrasli ljudi,veliki Muslimani,krecu u rat i pucaju na svoga djedu
koji im nece ostati duzan...Zasto sam presla na islam? - Page 3 733858
A onda djed sjedne,pocne plakati,pomoli se Bogu i trazi od njega odgovor
zasto je to moralo tako biti,zar nisu dovoljni i ovi pravi neprijatelji vec i
moja krv mora da puca u mene...Zasto sam presla na islam? - Page 3 Kopfschuettel

Zar mi je to hvala sto sam bio tolerantan,sto nisam branio svojoj kcerci da se uda za muslimana i prihvati njegovu vjeru,
zar mi je to hvala sto sam je pred vjencanje poljubio u celo i rekao,
neka ti je sa srecom kceri....Zasto sam presla na islam? - Page 3 438715

Jednoga dana kao odrasle osobe cete svatiti o cemu govorim.....Zasto sam presla na islam? - Page 3 858383
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 4:38 pm

@ Pohotni Jarac

Mislim da je sasvim ok da roditelji malo provjere radi li se samo o nekoj fazi, ili ta želja ima malo čvršću pozadinu. :D

Nego... Što bi značio prijelaz iz religije u religiju? Radi li se o odbacivanju starih i prisvajanju novih religijskih običaja ili nešto drugo?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 4:42 pm

Poznajem primjere u kojima bi dijete (koje vise nije dijete jer je preslo cca 20. god.) otislo u neku sektu (ne znam vise nazive toga), a potjecali su iz sasvim normalnih katolickih obitelji...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 4:46 pm

Fantom je napisao/la:
Kako netreba roditelj da se mjesa....Omega...????

Citas li ti ove postove iznad...???Zasto sam presla na islam? - Page 3 888361

Recimo npr. da se moja kcerka uda za muslimana i da sutra moj zet ne dozvoljava da se ja druzim sa unucicima jer djed ide u crkvu,nosi kriz oko vrata,slavi Bozic na kojem bi rado ugostio svoju unucad....
Zatim moj zet nejede svinjetinu i moja zena mora cijeli zivot paziti sta kuha i da nebi slucajno unucicima dala svinjetinu da jedu.

Ja bih u prvom redu dobro odgojio svoju kćer ako ću ju imati, pa da ona sama ne dopusti tako nešto od svog muža. Da mene moja žena krene zahebavati s takvim nekim stvarima, roditelji ti ne mogu vidjeti sina jer... Sin ti ne smije ovo jer... Ti ne smiješ ovo jer... Letjela bi i ona i njena marama kroz prozor van.

Citat :
Jednoga dana kao odrasle osobe cete svatiti o cemu govorim.....Zasto sam presla na islam? - Page 3 858383

Zaboravio si da nemaju svi iste prioritete, o kojima se ovdje cijelo vrijeme priča :P
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimesri tra 21, 2010 4:50 pm

Omega je napisao/la:
Nego... Što bi značio prijelaz iz religije u religiju? Radi li se o odbacivanju starih i prisvajanju novih religijskih običaja ili nešto drugo?

Česta konverzija kao deo procesa traženja sebe ima smisla, ali prosto prelazak iz jednog u drugo da bi u tom drugom bio ono što bih inače mogao biti i u prvom, nema mnogo smisla.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 9:40 am

@Fantom...sto je tebi svetije tvoja obitelj (zena, djeca) ili tvoj narod?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 9:56 am

Japanac kaze,na prvom mjestu mi je Japan,posao pa zatim obitelj....Zasto sam presla na islam? - Page 3 888361

Ja kazem,prvo obitelj,zatim posao a jebe mi se za Japanom...Zasto sam presla na islam? - Page 3 257951
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 10:34 am

Onaj Srbin i Hrvat koji su se borili na strani Muslimana nisu se borili za Muslimane nego za obitelj.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 11:00 am

Ma kakvu borbu za obitelj Alpha.
Danas je prvi mogao biti General u Beogradu sa vilom sa bazenom i zajedno sa obitelji zivjeti kao car,drugi je takodje
mogao biti General u Zagrebu i sa svojom obitelji uzivati u
bogatstvu,ugledu i moci.
Ali nisu zato sto im zene nisu htjele da idu i ostave mamu i tatu a
oni glupi,uhvatili se za zeninu suknju kao pijanac za tarabu.
Naravno,njihovi sinovi i kceri su otisli za Beograd i Zagreb a
ocevi su im ostali da pucaju na svoj narod.
Naravno,to su pojedinci,izrodi i kukavice kojih je na srecu bilo sasvim malo.
Tim ljudima je danas ostala samo suknja a izgubili su svu ostalu obitelj,pocevsi od brace,sestara,oceva i majki kojima danas
nemogu pogledati u oci.
Zar je jedna obicna suknja vrijedna toga,meni moze biti zena
bilo koja zenska osoba na svjetu ali mi majka moze biti samo jedna,otac samo jedan,brat samo jedan....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 11:18 am

"Stoga će čovjek ostaviti oca i majku, da prione uza svoju ženu, i bit će njih dvoje jedno tijelo" (Mk 10,7)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 11:45 am

@Fantome Suknja je vrijedna toga, prvo je muškarcu žena, nakon toga njegovi majka, otac i braća, zatim ostali.

Hmm... nego sad se pitam, je li prvo muškarcu žena ili dijete... misli

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 11:49 am

MoW je napisao/la:


Hmm... nego sad se pitam, je li prvo muškarcu žena ili dijete... misli

Ma tu nema dileme,kakvo djete,prvo Bog pa zena........Zasto sam presla na islam? - Page 3 119369

Koliko sam samo takvih svetih zena karao u odsustvu njihovih majmuna(citaj muzeva) Zasto sam presla na islam? - Page 3 Kopfschuettel
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 11:54 am

@MoW...mislim da su Zena i Dijete u tom slucaju sinonimi...

@Fantom...onda si ranije krivo kazao da ti je obitelj najsvetija...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 11:55 am

@ Fantom

Mogu si misliti rofl2
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitimečet tra 22, 2010 12:09 pm

da, frajer miga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zasto sam presla na islam? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto sam presla na islam?   Zasto sam presla na islam? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zasto sam presla na islam?
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» zasto ljudi pate, zasto to Bog dopusta ili...??????????
» Islam
» Islam-mocno oruzje Vatikana
» Zasto Troll..??
» Zasto su muskarci pajceki?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: