Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Homoseksualnost, istospolne veze

Go down 
+21
Fantom
MoW
Novus ordo seclorum
Ascended
Skulptura
Ymir
Archangel
Zyon
Jedi Mind Tricks
(CroM)Flash
floridana
Srky
Milab
sanja
zvezda
malena
Alpha
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
indigocakra
vladimir
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimesri sij 02, 2008 5:32 pm

osobrno..pedere mrzim...neznan zast.al nepodnosim njih...lezbijke....hmm.pa jednom sam se nasao izmedu dve koje su bile dosta starije od mene,,,i lijepo sam se zabavio.. :P a za ostalo me nije briga..
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimesub lip 28, 2008 7:37 pm

Zagreb Pride, društvena, politička i zabavna priredba, kako je organizatori nazivaju, održana je pod sloganom Imaš hrabrosti.


Najvažniji dio manifestacije Povorka ponosa prošla je središtem Zagreba.


Oko dvjestotinjak homoseksualnih, biseksualnih, transrodnih, transseksualnih, interseksualnih i queer
osoba okupilo se na Trgu maršala Tita i pod dvostruko brojnijim
osiguranjem policijskih specijalaca prošlo do Trga Petra Preradovića
(Cvjetni trg).

Tijekom mimohoda, na kojem je bila i pravobraniteljica za ravnopravnost spolova Gordana Lukač Koritnik, policija u civilu popisivala je osobe koje su se pogrdno izražavale povicima prema sudionicima povorke.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimesub lip 28, 2008 7:39 pm

ostatak teksta možete pročitati ovdje

nije li žalosno da ti ljudi moraju organizirati i izlaziti u javnost na
ovakav način da bi bili prihvačeni u svojoj različitosti?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimesub lip 28, 2008 10:51 pm

Je, žalosno je.

A što se same parade tiče, Alpha, Omega, Birdy i ja smo se našli na trgu nedugo nakon završetka parade. Nisam ni znala što se događa jer nisam slušala radio ni gledala televiziju, ali sam primijetila da ima više neobičnih ljudi nego inače kad je iz slastičarne izašla žena srednjih godina kratke kose obojene duginim bojama. Onda je Alpha rekla o događaju :) A baš nam je bilo super whee
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Homoseksualnost   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 2:56 pm

Sto mislite jel homoseksualnost poremecaj?
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 3:03 pm

Namam pojma... Nisam razmišljao o tome, al čisto sumnjam rofl
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 3:39 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Sto mislite jel homoseksualnost poremecaj?

Jeste. To je parafilija, poremećaj seksualne orijentacije jedinke slično kao i pedofilija ili nekrofilija. Jedini razlog zašto (dobro, jedan od...) se danas to ne smije javno izreći je što je njihova zastupljenost u populaciji dovoljno velika i dovoljno organizovana da mogu lobirati i čak utjecati na to kako će se isti poremećaj zvanično tretirati u službenoj nauci.

Pravi, jedinstveni uzrok te parafilije nije poznat (dijelom upravo zbog opstrukcije raznih gej-organizacija i lobija), mada je poznato da geni imaju izvjesnu (ali ograničenu) ulogu u njenom razvoju i ispoljavanju, kao i količina određenih hormona kojima je fetus izložen tokom boravka u maternici. Uslijed toga se kao rezultat javlja čitav gradijent osobnosti i seksualnih preferenci, od muškarca ili žene koji osjećaju privlačnost prema, respektivno, muškarcima i ženama dok se njihov osjećaj seksualnog identiteta i fiziološki pol u potpunosti poklapaju, sve do muškaraca koji se osjećaju kao žene (i obrnuto) - "zarobljeni u pogrešnom tijelu".

Šteta što je čitav taj fenomen dobio političku dimenziju, pa se ljudi više teško usuđuju dirati lava koji spava, moguće je da bi se iz toga mogle doznati korisne informacije o evolucionom razvoju seksualnog nagona...
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 4:28 pm

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... Nije. Jest svrstana u ZNANOSTI, no tko kaže da moramo ko ovce njih slijediti?
Homoseksualnost je zbilježena i kod životinja....
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 4:33 pm

Znanosti?

Slijediti koga?
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 6:15 pm

rofl Dakle... Znanost je rekla da je homoseksualnost poremecaj, a neki ne mogu imati svoje mišljenje pa uvijek idu na ''znanost je dokazala'' ma znanost nije ni otkrila što je sve u moru.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 6:30 pm

E napokon da se i mi oko nečega slažemo :)

Al ne možeš tako o znanosti, ona je vrlo pametna... Dokazala je čak i da pčele ne lete koliko god to nevjerojatno bilo nama :)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 7:05 pm

Imate li kakve argumente za to da homoseksualnost nije poremećaj? To što je zabilježena i kod životinja ne znači ništa, jer i životinje mogu imati razne poremećaje baš kao i ljudi. Ako želite reći da je homoseksualnost normalna, onda bi vam samo htio skrenuti pažnju na to da je nekome normalno biti sa osobom suprotnog spola. A sad, da li jedno i drugo može biti jednako normalno... čisto sumnjam.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 7:12 pm

To nije normalno i nije poremećaj
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 7:14 pm

Ako nije ni jedno ni drugo, onda mora da je nešto treće. Što je?
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 7:36 pm

Ymir je napisao/la:
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.... Nije. Jest svrstana u ZNANOSTI, no tko kaže da moramo ko ovce njih slijediti?
Homoseksualnost je zbilježena i kod životinja....

Jedno vrijeme je bila tako klasifikovana, ali nije više. Od 1974 APA, američko udruženje psihologa ju je uklonilo sa popisa poremećaja pod, vrijedno je napomene, prisilom gej-udruga koje su već tada imale jaku podršku. A nakon Amerike, val se polako širio i Evropom i ostalim zapadnim zemljama po principu "vid'la žaba đe se konji potkivaju...".

Homoseksualnost je zabilježena i kod životinja, to je tačno, a takođe je zabilježeno i ono što nazivamo pedofilijom, nekrofilijom, silovanjem, zoofilijom i mnogi drugi oblici ponašanja koji se u ljudskim društvima tretiraju kao "perverzni" i "bolesni". Prema tome, njena zastupljenost u ostalim vrstama nije dokaz ni da jest poremećaj ni da nije.

To je jako složeno pitanje, i mislim da nije uputno da baš ovdje ulazimo u detalje. Čini mi se da već imamo temu o tome... negdje... misli
[Vrh] Go down
Ascended
Višestanični organizam
Ascended


Female
Pisces Rat
Broj postova : 69
Age : 28
Registration date : 05.01.2014

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 9:55 pm

Kakvi geni? Pa odakle dolaze homoseksualci? Od heteroseksualnih parova. Meni ni majka ni otac nisu homoseksualni, otac mi je čak homofob i isjeko bi me motornom pilom da mu to priznam.
Homoseksualnost nije bolest, pa ne trebam ja piti lijekove da bih mogla funkcionirati. Pored toga, često čujem kako nas uspoređujete s pedofilima (jako lijepo od vas btw.) zašto s pedofilijom? Jel vi uopće razumijete koliko je to apsurdno? Pedofili osjećaju privlačnost prema još nerazvijenom umu i tijelu i to se krši s granicama normale jer oni pokušavaju uvjeriti svoje žrtve da je to dobro. Pokušavaju ih namamiti čokoladom pa ih siluju. Ej oni siluju svoje žrtve, curice od 8 godina i vi nas uspoređujete s njima koji imamo sasvim normalne veze, pa sve što ide u heteroseksualnom svijetu je isto kao i kod nas, isto prvo počinju upoznavanja pa izlasci pa sve što ide dalje.
Onda s nekrofilijom i zoofilijom pa jel opet moram ukazivati na koliko je to apsurdno? Mrtvo tijelo ne može reći "ne", ono nema funkcionalni mozak i najveće nepoštovanje je to raditi s mrtvim tijelom, znači bolest je. Zoofilija? Pa neće te konj sam ić *** nego ćeš ga ti mamiti. Isto tako i pas će ti zaskočiti nogu jer ne zna di ti se nalaze spolni organi znači u tom slučaju isto čovjek mami i manipulira tom životinjom da bi došlo do spolnog općenja.
Kod homoseksualnih parova obje osobe su pristale na tu vezu! Išle kroz faze upoznavanja, kave, izlasci, pa ta tzv. kemija koja se dogodi, veza itd. pa sve je isto kao i kod heteroseksualaca - tu nema mučenja, silovanja, manipuliranja, ima samo skrivanja od primitivnih seljačina koji bi te kamenovali zato jer se držiš sa istim parom za ruku.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 10:07 pm

1. Nemoj govoriti u množini jer ja NIKADA ni u jednom mom postu na bilo kojem forumu a sveukupno ih je napisano preko 100 000 na internetu NISAM uspoređivao pedofiliju s homoseksualnošću, ako sam u krivu odsjeći ću si prste da to više ne pišem! Tako da nismo mi.

Pedofilija je nešto drugo.

Homoseksualnost nije bolest, to je (nemoj me krivo shvatiti...) kada se čovjeku nešto pobrka u glavi ili ne želi djecu što već nemam pojma, meni nikada nebi palo na pamet da budem s nekim dečkom... Ali nije bolest.

I ja sam protiv toga. Toliko od mene...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 10:18 pm

Pusti seljačine jer će uvijek biti takvih, ovdje se priča o nečem drugom.

Ascended je napisao/la:

Pedofili osjećaju privlačnost prema još nerazvijenom umu i tijelu i to se krši s granicama normale jer oni pokušavaju uvjeriti svoje žrtve da je to dobro.

Ajmo definirati "granice normale". Meni osobno nije normalno da se držim sa osobom istog spola za rukice i da smo par, dok je homoseksualnoj osobi to normalno. Društvo generalno misli da je kod homoseksualaca riječ o nekoj vrsti poremećaja, što ne znači da su homoseksualci ludi, bolesni itd., nego znači da su drugačiji od heteroseksualaca, a s obzirom na činjenicu da je prirodno da su dvoje ljudi suprotnog spola zajedno, moglo bi se reći da je biti sa osobom istog spola neprirodno, znači nije "normalno". Problem nastaje kada homoseksualci ne žele prihvatiti taj poremećaj, odnosno neprirodno ponašanje, pa su uvjereni u to da je njihova spolna orijentacija nešto sasvim normalno i da je priroda to tako zamislila.

Nisam ovdje da osuđujem, bezbroj puta sam u raznim sličnim temama napisao da nemam ništa protiv i neka svatko živi život kakav želi živjeti, čak sam na onom nepotrebnom referendumu glasao "protiv", ali nažalost mislim da homoseksualnost nije prirodna i sa time da nije normalna, a ako nije tako onda se radi o nekom poremećaju koji, da ponovim, nije bolest nego nešto nije ispalo kako treba u genetskom kodu.

Evo, neka se nitko ne naduri ali to je moje mišljenje.
[Vrh] Go down
Ascended
Višestanični organizam
Ascended


Female
Pisces Rat
Broj postova : 69
Age : 28
Registration date : 05.01.2014

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 10:27 pm

Ma mislih na sve ljude koji su uspoređivali, ne konkretno na ljude s ovoga foruma, nisam te prozvala nebrini :)

Neće ti past na pamet da budeš sa dečkom, normalno i nebi se mogao zaljubiti u jednog, isto kao što ni ja ne mogu. Probaš i vidiš da ne ide što bi značilo da ne možeš birati oćeš biti hetero ili homo pa nijedan lijek to neće moći promjeniti stoga ne razumijem zašto su držali ljude na psihijatriji zbog toga tako da i to odma pokrijem.

I usput ako smijem pitati zašto si ti protiv?

@Skulptura, a što se dogodi kada se obadvoje smatra pod normalnim? Ja imam teoriju da su homoseksualci tu od početka ljudske vrste i tu su da nebi došlo do prevelike populacije ljudi i zato jesmo u manjini. Think outside the box!
Ja se nemam tu što duriti već vodim normalnu diskusiju samo me smeta kada nas uspoređuju s pedofilima, nekrofilima i zoofilima što možeš razumjeti.
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba
Ymir


Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Age : 25
Location : London
Registration date : 16.02.2014

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 10:35 pm

Dobro zaključimo, gejevi su ludi poremećeni čudaci koji su isti onima koji imaju shizofreniju....
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 10:41 pm

Ja sam protiv jer je Bog stvorio muško i žensko. Oni mogu biti zajedno, stvarati obitelj...

Homoseksualnost je neprirodna, dvije žene ili dva muškarca ne mogu imati spolni odnos i ne mogu imati djecu ni slično...

Zato sam protiv...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 10:41 pm

ne postoje NE-prirodne stvari i pojave, sve što se dogodi je dio prirode same
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 10:43 pm

Ymir je napisao/la:
Dobro zaključimo, gejevi su ludi poremećeni čudaci koji su isti onima koji imaju shizofreniju....

sada sam primjetio tvoj post i uopće se ne slažem s njime. Kao što smo već zaključili homoseksualnost nije bolest a ovo je vrijeđanje a ne obrazloženje.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 10:43 pm

Zyon je napisao/la:
Ja sam protiv jer je Bog stvorio muško i žensko. Oni mogu biti zajedno, stvarati obitelj...

Homoseksualnost je neprirodna, dvije žene ili dva muškarca ne mogu imati spolni odnos i ne mogu imati djecu ni slično...

Zato sam protiv...

Bog nije stvorio muško i žensko jer je u ovom zemljinom globusu i lancu, prva rasa bila bez spola i fizičkog tijela.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitimeuto tra 01, 2014 10:45 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
ne postoje NE-prirodne stvari i pojave, sve što se dogodi je dio prirode same

Ti misliš da su homoseksualci prirodni???
Da je prirodno biti s partnerom istoga spola? Ja ne.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Homoseksualnost, istospolne veze   Homoseksualnost, istospolne veze - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Homoseksualnost, istospolne veze
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Istospolne zajednice
» Sedma godina veze/braka
» Otvorene veze
» Veze na daljinu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: