Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ask primitive101 (chat tema)

Go down 
+16
Akasha
Madonna
Sang Real
biga
Legionar
Alpha
Chakotay
wanderer
MoW
Blizzard
Skulptura
Green
flory
Melkior
primitive101
Ephez
20 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
Autor/icaPoruka
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 1:06 pm

Citat :
@Ephez Sad me zbunjuješ. A ženo Božja, Jeremija se to obraća...nekomu s imenom i prezimenom?...tebi?

Sorry ,Ein ,neće ti Biblija napisat ime ,prezime,adresu i broj mobitela 8)
Trebaš poredit svoj život sa Biblijskim činjenicama ,da bi se mogo prepoznat ... study
Piše u Bibliji da su i Isusu dali STARI ZAVJET , pa se tamo prepoznao ...
Kužiš , mi smo realni igrači ,ko i Isus ,pa je mistika tvrdit da je ISUS mogao biti Bog,
a mi ne ... jer je pisano da će na kraju biti još žešće ...
Kad moj Primitiv kaže :

Citat :
Ne znam sta je tu tesko shvatiti,sve ima smisla,ovo sto pisem se svaki dan moze vidjeti kod svih ljudi i u svjetu,u globali...

- to je samo poniznost njegova , a eto ja VIDIM VELKU RAZLIKU od njega ,do tog nekog drugoga

Meni su se u ove dve i pol godine desile stvari , koje su takvo čudo da ti je nemogu opisat !
I kad sam čitala Bible - ja sam zinula , a i plakala ,a i imala velku utjehu !
Jer ,mene je Isus vodio pisat po forumima, fejsu , i imala sam toliku vjeru i sve simptome
PRAVE VJERE i plodove Duha Svetoga ,ali je Bog namjerno mene nekad vodio ČUDNIM PUTEVIMA , da sablazni OTPAD !
Kako ti misliš - da KAMEN SPITICANJA bude privlačan ?
Aj razmisli :

Izaija 8,14
On će vam biti zamka i kamen spoticanja i stijena posrtanja za obje kuće Izraelove,
zamka i mreža svim Jeruzalemcima.
Izaija 8,15
Mnogi će od njih posrnuti, pasti, razbiti se, zaplesti se, uhvatiti.


Jeremija 51,25 "Evo me na te, Goro zatornice - riječ je Jahvina -
zatornice svega svijeta! Zamahnut ću rukom protiv tebe, svalit ću te s litice,
pretvorit ću te u goru spaljenu.
Jeremija 51,26 Iz tebe više neće klesati kamen ugaoni ni kamen temeljac,
bit ćeš vječna pustinja" - riječ je Jahvina.


Izaija 1,8
Kći sionska ostade kao koliba u vinogradu, kao pojata u polju krastavaca,
kao grad opsjednut.


NAPUŠTENA ,ODBAČENA


Izaija 28,14
Stoga čujte riječ Jahvinu, vi podsmjevači, vi što vladate narodom
ovim koji je u Jeruzalemu.
Izaija 28,15
Vi velite: "Sklopismo savez sa smrću i s Podzemljem učinismo sporazum. Kad prođe bič razorni, ne, neće nas dohvatiti, jer od laži načinismo sebi sklonište i od obmane skrovište.
Izaija 28,16
Stog ovako govori Jahve Gospod:
"Evo, postavljam na Sion kamen odabrani, dragocjen kamen ugaoni, temeljac.
Onaj koji u nj vjeruje neće propasti.
Izaija 28,17
I uzet ću pravo za mjeru, a pravdu za tezulju."
I tuča će vam zastrti sklonište od laži, a voda otplaviti skrovište;
Izaija 28,18
propast će savez vaš sa smrću, vaš sporazum s Podzemljem održat` se neće. Kada bič razorni prođe, satrt će vas;


Sve se vrti oko Sionke Zaručnice , koja je postavljena da ISPITA PUTE , i e e e e , kolko ja visim da pohvatam sve moguće ovce ,a i radim 100 profila ,dok me ovca blokira ,jer ja
ne mrzim svoje ,već se guram da nađem prolaz da me se čuje
(a bič ,mač - sve je to bijes)
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 1:07 pm

ma znam,zapravo i mene nerviraju previse te price o cakrama i nadijima,i uopste o svim stvarima sa FORMOM,OBLIKOM jer ko se veze za oblik najebao je...Onda um ima osnovu za vezivanje..

Uopste nije potrebno znati sve o tim stvarima,kao sto nije potrebno znati kako srce pumpa kiseonik kad smo zaljubljeni ili kako hormoni rade...Isto tako,te transformacije tjelo po nivoima se odvijaju sami od sebe,a jedino sto je potrebno je pretvarati Um u prazninu ili se prepustati cistoj Svjesti,i onda sve to ide samo od sebe...

Najjace da ne bih sad mogao napisati mnostvo toga o energetici covjeka,ali to nije pottrebno za praksu..Potrebnije je kao sto ti kazes truditi se voliti svakoga i davati mu srce,jer TO JESTE PRAKSA koja mjenja tjelo i um...To ce nas spasiti a ne analiza svih tih procesa..


Ja to vidim kao bonus,kao igranjem modelom desavanja,ali naravno da mi je najvaznije raditi takvu praksu,jer stvarno je preljepa i mjenja covjeka,na najbolje...

Pa da,jer zapravo o tome Isus i govori,budite istiniti o svemu,sve probajte saznati takvo kakvo jeste,volite istinu vise od svega..Ali ljudi se vezu za formu isusa,za nekakvu sliku,a to bas i nema veze sa Isusom,prije ce neko Isusa spoznati u svoj njegovoj velicini kad sve forme zapali.

U dijamantnoj sutri,npr Buddha objasnjava da se temelj stvarnosti nemoze vidjeti preko formi,i da tek kad se sve forme _vide_ kao iluzija,tathaghata,matrix stvarnosti,konacna probudjenost u stvarnosti se moze (ne)postati i vidjeti...

al i ja sam kao i Ti,isti stav imam...sve ispitujem,sve provjeravam,ali zapravo moja jedina vjera je eksperiment u stvarnosti i svjedocenje o tome..

Ali ima li ista ljepse nego kad ti stvarnost i iskustvo pokaze da ti je vjera bila ispravna ? kada potvrdi neke Svece a neke opovrgne ? kada neke teorije padnu,a neke ne ?

A sve zapravo zbog toga sto temelj stvarnosti(koji definitivno nema smisla da je antropomorfan i da ima neke veze sa covjekom) je temelj,i nema tu laganja...Nemoze neko izmjeniti temelj stvarnosti,moze jedino da ga ispravno ili pogresno shvati,ili bolje reci postane To...

E sad,Isus je previse u alegorijama,i sve je to preljepo,ali previse su ga brzo "ubili" i nisu mu dali vremena da procvjeta i kaze sve sto je imao reci...Buddha je imao 50 godina vremena,umro je u 85oj...

To je smor...Zamisli jos da ima 50 evandjelja :) pa puco bi se Isusom vjecno :) hug
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 1:10 pm

U jebote , Prim ,kaj ti misliš da sam ja Englez ? zubi
Ma , ja mogu razumet engleski ,samo ga teško govorim ,jer mrzim greške ,a u dikšineri
gledat je smorno zubi
Bum ja to , idem pojest nešt samo , haha ,ni ne jedem od tebe zubi
Samo nek je osvrt DIVLJI , i već mi se sviđa ,aj javim obzervaciju hug
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 1:12 pm

@Ephez Znam da ne piše ime i prezime. Thats the point. Ti si se onda prepoznala u tome, ili šta?
Zapravo sve je to potpuno svejedno. Kačim se na tebe zbog ta dva reda koja ne kužim šta oćeš reći. Nije bitno. glavno da je Prim izvukao današnju pouku tjedna.

Doviđenjca ljudi moji.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 1:15 pm

ajd obecavam da cu prevest pjesmu (zapravo ti imas prevod,mogla bi je ti dati,koliko je pjesma,jel predugacka ??? :) ).. i prevest cu komentar Hana o tom djelu prakse...

Onda cu dati moj neki komentar...Zapravo pjesma govori o probijanju srca i dobijanja uvida u tjelo sklada,Bozje Volje,Bozjeg Uma...Micanje od uticaja Kralja ovog svjeta...Pocetak lucenja nektara iz grla...Spajanje yina i yanga,muskih i zenskih energija(zapravo TEK pocetak toga,al ajde),unutrasnje vodjenje ljubavi,unutrasnji seks...

Ali po ko zna koji put,nije mi jasno zasto su ti "manijaci" to pisali kroz pjesme bez dodatnog manuala za koristenje hahahah :) ja cu isto pisat pjesme,pisem ih,jer zapravo ko cita te pjesme koje je pisao neko u tim stanjima svjesti i prociscenja,prenosi na sebe ta stanja svjesti...Ali pobogu,zasto ti ljudi prije nisu pisali i tehnicka objasnjenja na naucni nacin :)

Dakle,to nisu stvari religije,nego ljudskog tjela i uma...i temelja stvarnost...Niko NEMA PRAVO na te stvari,da ih prisvaja za sebe...Buddha i Isus su samo dobra bica koja nam pomazu i treba ih postovat i cut sta oni govore...


Zadnja promjena: primitive101; čet tra 26, 2012 1:21 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 1:16 pm

Einar je napisao/la:
Nije bitno. glavno da je Prim izvukao današnju pouku tjedna.

Doviđenjca ljudi moji.

ne shvatam jel ovo kritika ili pohvala ? :)
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 1:18 pm

Citat :
al i ja sam kao i Ti,isti stav imam...sve ispitujem,sve provjeravam,ali zapravo moja jedina vjera je eksperiment u stvarnosti i svjedocenje o tome..

Ali ima li ista ljepse nego kad ti stvarnost i iskustvo pokaze da ti je vjera bila ispravna ? kada potvrdi neke Svece a neke opovrgne ? kada neke teorije padnu,a neke ne ?

lovely lovely lovely lovely lovely foto

MI smo RATNICI !


A to što Isus nema više materijala - pa i ne treba !
On je svoje reko i ošo cerek
Čula sam kako "vjernici" govore da je sve rečeno ,i da je Isus sve objasnio
svojim učenicima , da Biblija nije simbolika a ha ha ha ha ha ,veće budalaštine NE ČU !
Pa onda bi svaka budala skontala Jesusa !
Kako da ne ? PA CESTA JE USKA !
Treba znat ko je ko i šta je šta ,a neki nemaju pojma "ZAŠTO JE ISUS OKOPAVO SMOKVU" lolcina lolcina lolcina
I kako to da je tražio da drveta smokve - da jede ,a nije ni bilo vreme smokvama lolcina lolcina lolcina
A jebeš budale ,nego ... idem jest ,dakle ,JER JE VREME JELU ,a ima se neš ,neki buđav lebac (S.A.R.S.)
Ti si meni prodo RATUJEMO ,a ja našla PERSPEKTIVU , e e e e e e MOJA JE !
Moćna je !
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 1:20 pm

Citat :
ne shvatam jel ovo kritika ili pohvala ?

Niether do I , Prim conf1 ,but my heart says PODJEB NEKI hug
E e e e e e e e e e , čim rečenica krene sa : BITNO DA ... = nebitno njemu ,a meni SVE !
Fuck it !
Nemoj da mi diraš brata , ej !
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 1:24 pm

ti kao ne znas engleski,a svaka druga rjec ti na engleski :P confused lol! hug
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 1:31 pm

Ahahahaha ,ma to su pokušaji samo !
Neznaš kak mi je teško ,a sad bi da znam SAV ENGLESKI ,te moje skice znanja su
samo preseravanje ,a ne znanje :(
Evo ,nažderala sam se nabrzinu i idem to analizirat zubi
Jela kruva ,mleka i češnjaka ahaahahaha , hrana protiv vampira (nema se niš drugo )
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 2:01 pm

Citat :
relationship of God and Israel as husband and wife.

Pa fala Bogu da je , pa Izrael je sinonim za narod , viš ovde :

Postanak 32,28
Nato ga onaj zapita: "Kako ti je ime?" Odgovori: "Jakov.
Postanak 32,29
Onaj reče. "Više se nećeš zvati Jakov nego Izrael, jer si se hrabro borio i s Bogom
i s ljudima i nadvladao si.


Naravno , Bog je straight ,pa je Izrael ŽENA u slučaju ŽENIDBE sa Sinom Božjim !
Sveta Gora - Zaručnica (nije vald Crna Gora cerek hug )

Izaija 60,14
K tebi će, sagnuti, dolaziti sinovi tvojih tlačitelja, pred noge ti padat` koji te prezirahu. Nazivat će te Gradom Jahvinim, Sionom Sveca Izraelova.
Izaija 60,15
Zato što si bio ostavljen, omražen, izbjegavan, učinit ću te vječnim ponosom,
radošću od koljena do koljena.


Vidiš , SIN SVECA IZRAELOVA je Sin današnjice cerek zato ti nije loše smatrat
Isusa za Spasitelja ,ako imaš njegovo nasljeđe .
I kakvo navijanje za njega ?
On te jednostavno uzme i doviđenja ! tup
Nema jačeg ,al ga treba shvatit ,da ga zavoliš ,znamo mi kaj nevalja kod "kršćana"
A i viš - tu je SIN omražen ,pa tad - ta magistrala vjernika = krdo SVINJA !


Citat :
In Jewish thinking, the Song of Songs has even been suggested as a messianic text in that the lover can be interpreted as the Messiah. The Aramaic Jewish targums also interpreted the lover as the awaited Messiah.

Nonsense.

Zaš je N... nemrem ni napisat jer je SENSE !!!!!!!!!!! scratch
Pa i Rihana zna !



Citat :
but it basically means that you have attained samadhi.
Pa okej ,to je to ,open heart da nemoš spavat ,tj sve ti živo ,misliš da going insane od ljubavi ,to sam ja za tebe osjećala ,u noći ko da si mi tu , ko da te MOGU PRETPOSTAVIT !
Da neznaš sve te činjenice - bi mislil da si lud !
Ali uspoređujući tvoje analize sa mojima - to je to .
Baš kak veliš - ne treba te učit kako je bit zaljubljen .
Ali je dobro spoznat to na viši način .
Slepa zaljubljenost o kojoj pričaju zemljani NIJE ISTA DUHOVNOJ .
Zemljana je puna čežnje i zgrčenog srca da kreteni pišu ŽALOPOJKE
kako je ljubav P...(ma nemrem napisat negativnost)
DUHOVNA LJUBAV , to je samadhi - dok te HIT in the open heart I TAJ OSJEĆAJ JE TOLKO JAK
da je nezamjenjiv , a Pamele nema kava
Oke ,oke - ne barim sad više ,samo razgovaram cerek


Citat :
The mind is silent but awake just as in samadhi.

Da,sve je mirno , i tu nema tužne ucviljene ljubavi ,tu je ljubav tolko bezuvjetna
da sam sretna da postojiš ,pa ti radi kaj oš (al sve dok nije da se ubijaš,krivim putevima)
Na taj način te volim , konstatacija čiste ljubavi , i naravno da bi plakala
da te vidim .
U Bjelovaru dok sam bila ,sam imala uvide ŠBBKBB i znam da bi plakala
mene ne jebe više ničije mišljenje o meni ,mene zanima samo KOLIKO JA VOLIM KOGA .
Imam braće , i nepogrešivo ih volim ,jer je ljubav bila učestala kroz vreme
i nije se istrošila .
Tief in the night ?
Pa to je to ,al bi ja rađe DOGOVOR cerek
Jebo ti to da se ja probudim u noći pa da budem sva živčana ! giba

This word
Citat :
penetrate
is kinda sexy to me and I agree with all saying there ,nah !
Odem dalje čitat !
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 2:13 pm

Citat :
Another aspect of this process is the fact that your sexual desire becomes extremely strong,

Sviđa mi se

Tako je to kod mene dok ja krenem cerek

Citat :
sexual desire is immense.

Okej ,ima puno znanstvenog eksplenejšena , ali ja pređem na zanimljivo cerek
Zato bi ja volela reć da bi ja to REŠILA na licu mjesta , ima publike - nema publike = jebe mi se !

Citat :
The longing for sex is incredible at this stage, and perhaps this fact is or is ***not reflected*** in this poem as well. Nevertheless, sexual desire will try to grab you.

Found system error there ,because IT IS ,nema da nema !

Jebote ,budalo ,kaj si mi to dal ? conf1

Opet nek se umaram posle ,a ? cerek
Žene se bave raznim ručnim radovima ,vole heklat ,štrikat,vest lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 2:24 pm

Ajooooooj ,Prim ,dugo mi je to !
To je ko da mi daješ komadiće hrane ,dok mi se ždere , to mi je ko dok me dugo i polako
- dok mi se brzo i jako , itd ,itd ,itd !
Aj ti meni na Crnogorski prepričaj sadržaj ,ono kaj je bitno ,tj kaj ti vidiš ko bitno ,
jer ta opisivanja napaljenosti ,odnosno matematičke formule DOK JE REZULTAT već tu
... to je dosadno ?
Ok ,nije onom ko nezna ,ali mi je drago da je objašnjeno sve tvojim terenom ,pa neću
pljuvat po tom ,ali znaš da ja putem svjetlosti






Citat :
So I’m actually explaining to you the stupid way because I’m a stupid type of guy.

Hopefully it’s to your benefit to know these things

Lajk zubi
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 4:34 pm

Citat :
Citat :
Dotad su vec debelo isplakali svoj ego,ako taj negativni ego definisemo zapravo kao skup emotivno-misaonih impulsa koji prave blokade i grceve na srcu,zatvaraju srce,prave flesheve i filmove,bezizlazne racionalizacije...A JEDINO ono sto ih vadi iz te barustine,iz tog ploda dobra i zla,je ili totalna predaja,totalno samoubistvo,totalno kaja
nje....

Vraćam se di sam stala ...
Baš je tako , i na to se ide ,ali kaj posle ?
Ide kraj zemaljskog postojanja ,ili ...uh ,nemrem ništ drugo napisati -

Citat :
Ali iznad srca,nema vece bozje ljubavi,ljubavi koju su ljudi navikli osjecati u srcu...

Baš je jasno sve , samo kaj je Biblija bazirana na nanovorođenju srca ,pa smo se klali
a ustvari dok ti je srce nanovorođeno - imaš taj automatizam otvorenosti svega
(kod mene je tak) - ja ne radim ništa ,a sve se pootvara spontano .
Ma otkle bi ja znala da ja tream volit TEBE ili Žarka ,ili bilo kog od braće - da ne osećam
to tim sredstvima kaj ti opisuješ ?
Pa nisam ja gatara da pogađam ko su Sinovi Božji !
Jedino s tobom i s Žarkom imam potvrde srca i duše i svega .
S tobom sam imala komunikaciju dokaza ,a Žarko je škrt na rečima , on kad je pisao
neš malo - to mi došlo DA URAMIM jebotee !
Ali ta energija njegovih reči je djelovala JAKO i dok sam divljala - smirilo me ,
pa ZNAM da je prorok .

Citat :
Citat :

ali onda ga zajebe da vrsi volju na osnovu svoga astralnog tjela,tjela srca..to je konacna pobjeda Vraga nad nekom osobom...Ta osoba je spoznala Boga,a ipak odabrala svoju V
olju...

Pa da , prvo ti da sigurnost u "svetost" i onda TE UZME .
Zato Bog kaže - Proispitivat sve !
Ja i Žarko (joj ,puna usta Žarka , fuck ! cerek ) smo znali dobro prepoznat čudne biljke na grupama i posle se to pokazalo ko točno .
Naravnooooooooo ,nije htel da to bude privatno pregovaranje nego JAVNO !
Da ne ispadne da se kurva s menom !
Eh ,pa nisam ja glupa ,da neznam - da mu se nisam nudila ,nebi imala zabrane ,
ali jebeš ti PRIJATELJA SAMO ,ako ja moram ovako ,i ako se to podudara sa Biblijom ,
tad ja rađe biram i njegovo NEPRIJATELJSTVO ,nego neko uštogljeno prijateljstvo !
Zato - živeo Primitiv ! CIA
Ja tebi mogu i mamu malo ako ne valjaš ,jel ? kush
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 4:56 pm

O,Bože ,dok ti net ne radi brzo ,ode tekst ... shock
Sad opet ... a tak sam puno našla ...
umor
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 5:26 pm

Citat :
Vjernici se svadjaju ko je spasioc,ne shvacajuci da su ONI ti koji trebaju napraviti taj kljucni korak "preskakanja" abisa izmedju srca i grla...Nece ih Isus hvatati za rukicu,jer na kraju krajeva,Bog svima dava izbor i SLOBODNU VOLJU da NE BIRAJU njegovu volju...

Again ...
Oke ,preskočit ću ti uvrede ,pisala sam - MAMU TI .... itd ,jer još uvjek ti NEZNAŠ KO JE SAVIOUR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Her mi klonuo jer sam tolko napisala ,i sad opet scratch zubi
Da skratim lolcina
Istok ti daje mudre rečenice i upućuje u praksu da te zavede sa puta Biblije
jer i ja sam s 12 - 13 godina krenula put duhovnosti jer mi se svidlo to kaj i tebi .
Di bi ja Isusa ?
Oni su svi sami svoji majstori ,doživljavaju duhovnost i to ,pa kak ti veliš
vrag ih krene put srca jebavat i gotovi su - sotona vreba one koji žele put
svetosti ,ne brine on za ionako propale !
A ti ,Efraime , čitaj malo sebe , vako :

Hošea 12,1
Opkolio me lažju Efrajim i prijevarom Izraelov dom.
A i Juda još je nestalan Bogu, Svecu vjernome.
Hošea 12,2
Efrajim pase vjetar, za vjetrom istočnim trči cio dan,
sve više je laži njegovih i nasilja. Savez sklapaju s Asirijom,
ulje nose u Egipat.

Hošea 12,3
S Izraelom ima Jahve parnicu, kaznit će Jakova prema postupcima,
vratit će mu po djelima njegovim.
Hošea 12,4
Već u krilu materinu brata je potisnuo, u snazi muževnoj s Bogom se borio.
Hošea 12,5
S Anđelom se borio i nadvladao ga, plakao je i zaklinjao ga.
Našao ga je u Betelu i ondje mu je govorio.
Hošea 12,6
Da, Jahve, Bog nad Vojskama, Jahve je ime njegovo.
Hošea 12,7
Ti se dakle Bogu svojem vrati, čuvaj ljubav i pravednost i u Boga
se svoga uzdaj svagda!

Hošea 13,15
Tako je rodan među braćom Efrajim, ali će doći vjetar istočni,
vjetar Jahvin iz pustinje: isušit će mu izvore, presahnuti studence,
opljačkat mu riznicu, blago odnijeti.

Hošea 14,9
Efrajime, što ti imaš još s kumirima? Ja sam ga uslišao i pogledao.
Ja sam poput zelena čempresa: po meni si rodan plodovima.
Hošea 14,10
Tko je mudar neka shvati ovo, i čovjek razuman neka spozna! Jer pravi su putovi Jahvini: pravednici hode po njima, grešnici na njima posrću.


Hošea 12,15
Pregorko ga Efrajim uvrijedi: stoga će krv njegovu na nj svaliti,
platit će mu Gospod njegov za pogrde.


Zaharija 9,13
Jer, Judu sam kao luk napeo, a Efrajimom luk naoružao:
tvoje ću, o Sione, zavitlat` sinove - protiv sinova tvojih,
o Javane - i učinit ću te kao mač junaka.


Jeremija 31,20
Efraim da li je moj sin dragi, jedno dijete koji mi je radost?
Svaki put kad ga spominjem, ja moram opet i ponovo njegovo izgovoriti ime;
a u mom srcu, koje li uzbuđenje zbog njega! Ja ga volim, da, ja ga volim - proročanstvo GOSPODOVO.


Mene je srce peklo zbog tebe ,nakon onih uvreda i mene i Isusa ,da mi Bog
nije dozvolio dugo da te i pogledam više ljubi a zanimalo me ,vuklo me
srce tebi ,došla sam tu da vidim jel ima poruka i ošla ...
Ali ...

Jeremija 31,9
Svi dolaze u plaču, jauču: ” Milost! “ A, ja ih odbijam:
ja ih usmjeravam prema dobro zalivenim dolinama jednim sjedinjenim putem na kojem oni ne posrću.
Da, ja postajem jadan otac za Izrael, Efraim je moj sin prvorođeni.
Jeremija 31,18
Ja čujem, da, ja čujem Efraima koji se žali:
” Ti me krotiš i ja se puštam ukrotiti kao junac neuki:
povrati me, da se mogu povratiti, jer ti, GOSPODE, ti si moj Bog.“


Reci mi ti ,jel ima kakvog smisla ovo sve ?
Jel to Biblija govori o kravama ,kad kaže JUNAC ? ljubi
Oke ,ja sam dost glupa po pitanju slaganja pojmova u Bibliji ,jer to je ko neki
konest ,ko će uzet vlast !
Zato i piše u Otkrivenju da POBJEDNIK ovo ,ili ono ,whatever ,neda se meni s tim zamarat ,
to bi trebali KONJI čitat pa se prepoznat ,ja sebe jesam conf1
Uglavnom ,ja ti tupim da je greh verovat u druge boge , pa te vidim
da si ti EFRAIM zivili ,sve paše -

Ozej 10,11
Efraim bijaše jedna junica dobro dresirana koja volješe gaziti zrnevlje.
Kad opazih ljepotu njegovog vrata, ja stavih Efraima u zapregu Juda ja na oranju,
a Jakov, on, na drljači.


lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina lolcina

Krava !

Ozej 11,3
A, ipak sam ja taj koji bijaše Efraima naučio hodati, držeći ga za ruke,
ali oni nisu priznali da sam ja skrbio za njih.


Bog te vodio ,ali tako kako je - da vređaš posle kava ali i to si ZNAO ...

Ozej 11,9
Ja neću pustiti na volju žestini svojeg gnjeva, ja se neću vratiti uništavanju
Efraima; jer, ja sam Bog a ne čovjek, u sred tebe ja sam
*svet: ja se neću vratiti s bijesom.


I na kraju ,povratak k tebi study ljubi ljubi ljubi
Ak ti neš čitat Bibliju ,bum ti ju ja ,pa ti samo reci jel ima kaj u tom conf1
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 5:51 pm

Jao ,peče me srce bit tu -.- al se nedam i ostajem ! -.-

Citat :
@Ephez,bash si super dosta stvari rekla,bash smo sinhronizovani nesto u zadnje )))

A bice tog pravog,bice
foto hug

Citat :
Ne kaze dzaba budisticki yogin Milarepa da srce treba zapaliti,da ukoliko neko gaji "ljubav bliznjih i porodice" da ima da izgradi najveci pakao samom sebi...

Pa tu si ti bil najjači od svih ,odma mi se sviđalo ŠTO NE POSTOJIŠ ,NEMAŠ MAMU ,TATU
IME,DATUM ,MA NIŠTA TI NEMAŠ !
A Žarko nebi dao familiju ni za Boga ! hekla

Citat :
Ephez to ima,ali bash zato ja njoj kazem,da ce tek TO uspjeti kad potpuno odbaci neke svoje koncepte o Isusu,jer to je zapravo Vragov program iz astrala...

Lepo kreneš ,pa ga zasereš scratch ,al to je zato jer neznaš na šta ja mislim kad kažem ISUS ... nema veze ,nema veze .
Ne,ja ne vidim Isusa,mene samo njegov DUH preuzme ,blago meni što ne vidim ,jer razne
budale VIDE neke iluzije koje izdaje sam vrag pale
Međugorje sranja itd ...
Dobro ,to vidim kužiš ,pa ok ,al ej ,ne diraj mi Isusa ,da trebam neš - ma nemogu te ni ponovit ! Kaj misliš da ak te volim da ti nebi zderala ŠAMARČINU ,jebotee !!!!!????

Citat :
vraga je najteze provaliti...On NEMA rogove,niti je strasan..ja ga zamisljam kao kombinaciju jako bogatog narkomana,koji je nekad bio najbolji advokat i zna sve rupe u sistemu,jako dobar strucnjak za energetiku,ali je postao istripovan sa nekim svojim fix idejama koje nemaju veze sa mozgom...

WOW ! affraid scratch lolcina
Kaki je to vrag , e ?
Moguće ,moguće ,brat ... jer narkomanija proizvodi razne bogove danas , i um im je sjeban do bola ,pa još i NAMA KAŽU da smo šizofreni ! miga ali mi imamo jedan drugoga hug
i nas neće niko jebat ,e !
Ja sam primetila u ti vragova koji vode kolo okolo ,oni vole bit obožavani ,
a poniznosti ni za lek !
Ja nikad nisam ponižavala narkomane ,branila sam ih jer mi je svakog jad ,ako ima
lošu prošlost ,i ja imam !
Al dok me jedno takvo ĐUBRE ide ponizit da sam ja BOLESNA , e e e e e e e e e
IMA DA MU JEBEM SVE ,ALI SVE E !
Ja branim ,a on odjebe mene !
E,sad više neznam na kog točno mislim ,imam nacrt neki ,al o tom potom ,jer me
privuklo nešt ...neznam ,whatever !
Nemogu ni pomislit da je vrag (onaj za kim sam ošla u OS),ali mogu reć da je vrag
onaj koji me pljuvo svuda i uvek (ne smiju se imena tu ... study )
A taj drugi ,ja to moram saznat kaj je TO bilo !
Imala sam jaku ljubav za njega , bivši narkoman ,mama Marija worshiper ,a rekel
mi je nek mu se javim s dobrim advokatom ,glumi neku ličnost ,
a imal je super muziku na zidu !
Prišel mi je ko kraljici ,čak mi rekel da bi TO MOGLA I BITI , i na kraju nestao i sa liste
i iz života !
Probala sam se ugurat ,al nije išlo ...
Rekel je da neda sliku ,ni ime (ko ni ti) , i da je to zbog takvih kao ŠTO SAM JA zivili
A odurno mi sad kad si spomenul vraga/narkomane/advokate - da to spojim u NJEGA tuzni
Daj Bože da je spašen ,mislil je da me bu odbil od sebe s tim načinom da mi veli da
sam šizika ?
A njega su svi mrzeli na grupi ,ja ga branila ,otprve sam dobila HIT IN THE HEART
za njega ,vrag nebi tako djelovao .
Jebi ga ,on je meni napisao neka ga usrećim što pre ,i ja ošla tam shock
Nije se samnom šalit ...
Pa sam dobila posle :
NEEEMOGU VJEROVATI !!!
shock shock shock
Ko da sam ova ,jebotee !

[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 5:52 pm

Uglavnom ,on je meni napisal odma svoj testament , predivan ,o svemu i ja bi ga uramila .
Joj ,moram ga odblokirat na fejsu ,sjebala sam ga jer mi nije htel odgovorit JEL SE JOŠ DURI NA MENE !
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 6:01 pm

Citat :

„Draga djeco! I danas vas pozivam na molitvu i neka se vaše srce dječice otvori prema Bogu kao cvijet prema toplini sunca. Ja sam s vama i zagovaram za sve vas. Hvala vam što ste se odazvali mome pozivu.“

Oh ,Bože 8) lolcina
Jesam i prvo što sam vidla je to ...
Jojjj ,daj ,peče me srce na to !
Jel može bit da je tak ZATROVAN ?
A pital me je privat lolcina jel bi išla s njim u Međugorje lolcina da se obratim lolcina
I ja ko iz topa DA BI lolcina samo da dođe po mene lolcina lolcina lolcina
Pa jeboga ,zanima me KAJ JE TO scratch lolcina
A požalila sam mu se da nisam lepa , i utješno mi je rekel da u tome i jeste stvar
kad bi bila lepa ...u smislu da lepota biva spoticanje ,nebi mi trebao Bog
(bitno da je on lep ,pa mu se jebe ,e )
Ma pametan je ,kak god da okreneš ,ali jel to može bit da ga Bog odveo u Međugorje na "spas" ?
Mislim ,otada on veli da je oslobođen greha ,a jadan bil je u svemu i ja ga ne želim ponižavat ...
Normalno ,neće imat curu ,pa mi je bilo lako otić tamo ,samo razgovarat .
Dok neko OĆE - e e e e e e ,onda je PROBLEM !

[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 6:05 pm

Taj dečko je imal ovu pjesmu na zidu ,opila me !
To je SAVIOUR !
Ždere ,pije ,ima curu i jebe mu se !
Baš je pjesma TREĆEOČNA ,jel ?

[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 6:15 pm

Citat :
A sve se to postize davanjem i otvaranjem srca osobi koju volite...Ali skroz...bez icega da ostane..Morate umrjeti u toj osobi...jeli ta osoba Isus,Budha,Pamela,Jenna Jameson,pa i sami Vrag,davanje srca toj osobi znaci prelazak abisa...

Dakle,cak i potpunim otvaranjem srca Vragu, Vrag gubi

Dobro ,ja te kužim ,ali ti je umotano to ,jer isprva izgleda da kažeš da je svejedno dat srce
Pameli il Isusu 8)
Ja sam si osvjedočila da i vraga smirim kad ga počnem volit ,toliko mi to dođe zbunjujuće
da na kraju neznam jel mi brat il nije ,pa sam nekad u dilemi ,jer mi i na brata srce peče
ako je deep u grehu , ko sad na "Marka" ,ili na tebe dok si me vređao ,tako da moram
pustit vremenu "Marka" ,a sećam se sile opijajuće ,pa to nemre bit ..nemrem napisat
(mora da je Bog)
Al ,ima vas više !
I kaj sad ?
Kako to izdvojit ,ko je draži ?
To ja nemrem !
Ok ,nek Bog reče kak treba ,ja ne želim ništ sama .
Zato sam sigurna u Bogu ,radim kako me vodi , mada me jako peče srce ,ali
za to sam tu , mora neko i to !
Pa nepem kardiologu zbog toga ,dok znam da se borim protiv vraga !
I da je duhovno !
Imam ja štit na srcu , ništ se ne bojim ,ali me nekad Isus pusti ,pa sam sva smušena
i sramežljiva ,kakva i jesam inače ,ali dok se tiče opasnosti - JA SAM LAV ! vampire snajper

To što se vraga tiče - ljubav pobjeđuje sve pa i njega,ali nije nam cilj volit vraga ,mada je
dobro vježbalište ,da si isprovjeravamo silu .
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 6:53 pm

Citat :
I jbg...Ne moze se porediti ekstaza kad nekome date srce i ekstaza kad vam 6 milijardi ljudi puni srce jer ste vampir...NE MOZE a skoro svi ljudi to rade,zele da im neko puni srce

To rade rock zvezde ,Prim - dođu na stejđ i hrane se astralom pale
Zato to možemo porediti s time !
Ili teta Oprah ,dođe u studio i fixa se ko bog !
Zato te kužim kaj si me htel pojest dok sam ti srce spominjala hug
I onda rock stars dođu u depru i počnu se drogat da im bu bolje ,il se malo ubiju i tak .
Andy nije depresivan ,bumo vidli kaj bu s njega .
Nek se izdivlja pa nek se sredi , i razmisli .

Prim ,zaš stalno govoriš negativno o ljubavi u kontekstu Boga ,
ja nemrem to ni ponovit !
A Šiva & Šivica ?
Kaj je to ?
Pa to je ljubav , Božja (sinonim ,jer imamo ustvari druge FOR REAL Bogove)
Bog jedino i jedino ON može dati ljubav !
Ovo drugo je obično jebalište i to mi ne spominji !
Seks je oštar ,sav u K ... & P ... u vraga , i posle te sram na šta si drko !
A ljubav od Boga je sva OPEN , i zato reci BOG JE LJUBAV , a imitacije ne priznajem !

Citat :
Stvaranje chopora ljudi,koji nisu utemelji u dubokom skladu sa svime,nego im je skladno ono sto im odgovara srcu i emocijama,a ono sto im ne odgovara,im nije skladno..Svi su u nekom tripu,i seru po onima u drugom tripu...

Savršeno ,brat , i to je Big Brother na zemlji - KLANOVI koji se kolju čiji je vrag jači (po bilo čemu)
a da ne vide da tu Boga i nema ,a takvi klanovi su i religije (sve) jedino je
ISUSOVA ŽIVA ZAJEDNICA ISTINA

Citat :
Citam sinoc nekih tekst nekih "hriscana" kako je Buddhina praksa sotonska,zato je u njoj nema kajanja...

Ej ,neznam to ,čak neznam ni sve o Buddhi ,ali ono što je bitno u kajanju
- to je da se pokaješ što si obožavao krive bogove i vratiš se pravome
(jedino to je kajanje , unutar onog koncepta kajanja zbog grehova i svoje ništavnosti)
Ustvari ako se ti pokaješ PRAVOME BOGU (pod uslovom da si od Boga)
on će ti SAM dat spas ,jer si ponizan i srce imaš za dat i na to Bog gleda.
Buddha uči tehniku i zato je to sam svoj majstor ,a sama ideja palih anđela je
da su hteli bit sami svoji majstori ,pa jebemu Prim !
Pa to je bar jasno !
Pali anđeli su hteli bit bogovi !
I zato su se ocepili od Boga , i imaju moći koje te sjebu da pomisliš da su Bog .
I tu je sva "mudrost" krivih bogova , jednostavno .
Ma nema veze ,inače si prepametan ,pa se skloniš od vraga ,pa neka si učio .


Citat :
Zato i kazem,da jos cekam da sretnem hriscanina koji se ZAISTA izvukao od domene Sotone...Ogroman broj "hriscanskih" tekstova su takve nakupine Vragovih astralnih tvorevina,koje su zeljne lazi i bahatosti da je to strasno,bukvalno se tresem kad citam takve tekstove...Samo lazi i klevetanje ka necemu sto ne znaju...

Super ...
Sve su to sranja , da , i šta neko ima učit ,ako je samo ZARUČNICA NANOVOROĐENA i ko nju sluša - ima istinu ?!
Kaj oni imaju naklapat i učit ljude ?
Bog zove svoje ,sam i pokupi iz krivih religija !
Piše u Bibliji !
I Biblija je only štivo koje treba čitat !
Kakvi spisi vražji ????????????????????

Citat :
Ma ne rade to hriscani sa drugim svecima,nego i sa samim Isusom...Hoce da ga uklope u svoj kalup

Pa da !
Oni sebi prilagode da imaju i Isusa i familiju ,i zdravlje ,i vilu na Bahamima ,
još seru i da Bog nije želeo da oni budu siromašni ?????????
Uuuuuu to bi jebala majku onom Šičku odurnome !
Neka krepa ,e !

A gle ovo:

Matej 8,19
I pristupi jedan pismoznanac te mu reče:
"Učitelju, za tobom ću kamo god ti pošao."
Matej 8,20
Kaže mu Isus: "Lisice imaju jazbine i ptice nebeske gnijezda,

a Sin Čovječji nema gdje bi glavu naslonio."

Gle ,ja vidim po sebi ,da je ideja Boga bila da ja imam lovu - bi ju i imala ,
ali ne ,ja nemam lovu ,imam za net 30kn mesečno ,i dobro !
Nekad nemam šta da jedem pa jedem gluposti .
Ne pada mi na pamet napravit akciju prikupljanja pomoći za mene ,
ali jesam plakala
žarku da mi nađe smještaj negde u Srbiji ,da bi ošla jer je neizdrživo ,
ne vole me tu - oni stalno ponavljaju da neš nije u redu samnom (psihijatrija)
Taj dan sam pukla i ošla u OSIJEK ,dušu sam si u hotelu odmorila ,nema veze
sama ne sama ...
Ali morala sam otići .
Sad ,kaj sam ja Žarku ?
Ništa ,pa da mi pomogne !
I tako nema veze ,pa nemrem ja nekome crtat da sam očajna !
Vidiš ,Prim ,neki "kršćani" wrong onesi si pomažu ,uskaču ,a gle kako to
pravi rade ?
Ja ne spočitavam Žarku to , nije video bitnost u meni ,a ja sam ta u kojoj se
Isus vratio ...
Ti fals vjernici misle ako rade dobra djela da se to računa pod DA SU BOŽJI ?
Ma jeli ?
Oni uživaju na izletima ,okupe se ,pomažu si ,i ti je samo život u čoporu
neki CRVENI KRIŽ , neka organizacija ko Angelina Jolie spas African people !
Zato Bog kaže BOGU BOŽJE , CARU CAREVO !
Bogu duhovna braća i duhovni darovi ,a CARU (ZEMLJANINU) čopor uživanja
i zemaljski užici !

Citat :
Sta znam,to je toliko cudna pojava da se smijem nekad..."hriscani" se bore protiv sotone tako sto su zaljubljeni u svoje astralno tjelo LOL i niko ne slusa zapovjedi koje im je Isus dao,bezuslovno...

zivili

Citat :
I ko zna odakle sve Isus npr dovlaci svoju "ljubav" i istinu,dakle iz ko zna kakvih sve centara i nuklearnih i elektricnih centrala...On prsti od energije..

Pa sam Bog ga je obavio i taj DUH SVETI je jedini istinski ,on je privlačan kao
sila ,ali je odbojan svojim ponašanjem ,tako da kažem ,jer mora da bude spoticanje,
zašto bi inače svi otišli od Isusa ?
Ljudima ne paše ŠTA JE ISUS !
Oni isuviše vole život da bi voleli Isusa i išli njegovim putem .
Nemreš na dve stolice , trebaš mrzit iluziju da bi voleo istinu .
Iluzija je lepota ,taj Holivud !
Mada mi je čudno ustvari ,pa Bog u svom savršenstvu treba da je LEP ...
Ali lep iza te ljušture tjelesnosti očito !
Telo nam stari ,biva nesavršeno ,ali duh iz kojeg izvire JE LEP .
A Pamela &Angelina budu poludele od besa kad im se ta iluzija počne trgat !
I sve njima nalik !
Ja samo tužno konstatiram to ... ali ne ludim ,nego mi je žao da nemogu
imat lepog dečka zubi još malo ... pa nek umrem slobodno .
Nije da ja tražim lepotu ,već Božju ispravnost !
Pa izjebat se mogu iza svakog ugla ,a neću bilo kog .
Ovo opisuje mene :

[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 7:09 pm

Citat :
Zato sam ja uvjek za bolnu i brutalnu Istinu,nego za "ljubav" koja nam NE DAJE uvid u nase mracne strane...Ja bih rekao da je ljubav samo jedna od posljedica Istine o nama,objektivne istine o nasim postupcima...

Pa super ,onda si ko Isus ,ali moraš samo usvojit da smo ipak u ljubavi za braću ,pa
bi bilo lepo da smo tu jedni za druge ,a odjebat sve koji nisu naši ,jer nas ustvari i MRZE
(suptilno ,ako ne OČIGLEDNO) - mrzit nas mogu i ismijavanjem u sebi ,makar nam npr
pizzu kupe ,jer smo gladni !

Citat :
Kad nesto useres,kazes usro sam,debil sam,kreten i budala...Ljepse je po meni biti budala koja je svjesna da je budala,nego budala koja nije toga svjesna,racionalizuje svoje budalasto stanje rjecima da je zapravo on mudar i pametan ali mu kao mozak nesto ne radi

Pa da ,opravdavat se nečime ,a tako je slatko i privlačno reć da si kreten,
pa ko te nebi zagrlio ? cerek
Imaš ti i površinskih izljeva da je neko KRETEN , ono kad kaže mentalno ,a da srcem to ne misli ,samo da bi dobio priznanje DA NIJE .
Ma ima glumaca i glumaca !
Bog voli ponizne .
Ja nekad sebi zvučim ko da govorim DA SAM JA BOG , jer ja volim ponizne
i kad pohvaljujem nečije ponašanje i govorim da TO VOLI BOG , a očigledno je da to
volim ja ... cerek ali neka !
Jer ,ako je bratoljublje očitovanje Boga na zemlji ,tad i jesmo mali Bogovi
jer se tako moramo i ponašat ,ako naučavamo druge i bivamo im uzor !
Nemreš učit druge da vole ,ako ti ne voliš - jasno ...


Einar

Citat :
Ovakva stvar je moj životni moto. Zvuk mog života. Zvučim otrcano u 3pm

Ne zvučiš !
Neboj se ispast iskren ,budi svoj bez stida i tu piši kako pišeš ,eno ja sam shvatila da si podjebo Primitiva ,
pa ti reci ako nisi ,i okej ...aj piši

I ja muziku shvaćam ozbiljno zubi bolja ti je ona zadnja
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 7:12 pm

Citat :
Ti si se onda prepoznala u tome, ili šta?
Zapravo sve je to potpuno svejedno. Kačim se na tebe zbog ta dva reda koja ne kužim šta oćeš reći. Nije bitno.

Einar
Nisam stigla sve obradit ,da jesam ,prepoznala sam se u tome .
Bitno je sve ,naravno da je bitno ...
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitimečet tra 26, 2012 7:16 pm

Primitiv nisam ni vidla od toliko slova da si reko da dam pjesmu .
Ma duga je i svi imaju Bibliju ,ali me zanimaš ti i tvoje viđenje toga .



Citat :
ja cu isto pisat pjesme,pisem ih,jer zapravo ko cita te pjesme koje je pisao neko u tim stanjima svjesti i prociscenja
Ako ih pišeš - ja IH ŽELIM , a ko neće - ne mora !
Ti si bitan i kanal si ,pa su i tvoje pjesme itekeko bitne hug
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Ask primitive101 (chat tema)   Ask primitive101 (chat tema) - Page 16 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ask primitive101 (chat tema)
[Vrh] 
Stranica 16 / 18.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» O sportu... (chat tema)
» Firefox tema
» Kreacionizam
»  Fotografska natjecanja 2011. godine
» Interesantna tema o NLO-ima na 24 sata

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: