Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lucidni snovi

Go down 
+33
web dust
entitet369
zvezda
Novus ordo seclorum
Jedi Mind Tricks
grga@bizArt
primitive101
leont
Galileo Galilei
zivanac8
Skulptura
2pac
timaritelj
tinityrannical
Kahali
Florence.
Dada289
MoW
Athena
Dantalion
*leptirica
Einar
Hladni
Johnny wayne
Tonks
silmarien
Madonna
Alpha
orca
Phyre Q.
Morn
Chakotay
meii
37 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimečet lis 24, 2013 5:34 pm

Jel ti palo na pamet da je cjela fizicka stvarnost san,isto kao astral samo zgusnuti i da ti je cjeli dan ispunjen snovima koje možeš mjenjati i slicno ;)

[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimečet lis 24, 2013 6:18 pm

Takve stvari su mi uvijek na pameti, vjerovao ili ne, ali trenutno želim "rjeđu" stvarnost, tj. astral.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimečet lis 24, 2013 6:29 pm

Pa ne moras se oslanjati na snove da bi istraživao astral i uživao u njemu,valjda ti je to jasno.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimečet lis 24, 2013 6:51 pm

Kad bolje promislim niš više neznam, tako sam zbunjen, čitam onak pet izvora svi tvrde drugačije, sad sam skužio da ljudi neki kažu da je out of body experience isto što i astralno putovanje, dok drugi kažu da nije, onda viđam pun k. instant tehnika ko iz vrećice za juhu u kojoj u 6 koraka imaš astralno putovanje. Evo stvarno više neznam.

Koji je najbolji i najlakši pristup svemu tome?
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimečet lis 24, 2013 7:30 pm

Pa ne mora najbolji način biti i najlakši i obrnuto.U svakom slučaju moraš znati da je cjeli astralni univerzum već u Tebi i da si ti van njega kao posmatrač.Sve što je kreirano je u onome djelu Tebe koji je Jedan u svima i koji je nekreiran.Ako to Iskustveno spoznaš,doživiš i svakodnevno provjeravaš i Vidiš,onda jednostavno pođeš i vidiš to što te zanima i doživiš iskustvo koje želiš.

Problem je što možda viši djelovi Tebe ne dozvoljavaju ''nižim'' djelovima Tebe da se puno baviš tim sporednim stvarima da ne bi zalutao previše i maknuo se sa Puta,a Put je uvjek usmjeren ka temelju Uma koji je bez formi,a astral su forme.

U istraživanju astrala je isto bitno kako sebe definišeš, isto kao i u fizičkom svjetu.Ako gledaš taj svjet kroz neku od mnogobrojnih maski (makar one uključivale pol, naciju, vjeru, stavove, strah, požudu,želju itd) ,onda ga nećeš gledati Realno,nego onako kako odgovara tim maskama,tako da je Put uvjek micanje tih maski tako da sve svjetove možeš gledati takvima kakvi jesu.

I svjetove i objekte i bića u njima.Pravi rad sa astralnom supstancom podrazumjeva bar po meni suočavanje sa svojim potisnutim astralno-mentalnim larvama prepunim potisnutim osjećajima,traumama,kompleksima i slično te nakon toga istraživanje sopsvenih astralnih linkova koje imaš ka drugim bićima (ne samo ljudskim).Moraš vidjeti da li je tvoje astralno tjelo baš tvoje ili je izmiksano sa astralnim tjelima drugih ljudi sa kojima djeliš tu ljubav sa astrala.

Jer ti se može desiti da npr u tim astralnim šetanjima počneš da istražuješ astralna tjela bliskih ljudi i pobrkaš se totalno.Da ne pričam kakva sve gamad može da ti se prikopča ne tebe i crpi ti energiju.

Zapamti,srce mora da ti je Prazno i onda ti je oko kojim gledaš čisto,to je onda oko temelja Uma, oko tvoga Ja na Kauzalu.Sve maske su skup formi i koncepata,a to je razina ispod Kauzala gdje nema formi i koncepata.U temelju Uma nisi ni muško ni žensko,ni fizičko tjelo ni astralno,ni mentalno.

I to ti jedino garantuje da kad kreneš da petljaš po astralu imaš pravilan fokus i zaštitu.Sve ostalo se svodi na sreću i pomoć tvojih prijatelja na Kauzalu a nije ni njima baš do zajebavanja po astralnim vukojebinama ;)

Ne možeš ti ići istraživati svoj astral a da sebe smatraš muškarcem,nacijom,vjerom.Jer na kraju krajeva dio svoga astralnog tjela djeliš sa svojom ženskom polovicom koja ili jeste ili nije inkarnirana u fizičkom tjelu i dosta toga što mislis da si ti je zapravo Ona kroz tebe ;) Boginja :)

Ima tu svega i svačega,i ti možeš vjerovatno imati svakakve izlete u astral uz pomoć th instant tehnika,ali ništa od toga te ne razvija kao Biće dugoročno,ništa od toga ti ne pravi most ka Kauzalu i temelju Uma nego te možda udaljava od toga.Ne možeš istražiti ni fizički Svjet Realno ako se smatraš nečim definitivnim i ograničenim,tako da ti je svejedno, možeš ti sada dobiti Uvid u cjeli astralni univerzum i cjeli fizički,ali ako ćeš ih gledati kroz neku od svojih maski,a ne Oko Stvarnosti temelja Uma,onda je to opet gorka sreća,vjeruj mi.

Čisti vezanosti za donja 4 elementa,pripremi bravu i traži ključ od Sebe na kauzalu,potom probij čvor na srcu ,te vodi Ljubav sa svojom ženskom energijom iznutra i to će te dugoročno pripremiti za sva istraživanja,od kojih je i istraživanje astrala.

[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimečet lis 24, 2013 7:36 pm

primitive101 je napisao/la:

Čisti vezanosti za donja 4 elementa,pripremi bravu i traži ključ od Sebe na kauzalu,potom probij čvor na srcu ,te vodi Ljubav sa svojom ženskom energijom iznutra i to će te dugoročno pripremiti za sva istraživanja,od kojih je i istraživanje astrala.
Lakše reći nego učiniti, neznam ni kako to raditi :(
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimečet lis 24, 2013 7:58 pm

Da,lakše reći nego učiniti.Ne moraš ni znati,ja ništa od toga nisam znao terminološki,teorijski i intelektualno al sam svejedno bio predan samome Sebi iznutra i prošao to.

Al koliko sad vidim to je bio sami početak jbt,a već samo to je jedan proces,realizacija i transformacija koja je totalno van mainstreama i užasno rjetka.

Moraš probiti čvor srcu tj maknuti definicije svoje ličnosti tu,maći energiju odatle.A srce je astral-mental.4ti od 4 elementa.Ljubav iz srca ja zadnja prepreka,jako je ugodna, zasljepljujuca, obmanjujuca i slatkasta, ali je užas užasa gledajući iz temelja Uma.Možemo čak pričati i o tome kao o temelju Srca.

Tada se mičeš iz čopora ljudi jako dobrim i nepovratnim djelom.Nadišo si kolektivno nesvjesno čovječanstva.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimečet lis 24, 2013 8:01 pm

Razumijem o čemu pričaš, ali i dalje neznam što činiti
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimečet lis 24, 2013 8:05 pm

Biće bolje ;)
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimepet lis 25, 2013 9:01 am

Imao sam noćas lucidni. Išao sam onom tehnikom koju sam napisao na 5 stranici ove teme (6 sati sna, 1.5 sati budnosti, 1.5 sati sna) i odmah me je katapultiralo u lucidni.
Inače htio bih pitati iskusne ovdje neke pojedinosti.
Znate ono kako se kaže da nad lucidnim imaš punu kontrolu, tj. pomisliš da imaš auto i auto se stvori i takve stvari, e ja sam danas imao kontrolu toliku da mogu ići gdje želim i reći što želim u snu, ali sam bio cijelo vrijeme u jednom ambijentu (bolnica u snu) i nisam uopće pomislio na mijenjanje ambijenta.
Jel ta kontrola dolazi s ovladavanjem sna i učestalim l. sanjanjem?
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimesub lis 26, 2013 5:10 am

Lucidni san podrazumjeva da si svijestan da sanjaš i ništa više (ne podrazumjeva da moraš moći mjenajti ambijent ili stvarati stvari ili situacije, to doalzi sa uvježbavanjem ali osnovni kostur lucidnog sna ne može se mijenjati pa čak i ako si jako snažan u eteričnom tijelu.. čak i ako promijeniš nešto što je tamo prisutno doći ćeš u drugu situaciju gdje će podcrtavajući princip biti ono što on biti mora; ovo je jedan komplexniji nivoa razgovora o Lucidnom sanjanju jer ako je Lucidan zašto onda nebi mogao sve ? e pa zato jer kao i u ovoj realnosti i Astralna realnost ima zakonitosti, mnogo drugačije nego ove naše, ali ima.
    KAda budeš uspio opet doživjeti Lucidan san sjeti se da probaš saznati nešto što ne znaš inače u privatnom životu. Probaj naučiti jednu riječ nekog jezika kojeg nikad nisi čuo recimo i to probaj saznati u Knjižnici koju ćeš naći u Astralnom riječniku. Ako to uspiješ znat ćeš da si počeo osnaživati eterično tijelo ali underlining principle Astrala je da si nešto mogao i naučio, a ne da si ti to stvorio, sve što stvoriš već postoji, ti si samo premjestio.. a to se ne radi tako da samo na to pomisliš, treba znati principe elemenata, slaganja električnih i magnetičnih principa, treba imati i motivacije tj dovoljno osobne Namjere....
...po meni, u početku, bitno je da se igraš i posebice da brzo mijenjaš fokuse i koncentracije sa jednog mjesta na drugo, sa jedne točke na drugu, ... jer ako previše zapiljiš u jednu stvar ode ti nazad u običan san, ... meni je to mjenjanje focusa mnogo pomoglo da ostanem duže budan u Lucidnom snu )
    U svakom slučaju Congrats;
    keep the Path
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimesub lis 26, 2013 12:33 pm

Citat :
KAda budeš uspio opet doživjeti Lucidan san sjeti se da probaš saznati nešto što ne znaš inače u privatnom životu. Probaj naučiti jednu riječ nekog jezika kojeg nikad nisi čuo recimo i to probaj saznati u Knjižnici koju ćeš naći u Astralnom riječniku.
E da, to mi je bila želja, ali se nikako nisam mogao sjetiti toga.
Da li je to ono što teozofi zovu Akaški zapisi?
Možeš li mi reći tako da znam ubuduće kako pristupiti tome "riječniku"?
Da li se to mijenjanje fokusa vrši koncetracijom na određeno mjesto? Ja sam mislio to napraviti, ali onda opet neznam di ću i tako se najednaput samo probudim hehe
[Vrh] Go down
zivanac8
Višestanični organizam



Male
Virgo Dog
Broj postova : 51
Age : 41
Registration date : 09.07.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimečet lis 31, 2013 9:01 pm

:x  jedanput sam sanjao da blizu jedne kuće pričam s jednim poznanikom,kad ja ujujtro i on točno na tom mjestu stoji i priča s mnom,,,,,,,snovi su nesto čudno
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimečet stu 21, 2013 10:02 am

Evo da oživim malo temu. Noćas sam imao 3 "obična" sna i 3 lucidna. U trećem običnom snu sam skužio na jednom prilično blesavom događaju da sanjam i oduševljeno sam se izderao u snu: "Ja sanjam!!!" i što je najbolje nitko se nije okrenuo zamnom.

Tada počinju ova tri lucidna i mogao sam kontrolirati vremenske prilike.
Namjestio sam da prestane padati kiša i počne snijeg i tako to.
To prije nisam mogao i neznam zašto.

Naravno došao sam ovdje pitati iskusnije oneironaute.
Pošto je svijet snova ustvari astral. Kako to da tamo ima recimo kao nekih projekcija, a ne samo živih / mrtvih / artificijalnih stvari?
Jer neke osobe me tamo nisu uopće svjesne, a danas sam vidio prijatelja u snu i objasnio mu da sam lucidan i hoće li putovati malo samnom, on je to napravio.

Da li je on bio stvarno moj prijatelj ili neka projekcija?

Čak sam u jednom trenutku se sjetio da bih mogao posjetiti jednog drugog prijatelja i koncetrirao sam se na njegovo ime i kako izgleda i na par sekundi sam se našao u jednoj mračnoj kao kući. Čak mi se činilo da je to njegova kuća. Da li je to bilo stvarno.


Stvarno molim za odgovore jer ovo mi je jako bitno, današnji dan mi je zbog ovih događaja nevjerojatno promjenjen, možda me kužite.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimesub stu 23, 2013 2:54 pm

Snovi, bili oni lucidni ili ne, nisu stvarni. Zašto ne bi u snovima bio u prijateljevoj kući i prepoznao je, ako znaš kako izgleda? U snovima možemo obavljati zadatke koje u stvarnom životu ne bismo znali/mogli obaviti, možemo, primjerice roniti bez potrebe da udahnemo zrak ili trčati da se pritom ne umaramo.

Ovaj tvoj post više me podsjeća na OBE nego na lucidan san, ali u to ne bih želio ulaziti jer bi to vjerojatno dovelo do polemike :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
zivanac8
Višestanični organizam



Male
Virgo Dog
Broj postova : 51
Age : 41
Registration date : 09.07.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimesub stu 23, 2013 4:56 pm

ima svasta ali snovi su možda dokaz da u mozgu postoji nešto što može bit izvantjelesno, možda čovjek izađe iz svog tijeladok sanja i dođe na to mjesto duhovno a u snu to vidiš
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimesri pro 18, 2013 3:51 am

Kahali je napisao/la:

  Probaj naučiti jednu riječ nekog jezika kojeg nikad nisi čuo recimo i to probaj saznati u Knjižnici koju ćeš naći u Astralnom riječniku.

Uf, kako bi mi sad to zatrebalo :D moze li se to kako odradit da se nauci cjeli jedan jezik, treba mi Svedski :) Ustvari trebam nauciti taj jezik radi posla i definitivno ocu da pokusam direktno sa kolektivnog nesvjesnog svedjana da downloadujem rjeci,termine i forme asocirane sa njima.Samo me interesuje koliko se to dobro moze odraditi u budnome stanju ili je nuzno ici u lucidan ?

Ili npr da li mogu prekopirati te rjeci od cure koja prica Svedski kao maternji a spojen nam je Astral ?

Dobra tema bi to bila... lol! 
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimesri pro 18, 2013 4:08 am

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Evo da oživim malo temu. Noćas sam imao 3 "obična" sna i 3 lucidna. U trećem običnom snu sam skužio na jednom prilično blesavom događaju da sanjam i oduševljeno sam se izderao u snu: "Ja sanjam!!!" i što je najbolje nitko se nije okrenuo zamnom.

Tada počinju ova tri lucidna i mogao sam kontrolirati vremenske prilike.
Namjestio sam da prestane padati kiša i počne snijeg i tako to.
To prije nisam mogao i neznam zašto.

Pa to je ono sto Kahali govori, manipulacija astralnom supstancom.To mozes raditi i budan,samo sto je to o cemu ti pricas lucidan san,odnosno Svjesna manipulacija i Uvid u tvoj/globalni astral.Ko da je bitno sto to nisi mogo prije,bitno je da sad mozes,vrh.

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Naravno došao sam ovdje pitati iskusnije oneironaute.
Pošto je svijet snova ustvari astral. Kako to da tamo ima recimo kao nekih projekcija, a ne samo živih / mrtvih / artificijalnih stvari?
Jer neke osobe me tamo nisu uopće svjesne, a danas sam vidio prijatelja u snu i objasnio mu da sam lucidan i hoće li putovati malo samnom, on je to napravio.

Da li je on bio stvarno moj prijatelj ili neka projekcija?

Ja bih astral nazvao prije svijetom formi a fizicku razinu kao manifestaciju astrala samo zgusnutu.Iznad je kauzal bez formi.Samo sto se u toku sanjanja najcesce probudi dio naseg astralnog tjela u kojem stoji zacahurena neka larva,odnosno prikrivena zelja,strah,kompleks ili bilo sta vezano za neku astralnu formu i to se relaksira i opusti u snu ali kroz simboliku.Tj san je bitan radi relaksacije napetosti u astralnome tjelu,odnosno relaksacije prane,ali jedino Lucidan san ili Osvjestavanje svoga astralnog tjela omogucuje odvajanje prane od vezanosti za datu astralnu formu.Ima eksperiment gdje ljude bude cim im nastupi REM faza i tako 10noci nemaju REM fazu uopste(samo dhbok san i faze prije REM,tkz NREM).11tu noc ih puste da spavaju sa REMom i REM faza se ladno produzi na oko 70posto ukupnog vremena spavanja da bi se nadoknadilo ''nesto''.Zanimljiv eksperiment.

Moguce da je bio i tvoj prijatelj,al mi je onda logicno da se i on sjeca toga lucidnog sna.I sta te cudi sto ima projekcija u astralu ? Pa astral i sluzi da projektujes i vizualizujes sta god hoces u njemu,instant.Ako to sto projektujes postane nezavisno onda je to kao ziva astralna tvorevina ali je pitanje koliko to moze trajat dok ne pukne bez vertikale ka Svjesti.

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Čak sam u jednom trenutku se sjetio da bih mogao posjetiti jednog drugog prijatelja i koncetrirao sam se na njegovo ime i kako izgleda i na par sekundi sam se našao u jednoj mračnoj kao kući.        Čak mi se činilo da je to njegova kuća. Da li je to bilo stvarno.  


Stvarno molim za odgovore jer ovo mi je jako bitno, današnji dan mi je zbog ovih događaja nevjerojatno promjenjen, možda me kužite.

Pa moguce da je bilo stvarno,sto ne.Moras shvatiti da ukoliko nemas 100posto cist astral,samo svoj sopstveni,bez linkova ka drugim ljudima i bicima,da je zapravo tvoje astralno tjelo na nekim djelovima izmiksano sa njihovim i da se u snu moze desiti da vam se aktivira taj zajednicki dio astralne podsvjesti i shodno tome da imas varijacije na temu lucidnih snova.Mozes ti npr biti Lucidan a on ne,iako istrazujes zajednicki dio vaseg astrala.Vjerovatno to i bude tako,osim ako oboje niste Lucidni sanjaci pa se dogovarate i vjezbate da aktivitate zaj dio vaseg astrala i onda se igrate.

U astralu takodje nema fizickih ogranicenja,sto znaci da cim se koncentrises na neki dio astrala ti tamo i ides,naravno sve zavisi od tvoje moci koncentracije.

[Vrh] Go down
zivanac8
Višestanični organizam



Male
Virgo Dog
Broj postova : 51
Age : 41
Registration date : 09.07.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimesri pro 18, 2013 1:43 pm

snovi na nesto ukazuju ,misteriozno je to još ne može nitko objasnit ,svijest gica 
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimesri pro 18, 2013 1:47 pm

@Zivanca sta si htio da kazes sa tom recenicom ? Odavno nisam vidio kracu recenicu sa vise pravopisnih gresaka :D

Svjest i snovi nisu ista stvar.Svjest je Jedna u svim snovima.A forme snova se mjenjaju dok se Svjest ne mjenja.
[Vrh] Go down
zivanac8
Višestanični organizam



Male
Virgo Dog
Broj postova : 51
Age : 41
Registration date : 09.07.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimesri pro 18, 2013 1:50 pm

snovi su misterija eto što  sleep 
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimesri pro 18, 2013 3:18 pm

Primitive, zahvaljujem što si se javio, dosta si mi toga objasnio. Inače, nisam imao već dosta dugo lucidni
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimesri pro 18, 2013 3:30 pm

Nema na cemu ;) valjda je to tacno sto sam napisao :D ja se nikako nisam bavio izazivanjem lucidnih snova,a imo sam ih par.

Cak sam imo nesto totalno uvrnuto,da u snu totalno postanem Svjestan da sanjam i da sam van fzickog tjela i onda sam zazelio da podjem u nekakvu valjda astralnu presliku jedne kuce dje sam zivio,tj ulice ispred kuce.Posao sam u taj dio ulice i tu nesto gledao,ali odjednom sam se ipak iznenadio kao jbt u astralnome si tjelu a imas i fizicko u kojem nisi sada,tj nije ti fokus u njemu.

To me totalno prodrmalo u astralu ,i iz astrala sam lucidno zazelio da se probudim i prekinem lucidan san (sto jelte nema smisla jer poenta lucidnog sna je istrazivati astral npr a ne probuditi se, :D ),pa sam se odjednom vratio u fizicko i postao svjestan fizickog ali uopste nisam napustio kontakt sa astralnim.Znaci nesto slicno kao ona famozna paraliza sna,kada se fizicko tjelo grci jer ne dozvoljava astralnome tjelu da se manifestuje.Ja sam se grcio,i bio u panici sa tim djelom sebe na fizickoj razini ali sam opet bio i dalje lucidan i odvojen u astralu.Tako sam se koprco sigurno 10sekundi,mozda duze,potpuno cudno,pokusavam sa fokusom da se probudim i maknem iz astrala a zapravo ne mogu jer sam vec budan u fizickome tjelu.Nevjerovatan prelaz,to mi se samo jednom desilo na ovaj nacin,iako sam tih paraliza sna imao vise.

Ovo je bilo totalno napeto,a opet masu mocno.To se razrjesilo jednostavno tako sto se maknuo taj dio koji grci fizicko tjelo,inace nikakvog drugog promjena fokusa nije bilo.Ipak sekund nakon toga sam prekinuo vezu sa astralom i poceo dolaziti lagano sebi :P
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimesri pro 18, 2013 5:14 pm

Na granici sna i jave hehe?

Zar nije paraliza tijela zato da se astralno lakše odvoji? Jer znaš kad nema paralize, onda čovjek "mjesečari"
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitimesri pro 18, 2013 5:33 pm

Pa jeste..Pa da, al onda je to Svjesno mjesecarenje,barem na tih 10 sekundi bilo,totalni trip :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lucidni snovi - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Lucidni snovi   Lucidni snovi - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lucidni snovi
[Vrh] 
Stranica 4 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Snovi - vas savjet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: