Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razna viđenja i fotografije duhova

Go down 
+100
web dust
Sedežničar
Sang Real
Ascended
Zyon
Storm.
om
Star
Josipa Jopi
2pac
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
Viper
Marina111
Hladni
AnchyAmonRa
Q
Magic
Buby30
Amalka
Emilius7
Lyra
orca
kika13
Morn
Narayana
Benjamin
Andrea:))
eldin_p
Error_VK
Fear
Zona
lidiafx
randajad
ludilo4
gloria_g
agorafobija
aleksandravulf@yahoo.com
hromi
mEN_iN_WHite
Smokva7
Tomash
Charles Dexter Ward
Wall-e
Einar
Dunja the tomboy
DrChaos
maya
Mama
konoko1
Yo93
Dantalion
Lycan
Chakotay
schmizzl
AzrielofDeath
Legionar
sign
bros
Pux
tomi
urbanaaa
Pyro
MisteryManiac
Athena
stella
Sentinel
Skulptura
darkside
MoW
Remke
Mislilac 1988
KoX
ThE_IMMORTAL
Michael Wittmann
Gea
Berny_Sinara
qkac
4ucker
grga1234567
Cico
Absynthia
Pajo
Jaykof
Rajkan
myst000
danyf5
garfild
floridana
Tutankhamon
Blizzard
None
bir
Neobicni forumas
zvezda
Svjetloisjena
silver
Milab
Rain
Alpha
104 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimepon lip 29, 2009 11:47 pm

Pa ima puno pljeve i nije lako naći zrnje ako ne znaš točno što tražiš. Zato smo zahvalni za pomoć na tom području. Bez obaveza, naravno.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimesri srp 01, 2009 7:34 pm

Hvala Kox
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimesri kol 05, 2009 10:43 am

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 0227007.17

Žena je snimala svoju dvogodišnju nećakinju. Bile su same u stanu, u blizini nije bilo stakla ogledala ili ekrana televizora. Žena koja se pojavljuje iza desnog ramena djevojčice je prabaka autorice fotografije koja je umrla još 1990. Stručnjaci za fotografiju kažu da snimka nije bila naknadno preuređivana i obrađivana. Zanimljivo je i to što žena na sebi očito ima haljinu koju je nosila na jednoj drugoj slici koju je autorica neobične fotografije imala sačuvanu:
Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 0232007.17

IZVOR

Stvarno zanimljivo. A palo mi je na pamet dok sam to čitala - čula sam da je negdje u Americi živio čovjek koji je mogao prisloniti fotografski film na čelo i na njemu bi se pojavila slika koju je zamislio. Zanimljivo je da lje čovjek, inače odan alkoholu i beskućnik, to radio po narudžbi znatiželjnika koji bi ga zauzvrat častili pićem ili mu dali neku sitnicu. Pa ako je moguće do te mjere utjecati na materijalnu strukturu premaza filma, zašto ne bi bilo još lakše utjecati svojim mislima na elektronske sklopove u suvremenom vrlo osjetljivom digitalnom fotiću. Mislim da je već dokazano da je utjecaj naše volje na protok elektrona ili drugihj subatomskih čestica moguć i mjerljiv. Možda ova mlada žena ili djevojka (18g) ima takve sposobnosti ali ih nije svjesna? Ukoliko vjerujemo u mogućnost materijalizacije Tulpe, mislim da je u ovako nešto još lakše povjerovati. Bilo bi zanimljivo kad bi netko poradio na dokazivanju te mogućnosti.
[Vrh] Go down
Mislilac 1988
Prašina



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2
Age : 35
Registration date : 05.08.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimesri kol 05, 2009 5:32 pm

Ma pusti duhove na miru.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimesri kol 05, 2009 5:45 pm

Nekad oni ne puštaju tebe... ;) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimesri kol 05, 2009 7:34 pm

Mislilac 1988 je napisao/la:
Ma pusti duhove na miru.

Pa puštamo ih, uglavnom. Ali oni uglavnom nekima sami dolaze :ghosts:
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimečet kol 06, 2009 5:08 pm

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 0106007.17

Neobična pojava na jednoj od fotografija koju su snimili na ljetovanju u Biogradu zaprepastila je četiri prijatelja iz Nove Gradiške.

Tijekom sportskih igara na bazenu Ilirije u Biogradu, četvorica prijatelja sjedila su na tribinama i nasumce slikala prostor oko sebe.

Priznaju da su se jako zaprepastili kad su pregledavali su snimljene fotografije i kada su se na desnoj strani jedne slike uočili neobičnu pojavu, objavio je Dnevnik hr. (Izvor)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimečet kol 06, 2009 5:10 pm

Vidjela sam to na net.hr ali nisam stigla staviti, a mislim da se vjerojatno radi o nekom odrazu, ti digitalci su malo ćudljive spravice. Inače to stvorenje ima prekratak trup, više sliči vanzemaljcu alien
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimened kol 09, 2009 10:18 am

Mozda je duh vanzemaljca rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimened kol 09, 2009 10:40 am

ma moguce je i da amerikanci se ponovo igraju sa tehnologijom, pre nekih 5 godina u casopisu su pisali da su naucnici na ivici da otkriju odelo koju bi coveku koji bi ga nosio bio potpuno nevidljiv ili barem 90%-95% nevidljiv. Odelo radi na principu prelamanja svetlosti.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimened kol 09, 2009 11:08 am

cuo sam za to, ali sam mislio da je to ko neki plast, tj. da su to napravili na osnovu harry pottera, tj. na ideju toga
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimened kol 09, 2009 2:26 pm

Očito je pomak fotića izazvao zamućenje i iskrivljene ljudi koji su tamo bili prisutni.
Ono pak s prabakom... face

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
darkside
Višestanični organizam
darkside


Male
Aries Snake
Broj postova : 43
Age : 47
Registration date : 08.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimened lis 11, 2009 11:21 pm

na metacafe.com imate zanimljivih stvari o hacking kamera i fotoaparata da snimaju razlicite spektrove tako i ir. probajte se zabaviti sa time mozda naletite na nesti zanimljivo
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimepon lis 12, 2009 4:53 pm

ma meni to sve smrdi :D al prabaka je zato spooky
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimeuto lis 13, 2009 11:27 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Zanimljivo je i to što žena na sebi očito ima haljinu koju je nosila na jednoj drugoj slici koju je autorica neobične fotografije imala sačuvanu:

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 0232007.17


Ima i naočale 8)

Citat :
Možda ova mlada žena ili djevojka (18g) ima takve sposobnosti ali ih nije svjesna?

Najvjerovatnije.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimeuto lis 13, 2009 11:31 am

MoW je napisao/la:
Očito je pomak fotića izazvao zamućenje i iskrivljene ljudi koji su tamo bili prisutni.

Pa šta nebi onda i drugi ljudi bili bar malo iskrivljeni?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimeuto lis 13, 2009 12:17 pm

Alpha je napisao/la:
Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 0106007.17

Neobična pojava na jednoj od fotografija koju su snimili na ljetovanju u Biogradu zaprepastila je četiri prijatelja iz Nove Gradiške.

Tijekom sportskih igara na bazenu Ilirije u Biogradu, četvorica prijatelja sjedila su na tribinama i nasumce slikala prostor oko sebe.

Priznaju da su se jako zaprepastili kad su pregledavali su snimljene fotografije i kada su se na desnoj strani jedne slike uočili neobičnu pojavu, objavio je Dnevnik hr. (Izvor)

Majke mi, ovo meni izgleda ko neki izvanzemaljac! :)
Da nije mozda sakriven (cloak), pa ga je digitalac slucajno uhvatio? :D
Ne, al fakat.... scratch

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimesri lis 14, 2009 9:43 am

Izgleda da je ova fotografija Jima Morrisona ipak autentična!!

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 0016007.42


Evo OVDJE možete pročitat opširnije od ovome...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimesri lis 14, 2009 2:39 pm

uf jezivo :/
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimesub lis 17, 2009 10:14 pm

Pouka ove priče je:
"Nikad se ne slikajte na groblju ako želite samo vi biti na slici!" ce-4zubo
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimened lis 18, 2009 1:12 am

Hmmmm... suspect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimened lis 18, 2009 10:03 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Zanimljivo je i to što žena na sebi očito ima haljinu koju je nosila na jednoj drugoj slici koju je autorica neobične fotografije imala sačuvanu:

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 0232007.17


Ima i naočale Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 793385

Citat :
Možda ova mlada žena ili djevojka (18g) ima takve sposobnosti ali ih nije svjesna?

Najvjerovatnije.

Meni je ovo malo hmmm...recimo ova fotka gdje se javlja ta baka...ako zamislimo sliku bez bake onda je fotografija malo bezveze centrirana. Ovako ima smisla. Bez bake bi bilo logicnije da je citav pogled snimanja pomaknut malo u desno tako da zena i dijete budu u centru. Sa bakom se doima kao najobicnija obiteljska fotka.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimened lis 18, 2009 10:06 am

Neobicni forumas je napisao/la:
MoW je napisao/la:
Očito je pomak fotića izazvao zamućenje i iskrivljene ljudi koji su tamo bili prisutni.

Pa šta nebi onda i drugi ljudi bili bar malo iskrivljeni?

U biti i jesu ako se bolje pogleda. Ovaj lik u crvenoj majici mozda malo manje ali i ljudi ispred njega (ovi u daljini) su takodje zamuceni. E sad...ovaj 'duh' je mozda vise zamucen jer je u trenutku okidanja bio vise okomito na aparat koji je uslijed pokreta i odbljeska od leda napravio sto je napravio dok se lik u crvenoj majici vidi ostrije obzirom je bio pod vecim kutem u odnosu na aparat te se gibao od, a ne paralelno u odnosu na njega pa je i pokret drugacije zabiljezen.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimened lis 18, 2009 10:22 am

Alpha je napisao/la:
Neobicni forumas je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Zanimljivo je i to što žena na sebi očito ima haljinu koju je nosila na jednoj drugoj slici koju je autorica neobične fotografije imala sačuvanu:

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 0232007.17


Ima i naočale Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 793385

Citat :
Možda ova mlada žena ili djevojka (18g) ima takve sposobnosti ali ih nije svjesna?

Najvjerovatnije.

Meni je ovo malo hmmm...recimo ova fotka gdje se javlja ta baka...ako zamislimo sliku bez bake onda je fotografija malo bezveze centrirana. Ovako ima smisla. Bez bake bi bilo logicnije da je citav pogled snimanja pomaknut malo u desno tako da zena i dijete budu u centru. Sa bakom se doima kao najobicnija obiteljska fotka.

pise da je to fotografija sacuvana od prije, kad je jos bila ziva, to je samo za usporedit, a ona samo s djetetom i iza bakom je malo u desno cak previse
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitimepon lis 19, 2009 12:08 am

Citat :
Onak, bavim se sa fotografiranjem i snimanjem duhova pa znam. Možda nekome nebude prihvatljivo ovo što budem sad rekao, ali slike duhova kao cijele osobe ne postoje! To su izmišljotine. Stvar je u fotopapiru koji se je tvornički malo izlamao i evo ti slike nečeg što ne postoji. I zbog čega vam je čudno to što se kao sa digitalcem nemože uloviti oblik osobe? Duh nikad ne poprima oblik tijela u kojem se je nalazio. Digitalci su daleko kvalitetniji i oni ustvari mogu uhvatiti ono pravo što je duh ustvari jer duhovi se sastoje od negativno nabijenih čestica i kreću se brzinom svijetlosti tako da ih je nemoguće vidjeti. Možete ih jedino slikati i osjetiti. Da, osjetiti... Prisutnost duha remeti temperaturu u prostoriji i magnetsko polje tako da uvijek možete osiječati nelagodu i hladnoću.
O tome dosad nisam razmišljala. Zanimljivo i vjerujem da ima i u tome istine.
Na netu(youtubeu) sam ljetos gledala neke videosnimke pravih duhova i zapravo su sve bile poput bjeličastih silueta koje su se kretale, a ljudski obrisi su se tek nazirali. Ali ipak, siluete ljudskog obličja su bile u nekim primjerima manje-više vidljive!

Ipak malo sam confused. Negdje su nedavno bile objavljene snimke duhova uz cestu koje su slučajno "ulovile" žene u autu i izgledale su mi autentično. Zapravo, isto je bilo vidljivo da se radi o nekoliko statičnih ljudskih silueta, ali detalji nisu bili vidljivi.

Koliko sam shvatila po ovoj teoriji to ne bi mogao biti duh, jer bi se on manifestirao kao neke čestice, maglica neljudskog oblika.
Znači li to da npr. bjeličasta silueta ljudskog oblika ne može biti duh ili to vrijedi samo za "naglašenije" detalje ljudskog obličja? confused
Možda se kod fotografije bake radilo o spomenutoj greški fotopapira, ali ipak je malo sumnjivo da je ta "greška" baš po dezenu haljine i boje slijedila modu prabake za njenog života. Stvarno ne znam.
Ipak, mislim da su neke fotke magličastih ljudskih silueta pravi duhovi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razna viđenja i fotografije duhova
[Vrh] 
Stranica 7 / 21.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Mentalne fotografije
» CE-4 ljubimci
» Prizivanje duhova

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: