Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razna viđenja i fotografije duhova

Go down 
+100
web dust
Sedežničar
Sang Real
Ascended
Zyon
Storm.
om
Star
Josipa Jopi
2pac
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
Viper
Marina111
Hladni
AnchyAmonRa
Q
Magic
Buby30
Amalka
Emilius7
Lyra
orca
kika13
Morn
Narayana
Benjamin
Andrea:))
eldin_p
Error_VK
Fear
Zona
lidiafx
randajad
ludilo4
gloria_g
agorafobija
aleksandravulf@yahoo.com
hromi
mEN_iN_WHite
Smokva7
Tomash
Charles Dexter Ward
Wall-e
Einar
Dunja the tomboy
DrChaos
maya
Mama
konoko1
Yo93
Dantalion
Lycan
Chakotay
schmizzl
AzrielofDeath
Legionar
sign
bros
Pux
tomi
urbanaaa
Pyro
MisteryManiac
Athena
stella
Sentinel
Skulptura
darkside
MoW
Remke
Mislilac 1988
KoX
ThE_IMMORTAL
Michael Wittmann
Gea
Berny_Sinara
qkac
4ucker
grga1234567
Cico
Absynthia
Pajo
Jaykof
Rajkan
myst000
danyf5
garfild
floridana
Tutankhamon
Blizzard
None
bir
Neobicni forumas
zvezda
Svjetloisjena
silver
Milab
Rain
Alpha
104 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimesub kol 27, 2011 6:21 pm

koliko vidim, iza te face se vide stabiljke što znači da je ta faca prozirna što znači da ta faca nije bila naknadni stavljena prije samo zlikanja što znači da je to nečija faca koja se tamo pojavila neobjašnjivom metodom što znači da je to vjerojatno prikaza neke umrle osobe što znači da imaš super jasnu fotku sa licem duna, a prema izrazu lica se da naslutiti da je tužna šta znači da je taj duh tužan ili pati od nečeg što znači da vjerojatno nije razriješeno ubojstvo te osobe čiji je taj duh šta znači da taj duh još uvijek nije našao mir iz čega se da naslutit da ti se možda s nekom namjerom pokazao što znači da bi mogao se malo pozabaviti igrom detektiva te istražiti to područje i misteriozne nestanke osoba unazat puno godina :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimesub kol 27, 2011 6:42 pm

Ako je autenticna onda je super ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Morn
Višestanični organizam



Male
Cancer Horse
Broj postova : 59
Age : 33
Location : 45°47'58.23 S 15°58'44.63 I
Registration date : 18.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimesub kol 27, 2011 7:13 pm

slika je u potpunosti autenticna.... imam još hrpu slika sa cijeloga izleta ali niš se ne vidi što se tiće tog duha na ostalim, jućer sam cijeli dan pregledavao slike da vidim da mi nije možda nešto promaknulo...
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimesub kol 27, 2011 7:57 pm

ja bih rekao da je autentična
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 2:31 pm

Vozači na cesti prema Boru u općini Zaječar prestravili su se nakon što im se u srijedu navečer navodno ukazao duh žene u vjenčanici kako lebdi nad cestom, piše Alo. Nekoliko ih je reklo kako su bijelu pojavu vidjeli u selu Nikoličevo.

- Nekoliko kilometara prije Bora, svojim očima sam vidio mladu ženu odjevenu bijelu vjenčanicu s buketom u rukama kako lebdi iznad ceste. Spustila se ispred mog automobila i ispružila ruku. Zakočio sam koliko sam mogao i stao tek nekoliko metara od nje. Tada je nestala - ispričao je vozač koji je htio ostati anoniman.

Nakon što je stao, zaustavio je još nekoliko automobila i vozačima ispričao što je vidio. Dok im je govorio duh mladenke ponovno se pojavio. Uplašeni i u panici odlučili su zajedno otići na policiju. Drugi vozač kaže da je prikaza toliko uplašila njegovu kćerkicu da se dijete još nije smirilo.

Policija je poslala patrolu na mjesto na kojemu su svjedoci rekli da su vidjeli duha.

- Nismo primijetili ništa od onoga što su nam prijavili - rekli su iz policije. izvor

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 3:42 pm

Dantalion je napisao/la:
ja bih rekao da je autentična

Lijepo da ste ovdje stavili fotke, ali ja stvarno ništa ne vidim. Boink
Gdje se točno vidi faca ili obris? Valjda slabije vizualno zapažam, a možda se loše koncentriram.Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Confused0024

Jel možda ovo obris lica (nos, usta, oči)?

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Fotkaib

Bolje od toga zasad ne mogu pronaći. :P


_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 4:11 pm

A jeste li vidjeli ovaj video...Neobična pojava u dubrovačkom muzeju. Ja sam se baš zabavila zubo

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 4:16 pm

@ Athena
Mislim da je ovo

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 2yjo7xd

Izgleda ko neki Casperov prijatelj

[Vrh] Go down
Morn
Višestanični organizam



Male
Cancer Horse
Broj postova : 59
Age : 33
Location : 45°47'58.23 S 15°58'44.63 I
Registration date : 18.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 4:18 pm

.


Zadnja promjena: Morn; uto ruj 13, 2011 4:12 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 4:29 pm

@Blizz...je, to je.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 6:36 pm

Hvala, Blizz.
Sad i ja vidim obrise lica, iako je jako teško reći da li se radi o obrisu duha ili o tome da je drvo tako izrezbareno. misli
Meni se čini da lice gleda na fotografa kao na uljeza ili kao da je malo zapanjeno.

@Lyra, što se tiče snimke u dubrovačkom muzeju, meni se čini da bi to mogao biti obris duha, na kojeg je automatski reagiralo svijetlo.
Naravno, moguće je da se radi i o nekoj prašini, igri svjetlosti ili nečemu, ali danas praktički sve može biti fake. miga

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 11:16 pm

@Athena, kažu kao da je to snimak sigurnosnih kamera. Ja baš nisam sigurna da obična kamera može registrirat spirit ili tako nešto. Kažu da se uključilo svjetlo i muzika. Sve mi se čini da im je netko napravio dobru trapulu. Baš su me zabavili zubi .

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimesub ruj 03, 2011 10:38 pm

NIje ovo igra asocijacija, ja vam stavim sliku uklete kuce, nadajuci se da ste otovrenog uma i da cete vidjeti da s ovom slikom nesto ne stima, kad ono medvjed, zeko, bicikl, ko zna sta...toliko je tesko povjerovati da su ovo duhovi ili nesto nematerijalno??? Stvarno ne kuzim...ocekivala sam malo vise od ljudi sa ovakvog tipa foruma, al dobro... reakcija
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimened ruj 04, 2011 6:44 pm

Lyra je napisao/la:
Ja baš nisam sigurna da obična kamera može registrirat spirit ili tako nešto.

Kako ne? misli
Mislim da obična kamera također može uhvatiti neki fragment duha ili pojavu, kao i obični fotoaparat. Nije teško naći više takvih snimaka od kojih sve nisu fake.

@Narayana, fotografija mi se čini jako zanimljivom.
Jasno su vidljive siluete i naravski da one same po sebi nemaju oštre obrise da bi promatrač tako lako mogao okarakterizirati likove po vrsti/rodu/spolu/dobi.
Možda bi to mogli biti duhovi, osobito ako se radi o "ukletom" mjestu koje odiše nemirom prošlosti.
Svjetleće točkice su jasno vidljive, ali ne znam o čemu bi se moglo raditi. scratch
Naime, meni se vrlo često događa da na raznim fotografijama uslikam te točkice kao i možebitne orbove pa bi to možda mogao biti neki popratni efekt slikanja.
Ipak, na tvojoj fotki one su točno na mjestima gdje su pozicionirane siluete. confused

Kada bih gledala na prvu, tada bih prvo pomislila da su svjetleće točke vjerojatno fake, jer se čini kao da se njima eksplicitno želi naglasiti siluete.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimepon ruj 05, 2011 5:05 am

Narayana je napisao/la:
NIje ovo igra asocijacija, ja vam stavim sliku uklete kuce, nadajuci se da ste otovrenog uma i da cete vidjeti da s ovom slikom nesto ne stima, kad ono medvjed, zeko, bicikl, ko zna sta...toliko je tesko povjerovati da su ovo duhovi ili nesto nematerijalno??? Stvarno ne kuzim...ocekivala sam malo vise od ljudi sa ovakvog tipa foruma, al dobro... reakcija

Nikad ne znaš kod takvih fotografija, naročito takvih mutnjikavih. Frend je jednom snimao i na videu se jasno vidla nekakva prozirnkasta spodoba kako se kreće. Izgledalo je veoma uvjerljivo, daleko uvjerljivije nego slika koju si stavila. Ipak, nakon nekog vremena je shvatio da se radi o refleksiji, da ipak nije riječ o nekakvoj spodobi.
Može se dati mogućnost da jesu duhovi na slici, ali najčešće se radi o nekakvim refleksijama, igri svjetla i sjene, zamrljanim stvarnim stvarima na slici i ostalo. Mogu na slici biti nekakvi duhovi, iako statistički gledano najvjerojatnije nisu, već nešto od navedenog, pritom uzimajući u obzir da doista tamo nikoga nije bilo na ulici, nikakve stvari, i da slika nije naknadno obrađivana.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimepon ruj 05, 2011 9:23 am

@Narayana...ne kuzim di je "problem"....mislim, svi su zbilja vidjeli nesto. Recimo meni se prvo ucinilo da su bicikli. Isto tako doimaju se i kao obrisi medvjeda. Ali receno je da na ulici nije bilo ni bicikala, a ni medvjeda face Dakle, uglavnom su svi nesto vidjeli. Mozda ne isto sto ti vidis ali to bas i nema veze, zar ne? Zasto ne bi mogli biti bicikli ili medvjedi? Mislim i to je dio proslosti...pogotovo nekih sajmova, cirkusa i sl.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimened ruj 11, 2011 2:54 pm

OK, sta bilo-bilo, slika je neobicna, a fake definitivno nije. Za druge ne znam, ja osobno vjerujem u duhove i ostala bica iz drugih dimenzija jer imam dovoljno osobnih razloga za to, a mislim da na svjetu postoji vec dovoljno dobrih i vjernih fotografija duhova da bi se oni koji u njih vjeruju i uvjerili.

Dok god to bude tesko prihvatiti i dok god ljudi budu razmisljali na nacin "Zasto bas on/ona ima sliku duha, a ne ja?" i "Svaka slika duha je fake jer nije dovoljno uvjerljiva ili duhovi uopce ne postoje" , mi cemo se vise baviti osobnim uvjerenjima i ego tripovima nego stvarnim cinjenicama, a one su uvijek teske za shvatiti i prihvatiti...
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimened ruj 11, 2011 5:07 pm

ko je od vas zadnji uživo vidija duha?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimened ruj 11, 2011 6:14 pm

Ne znam. Meni je to sve s nekim tamo drugim dimenzijama prenategnuto. Da bi stvari funkcionirale ovako kako funkcioniraju potrebne su nam tri dimenzije, da bi objasnili svemir potrebno nam ih je jedanaest. Gdje se u to sve i kako uklapa "druga dimenzija" iz koje nam dolaze neka mitska bića, ne znam, ali neki znanstvenici tvrde da ako bi ta "druga dimenzija" postojala i ako bi mi na neki način bili svjesni njenog postojanja, prelazak iz naše dimenzije u tu drugu i obrnuto, ne bi bio moguć. Ne samo za nas smrtnike nego za bilo što i bilo koga.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimened ruj 11, 2011 6:17 pm

teorija struna?

8 vodoravno broj dimenzija
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimesri ruj 14, 2011 4:44 pm

Ja bih prije rekla da su to denziteti-nivoi svijesti postojanja, od pete dimenzije bica nisu ize na fizickoj razini postojanja, vise na ovom linku: http://www.galaksija.com/metafizika/denziteti.htm, sad koliko to ima veze sa teorijom struna, ne znam. Nisam fizicar.


Ja sam vidjela duha sa 13 godina i posvadjala se s najboljim prijateljem radi toga jer mu je to bila baba koja je tri dana prije umrla pa je mislio da se neslano salim. Nije mi bilo jasno zasto pricaju da je mrtva kad sam je par dana nakon njene smrti bila vidjela na prozoru, kao i obicno je zurila u mene sutke jer su nam prozori bili tocno nasuprot, a ona je uvijek bila na tom prozoru i promatrala ko zna sta, kako babe inace imaju obicaj zvirkati. Nazvala sam prijatelja da ga pitam je li istina da je umrla jer sam je vidjela na prozoru, na sta se on naljutio i sklopio mi slusalicu.
Ono sta ja mogu reci da sam vidjela iz daljine od nekih 50 m je normalno ljudsko bice, samo sta mi je bilo neobicno sta je zurila u mene nepomicno iako sam joj mahnula. I to je bilo to.
Poslije sam umrle samo u snovima vidjala i s njima razgovarala, sta je zapravo ucestalo jer navodno mrtvima je lakse uspostaviti kontakt s nama dok nam svijest spava, tj.u snovima.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimečet ruj 15, 2011 12:09 pm

ja sam lani svaki dan kad bih isao iz skolu (jedno pola sata pjeske) vidio nekog tipa kako sjedi na ogradi kucice. kucica je stara, izrađena od otpadaka (metalnih skolskih ormarica i sl.) a i tip isto, imao je nekakve brkove i dugu bradu i neki sivi stap. i tako mjesec dana sjedi on na ogradi ispred kuce i gleda ravno pred sebe. i tako punih mjesec dana.

Na kraju se raspitam cija je kuca. vele mi da je to kucica nekog tipa iz SAD-a koji ima kao 30 godina. Otac mu je zivio u toj kuci dok nije umro lani. A izgledao je....pogodite kako....

tako ja zakljucio da vidim pokojnika.

Usput vidio sam ga samo kad mi je skola popodne pa se vracam oko pola devet po mraku (zima je bila). Izjutra ga ne bi bilo.

i kad sam ja to "skuzio", njega vise nije bilo. Pitam ja prijatelja, dal je on sta cudno vidio kod te kuce (ipak i on ide onuda), kad kaze on da nije, da je kuca zapustana cijela 2 mjeseca otkad je Brko umro.

vise se nije pojavljivao
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimečet ruj 15, 2011 12:10 pm

Dobra prica good

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimečet ruj 15, 2011 12:34 pm

cija?
ja se jezim kad se sjetim brke. i njegova stapa. izgledao je lagano ko Gandalf lol!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitimečet ruj 15, 2011 2:57 pm

Tvoja :)


Ali i od Narayane isto :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 14 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razna viđenja i fotografije duhova
[Vrh] 
Stranica 14 / 21.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Mentalne fotografije
» CE-4 ljubimci
» Prizivanje duhova

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: