Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razna viđenja i fotografije duhova

Go down 
+100
web dust
Sedežničar
Sang Real
Ascended
Zyon
Storm.
om
Star
Josipa Jopi
2pac
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
Viper
Marina111
Hladni
AnchyAmonRa
Q
Magic
Buby30
Amalka
Emilius7
Lyra
orca
kika13
Morn
Narayana
Benjamin
Andrea:))
eldin_p
Error_VK
Fear
Zona
lidiafx
randajad
ludilo4
gloria_g
agorafobija
aleksandravulf@yahoo.com
hromi
mEN_iN_WHite
Smokva7
Tomash
Charles Dexter Ward
Wall-e
Einar
Dunja the tomboy
DrChaos
maya
Mama
konoko1
Yo93
Dantalion
Lycan
Chakotay
schmizzl
AzrielofDeath
Legionar
sign
bros
Pux
tomi
urbanaaa
Pyro
MisteryManiac
Athena
stella
Sentinel
Skulptura
darkside
MoW
Remke
Mislilac 1988
KoX
ThE_IMMORTAL
Michael Wittmann
Gea
Berny_Sinara
qkac
4ucker
grga1234567
Cico
Absynthia
Pajo
Jaykof
Rajkan
myst000
danyf5
garfild
floridana
Tutankhamon
Blizzard
None
bir
Neobicni forumas
zvezda
Svjetloisjena
silver
Milab
Rain
Alpha
104 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimečet ruj 15, 2011 10:18 pm

hvala, njena prica je odlicna, inace
[Vrh] Go down
Emilius7
Prašina
Emilius7


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 5
Age : 44
Registration date : 02.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimepon ruj 19, 2011 7:24 pm

Naravno da postoje druge dimenzije osim ovih četiri što ih znamo. To su pravila fizike koje vrijede u ovom našem materijalnom svijetu. Nemojmo zaboraviti da postoji duhovni svijet gdje vrijede skroz drugi zakoni fizike.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimepon ruj 19, 2011 7:29 pm

isti je sve ovo svijet sa milion dimenzija i svim tim pravilima fizike. I duhovno i materijalno. Ali duhovno je ta jedna dimenzija istog svijeta. Koja jednostavno preskače zakone fizike.






















[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 10:59 pm

kaj velite šta bi ovo moglo biti, da vas čujem rofl2
evo slike u velikom formatu pa ju možete skinut na komp i proučit ako vam je dosadno
Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Dscn0299y
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 11:24 pm

Pa ako si to na nebu slikao...Rekla bih da je to, možda se buš smijao,međunarodna svemirska postaja. Često je i ja vidim kad gledam u nebo navečer... Ono je odraz sunca, a i ima oblik takav... Bar bih ja tako rekla...
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 11:41 pm

nije to. slikano je bez zumiranja. slikao sam frenda na dvorištu i iznad njega se to pojavilo
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 11:42 pm

Hm hm... možda je neki planet (nezz točno koji) pa ti se malo ruka tresla...pa ono?..ha?..ne,a?...hmm..
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimesri ruj 21, 2011 11:50 pm

na toj strani neba je bio veliki medo. pa teško da je neki planet
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimečet ruj 22, 2011 9:32 am

Kontam da si ovo izrezao iz originalne slike. Slikano je u mraku s blicem. Moguce da je proletio nocni leptir ili nesto pa se odreflektiralo.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimečet ruj 22, 2011 10:41 am

Cestitam na tocnom odgovoru i kao nagradu osvojjili ste set najkvalitetnijog lonaca cepter 25/75 :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimečet ruj 22, 2011 10:55 am

rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Amalka
Stanica



Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10
Age : 58
Registration date : 09.10.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimened lis 09, 2011 2:26 pm

vjerujem da su na slikama uhvačeni duhovi.imala sam susret s oblikom od guste maglice-zenski lik.nakon radnog vremena u vecernjim satima na hodniku sam prmjetila sjenu koja ulazi u udaljenu sobu. u šoku sam ostala stajati na mjestu.nakon par sec .sjena je ušla uslijdecu sobu i tako do zadnje sobe.bila je to prozirna maglica ali se dobro vidio obris starije nize krupne zene u haljini.sve je bilo osvjetljeno dima niotkuda .nakon god kolegica koja radi dva kata ispod vidjela je isti lik u dva popodne.sjena je opet ulazila u sobe.ona je mislila da je netko prati.ona ne vjeruje u duhove.ja sam sigurna da je ta sjena ostala vezana za zgradu.nisam strašljiva ali ne bi mi bilo svejedno opet je sresti : :)
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimeuto lis 25, 2011 3:20 pm

@Amalka....da li je ta zgrada po necemu posebna, mozda se nesto nasilno dogodilo, kad duh od te starije zene nema mira....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimeuto lis 25, 2011 3:28 pm

Zasto bi slika imala veze s duhom? Jel tamo postoji neka slika takve zene?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Amalka
Stanica



Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10
Age : 58
Registration date : 09.10.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimesub lis 29, 2011 4:51 pm

htjela sam samo pojasniti da mislim kako su uhvaceni duhovi na fotkama kod nekih ljudi iste strukture, mislim na zgusnutu maglu koja stvara lik, kao i duh koji sam ja vidjela.za mene je to dokaz da se ponekad moze fotografirati duh i da stvarno postoje.mozda su to energetski otisci. raspitivala sam se o -svojem- duhu ali nitko nema ideju o kome se radi.navodno je prije tamo bila bolnica ,jako davno, mozda je to neka med sestra koja je voljela svoj posao.nisam se uplasila nje vec sam bila sokirana sto na svoje oci gledam, a duhova navodno nama.
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimesub lis 29, 2011 4:52 pm

Velika večina je pfotoshopirana : )
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimesub lis 29, 2011 6:43 pm

Fotografija duhova postoji mnogo i to od doba kad je izmišljen fotoaparat pa nadalje. Photoshop i slični alati su postali dostupni tek razvojem digitalnih aparata u zadnjih 15-ak godina, prije toga nije bila moguća izmjena fotki. Zanimljivo je međutim da su prije 20 i više godina objavljivane čitave zbirke fotki duhova, od kojih mnoge nisu bile objašnjive jednostavnim anomalijama pri snimanju.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Amalka
Stanica



Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10
Age : 58
Registration date : 09.10.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimesub lis 29, 2011 7:15 pm

zanima me kako se neki duhovi -ulove- na slici sto je sa drugima koje se pokusava snimiti pa nista. zasto se nekad prikazu , na slici duhovi pasa.za druge zivotinje nisam cula.e da jos i konji na slikama konjanika.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimesub lis 29, 2011 7:40 pm

Mislim da je to vrlo jednostavno objasniti time što paralelni svijet u kojem žive duhovi je blizak našem, ali nije jednak našemu. Navodno je mnogo mnogo veći. Stoga bih rekao da ih se ulovi slučajno i to koji put. Ako su ti duhovi vezani uz nešto onda je ujedno veća šansa da budu ulovljeni. Ali ne vise oni stalno na istom mjestu koje korespondira našem 3D svijetu.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Amalka
Stanica



Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10
Age : 58
Registration date : 09.10.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimened lis 30, 2011 12:56 am

znam za sliku na kojoj je prikazan obris covjeka koji se odselio.jel to moze znaciti da je mrtav?prikazan je ko duh .ali je licio na sebe iz mladosti.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimepon lis 31, 2011 12:18 am

Moguće da je mrtav. Ili to ili je astralni putnik pa je došao pohoditi svoj bivši stan. Što se izgleda tiče, on je najmanje bitan, može izgledati na bilo koji način, ali obično je onakav s kakvim se najlakše identificira.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimepon stu 28, 2011 4:21 pm

Da, eto, meni se jednom desilo nekaj čudno. Tuširam se ja (vrata od kupaonice otvorena), gledam u hodnik i vidim visoku mušku figuru kak prolazi. Mislila ja da je to muž krenuo u wc, pa ga zovnem , a on mi se javi s potpuno drugog dijela stana affraid . I rekel je da nije nikud išel van iz sobe...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimepon stu 28, 2011 7:38 pm

Možda je to bio neki duh. zubi

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimeuto stu 29, 2011 12:47 am

MoW je napisao/la:
Možda je to bio neki duh. zubi
rofl2

Ja ne znam zašto je meni večeras sve što ti kažeš smiješno ...

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Q
Riba
Q


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 170
Age : 111
Location : u kontiniumu
Registration date : 14.12.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitimeuto stu 29, 2011 1:11 am

Mama je napisao/la:
Da, eto, meni se jednom desilo nekaj čudno. Tuširam se ja (vrata od kupaonice otvorena), gledam u hodnik i vidim visoku mušku figuru kak prolazi. Mislila ja da je to muž krenuo u wc, pa ga zovnem , a on mi se javi s potpuno drugog dijela stana affraid . I rekel je da nije nikud išel van iz sobe...

A da to nije bil neko onak znaš iz ormara. Kak bi ono rekel zaboravljen u orm ma dobro ne baš tak nego ma se razmemo. evil

[Vrh] Go down
Sponsored content





Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razna viđenja i fotografije duhova
[Vrh] 
Stranica 15 / 21.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Mentalne fotografije
» CE-4 ljubimci
» Prizivanje duhova

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: