Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Skrivena poruka u vodi

Go down 
+21
Eternity
Chakotay
hromi
flory
Saroman
silver
meli
gloria_g
Blizzard
stella
None
Alpha
Angel from shadow
zvezda
od soka prazna flaša
Rain
(CroM)Flash
Svjetloisjena
Thor
malenaivi
Galileo Galilei
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 8:29 am

Voda i jeste izvor zdravlja, ali cista voda. Nazalost, tesko je do nje doci. Gore je i pisalo da tibetanske lame zive i po par decenija duze jer koriste vodu koja je i inace cisca, a oni je jos dodatno prociste.

I dalje pijem do 3 l vode dnevno, jer sam imao i zdravstvenih problema koji su nastali bas zbog zanemarivanja redovitog konzumiranja vode
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 2:02 pm

LIJEČENJE VODOM

PIJTE VODU NA PRAZAN ŽELUDAC

U Japanu je navika piti vodu odmah nakon buđenja. I znanstveni testovi su također uvidjeli prednosti te tehnike. Liječenje vodom daje rezultate za "stare" i ozbiljne bolesti kao i za "nova " moderna oboljenja - priznato je kao 100%-tno efikasno za liječenje slijedećih bolesti:

glavobolja, bolovi u tijelu, srčani sustav, artritis, brzi otkucaju srca, epilepsija, masnoća u krvi, bronhitis, astma, TB, meningitis, bolesti bubrega i mokraćnih organa, povraćanje, gastritis, dijareja, hemoroidi, dijabetes, zatvor, sve bolesti očiju, bolesti maternice, rak i menstrualani poremećaji, bolesti uha, grla i nosa.

METODA LIJEČENJA

1. čim se probudite ujutro, prije nego operete zube, popijte 4 x 160 ml (640ml) čaša vode

2. operite zube i usnu šupljinu i nemojte jesti ni piti ništa narednih 45 minuta

3. nakon 45 min. možete mormalno jesti i piti

4. nakon 15 min. (koliko je trajao vaš doručak/ručak/večera) nemojte jesti ili piti ništa narednih 2 sata.

5. oni koji su stari ili bolesni i ne mogu popiti 4 čaše vode odmah na početku (dok se ne priviknu) mogu početi tako da popiju odjednom koliko mogu a onda svakim danom povećavati količinu vode dok ne dosegnu te 4 čaše vode.

6. ova metoda izliječit će bolesne i a zdravi će uživati još veće zdravlje

KOLIKO JE DANA POTREBNO DA SE IZLIJEČE SLIJEDEĆE BOLESTI:

1. visoki krvni tlak - 30 dana

2. gastritis - 10 dana

3. dijabetes - 30 dana

4. zatvor - 10 dana

5. rak - 180 dana

6. TB - 90 dana

7. oni koji imaju artritis, ovu metodu liječenja mogu provoditi samo 3 dana u prvom tjednu, a od drugog tjedna nadalje, dnevno.

Ovo liječenje nema popratnih efekata, osim što ćete češće ići mokriti.

Dobro bi bilo da ovo uzmemo za dnevnu praksu tokom cijelog života, a ne samo dok liječimo bolest. Pijete vodu i ostanite aktivni.

Ima smisla. Kinezi i Japanci piju vruć čaj tijekom jela ... ne hladnu vodu. Možda je vrijeme da usvojimo njihove navike pijenja (u malim gutljajima) tijekom jela.

Ovaj članak je koristan za one koji piju hladnu vodu.

Lijepo je popiti neko hladno piće nakon obroka, ali hladna voda će zbiti masnoće koje ste upravo konzumirali - usporit će probavu. Kada takve tvorevine reagiraju s kiselinom, slome se i crijeva ih apsorbiraju brže nego krutu hranu. To će izbrazdati crijeva (oštetiti crijevne resice) i uskoro će uzrokovati debljinu i voditi do raka. Zato je bolje piti toplu juhu ili toplu vodu nakon jela .

Važna napomena o srčanom udaru: morate znati da nisu uvijek isti simptomi prije srčanog udara bol u lijevoj ruci. Budite svjesni intenzivne boli u čeljusti (vilici). Mučnina i intenzivno znojenje također su uobičajeni simptomi. 60% ljudi koji su imali srčani udar tijekom sna, nisu se više probudili. Bol u čeljusti može vas probuditi iz čvrstog sna. Budite pažljivi i svjesni toga. Što više znamo, imamo više šansi za preživljavanje...

Preuzeto sa: http://www.vodamagazin.com/modules/articles/article.php?id=685

_________________
Respect
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimepet vel 29, 2008 3:19 pm

kako se rak može time izljeciti ?! scratch
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimened oľu 02, 2008 12:38 am

Ja sam isto naišla na taj tekst negdje na internetu, ali poslije ga nisam mogla naći. Hvala ti Namcore što si ga prepisao na taj forum! hug Mislim da ako netko ima neki od navedenih problema, može bez straha probati ovo. Ionako većina nas pije premalo tekućine, pa je korist višestruka. zivili
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 1:44 am

Eto nas na putu da otkrimo 5. agregatno stanje...

Radi se o mislima
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimepon oľu 17, 2008 4:55 pm

Isuseee...a ja oduvijek pijem cca 5 - 6 litara vode dnevno. face
dobro onda još izgledam.
ne smijem ni pomisliti kako ću izgledati...uskoro.... affraid lolcina
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 18, 2008 1:34 pm

Mozda se u potpunosti dezintegriras face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimečet tra 03, 2008 10:21 am

gloria ce po zimi postat ice queen :)
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimečet tra 03, 2008 10:30 am

Definitivno treba piti što više vode, bolja je i ova naša voda nego svi oni gazirani i negazirani sokovi, puni aditiva i šećera.
Često puta ako ste primijetili večina nas čak i zamijeni osjećaj žeđi sa osjećajem gladi, pa umjesto da popiju vodu idu jesti. To se meni znalo dogoditi.
No treba biti svjestan onog što unosiš u organizam, razmišljati o tome da se popije 2-3 litre vode na dan (to bi bilo idealno). Ako ništa drugo uliješ vodu u čašu ili bocu i stalno je imaš kraj sebe, onda sigurno nećeš zaboraviti piti.
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimepet tra 04, 2008 9:53 pm

Ja znam da je potrebno piti puno vode, ali meni ide na povraćanje kad je puno pijem. Sokove mogu, ali vodu teško. Probala sam se prisiliti, ali ako popijem 1,5 l super!
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimepet tra 04, 2008 10:27 pm

stella je napisao/la:
Ja znam da je potrebno piti puno vode, ali meni ide na povraćanje kad je puno pijem. Sokove mogu, ali vodu teško. Probala sam se prisiliti, ali ako popijem 1,5 l super!

Ako ti je bljutava, ili ne znam iz kojeg razloga te tjera na povraćanje, miješaj je sa sokovima, opet je bolje nego piti čisti sok. Ili pij mineralnu gaziranu. Ja je inače volim piti ali samo kada odstoji malo u čaši kada ishlapi večina mjehuriča.
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimepon tra 07, 2008 10:46 am

ili dodaj malo limuna u vodu... to ja cesto radim a i zdravo je
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimepet kol 01, 2008 3:41 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Covjek je napisao rijeci pozitivnih naboja na bocici i u njoj je drzao vodu. Poslije toga je vodu dao zalediti i stvarali su se kristali, ovisno o rijecima. Na rijeci dobrih i plemenitih znacenja su se stvarali preljepi kristali, a na zle (mrzim te, gadis mi se i slicno) totalno drugacija slika, kristali bez reda i ljepote na koju smo navikli kod pahulja snijega. I tada se zapitao. Sto se to vodi desilo. Zasto se mjenja ovisno o rijeci. Da li to moze utjecati i na covjeka (i te kako, iako je glupo za reci, ali najveca motivacija na radnom mjestu je pohvala, a znamo kako na nas utjecu pokude i zle rijeci). Malo za razmisliti kad slijedeci put sam sebi kazes da si ruzan, kad nekoga povrijedis i tako iz dana u dan ...

jel se može to probat kod kuće?
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimepet kol 01, 2008 3:43 pm

a oni su ti osnovali nekakve tečajeve

u biti možeš, jedino je problem "dokazivanja" uz pomoć zamrzavanja i snimanja struktura kristala.

dobro si me podsjetio, mogao bi kod kuće nešto tako napraviti 5
[Vrh] Go down
Saroman
Žaba
Saroman


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 291
Age : 44
Registration date : 29.07.2008

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimepet kol 01, 2008 7:33 pm

Ima nešto u toj vodi,gledao sam na tv emisiju o tome,puštao je vodi metal glazbu hard metal i kristali su bili nepravilni ružni,onda je puštao mocarta ozbiljnu glazbu,kristali su bili savršeni.
Kod nas na Ivandan voda se sipa sa izvora svetog ivana,i ta voda se nikada nepokvari,poznate je da se živa voda voda sa izvora vrlo brzo usmrdi.No ova nikada.Koristi se kao lijek itd.
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 1:21 pm

Jako zanimljivo.. i slažem se s tim da se podjecnjuje korist vode. Ako pozitivne i lijepe misli poboljšavaju kvalitetu vode.. zamislite samo koliko bi zdrava i čista voda na ovom planetu bila da se svi ljudi koncentriraju na ljubav, zahvalnosti i druge lijepe osjećaje. Ako nas biljke čuju, zašto ne bi i voda?
Baš bi bilo fora isprobati to s 2 čaše.. za jednu izabrati negativne misli i osjećaje, a oko druge molitit i slati dobre vibracije. No, žao mi je što ne bih mogla snimiti kristal. Ne znam koliko se može razlika uočiti golim oko.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 2:20 pm

a da nisu te slike sa vodom kojoj su pustali heavimetal i vodom kojoj su nesto smirujuce , samo posledica vibracije koju stvara heavimetal?? a kad joj nesto umiujuce normalno se kristalizuje??
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 2:38 pm

Pa upravo se i radi o vibracijama :)
Mislim, razumijem na što misliš... to što i sam možeš osjetiti vibracije dok svira heavy metal zbog basova.. ali ne radi se samo o tim vibracijama. Radi se i onima koje odašiljemo samim mislima i osjećajima.. Pa evo baš npr. to kako je voda iz jedne čaše "osjetila" negativne misli koje kd nas uzrokuje pomisao na izraz "gadiš mi se, ubit ću te".. ili lijepe misli koje su reakcija na pojam "ljubav"...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 4:36 pm

Da upravo tako flory radi se o vibracijama koje odašiljemo svojim mislima, a one su puno puno finije. Mislim da je potreban mikroskop da bi se vidjeli ti kristaliči.

Ono što sam se ja uvijek pitao obzirom se čovjek sastoji od 70% vode, kako sve to skupa djeluje na čovjeka i koliko smo mi toga svjesni.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimesub oľu 06, 2010 6:20 pm

flory je napisao/la:
Mislim, razumijem na što misliš

zubi zubi

a ima poentu , ako smo mi 70% voda.....sta heavimetal ucini sa nasim telom onda......
mozda su zato metalci svi neki cudni study
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimened oľu 07, 2010 1:38 am

hromi je napisao/la:
mozda su zato metalci svi neki cudni study
Procjenjuješ na temelju sebe, ili?
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 1:28 pm

Treba to sa Hitlerom testirati sto ce se izmisliti osoba i reci studentima da je ta osoba neki svetac,pa ce onda oni da zamrznu vodu sa tim imenom.Ako su lijepi kristali onda deuje misao,ako nisu onda je to do te osobe sa imenom(npr.Hitler)
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimepon oľu 08, 2010 4:53 pm

@12Mgpaskala
Pa kaj ti fakat misliš da voda zna čitati?
Naravno da reagira na misli..
NO ukoliko sam u krivu, možeš pokušati i na način da fulaš u pravopisu.. pa gledaj hoće li se voda zbuniti. :P
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 09, 2010 11:41 am

flory je napisao/la:
@12Mgpaskala
Pa kaj ti fakat misliš da voda zna čitati?
Naravno da reagira na misli..
NO ukoliko sam u krivu, možeš pokušati i na način da fulaš u pravopisu.. pa gledaj hoće li se voda zbuniti. :P
Lepa ideja,to za pravopis :P
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitimened oľu 14, 2010 12:09 pm

Našla sam članak u kojemu govore o istraživanjima na biljkama i vodi, te njihovim električnim poljima. Članak je prilično opširan, i uglavnom se govori o biljkama, pa sam izvadila sam dio o vodi..

Krešimir MIšak: "Rubes je proveo mnoga ispitivanja na vodi u suradnji sa sveučilištima ili velikim francuskim, američkim ili japanskim društvima. Voda je, kaže Rubes, posebna materija, potpuno bioaktivna, u kojoj se može izmjeriti električno polje. Polje se mijenjalo već i kad joj se samo približila biljka.

Jedno od najzanimljivijih istraživanja koja je proveo u zadnjih pet godina obavljeno je upravo na vodi, i to u jednom švicarskom laboratoriju, u prostoriji potpuno izoliranoj od vanjskih valova, bili oni elektromagnetski, zvučni, svjetlosni. Ovo se istraživanje provodilo nekoliko dana s više osoba i više puta: na stol se stavila čaša napunjenu vodom; vrata prostorije bila su zatvorena i u njoj je bila samo ta čaša. Kasnije su u prostoriju uvođene osobe na oko tri metra udaljenosti od čaše. Osoba je morala zatvoriti oči, brojati do 30 i onda opet otvoriti oči, koncentrirajući se samo na čašu. Svi su rezultati potpuno jednaki: voda je promjenom električnog polja reagirala i na pogled. Razmišljanje modificira električno polje koje utječe na ono što nas okružuje. Rubes je uvjeren da svojim mislima možemo utjecati i mijenjati ne samo biljke i vodu, već i same sebe i naš svijet."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Skrivena poruka u vodi - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivena poruka u vodi   Skrivena poruka u vodi - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Skrivena poruka u vodi
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Skrivena istina - zabranjeno znanje
» Hodanje po vodi
» Nikola Tesla
» Michael Cremo i R.Thompson - Skrivena povijest ljudske vrste
» Odgovor/poruka od pravog muskarca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: