Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?

Go down 
+15
Mediterano Blanco
Kahali
Q
2pac
tinityrannical
primitive101
Zyon
Archangel
Skulptura
Fantom
Chakotay
MoW
Novus ordo seclorum
Legionar
Alpha
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimečet srp 10, 2014 2:51 pm

Zna on dobro zasto.
Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 RickJamesSlap
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimepet srp 11, 2014 1:36 pm

Archangel je napisao/la:
@waldox i @2pac, jedan, onako drugarski, savjet:

Sljedeći put kad vam neko kaže da postoje sateliti koji primaju zvuk sa zemlje, raspalite mu takvu šamarčinu da više tu stranu lica nikad neće morati brijati (a onu drugu će zato brijati dvaput češće)...

Ako upita: "Zašto to?" recite mu: "Znaš ti zašto!"



Hahahaha, istina, ali ja sam se totalno krivo izrazio, to sam pisao nabrzinu i mislio sam da ce shvatit, na ravno da zvuk ne može putovati u svemiru jel nema zraka. Ja sam mislio na objekte koje kruže na velikim visinama, ali, naravno gdje je još neka održivost zraka. Vlada u sjeni raspolaže svim teškim milijunskim projektima, vjerujem da oni posjeduju i satelite koji se mogu dematerijalizirati. Tesla je to već ima u svojem naumu, kasnije je CiA provela te projekte, iako nije to bila baš Cia. Zato vjerujem da postoje sateliti koji orbitiraju unutar zemlje, na velikim visinama...
[Vrh] Go down
Q
Riba
Q


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 170
Age : 111
Location : u kontiniumu
Registration date : 14.12.2009

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimened srp 13, 2014 5:32 pm

2pac je napisao/la:

Hahahaha, istina, ali ja sam se totalno krivo izrazio, to sam pisao nabrzinu i mislio sam da ce shvatit, na ravno da zvuk ne može putovati u svemiru jel nema zraka. Ja sam mislio na objekte koje kruže na velikim visinama, ali, naravno gdje je još neka održivost zraka. Vlada u sjeni raspolaže svim teškim milijunskim projektima, vjerujem da oni posjeduju i satelite koji se mogu dematerijalizirati. Tesla je to već ima  u svojem naumu, kasnije je CiA provela te projekte, iako nije to bila baš Cia. Zato vjerujem da postoje sateliti koji orbitiraju unutar zemlje, na velikim visinama...



????????????????
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimened srp 13, 2014 7:37 pm

no postoji još jedan dokaz lonnie zamora policajac koji je vidio aliene u pustinji kako izlaze iz svemirskog broda http://en.wikipedia.org/wiki/Lonnie_Zamora_incident
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimened srp 13, 2014 7:41 pm

Betty i Barney Hill je najpoznatiji slučaj otmice i rasplamsao je maštu svima. Stanton Friedman u svojoj knjizi opisuje događaj detaljnije više nego itko tada i danas. Stvari koje je Betty rekla su dosta bitne. Govorila je kako su joj alieni pokazivali kartu svemira na kojoj je bila prikazana Zemlja i kad je ona pitala od kuda su oni, nisu joj htjeli pokazati. Zanimljivo je da je Betty govorila da su sve slike bile "živuće" i micale su se na nekim pločama, što sugerira da je gledala neku vrstu monitora i to bi dalo prilog autentičnosti (tad nisu postojali monitori, a televizija je bila u povojima tek).
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimepon srp 14, 2014 3:43 pm

^^ Zanimljivo. Vidim da je knjiga dosta dobro ocijenjena, ali i da ima kritičara koji tvrde da ništa knjigom zapravo nije dokazano jer da se nije išlo u detaljnije analize fizičkih dokaza te da se sve svodi na priču dvoje ljudi. Jesi li možda pročitao tu knjigu, @Novus?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimepon srp 14, 2014 5:25 pm

Pročitao, zaboravio sam točan naziv, samo upiši stanton friedman betty and barney hill abduction
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimesri srp 23, 2014 12:18 pm

Ako posjećuju kako dišu? Imaju isti respiratorni sistem prilagođen našoj atmosferi?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimesri srp 23, 2014 12:50 pm

AKO POSTOJE dišu kao i mi valjda ,ali manja su bića sigurno od nas, druge boje kože,
zjenica, pluća, prstiju, druge boje krvi,  face 
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimesri srp 23, 2014 12:52 pm

A možda su giganti u odnosu na nas pa se ne mogu spustit na zemlju da nas ne pogaze :P
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimesri srp 23, 2014 12:55 pm

ah haha ali ako nas posjećuju zasto nas ne osvoje ,jer su napredniji....... ili se samo igraju s nama,ili se nas boje jer smo intergalaktički barbari prema njima u njihovoj civilizaciji,možda nas samo promatraju jer smo glupi samo se vrtimo oko novca i moći volio bi znati razlog njihove znatizelje ako dolaze ovamo  scratch 
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimesri srp 23, 2014 1:18 pm

Ima teorija zoološkog vrta gdje nas zapravo samo promatraju. Slično ko mi životinjice u divljini (ili zatočeništvu :P )...

A ima i teorija da čekaju da duhovno dovoljno evoluiramo tj. izdignemo se iz tih osnovnih nagona koji vladaju ovim svijetom...al to će se, očito, načekat :P
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimesri srp 23, 2014 1:19 pm

ma doći će jednog dana ferengiji  lol! 
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimesri srp 23, 2014 1:35 pm


Ja navijam za Vulkance :D
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimesri srp 23, 2014 1:44 pm

oni su arogantni  kao spock tongue klingonci su opasni   ,ali zasto bi netko prešao milijune svj godina da bi samo došao i otišao to mi nije jasno nikako, da sam ja alien ja bi osvojio ovaj prelijepi planet no 
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimesri srp 23, 2014 1:56 pm

Pošto nisu fizička bića, ne dišu. Kad se astralno projiciraš ti ne dišeš, zamisli kako se ponašaju bića "rođena" tamo, ili čak na višim planovima.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimesub kol 02, 2014 8:05 am

waldox je napisao/la:
i oni koji podupiru teoriju da se izvanzemaljski brod srušio sami sebe demantiraju,jer ne vjerujem da bi se svemirski brod pokvario i srušio , :) 

   Tu svoju sumnju da bi se svemirski brod srušio temeljiš na nekom konkretnom znanju koje imaš o vanzemaljskim svemirskim brodovima ili samo tako "imaš feeling" da nebi ?
   Ako nemaš nikakvo znanje o vanzemaljskim svemirskim brodovima onda ne možeš pričati kako netko proturječi sam sebi, a kamoli da svi koji to tvrde proturječe samo sebi jer si jedini ti onaj za kojeg možeš biti siguran dali zna ili ne zna nešto o tome.


Citat :
koliko bi se to čuvalo da i jesu bili alieni sigurno ne 67 godina,netko bi odmah te 47 godine rekao

  Kako znaš dali bi netko rekao ? znaš li kako su ti i takvi ljudi trenirani i koje su bile sankcije za odavanje above top secret tajni ?
  znaš li koliko je ljudi znalo i jesi li pročitao dokumente civila koji su to znali (sin i supruga djelatnika službe za nasc.sigurnost);
 ne znam jesi li gledao i proučavao slučaj i prošitao kako su čak i neki od njih naknadno govorili kako su zamjenili materijale slikanog za naovine.
  Ne govorim da ja vjerujem ali mi je malko čudno kako netko sa potpunim uvjerenjem priča o stvarima o kojem nema šanse da pouzdano zna o čemu se radi.
   Ja prvenstveno mislim da alieni nikakve vrste uopće neće koristiti nešto zvano svemnirski brod niti će to biti nešto što leti po zraku kao naš shtle ali nikada nisam tvrdio da uznam o čemnu se radi ilibio "debunker" samo zato jer je to na strani neke anglo saxsonske logike..
..
Citat :
više se bojim pentagona nego aliena,tesko da bi se nlo mogao srušti 1940 ih je am vlada imala tajne letjelice, 80ih za vrijeme reagana su imali letjelice koje su iz orbite mogli gadati rakete, 90ih fantomske letjelice ,sad ce imati satelite koji mogu čuti s velike visine ili možda vidjeti sta radiš u kući ,postaje opasno tko zna sta nas još čeka tongue

   ....zato treba nešto radit povodom toga, s znanjem i akcijom kao konzekvencom osvješćivanja,, nitko ništa ne radi a svi plaču po webu kao djevojčice.. i kao znaju sve nakon tri pogledana conspiracy -ufo- whistleblower filma you tube-u...
   ..ja sam barem probao prošetat po našoj nam lijepoj sa 50 hiljada prijatelja sa bejzbol palicama, čisto kao slanje jedne decentne poruke, bez nasilja, šetnjica.. i počela se rolati lavina i sve je bilo ok , ali završih u pritvoru u sljedećih 8 dana...
  ovo što spominješ Sateliti i sound to se ne radi preko satelita nego preko bilo kakve rezonantne cijevi kojoj imaju pristup tebi u blizini, može čak biti i obična vibrirajuća električna žica, zapšrepašćujuće su demonstracije što mogu i što su mogli, a hororistične što će tek moći da (sto kao ili bilo kojem uredjaju koji ima mogućnost snimanja i reprodukcije sounda).., ili ovo gledat što radiš u kući, to su mogli prije 30 godina (zajedno sa facial recognizion softwareom i hardwareom prije 15-ak godina);
.... zapamti kada god ti dobiješ nešto cool kao recimo "google maps" ili "galaxy maps" znaj da su oni bili tamo prije najmanje 30 godina pa tebi dali da se malo igraš.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimesub kol 02, 2014 11:56 am

Vjerojatno si čitao Penetraciju od Ingo Swanna. Sjećaš li se djela gdje on i ekipa ugledaju brod kako se materijalizira iz ničega kod jezera, onda crpi vodu i odlazi?
Baš me zanima kakva je to bila vrsta putovanja. Liči na teleportaciju malo.

Inače što se tiče tanjura i cigara i sličnih oblika nije mi jasna jedna stvar. Znamo da su nacisti radili na vril machine letećim tanjurima i da su Britanci prilikom bombardiranja Njemačke viđali te leteće objekte i da su ih prozvali Foo Fighters (od tuda i ime benda haha).
Vjerujem da je u Projektu Paperclip ta tehnologija otišla Amerikancima i da su je išli dalje razvijati.
Što misliš, da li je slučaj u Roswellu bio pad jednog takvog prototipa?
Ako je to tako, zašto dan danas, 70 godina kasnije, još uvijek viđamo tanjure ili svjetleće točke? Kako to da nisu promjenili dizajn, možda je to ona stara "if aint broke, don't fix it"?

Od kuda dolaze bića poput Greysa, Draco-a ako oni postoje? Ako postoje vanzemaljci na fizičkom postojanju, kako bi putovali do nas? Kako putuju oni koji žive na astralu ili mentalnoj razini?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimesub kol 02, 2014 11:40 pm

U ovoj temi ima svega, od ne-fizičkih bića, preko patuljaka do divova. Svi su uvjereni u to što govore pa ću biti i ja. Pitam vas, što se ikada u povijesti slobodnog novinarstva uspjelo sakriti medijima?

Ništa, takvo što je pogotovo danas, nemoguće. Ne može se sakriti nešto poput vanzemaljaca. Ako su vanzemaljci ikada posjetili Zemlju i da neki ljudi znaju za to, onda bi znali i mi. Jer, ako nas vanzemaljci posjećuju, onda izgleda da se ta informacija čuva u tajnosti bolje i uspješnije od bilo koje druge informacije u povijesti. Zato ne vjerujem da nas vanzemaljci posjećuju, a još manje vjerujem u to da neka organizacija ili vlada zna za taj posjet ili da surađuju sa vanzemaljcima. To je apsurd. U suprotnom bi novine bile prepune tema o vanzemaljcima.

[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimened kol 03, 2014 2:41 pm

Tako bi bilo da mediji zele prikazati istinu o necemu. Vecinom mediji sluze vlastima, pogotovo u Americi, pa i ne bi bilo tesko nesto takvo zataskati.
+Kad bi izvjestavali o tome, svijet kojeg zanima i koji je naviknut citati o tome koji celebrity je s kim spavao, bi ih ismijao.
Ovo je zanimljiva izreka :)
Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Space-crops
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimened kol 03, 2014 3:54 pm

Govorim o slobodnom novinarstvu, ne o žutim internetskim portalima i televizijskoj i radijskoj propagandi. Govorim o ljudima koji leže po zatvorima jer su objavili podatke za koje javnost nije smjela znati, govorim o ljudima koji su na svjetskim tjeralicama zbog krađa vojnih i državnih baza podataka, govorim o ljudima za koje gotovo nitko nije čuo niti zna da postoje.

Nekad takvo što nije bilo moguće, ali današnji tzv. "deep web" pruža informacije koje su u najstrožoj tajnosti, ponekad te informacije završe na WWW-u i tada se po medijima uglavnom predstavljaju kao "fake", odnosno lažnima.

No u svakom slučaju, postoje neovisne novine i internetski portali (poput WikiLeaks čiji je osnivač na sudu zbog objave tajnih informacija) koje bi unatoč svemu objavile takve tajne informacije da postoje.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimened kol 03, 2014 8:09 pm

Pa takvi izvori to i objavljuju. Dobro, ne nužno WikiLeaks, are neke druge stranice da. Takve izvore mainstream smatra fejkom, bogus, pseudoizvorom, ili najjednostavnije rečeno, šarlatanstvom. To što netko nešto smatra šarlatanstvom ne znači da je to doista tako.
Moramo biti svjesni nečega. A to je da su posjeti Zemlji rijetki, odnosno vrlo rijetki. Na osnovu dosadašnjih prijavljenih slučaja, uzmimo npr. Francusku u kojoj su prije par godina javno objavili izvješća o viđenjima NLO-a. Radi se o oko 6000 slučajeva viđenja NLO-a u zadnjih 37 godina (1977-danas). Od toga je 22% neidentificirano odnosno neobjašnjeno unatoč analizama istražitelja i znanstvenika. To je 1320 neidentificiranih slučajeva na teritoriju Francuske.
Neka je 37 godina pola životnog vijeka. Pretpostavimo radi pojednostavljenja, da je polovina neidentificiranih pojava na nebu zaista prijavljeno od strane nekoga tko je to vidio.
To znači oko 2600 neidentificiranih pojava na nebu Francuske u zadnjih 37 godina, odnosno ekstrapolacijom, 5200 pojava tijekom životnog vijeka čovjeka.
Ako Francuska ima oko 60 milijuna ljudi, prosječna šansa da neka osoba vidi znanstveno neobjašnjivi NLO na nebu tijekom života iznosi približno 0.01%.
To je samo što se tiče neobjašnjivih NLO-a na nebu, sa ili bez nekog efekta prilikom opažanja (CE-1 i CE-2 fenomeni). Ako govorimo o viđenjima vanzemaljaca (CE-3), šansu je puno teže procijeniti jer takvih slučajeva nema puno, ali postoje. I sam znam za jednu osobu koja ih je vidjela, a koju smatram kredibilnom.
No velim, šansu viđenja živog vanzemaljca je tu puno teže procijeniti.

Što se tiče Skulpturinog:
Citat :

No u svakom slučaju, postoje neovisne novine i internetski portali (poput WikiLeaks čiji je osnivač na sudu zbog objave tajnih informacija) koje bi unatoč svemu objavile takve tajne informacije da postoje.
To jednostavno ne smatram da drži vodu. Tajne informacije se ne objavljuju niti za tajne vojne projekte do puno godina nakon što je projekt završen, a koji put niti tada. Zašto bi se objavile analize i statistike o opažanjima vanzemaljaca? CE-1 i CE-2 su puno manje kontroverzni fenomeni, iako, čak i slobodna novinarka Leslie Kean u svojoj knjizi: "UFOs" priznaje da je najvjerojatnija hipoteza za CE-1 i CE-2 vanzemaljsko podrijetlo.
Mislim da mali broj ljudi ima detaljnije znanje i da informacije zbog rijetkosti CE-3 fenomena ne dolaze zbog toga u mainstream jer na osobnoj razini priče nitko se ne želi otvoriti javnosti, a nijedan urednik mainstream novina ne želi dovesti svoje novine do ismijavanja. Ne-mainstream izvori koji put objavljuju takve priče, no kredibilitet im je slab i utjecaj na društvo zanemariv, bez obzira na istinitost priče.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimened kol 03, 2014 10:37 pm

Mainstream okupira javnost naslovima poput "Rozga guzom oduševila cijeli stadion" i sponzorskim člancima o preparatima za mršavljenje... Za mene takvi portali imaju manji kredibilitet od neke amaterske snimke NLO-a na YouTubeu. No mislim da primjerice jedan div poput WikiLeaksa ima maksimalni kredibilitet, jednostavno, ono što je tamo objavljeno je istina i tamo nema naslova koji završavaju sa upitnikom.

WikiLeaks kojeg čitamo sa svojim konvencionalnim preglednikom je sami vrh sante leda. Novinari i ostali članovi WikiLeaks organizacije se zauzimaju za slobodu informacija i da se ništa ne skriva od javnosti. Oni će objaviti sve podatke kojih se dokopaju bez obzira na cijenu, možemo ih nazvati ludima ili kakvima želimo, ali to je tako. Preko .onion mreže se može doći do linka za WikiLeaks koji se nalazi na "deep webu". Ako će netko pokušavati, "deep web" nema tražilicu, potrebno je pronaći link za "The Hidden Wiki" koja između ostalog sadrži link za WikiLeaks "s one strane", a zbog kojeg se ujedno i vodi cijela hajka. Sve što se može pronaći na Googleu i općenito www-u je uglavnom namjerno tu gdje je, Google je pas koji laje, ali ne grize.

Poanta je u tome da se WikiLeaks dokopao puno tajnih vojnih i državnih informacija, no ne objavljuje se sve, ako je važno i vrijedno rizika, onda se objavljuje. Moja pretpostavka je da ako vojska ili netko drugi posjeduje konkretne informacije o vanzemaljcima, netko bi ih se već do sada dokopao, jer desetljeća prolaze a mi još uvijek nismo sigurni što je područje 51 i što je zapravo palo u Roswellu. Nažalost izgleda da nije ništa vrijedno spomena ili su nas javni mediji doista uvjerili u to da su priče o tim stvarima lažne i da nema nikakve zavjere.

No ako čovjek stvarno želi nešto saznati, danas je veća šansa nego ikad da se dođe do svih potrebnih informacija. Internet je preuzeo svijet i informacije je sve teže i teže držati u tajnosti, čak niti vladini stručnjaci više ne znaju kako se zaštititi od dva-tri informatička genija koja vrebaju iz neke garaže, pa se "nepostojeće" informacije čuvaju na lokalnim serverima koji nisu priključeni na internet. Ali uvijek će se u jednom trenutku pojaviti netko iznutra, željan dolara, koji će prodati presliku nekog tajnog dokumenta organizaciji poput WikiLeaksa. Je da se WikiLeaks ne bavi vanzemaljcima nego se fokusira na društvo, ali vjerojatno postoje slične organizacije kojima su tema vanzemaljci.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimepon kol 04, 2014 3:39 pm

Tu dolazimo do sadrzaja vijesti. Kad wikileaks objavi snimku lovca koji ubija civile na Bliskom istoku, to je lako povjerovati. Ali kako ce prosjecna osoba, zaslijepljena masinstreamom, ozbiljno shvatiti dokument u kojem se govori izvanzemaljcima. Naravno, pojedinci koji su upoznati s temom ce shvatiti, ali ipak to je manje od 2% populacije cijelog svijeta. I onda bi uslijedilo vec tradicionalno ismijavanje sa strane mainstreama, nakon cega bi 98% ljudi na svijetu okrenulo program na sadrzaj tipa "Rozga guzom oduševila cijeli stadion." Uvijek postoje alterntivne vijesti, ali nazalost nemaju veliki utjecaj na masu.
Jer ljudi ne biraju, prihvate ono sto im je dano.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitimepon kol 04, 2014 10:54 pm

Ljudi obično prihvaćaju ono što im je natuknuto da prihvate pa im se ponavlja i ponavlja dok to ne usvoje (kao mantru), ili prihvate ono s čime imaju i sami iskustvo.
Ono s čime nemaju iskustva i ono što im se ne ponavlja ne prihvate. To je jednostavna psihologija za mase. :)

Slažem se sa Skulpturom da danas čovjek može lakše nego ikad doći do kvalitetnih informacija. Međutim, nisu sve stvari objavljene budući da neke stvari najvjerojatnije štite takvi lobiji koji imaju pod kontrolom masu stvari za koje nitko ne bi rekao da mogu kontrolirati. Naravno, netko tipa Snowden im je "pain in the ass", ali neke stvari se vrlo pomno čuvaju.
Čak toliko pomno da do njih ne mogu doći niti visoki vojni i državni dužnosnici, pa ni predsjednik u SAD-u. O tome je detaljno pisao Steven Greer prije i za vrijeme projekta Disclosure. Recimo, njegova vrlo interesantna knjiga je: Hidden Truth, Forbidden Knowledge. Bez obzira što smatrao o samom Greeru, knjiga mu je izvrsna. Neke informacije su toliko tajne upravo iz razloga što je svojedobno o tome navodno odlučilo vojno vodstvo mimo službenih kanala. Formirane su specijalne jedinice koje su imale za cilj istražiti sve o fenomenu NLO-a te prezentirati javnu verziju (što se razvilo na project Blue Booku) i zadržati tajne informacije za sebe. Navodno takve skupine još uvijek operiraju u strogoj ilegali, a da vojne i obaviještajne službe doslovno ne znaju za njihovo postojanje.
To je jedna verzija priče. Druga je mnogo tamnija, a ta uključuje kompletan nadzor čovječanstva od strane nekih vanzemaljskih vrsta koje štite stvarno znanje o svojem postojanju da ne dospije u mase.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?    Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?  - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Posjećuju li vanzemaljci Zemlju?
[Vrh] 
Stranica 4 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Vanzemaljci napadaju Zemlju u novembru?
» Vanzemaljci u Zagrebu!
» Bog je dosao na zemlju!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: