Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tko zeli vjecni zivot?

Go down 
+19
sanja
l337_m4n
userNejm
malenaivi
Tallina
Hybrid
Nefertiti
malena
zmija
Svjetloisjena
Tutankhamon
gloria_g
Merkurica
Aleksandar Veliki
Alpha
Galileo Galilei
zvezda
floridana
isus dolazi uskoro!
23 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimened sij 13, 2008 10:50 pm

Matej 7,13 "Uđite na uska vrata! Jer široka su vrata i prostran put koji vodi u propast i mnogo ih je koji njime idu.
Matej 7,14 O kako su uska vrata i tijesan put koji vodi u Život i malo ih je koji ga nalaze!
Otkrivenje 20,15 tko se god ne nađe zapisan u knjizi života, bio je bačen u jezero ognjeno.


Luka 16,19 "Bijaše neki bogataš. Odijevao se u grimiz i tanani lan i danomice se sjajno gostio.
Luka 16,20 A neki siromah, imenom Lazar, ležao je sav u čirevima pred njegovim vratima
Luka 16,21 i priželjkivao nasititi se onim što je padalo s bogataševa stola. Čak su i psi dolazili i lizali mu čireve.
Luka 16,22 "Kad umrije siromah, odnesoše ga anđeli u krilo Abrahamovo. Umrije i bogataš te bude pokopan.
Luka 16,23 Tada u teškim mukama u paklu, podiže svoje oči te izdaleka ugleda Abrahama i u krilu mu Lazara
Luka 16,24 pa zavapi: `Oče Abrahame, smiluj mi se i pošalji Lazara da umoči vršak svoga prsta u vodu i rashladi mi jezik jer se strašno mučim u ovom plamenu.`
Luka 16,25 Reče nato Abraham: `Sinko! Sjeti se da si za života primio dobra svoja, a tako i Lazar zla. Sada se on ovdje tješi, a ti se mučiš.
Luka 16,26 K tome između nas i vas zjapi provalija golema te koji bi i htjeli prijeći odavde k vama, ne mogu, a ni odatle k nama prijelaza nema.`
Luka 16,27 "Nato će bogataš: `Molim te onda, oče, pošalji Lazara u kuću oca moga.
Luka 16,28 Imam petero braće pa neka im posvjedoči da i oni ne dođu u ovo mjesto muka.`
Luka 16,29 Kaže Abraham: `Imaju Mojsija i Proroke! Njih neka poslušaju!`
Luka 16,30 A on će: `O ne, oče Abrahame! Nego dođe li tko od mrtvih k njima, obratit će se.`
Luka 16,31 Reče mu: `Ako ne slušaju Mojsija i Proroka, neće povjerovati sve da i od mrtvih tko ustane.`
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 12:15 am

ja ne razumijem o čemu je tema. jel može malo pojašnjenje?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 3:21 am

O Raju i Paklu, valjda, hriscanskim polaritetima zagrobnog zivota... ?

Da li je prica data ilustrativno ili za raspravu???

Tema je zelimo li vecni zivot... ? *
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 7:39 am

Tu se nema o cemu raspravljati evil
Ako zelite raspravljati, navratite na kavu kod mene lovely
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:30 am

Dakle...iz zadanog se da zakljuciti da ako zelis vjecni zivot put do njega je kroz siromastvo odnosno ni u kojem slucaju nije kroz bogatstvo...jer postoji i ona da ce prije proci deva kroz usicu igle nego bogatas u kraljevstvo nebesko...pa onda iz tih premisa mozemo proturiti slijedecu konkluziju: Nema sanse da itko iz Vatikana ikad primirise vjecnom zivoru, a isto vrijedi i za masu "obicnog" svecenstva...
lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:32 am

A sto drugo reci nego bic
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:41 am

Uvijek na kraju Leo izvuče tanji kraj. gica
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 11:42 am

lolcina

ne osjetis li dozu sarkazma u tom kaznjavanju
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 1:32 pm

po mome mišljenju smireni ljudi su mrtvi ljudi. kad pogledam zadovoljne i zadovoljene ljude kojima ne treba ništa više od onoga što imaju, osjećam nekakvo sažaljenje prema njima.
mislim da je vječni život u sumnji, nemiru i potrazi. onaj tko je u vječnoj potrazi potrazi za istinom, zna da je pun kontradikcija jer istine koje su su danas istinite, uskoro postanu laži kada dođu neke druge, bolje istine.
vječni život je u nemiru i sumnji :)
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 2:04 pm

Matej 7,21 Neće svaki, koji mi govori: "Gospodine, Gospodine! ući u kraljevstvo nebesko, nego samo tko čini volju Oca mojega, koji je na nebesima.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 2:07 pm

isus dolazi uskoro, misliš li na volju božju koja je sažeta u 10. božjih zapovijedi?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 2:27 pm

lilith je napisao/la:
po mome mišljenju smireni ljudi su mrtvi ljudi. kad pogledam zadovoljne i zadovoljene ljude kojima ne treba ništa više od onoga što imaju, osjećam nekakvo sažaljenje prema njima.
mislim da je vječni život u sumnji, nemiru i potrazi. onaj tko je u vječnoj potrazi potrazi za istinom, zna da je pun kontradikcija jer istine koje su su danas istinite, uskoro postanu laži kada dođu neke druge, bolje istine.
vječni život je u nemiru i sumnji :)


Ne razumjem na sta mislis kad kazes "zadovoljne i zadovoljene ljude kojima ne treba ništa više od onoga što imaju". Nekako sam zamislila malu obitelj koja zna da je ono sto pruzaju jedni drugima jedina vrijednost u zivotu.
Razliciti su putevi do istine. Netko ko je shvatio da je ljubav jedina vrjednost u zivotu i ko zivi po tome bit ce miran i zadovoljan. Nece imati potrebu za daljnjom potragom. Naravno, svi smo mi teoretski svjesni vaznosti ljubavi u svijetu...ali prakticno...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 4:36 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Matej 7,21 Neće svaki, koji mi govori: "Gospodine, Gospodine! ući u kraljevstvo nebesko, nego samo tko čini volju Oca mojega, koji je na nebesima.
Imao bi jednu zamolbu. Ovdje se raspravlja, a ne citira. Ako je moguce dati svoje misljenje o svemu ovome. Sve te citate mozemo i sami naci u knjizi. Pa tako ...
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 4:44 pm

@lilith kazes smireni ljudi, mozes li mi naci i jednoga u kom nema sumnje. nije da se neslazem sa tobom, vec zelim reci da u svima nama ima ono sjeme sumnje koje nas izjeda. a u kome je sumnja, taj sigurno nije smiren hug
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 4:50 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Matej 7,21 Neće svaki, koji mi govori: "Gospodine, Gospodine! ući u kraljevstvo nebesko, nego samo tko čini volju Oca mojega, koji je na nebesima.

Božemeprosti, al fakat u toj Bibliji piše i povećih gluposti...
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 5:06 pm

Namcor je napisao/la:
lilith je napisao/la:
po mome mišljenju smireni ljudi su mrtvi ljudi. kad pogledam zadovoljne i zadovoljene ljude kojima ne treba ništa više od onoga što imaju, osjećam nekakvo sažaljenje prema njima.
mislim da je vječni život u sumnji, nemiru i potrazi. onaj tko je u vječnoj potrazi potrazi za istinom, zna da je pun kontradikcija jer istine koje su su danas istinite, uskoro postanu laži kada dođu neke druge, bolje istine.
vječni život je u nemiru i sumnji :)


Ne razumjem na sta mislis kad kazes "zadovoljne i zadovoljene ljude kojima ne treba ništa više od onoga što imaju". Nekako sam zamislila malu obitelj koja zna da je ono sto pruzaju jedni drugima jedina vrijednost u zivotu.
Razliciti su putevi do istine. Netko ko je shvatio da je ljubav jedina vrjednost u zivotu i ko zivi po tome bit ce miran i zadovoljan. Nece imati potrebu za daljnjom potragom. Naravno, svi smo mi teoretski svjesni vaznosti ljubavi u svijetu...ali prakticno...
mislim na više stvari, a prvenstveno mislim na bezrezervno prihvaćanje dogmatičnih istina, na predanje vlastitog duhovnog života u ruke nekome drugome, ali mislim i na to što si rekla.
naravno, to je moje mišljenje i nastalo je kao proizvod promatranja ljudi. zubo
primijetila sam da mnogi moji nekadašnji prijatelji nemaju više ništa od onog djetinjeg u sebi, nisu više znatiželjni, ne gledaju svijet djetinjim očima, boje se biti ono što jesu i prihvaćaju norme društva koje su od strane nekakve većine ili velike manjine prihvaćene kao dobre i valjane. prihvaćaju te norme kao svoje mjerilo iako se možda zapravo ni ne uklapaju u njih ili...iako ih možda posve ni ne razumiju.
gledam prijatelje koji su se vjenčali, imaju djecu i nekako su tužno sretni. mislim, vjerojatno su sretni sami po sebi jer ni ne žele ništa više,a ono više što žele uglavnom su konkretna ostvarenja ambicija (npr. vikendica na moru, bolja kola, itd.) i vjerojatni se sami sebe čine sretnima, možda misle da su sretni ili su čak i uvjereni u svoju sreću, ali izgubili su dodir sa samima sobom, asimilirani su.
možda jesu sretni, ali kad ih promatram sa strane, ta sreća izgleda mi otužno.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 5:42 pm

Namcor je napisao/la:
Dakle...iz zadanog se da zakljuciti da ako zelis vjecni zivot put do njega je kroz siromastvo odnosno ni u kojem slucaju nije kroz bogatstvo...jer postoji i ona da ce prije proci deva kroz usicu igle nego bogatas u kraljevstvo nebesko...pa onda iz tih premisa mozemo proturiti slijedecu konkluziju: Nema sanse da itko iz Vatikana ikad primirise vjecnom zivoru, a isto vrijedi i za masu "obicnog" svecenstva...
lolcina

da, ali i svaki onaj koji ne vrsi volju bozju zavrsit ce u ognjenom jezeru!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 5:43 pm

floridanamana je napisao/la:
ja ne razumijem o čemu je tema. jel može malo pojašnjenje?


pitanje je dali znas koji je put do raja?
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 5:44 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Dakle...iz zadanog se da zakljuciti da ako zelis vjecni zivot put do njega je kroz siromastvo odnosno ni u kojem slucaju nije kroz bogatstvo...jer postoji i ona da ce prije proci deva kroz usicu igle nego bogatas u kraljevstvo nebesko...pa onda iz tih premisa mozemo proturiti slijedecu konkluziju: Nema sanse da itko iz Vatikana ikad primirise vjecnom zivoru, a isto vrijedi i za masu "obicnog" svecenstva...
lolcina

da, ali i svaki onaj koji ne vrsi volju bozju zavrsit ce u ognjenom jezeru!
rofl2 rofl2 morala sam se nasmijati ovome lolcina
molim te reci nam di je lokacija tog jezera?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 5:45 pm

lilith je napisao/la:
po mome mišljenju smireni ljudi su mrtvi ljudi. kad pogledam zadovoljne i zadovoljene ljude kojima ne treba ništa više od onoga što imaju, osjećam nekakvo sažaljenje prema njima.
mislim da je vječni život u sumnji, nemiru i potrazi. onaj tko je u vječnoj potrazi potrazi za istinom, zna da je pun kontradikcija jer istine koje su su danas istinite, uskoro postanu laži kada dođu neke druge, bolje istine.
vječni život je u nemiru i sumnji :)

vijecni zivot je u tome da isus dodje u tvoje srce!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 5:47 pm

lilith je napisao/la:
isus dolazi uskoro, misliš li na volju božju koja je sažeta u 10. božjih zapovijedi?

da 10 bozjih zapovjedi, ali i sve no iz novog zavjeta sto je isus govorio kako se trebamo ponasati, plus sve isusove zapovjedi.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 5:48 pm

gloria_g je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Matej 7,21 Neće svaki, koji mi govori: "Gospodine, Gospodine! ući u kraljevstvo nebesko, nego samo tko čini volju Oca mojega, koji je na nebesima.

Božemeprosti, al fakat u toj Bibliji piše i povećih gluposti...


biblija je knjiga nad knjigama!
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 5:57 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
lilith je napisao/la:
po mome mišljenju smireni ljudi su mrtvi ljudi. kad pogledam zadovoljne i zadovoljene ljude kojima ne treba ništa više od onoga što imaju, osjećam nekakvo sažaljenje prema njima.
mislim da je vječni život u sumnji, nemiru i potrazi. onaj tko je u vječnoj potrazi potrazi za istinom, zna da je pun kontradikcija jer istine koje su su danas istinite, uskoro postanu laži kada dođu neke druge, bolje istine.
vječni život je u nemiru i sumnji :)

vijecni zivot je u tome da isus dodje u tvoje srce!
to nije nimalo lagan posao za jednog znatiželjnika. :)
mislim da prihvaćanju isusa kao istine prethodi jedno valjano promišljanje duha, ali upravo ono stvara mnoga pitanja i podpitanja.
što ga više proučavaš, to si gladniji. taman kada pomisliš da si nešto shvatio, shvatiš da još uvijek nemaš pojma o pojmu.
prihvaćanje isusa znači ljubav prema isusu, znači jedan ne duhovni nego duševni osjećaj vjere, ali po duhu smo djeca božja, a ne po duši.
što mi znači vjerovati, ako ne shvaćam predmet vjerovanja?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 5:58 pm

floridanamana je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Dakle...iz zadanog se da zakljuciti da ako zelis vjecni zivot put do njega je kroz siromastvo odnosno ni u kojem slucaju nije kroz bogatstvo...jer postoji i ona da ce prije proci deva kroz usicu igle nego bogatas u kraljevstvo nebesko...pa onda iz tih premisa mozemo proturiti slijedecu konkluziju: Nema sanse da itko iz Vatikana ikad primirise vjecnom zivoru, a isto vrijedi i za masu "obicnog" svecenstva...
lolcina

da, ali i svaki onaj koji ne vrsi volju bozju zavrsit ce u ognjenom jezeru!
rofl2 rofl2 morala sam se nasmijati ovome lolcina
molim te reci nam di je lokacija tog jezera?


samo se ti smij, ima onaj tko ce nam svima suditi i on uskoro dolazi, kad on dodje, njegovi andjeli ce obaviti zetvu, svaki onaj tko nije davaio dobre plodove, baca se u oganj. ognjeno jezero ce biti na zemlji.

Otkrivenje 20,15 tko se god ne nađe zapisan u knjizi života, bio je bačen u jezero ognjeno.
Otkrivenje 21,8 Kukavicama pak, nevjernima i okaljanima, ubojicama, bludnicima, vračarima i idolopoklonicima i svim lažljivcima udio je u jezeru što gori ognjem i sumporom. To je druga smrt.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:02 pm

lilith je napisao/la:
...primijetila sam da mnogi moji nekadašnji prijatelji nemaju više ništa od onog djetinjeg u sebi, nisu više znatiželjni, ne gledaju svijet djetinjim očima, boje se biti ono što jesu i prihvaćaju norme društva koje su od strane nekakve većine ili velike manjine prihvaćene kao dobre i valjane. prihvaćaju te norme kao svoje mjerilo iako se možda zapravo ni ne uklapaju u njih ili...iako ih možda posve ni ne razumiju.
gledam prijatelje koji su se vjenčali, imaju djecu i nekako su tužno sretni. mislim, vjerojatno su sretni sami po sebi jer ni ne žele ništa više,a ono više što žele uglavnom su konkretna ostvarenja ambicija (npr. vikendica na moru, bolja kola, itd.) i vjerojatni se sami sebe čine sretnima, možda misle da su sretni ili su čak i uvjereni u svoju sreću, ali izgubili su dodir sa samima sobom, asimilirani su.
možda jesu sretni, ali kad ih promatram sa strane, ta sreća izgleda mi otužno.


Da...ovo sam i ja primjetila...ali nisam dozivjela te ljude kao smirene, sretne i zadovoljne vec kao otupljene...
A kada si rekla sretni i zadovoljni onim sto imaju slika mi je bila nekoga tko je pronasao visi smisao...ne nekog tko se asimilirao...zato sam pitala da pojasnis hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





tko zeli vjecni zivot? Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tko zeli vjecni zivot?
[Vrh] 
Stranica 1 / 40.Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
» Zivot poslije ljudi
» Otkriveni geni za dug zivot
» Bakterija za duzi zivot i plodnost
» Virtualni zivot druga dimenzija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: