Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tko zeli vjecni zivot?

Go down 
+19
sanja
l337_m4n
userNejm
malenaivi
Tallina
Hybrid
Nefertiti
malena
zmija
Svjetloisjena
Tutankhamon
gloria_g
Merkurica
Aleksandar Veliki
Alpha
Galileo Galilei
zvezda
floridana
isus dolazi uskoro!
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:08 pm

@Isus dolazi uskoro... Prvo, kako to da ti nick koji galsi "isus dolazi uskoro!" ima prvo pocetno slovo malo i? Ne samo da je Isus osobno ime koje se samim time pise velikim slovom, vec bi covjek ocekivao da ces ga napisati velikim sloom i iz postovanja. face

Drugo...Jel ti imas i neko svoje osobno misljenje ili samo citiras tudja misljenja i rijeci?

Naime, ja bih (a vjerujem i drugi) voljela cuti sto Ti mislis o tome svemu...Bogu, Raju, Paklu, Vjeri...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:08 pm

A sto sa nama Zen Budistima misli

jel i mene ceka pakao
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:09 pm

crkva ljubavi i prastanja a prijeti se mukama najstrasnijim nono
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:11 pm

lilith je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
lilith je napisao/la:
po mome mišljenju smireni ljudi su mrtvi ljudi. kad pogledam zadovoljne i zadovoljene ljude kojima ne treba ništa više od onoga što imaju, osjećam nekakvo sažaljenje prema njima.
mislim da je vječni život u sumnji, nemiru i potrazi. onaj tko je u vječnoj potrazi potrazi za istinom, zna da je pun kontradikcija jer istine koje su su danas istinite, uskoro postanu laži kada dođu neke druge, bolje istine.
vječni život je u nemiru i sumnji :)

vijecni zivot je u tome da isus dodje u tvoje srce!
to nije nimalo lagan posao za jednog znatiželjnika. :)
mislim da prihvaćanju isusa kao istine prethodi jedno valjano promišljanje duha, ali upravo ono stvara mnoga pitanja i podpitanja.
što ga više proučavaš, to si gladniji. taman kada pomisliš da si nešto shvatio, shvatiš da još uvijek nemaš pojma o pojmu.
prihvaćanje isusa znači ljubav prema isusu, znači jedan ne duhovni nego duševni osjećaj vjere, ali po duhu smo djeca božja, a ne po duši.
što mi znači vjerovati, ako ne shvaćam predmet vjerovanja?

samo znaj da ne mozes voljeti svijetske stvari i voljeti boga!
dali ti zivis svoju vjeru?
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:11 pm

Isus bi uzeo baklju i vijacu te spalio danasnju Crkvu

i na njenim temeljima sagradio novu
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:13 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Isus bi uzeo baklju i vijacu te spalio danasnju Crkvu

i na njenim temeljima sagradio novu

bravo bravo bravo

_________________
Respect
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:23 pm

Namcor je napisao/la:
@Isus dolazi uskoro... Prvo, kako to da ti nick koji galsi "isus dolazi uskoro!" ima prvo pocetno slovo malo i? Ne samo da je Isus osobno ime koje se samim time pise velikim slovom, vec bi covjek ocekivao da ces ga napisati velikim sloom i iz postovanja. face

Drugo...Jel ti imas i neko svoje osobno misljenje ili samo citiras tudja misljenja i rijeci?

Naime, ja bih (a vjerujem i drugi) voljela cuti sto Ti mislis o tome svemu...Bogu, Raju, Paklu, Vjeri...

mene ne zanima pravopis, mene zanima samo da vrsim volju bozju!
to su sve moja misljenja!
bog nas je tvorio i on je nas otac, znaci bez njega ne mozes zivjeti, kao sto ni malo djete ne moze zivjeti bez roditelja, umrjet cemo, moramo biti povezani s ocem.
isus je poslan od oca, odbacio je bozansko i postao covjekom da bi svaki od nas imao priliku da zivi vjecno u raju, ali zivjeti ce vjecno u raju samo oni koji budu vrsili volju bozju.
jer kaze isus: tko voli bilo sto vise nego mene, nije me dostojan!
vjera je kad zivis onako kako je isus zivio, tako treba izgledati nas zivot.
jer kaze isus: budite savrseni kao sto je bog savrsen!
pakao ce biti na zemlji i to je jezero sto gori ognjem i sumporom i tamo ce biti baceni SVI koji su odbili vrsiti volju bozju.
molite se isusu da vas vodi na koljenima svaki dan i citajte bibliju, jer doci ce sotona prije isusa i prerusit ce se u andjela svijetla i zavest ce mnoge i tad ce mnogi primiti zig njegov, a tko ima zig baca se u jezero, samo vam isus moze pomoci!
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:24 pm

suspect

mene zaobilazi u sirokom luku
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:24 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
A sto sa nama Zen Budistima misli

jel i mene ceka pakao

tko radi ono sto zna da nije pravedno ide u pakao!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:26 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Isus bi uzeo baklju i vijacu te spalio danasnju Crkvu

i na njenim temeljima sagradio novu


sam luther je rekao da je papa antikrist i ja sad kazem da je vrlo vjerojatno moguce!
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:28 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
A sto sa nama Zen Budistima misli
jel i mene ceka pakao
tko radi ono sto zna da nije pravedno ide u pakao!
maloprije si spominjao Isusa
A sto sa Muslimanima, Hindusima, Budistima i svim onim koji nemaju Isusa?

Priznaj, i vi se trazite. Jos donedavna mrtvorodjenu djecu ste sa strane ukopavali, govorili da za njih Raja nema. Malo ste promjenili spiku u zadnje vrijeme.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:30 pm

Znaci i katolici su sljedbenici Lucifera. Kako utjesno.
De se malo saberite i pruzite tu ruku pomirenja i dajte malo ljubavi.
Ja sam mislio da Isus o ljubavi prica.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:32 pm

Sto je Isus mislio kad je rekao da nije covjek stvoren radi subote, vec subota zbog covjeka?
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:35 pm

Mozes nam sada objasniti razliku izmedju reformizma i katolicke crkve
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:46 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
A sto sa nama Zen Budistima misli
jel i mene ceka pakao
tko radi ono sto zna da nije pravedno ide u pakao!
maloprije si spominjao Isusa
A sto sa Muslimanima, Hindusima, Budistima i svim onim koji nemaju Isusa?

Priznaj, i vi se trazite. Jos donedavna mrtvorodjenu djecu ste sa strane ukopavali, govorili da za njih Raja nema. Malo ste promjenili spiku u zadnje vrijeme.

to nitko nezna sto ce biti sa tom djecom, to samo bog zna,v ali pitaj sebe sto ce biti s tobom?
ja nisam katolik i ne vjerujem papi!
rekao sam ti svima ce biti sudjeno prema djelima, ali isus je poslao svetog duha koji ce biti u nama i koji ce nam govoriti sto je dobro, tako ti neces moci reci: nisam znao da je laganje lose ili da je ako kazes nekome budalo lose!
imas savijest, a isus ce ispitati tvoje srce, ali ce i druge isus spasiti jer samo ce isus odrediti tko je za raj a tko za pakao, prema djelima!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:47 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Znaci i katolici su sljedbenici Lucifera. Kako utjesno.
De se malo saberite i pruzite tu ruku pomirenja i dajte malo ljubavi.
Ja sam mislio da Isus o ljubavi prica.

luther je rekao da je papa antikrist!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:49 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Sto je Isus mislio kad je rekao da nije covjek stvoren radi subote, vec subota zbog covjeka?

pa to da je taj dan odredjen ljudima za odmor od svih poslova i subotu je bog posvetio i rekao da je to dan u kojem cemo se posvetiti samo bogu!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 6:52 pm

Galilei Galileo je napisao/la:
Mozes nam sada objasniti razliku izmedju reformizma i katolicke crkve

nedjelja-0 bodova
molitva mariji-0 bodova
cistliste-0 bodova
sakramenti-0 bodova
krstenje djece-0 bodova
ispovjed kod svecenika-0 bodova
klanjanje kipivima ili slikama-0 bodova
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 7:27 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
to nitko nezna sto ce biti sa tom djecom, to samo bog zna,v ali pitaj sebe sto ce biti s tobom?
ja nisam katolik i ne vjerujem papi!
rekao sam ti svima ce biti sudjeno prema djelima, ali isus je poslao svetog duha koji ce biti u nama i koji ce nam govoriti sto je dobro, tako ti neces moci reci: nisam znao da je laganje lose ili da je ako kazes nekome budalo lose!
imas savijest, a isus ce ispitati tvoje srce, ali ce i druge isus spasiti jer samo ce isus odrediti tko je za raj a tko za pakao, prema djelima!

Bog je jedan samo sto ga svaka vjera zove drugim imenom. Ne mozes tvrditi da je samo jedna vjera upravu a druge nisu jel to ne mozes dokazati.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 7:44 pm

Ako nitko ne zna sto s tom djecom jasno je da se ne tretiraju kao odrasli ljudi. Znaci da se ti slazes i s npr. abortusom... I kada onda po tebi covjek postaje bozje stvorenje?

Osim toga kazes da imamo savjest...istina...ali oni koji rade neke gadarije koje rade i ne samo da ih savjest ne muci nego smatraju da su apsolutno u pravu...sto s njima? Njihova je savjest cista...znaci idu raj?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 7:49 pm

Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
to nitko nezna sto ce biti sa tom djecom, to samo bog zna,v ali pitaj sebe sto ce biti s tobom?
ja nisam katolik i ne vjerujem papi!
rekao sam ti svima ce biti sudjeno prema djelima, ali isus je poslao svetog duha koji ce biti u nama i koji ce nam govoriti sto je dobro, tako ti neces moci reci: nisam znao da je laganje lose ili da je ako kazes nekome budalo lose!
imas savijest, a isus ce ispitati tvoje srce, ali ce i druge isus spasiti jer samo ce isus odrediti tko je za raj a tko za pakao, prema djelima!

Bog je jedan samo sto ga svaka vjera zove drugim imenom. Ne mozes tvrditi da je samo jedna vjera upravu a druge nisu jel to ne mozes dokazati.

mnoge stvari iz biblije su se dogodile vec!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 7:52 pm

Namcor je napisao/la:
Ako nitko ne zna sto s tom djecom jasno je da se ne tretiraju kao odrasli ljudi. Znaci da se ti slazes i s npr. abortusom... I kada onda po tebi covjek postaje bozje stvorenje?

Osim toga kazes da imamo savjest...istina...ali oni koji rade neke gadarije koje rade i ne samo da ih savjest ne muci nego smatraju da su apsolutno u pravu...sto s njima? Njihova je savjest cista...znaci idu raj?

abortus je grijeh! jer je bog rekao da je ubojstvo grijeh!

svi imaju savjest, samo sto ne zele znati sto im savijest govori!
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 7:55 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

mnoge stvari iz biblije su se dogodile vec!

Navedi nam barem tri od tih mnogih.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 8:01 pm

Zasto se onda radi razlika djeca/odrasli?

Ovo sa savjescu...zanimljivo kako se usudjujes govoriti u ime 6ipol milijardi ljudi...a sto ti znas o njihovoj savjesti...sto itko zna o ikome...jedino sto mozemo pokusati je upoznati sebe - a i to je vec nesto.

Kazes da su se mnoge stvari iz biblije dogodile...bas kao i mnoge iz James Bonda...gle, sva ova pusta moderna tehnologija sto je nekoc bila nezamisliva.

Mislim, daj procitaj malo sto pricas...temeljis svoje stavove na neraspravljivim dogmama...dajes izjave kao apsolutne i jedine istinite...a da pocmes malo mislit svojom glavom? Putovi do istine su itekako razliciti. I kako mozes tako osudjivati sve i sva koji se ne slazu s tobom i tvojom vjerom?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitimepon sij 14, 2008 8:18 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Galilei Galileo je napisao/la:
A sto sa nama Zen Budistima misli
jel i mene ceka pakao
tko radi ono sto zna da nije pravedno ide u pakao!
maloprije si spominjao Isusa
A sto sa Muslimanima, Hindusima, Budistima i svim onim koji nemaju Isusa?

Priznaj, i vi se trazite. Jos donedavna mrtvorodjenu djecu ste sa strane ukopavali, govorili da za njih Raja nema. Malo ste promjenili spiku u zadnje vrijeme.

to nitko nezna sto ce biti sa tom djecom, to samo bog zna,v ali pitaj sebe sto ce biti s tobom?
ja nisam katolik i ne vjerujem papi!
rekao sam ti svima ce biti sudjeno prema djelima, ali isus je poslao svetog duha koji ce biti u nama i koji ce nam govoriti sto je dobro, tako ti neces moci reci: nisam znao da je laganje lose ili da je ako kazes nekome budalo lose!
imas savijest, a isus ce ispitati tvoje srce, ali ce i druge isus spasiti jer samo ce isus odrediti tko je za raj a tko za pakao, prema djelima!
ti znas sto ce biti sa tobom ili samo vjerujes. znam, znam, sad ces reci, balgo onone koji vjeruje. ja se ne opterecujem vjerovanjima, u meni je dobro i prema njemu se ravnam. oni koji traze vjeru van sebe, zao mi ih je. Opet pitam. Sto ce Isus sa ovim jadnim Hindusima, Budistima, Muslimanima i svim ostalim koji ne poznaju Isusa. Oni se znaci odmah mogu pripremiti za duuuugo tooooplo ljetovanje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tko zeli vjecni zivot?
[Vrh] 
Stranica 2 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
» Zivot poslije ljudi
» Otkriveni geni za dug zivot
» Virtualni zivot druga dimenzija
» Bakterija za duzi zivot i plodnost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: