Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tko zeli vjecni zivot?

Go down 
+19
sanja
l337_m4n
userNejm
malenaivi
Tallina
Hybrid
Nefertiti
malena
zmija
Svjetloisjena
Tutankhamon
gloria_g
Merkurica
Aleksandar Veliki
Alpha
Galileo Galilei
zvezda
floridana
isus dolazi uskoro!
23 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:44 pm

Namcor je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


ovo ti je moj zivot:
Psalam 1,1 Blago čovjeku koji ne slijedi savjeta opakih, ne staje na putu grešničkom i ne sjeda u zbor podrugljivaca,
Psalam 1,2 već uživa u Zakonu Jahvinu, o Zakonu njegovu misli dan i noć.
a sto bi po tebi ja trebao raditi?????????


To nije tvoj zivot. To je citat iz Biblije.

Tvoj zivot bi bio...ustanem se pa pola sata molim za gladne, onda se pomolim prije dorucka pa idem u skolu, fax, posao...poslijepodne citam Bibliju, onda se pola sata molim za mrtve, potom se pomolim pa rucam, nakon rucka se odmorim, onda odem u svoju vjersku zajednicu gdje zajednicki molimo za mir i ljubav...

Ili ovo...ujutro se ustanem, doruckujem i idem u skolu, fax, posao...kad dojedm kuci rucam, odmorim se i idem malo prodavat citate ljudima i glumit pravednika, a u biti nemam pojma sto pricam al obzirom je to internet nitko me ne zna...

Eto TO bi bili moguci primjeri tvog zivota.

Ajd sad ti. :)

rekao sam da necu, molitva za mrtve????
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:45 pm

@isus koji dolazi

Nemoj nipošto otići na PF-mušarac i niti u kojem slučaju otvarati temu Fizički savršena žena.

Ovo ti je prijateljski savjet.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:47 pm

a što je s masturbacijom.

jel i to grijeh?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:47 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

glazba je sotonsko najace oruzije!

Pošto sam već jednom sotonsko oružje, izgleda da sam još jednom, jer uživam u gazbi i stvaram je i ne vidim nikakvog sotonu u tome, već eventualno ljubav.


A sad malo šale:
Izgleda da onaj tko odslao tu porkuku nije znao svirati i bio je ljubomoran na muzičare. lolcina
Zna se ona stara vježbom do savršenstva.

problem je ako trazis u muzici snagu,srecu,zadovoljstvo,radost,ispunjenje...tad si u sotonskoj zamci

Muzika me ispunjava, volim glazbu svih vrsta, jer svaka vrsta ima i dobre i loše strane npr. jesi li ikad čuo "Slavonsku rapsodiju" od Adolfa Götza ili možda "Oblivion" od Astora Piazzolle? Ili čak "Dnevnik Anne Frank" Federica Garcie Lorce?
Ako to poslušaš i srce ti ostane tvrdo kao i prije, onda nisi čovjek tada si ti u sotonskoj zamci, jer nemaš ljubavi, nemaš emocije ne poznaješ umjetnost.
A s muzikom na jednu stranu tražiš snagu, sreću, zadovoljstvo, radost, ne ispunjenje.

ako te stvari koje sam nabrojao trazis u muzici ili necemu drugome a ne u isusu gdje te stvari jedino mozes dobiti onda si u gadnim problemima, iliti bibliski-sotonska zamka
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek
userNejm


Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Age : 30
Location : Mars
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:47 pm

isuse, daj mi reci što raditi da završim u raju, a što raditi da završim u paklu? :D
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:48 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ja se na nikoga nisam ljutio, niti mu rekao nesto ruzno, niti cu to uciniti,cemu onda taj citat????

Istina ljutio se nisi.
Ali rekao si ružno i to kad kažeš da su svi koji nemaju mišljenje kao ti sotone i spadaju u pakao i onda kad kažeš da je glazba sotonska, a znaš li koliko profesionalnih i amaterskih muzičara ima na svijetu, a da ne brojimo tu i ljubitelje glazbe.

Stoga nemoj reći da ne vrijeđaš. Jer lažeš, a laž je grijeh.

ja ne lazem, glazba je sotonsko najace oruzije kojojm odvaja od boga!
Opet vrijeđaš. doh I opet sve tvoje neistomišljenike trpaš u pakao i sotone.

ja nisam rekao da ces zbog muzike ili u pakao, ili da si zato sotona
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:50 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
moras duhovno napredovati i odbacivati s vremenom sve sto smeta kristu da bi usao u tvoje srce, kaze isus: moli i dat ce ti se
primiti duha jer dar od boga, to on daje ako vrsis njegovu volju...trebas naculiti uci i gledati i zeljeti da saznas koja je volja bozja u vezi svega u nasem zivotu, ti to ne mozes otkriti koja je volja, moras traziti od boga da ti pokaze istinu...

To te ja pitam, a ne neke tamo citate koji su izvučeni iz konteksta i koje 110% ljudi ne razumije.

Dakle, trebam moliti. OK. To činim.

ali bog kaze da je molitva uslisana samo onome koji vrsi njegovu volju
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:51 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Dečko, jednak si kao i ja i svatko drugi na ovoj planeti, nisi spešl i nisi drugačiji, samo imaš predrasude koje pokušavaš zakrpati.
Takve predrasude imamo svi mi.

Svaki "pravi" vjernik, je zapravo fanatik. Jer kad bi tebi tvoj bog rekao da trebaš ubiti. Ti bi to napravio jer imaš veliku vjeru.
Tako i muslimanski vjerski fanatici imaju veliku vjeru, nakrcaju se eksplozivom i ubijaju svoju braću po vjeri u svojoj zemlji na svome ognjištu. Misliš li da oni misle da rade loše?

Dok njihovi treneri izvlače "čestice" - citate iz Kurana i tako tumeče cijelu vjeru. Misliš li da oni rade dobro?

ja sam sad spasen, da sad dodje isus, ako ti sad nisi spasen onda razmisli gdje ti je vjera, ja ne kazem da cu sutra biti spasen, ali sada jesam, jer mi duh govori koji je u meni, gle ti si tjelesan i tezis tjelesnim stvarima a ja duhovan i tezim duhovnim, ono sto je tebi ludost, meni je hrana, a sto je meni ludost, tebi je hrana.....

Rimljanima 8,16 Sam Duh susvjedok je s našim duhom da smo djeca Božja.
Rimljanima 8,14 Svi koje vodi Duh Božji sinovi su Božji.

Rimljanima 8,5 Da, oni koji žive po tijelu, teže za onim što je tjelesno; a koji po Duhu, za onim što je Duhovo:
Rimljanima 8,6 težnja je tijela smrt, a težnja Duha život i mir.
Rimljanima 8,7 Jer težnja je tijela protivna Bogu: zakonu se Božjemu ne podvrgava, a i ne može.
Rimljanima 8,8 Oni pak koji su u tijelu, ne mogu se Bogu svidjeti.
Rimljanima 8,9 A vi niste u tijelu, nego u Duhu, ako Duh Božji prebiva u vama. A nema li tko Duha Kristova, taj nije njegov.

Izgleda da nisi shvatio što sam te pitao.
Pitao sam. Da li smatraš da vjernici smiju ubijati, ako im bog to govori?
A drugo je pitanje bilo da li smatraš da se smije česticama svetoga pisma opisivati čitvao sveto pismo?

bog im to nece reci!
da!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:54 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

opet govoris protiv biblije!

Otkrivenje 1,7 Gle, dolazi s oblacima i gledat će ga svako oko, svi koji su ga proboli, i naricat će nad njim sva plemena zemaljska. Da! Amen.
Otkrivenje 1,8 Ja sam Alfa i Omega, govori Gospodin Bog - Onaj koji jest i koji bijaše i koji dolazi, Svevladar.

zasto govoris protiv biblije, koje si ti vjere?

OK. Griješim. (opaska autora, vidiš ja čak i priznajem da griješim, dok ti niti to, ali to sad nije bitno)

Zašto onda nitko nije htio primiti Josipa i Mariju kad im je bilo potrebno, a svi su vidjeli koga oni donose?
Jer po tome što si sad rekao svi su trebali znati tko je on i što je on.

molitva bez biblije nema smisla,znaj to, ali citanje biblije svaki dan!
nisu svi znali!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:55 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

nitko ne moze biti bozje djete ako ga isus ne krsti svojim duhom, a znanje napuhuje a ljubav izgradjuje!

Dakle, ti smatraš da ako voliš matematiku više od svih na svijetu istu znati bolje od svih. scratch scratch scratch

ako nemas ljubavi, znanje ti ne pomaze

Također ako nemaš znanja ljubav ti ne pomaže.

isus je rekao, badava sve ako nemate ljubavi prema svima, kaze isus ljubite neprijatelje i molite za one koji vas progone.[/quote]

Upravo tako. Isus je rekao da sve ljubite, ali nije rekao da ne učite, i nije rekao da znanje ne pomaže.[/quote]

ali znanje ne spasava. farizeje nije spasilo
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:56 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

glazba je sotonsko najace oruzije!

Pošto sam već jednom sotonsko oružje, izgleda da sam još jednom, jer uživam u gazbi i stvaram je i ne vidim nikakvog sotonu u tome, već eventualno ljubav.


A sad malo šale:
Izgleda da onaj tko odslao tu porkuku nije znao svirati i bio je ljubomoran na muzičare. lolcina
Zna se ona stara vježbom do savršenstva.

problem je ako trazis u muzici snagu,srecu,zadovoljstvo,radost,ispunjenje...tad si u sotonskoj zamci

Muzika me ispunjava, volim glazbu svih vrsta, jer svaka vrsta ima i dobre i loše strane npr. jesi li ikad čuo "Slavonsku rapsodiju" od Adolfa Götza ili možda "Oblivion" od Astora Piazzolle? Ili čak "Dnevnik Anne Frank" Federica Garcie Lorce?Ako to poslušaš i srce ti ostane tvrdo kao i prije, onda nisi čovjek tada si ti u sotonskoj zamci, jer nemaš ljubavi, nemaš emocije ne poznaješ umjetnost.
A s muzikom na jednu stranu tražiš snagu, sreću, zadovoljstvo, radost, ne ispunjenje.

ako te stvari koje sam nabrojao trazis u muzici ili necemu drugome a ne u isusu gdje te stvari jedino mozes dobiti onda si u gadnim problemima, iliti bibliski-sotonska zamka
Pokušaj poslušati ove stvari što sam ti nabrojao, ne vjerujem baš da je sotona tjerao jednog bivšeg logoraša naci-logora da piše ovakvu stvar.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:57 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ja se na nikoga nisam ljutio, niti mu rekao nesto ruzno, niti cu to uciniti,cemu onda taj citat????

Istina ljutio se nisi.
Ali rekao si ružno i to kad kažeš da su svi koji nemaju mišljenje kao ti sotone i spadaju u pakao i onda kad kažeš da je glazba sotonska, a znaš li koliko profesionalnih i amaterskih muzičara ima na svijetu, a da ne brojimo tu i ljubitelje glazbe.

Stoga nemoj reći da ne vrijeđaš. Jer lažeš, a laž je grijeh.

ja ne lazem, glazba je sotonsko najace oruzije kojojm odvaja od boga!
Opet vrijeđaš. doh I opet sve tvoje neistomišljenike trpaš u pakao i sotone.

ja nisam rekao da ces zbog muzike ili u pakao, ili da si zato sotona
Ne ali si rekao da nećemo u raj, a prema starim navodima vjeruješ da čistilište ne postoji. Pa kamo ćemo onda?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:57 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ja govorim o isusu i bibliji, a ne o kuranu ili vedama...ako ti zelis da ti zivot bude naporan i ako ga zelis zivjeti bez isusa koji je svoj zivot dao za tebe, ok bog to postuje, a sotona to obozava i jedva ceka, ali ti nece reci da si u njegovom kraljevstvu, jer je lazov i prevarant....

Život i treba biti naporan i težak.
Svatko treba nositi svoj križ.

isus je rekao da ce nam s njime biti lakse nego drugima.
opet govoris ono sto mislis a ne po bibliji
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:58 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
moras duhovno napredovati i odbacivati s vremenom sve sto smeta kristu da bi usao u tvoje srce, kaze isus: moli i dat ce ti se
primiti duha jer dar od boga, to on daje ako vrsis njegovu volju...trebas naculiti uci i gledati i zeljeti da saznas koja je volja bozja u vezi svega u nasem zivotu, ti to ne mozes otkriti koja je volja, moras traziti od boga da ti pokaze istinu...

To te ja pitam, a ne neke tamo citate koji su izvučeni iz konteksta i koje 110% ljudi ne razumije.

Dakle, trebam moliti. OK. To činim.

ali bog kaze da je molitva uslisana samo onome koji vrsi njegovu volju

Djelomice se s tobom slažem. Jer se svaka molitva ne usliši, a također se mnoge usliše.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 4:59 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ja znam da se kalendarom nije nista promjenilo, svi dani su isti, samo neznam zasto ja na subotnji dan osjecam silu i obavezu da ga postujem, a vjerujem da ti bas previse ne maris za nedjelju, samo da znas i sotonisti svetkuju nedjelju....

To što ti znaš je relativno isto kao i ono što ja znam.
Ali puno je vjerovatnije da je kalendar drugačiji nego da nije.
A to što ti osjećaš subotom silu i obvezu to je druga stvar.
Možda bih i mario za nedjelju više kad bih mogao, ali dragi moj sugrađanine ja sam ti radnička klasa koja nema slobodu, samo rad do krajnje potrošenosti, a kad si ti potrošen zamjene te drugim. Ili ti živiš u nekom drugom sustavu?
A to što sotonisti svetkuju nedjelju nije me briga pa i fašisti su svetkovali nedjelju i ne znači da sam fašist, komunisti su bili za bratstvo i jedninstvo, pa ne znači da sam komunist, kapitalisti su bili za slobodno tržište pa ne znači da sam kapitalist.

vidis radis grijeh, bitniji ti je posao od boga!
i ti meni govoris o bogu!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 5:00 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


krscanstvo postoji prije katolicizma!

A katolicizam puno prije od protestantizma.

Što si s time htio reći?

ja sam krscanin

I ja isto, ajmo se onda poštovati i ljubiti, a ne vrijeđati i praviti razlike. ides

zasto onda govoris protiv biblije

Možda i jesam govorio protiv biblije. Ali pošto smo mi ljudi jedinke i svatko shvaća svijet na svoj način ono što ja smatram uvredom ti smatraš herojstvom i ono što ja smatram realnim ti smatraš uvredom.

Opet ponavljam, ajmo se onda poštivati i ljubiti, a ne vrijeđati i praviti razlike. ides

nisam ivan krstitelj, necu dopustiti da govoris protiv biblije!
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 5:00 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

bog im to nece reci!
da!

Nije ni tebi onda bog rekao da mene i vjernike i nevjernike ostalih vjera vrijeđađ, ali ti to i dalje radiš.

Ne možeš frakcijama stvoriti ideju, te tom idejom utopijsko društvo kojem svaki čovjek teži.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 5:01 pm

malenaivi je napisao/la:
a što je s masturbacijom.

jel i to grijeh?

da
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 5:03 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:

Zašto onda nitko nije htio primiti Josipa i Mariju kad im je bilo potrebno, a svi su vidjeli koga oni donose?
Jer po tome što si sad rekao svi su trebali znati tko je on i što je on.

molitva bez biblije nema smisla,znaj to, ali citanje biblije svaki dan!
nisu svi znali!

Ovo što navodiš da molitva bez biblije nema smisla za moje pitanje nije relevantno.
A to da nisu svi znali shock , jer ipak si rekao da su svi znali i da su ga svi vidjeli.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 5:05 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ali znanje ne spasava. farizeje nije spasilo

Također i sva ljubav bez trunke znanja ne spašava.
Primjer.
Ja ljubim boga svim srcem, ali cijelo vrijeme griješim jer nikada čitao bibliju nisam. Tada bi po tvome završio u paklu. Ali pošto si rekao da ljubav spašava tada odlazim u raj. Opet jedna oprečna misao. scratch
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 5:09 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

bog im to nece reci!
da!

Nije ni tebi onda bog rekao da mene i vjernike i nevjernike ostalih vjera vrijeđađ, ali ti to i dalje radiš.

Ne možeš frakcijama stvoriti ideju, te tom idejom utopijsko društvo kojem svaki čovjek teži.

a ti Veliki, kaj misliš da će tvoje riječi doprijeti do isusa, da će o ičem što mu kažeš, bar na sekundu razmisliti...ma daj, sam trošiš vrijeme i energiju uzalud.
to je s isusom od početka jasno.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 5:09 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ja govorim o isusu i bibliji, a ne o kuranu ili vedama...ako ti zelis da ti zivot bude naporan i ako ga zelis zivjeti bez isusa koji je svoj zivot dao za tebe, ok bog to postuje, a sotona to obozava i jedva ceka, ali ti nece reci da si u njegovom kraljevstvu, jer je lazov i prevarant....

Život i treba biti naporan i težak.
Svatko treba nositi svoj križ.

isus je rekao da ce nam s njime biti lakse nego drugima.
opet govoris ono sto mislis a ne po bibliji

Ok. Još jednom se ispričavam što neznam dobro Sveto Pismo. Možda griješim jer ipak si ti dobar poznavalac istoga.

Objasni ti meni kako da natjeram da mi se isplati plaća koju mi nisu isplatiti još od 6. mjeseca 2007. godine kada sam crnčio za višu klasu po 12 sati dnevno.
Oprostio sam to ja njima, jer oni nisu ljudi jer varaju i lažu druge.
Vjerujem u Isusa, ali mi nije lakše, jer i dalje mi fali nekoliko tisuća kuna.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 5:11 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

ja znam da se kalendarom nije nista promjenilo, svi dani su isti, samo neznam zasto ja na subotnji dan osjecam silu i obavezu da ga postujem, a vjerujem da ti bas previse ne maris za nedjelju, samo da znas i sotonisti svetkuju nedjelju....

To što ti znaš je relativno isto kao i ono što ja znam.
Ali puno je vjerovatnije da je kalendar drugačiji nego da nije.
A to što ti osjećaš subotom silu i obvezu to je druga stvar.
Možda bih i mario za nedjelju više kad bih mogao, ali dragi moj sugrađanine ja sam ti radnička klasa koja nema slobodu, samo rad do krajnje potrošenosti, a kad si ti potrošen zamjene te drugim. Ili ti živiš u nekom drugom sustavu?
A to što sotonisti svetkuju nedjelju nije me briga pa i fašisti su svetkovali nedjelju i ne znači da sam fašist, komunisti su bili za bratstvo i jedninstvo, pa ne znači da sam komunist, kapitalisti su bili za slobodno tržište pa ne znači da sam kapitalist.

vidis radis grijeh, bitniji ti je posao od boga!
i ti meni govoris o bogu!

Dragi moj druškane, nadam se da ćeš jednom sazrijeti i početi raditi, kad počneš raditi za jenog izrabljivača, znat ćeš što je vjera, a što ne, stoga nemoj misliti da mi je posao bitniji od boga. Jer bog mi trenutno ne može dati kruha, a posao daje.
Siguran sam da ćeš ti kada zavišiš školu biti pametniji i otići negdje na Zapad i nećeš imati problema kao i mi koji smo zaglavili tu di jesmo.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 5:12 pm

gloria_g je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

bog im to nece reci!
da!

Nije ni tebi onda bog rekao da mene i vjernike i nevjernike ostalih vjera vrijeđađ, ali ti to i dalje radiš.

Ne možeš frakcijama stvoriti ideju, te tom idejom utopijsko društvo kojem svaki čovjek teži.

a ti Veliki, kaj misliš da će tvoje riječi doprijeti do isusa, da će o ičem što mu kažeš, bar na sekundu razmisliti...ma daj, sam trošiš vrijeme i energiju uzalud.
to je s isusom od početka jasno.


aleksandru to baš paše!! evil
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitimesri sij 23, 2008 5:13 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

nisam ivan krstitelj, necu dopustiti da govoris protiv biblije!

A ja neću dopustiti da vrijeđaš druge.
[Vrh] Go down
Sponsored content





tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 21 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tko zeli vjecni zivot?
[Vrh] 
Stranica 21 / 40.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
» Otkriveni geni za dug zivot
» Zivot poslije ljudi
» Virtualni zivot druga dimenzija
» Bakterija za duzi zivot i plodnost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: