Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tko zeli vjecni zivot?

Go down 
+33
Gea
Legionar
josip21
Michael Wittmann
Jaykof
Berny_Sinara
Casper
Hapa
cmcool
janko.kunstek@gmail.com
None
Blizzard
XPmaN
floridana
Yado
Nefertiti
Sentinel
Svjetloisjena
zvezda
userNejm
Merkurica
sanja
Aleksandar Veliki
isus dolazi uskoro!
Galileo Galilei
malenaivi
kayser
silver
vladimir
gloria_g
malena
Alpha
Tutankhamon
37 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 12:26 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

Isus ti daje priliku, cak je i umro za tebe, daje ti da slijedis njega i da zivis kako je on zivio i bude ti super, zivot pun blagosova i jos na kraju dobis vjecni zivot s Isusom u raju koji je nesto sto mi ne mozemo da zamislimo ili mozes reci ne Isusu i ne zeljeti slijediti bibliju i odluciti ne zivjeti po Bozjoj volji nego po svojoj i tada ces u zivotu patiti i bit ce ti tesko i jos na kraju ces se tako i tako pokloniti Isusu, jer Isus kaze da ce mu se svako koljeno pokloniti i jos ces zavrsiti u jezeru s sotonom i njegovim demonima, pa ti sad biraj, sotona jedva ceka da izaberes ovo drugo, jer ce tada biti odvojen od Bozje ljubavi i sto ces biti nesretan i sto ce ti se smijati kad budes bacen u jezero

evo to ti ja imam za reci, da je zivot s Isusom losiji od onog kojim sam zivio prije nebi sada bio ovdje i nebi ti ovo govorio, ali ako ti zelis patiti, Bog ti daje slobodnu volju i imas pravo na to, ti biras kako ce ti biti i gdje ces ici na kraju zivota, samo sto trebas je makuti svoje ja i svoj ponos i pokloniti se Bogu...

Nije on umro za mene nego zbog zidova koji su ga izdali i stavili na kriz pa sada misle ako ce se moliti da ce im biti oprosteno face

Bitna su djela a ne mlacenje prazne slame mudri
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 2:42 pm

Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

Isus ti daje priliku, cak je i umro za tebe, daje ti da slijedis njega i da zivis kako je on zivio i bude ti super, zivot pun blagosova i jos na kraju dobis vjecni zivot s Isusom u raju koji je nesto sto mi ne mozemo da zamislimo ili mozes reci ne Isusu i ne zeljeti slijediti bibliju i odluciti ne zivjeti po Bozjoj volji nego po svojoj i tada ces u zivotu patiti i bit ce ti tesko i jos na kraju ces se tako i tako pokloniti Isusu, jer Isus kaze da ce mu se svako koljeno pokloniti i jos ces zavrsiti u jezeru s sotonom i njegovim demonima, pa ti sad biraj, sotona jedva ceka da izaberes ovo drugo, jer ce tada biti odvojen od Bozje ljubavi i sto ces biti nesretan i sto ce ti se smijati kad budes bacen u jezero

evo to ti ja imam za reci, da je zivot s Isusom losiji od onog kojim sam zivio prije nebi sada bio ovdje i nebi ti ovo govorio, ali ako ti zelis patiti, Bog ti daje slobodnu volju i imas pravo na to, ti biras kako ce ti biti i gdje ces ici na kraju zivota, samo sto trebas je makuti svoje ja i svoj ponos i pokloniti se Bogu...

Nije on umro za mene nego zbog zidova koji su ga izdali i stavili na kriz pa sada misle ako ce se moliti da ce im biti oprosteno face

Bitna su djela a ne mlacenje prazne slame mudri


svi mi smo osuđeni na ono jezero, ama bas svi, ali Isus je dosao da bi patio umjesto nas u tom jezeru i umjesto nas je umro, da mi nebi morali umrjeti u tom ognju i mukama, on je sve to prosao umjesto nas, ali da bi ti ili ja ili bilo tko to izbjegao i spasio se od jezera, ti trebas predati svoj zivot Isusu, trebas slijediti njega, ako ti svoj ivot ne predas njemu, ne mozes se spasiti, nece Isus na silu u onaj dan suda tebi na silu govoriti daj svoj zivot, predaj ga meni i spasit ces se, to je tvoja odluka, ti odlucujes sad u svom zivotu, raj ili pakao iliti Isus ili sotona, ako kazes da Isusu ne mozes nista izgubiti, samo ces dobiti, dobit ces novo srce i nove misli i bit ces nov covjek, za zivot vjecni s Isusom se ipak treba potruditi i zrtvovati, ali to je zrtva iz ljubavi, kao kad majka rađa djete, ali kad rodi presretna je, tako i svaki covjek kad pobjegne od sotone i preda se Isusu, zrtvuje, ali kad se potpuno preda presretan je....
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 2:44 pm

Tutankhamon je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

Isus ti daje priliku, cak je i umro za tebe, daje ti da slijedis njega i da zivis kako je on zivio i bude ti super, zivot pun blagosova i jos na kraju dobis vjecni zivot s Isusom u raju koji je nesto sto mi ne mozemo da zamislimo ili mozes reci ne Isusu i ne zeljeti slijediti bibliju i odluciti ne zivjeti po Bozjoj volji nego po svojoj i tada ces u zivotu patiti i bit ce ti tesko i jos na kraju ces se tako i tako pokloniti Isusu, jer Isus kaze da ce mu se svako koljeno pokloniti i jos ces zavrsiti u jezeru s sotonom i njegovim demonima, pa ti sad biraj, sotona jedva ceka da izaberes ovo drugo, jer ce tada biti odvojen od Bozje ljubavi i sto ces biti nesretan i sto ce ti se smijati kad budes bacen u jezero

evo to ti ja imam za reci, da je zivot s Isusom losiji od onog kojim sam zivio prije nebi sada bio ovdje i nebi ti ovo govorio, ali ako ti zelis patiti, Bog ti daje slobodnu volju i imas pravo na to, ti biras kako ce ti biti i gdje ces ici na kraju zivota, samo sto trebas je makuti svoje ja i svoj ponos i pokloniti se Bogu...

Nije on umro za mene nego zbog zidova koji su ga izdali i stavili na kriz pa sada misle ako ce se moliti da ce im biti oprosteno face

Bitna su djela a ne mlacenje prazne slame mudri


ti i ja ne mozemo da cinimo dobro, ti i ja smo gresnici i znamo ciniti samo zlo i grijeh, jer smo rođeni u grijehu, dobra djela moze samo ciniti Isus preko nas ako ga molimo i ako zelimo da on cini dobro kroz nas, ako ne zelimo, ne mozemo da cinimo mi dobro, zato je Isus rekao: bez mene ne mozete nista uciniti
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 5:19 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:


otkud ti ovih 100000g svijetlosti kad neznas koliko je zemlja stara, po tvojim izracunima, po stjenama je dokazano da je zemlja mlada i da je stara oo 6000god, sto se poklapa s biblijom

ja nisam rekao da je Bog ucinio prasak, to sam rekao da ti to mislis, ja sam rekao da praska nije bilo i da je biblisko stvaranje pravo stvaranje, a ti mi ne mozes dokazati da nije, cak si se jos vise prevario kad si rekao da je jaje bilo pravo a to je nemoguce...

Ha odakle mi, mogu ti dati barem 10 linkova ako želiš. I još ti piše u svakoj enciklopediji.

A zašto se svemir širi, koji je razlog?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 5:36 pm

ti ne mozes dokazati da je zemlja starija od bibliskih 6000g jer nema dokaza za to...nema dokaza

znanstvenici nemaju odgovor na ovo:

http://video.google.com/videoplay?docid=5562698919485686922

http://video.google.com/videoplay?docid=-9029653629058444744

http://video.google.com/videoplay?docid=1147887689430226031
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 5:51 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
ti ne mozes dokazati da je zemlja starija od bibliskih 6000g jer nema dokaza za to...nema dokaza

znanstvenici nemaju odgovor na ovo:

http://video.google.com/videoplay?docid=5562698919485686922

http://video.google.com/videoplay?docid=-9029653629058444744

http://video.google.com/videoplay?docid=1147887689430226031

Čuj, ako netko stvarno vjeruje da je Zemlja nastala ni iz čega, tada je njemu nemoguće dokazati takve stvari.

Ja mislim da Zemlja nije ništa vrijednija od ostalih planeta, budući da promatramo u drugim sustavima kako planeti nastaju, smatram da je tako i Zemlja nastala. Dakle ja smatram da je GRAVITACIJA glavni razlog nastanka Zemlje.

Al ok, ti vjeruj u Bibliju, a ja ću znanosti...

Dokazi da je starija:

Dao sam ti dokaz u vezi starosti Mjeseca
Dokaz su starost fosila
Promatranje nastanka planeta u drugim sustavima, dakle gravitacija
Određena je starost Sunca na temelju nuklearnih procesa oko jezgre, dokaz da svemir nije star 6000 godina
Svemir se širi, a zašto...? Big Bang teorija

Ali da,to nije tako jer tako piše u Bibliji. Dakle Sunce nije bijelo-žuta zvijezda nego žuta jer tako piše u Bibliji, ne?

Zakon... Ne znaš ništa u vezi znanosti, ali bitno da tvrdiš da nema pravo. Ne radi se to tako, čak i ako piše u Bibliji!
Ne mogu ja reći da mi neka muzika ne valja ako je nisam poslušao! Upravo to ti radiš.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:20 pm

daj pogledaj filmove, i zaboravljas da ovaj svijet vode masoni i naravno da je onda vecina znastvenika protiv stvaranja, jer to masonima ne pase...a najeci mason je u najmanjoj drzavi na svijetu, i u najbogatijoj drzavi na svijetu...
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:21 pm

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


otkud ti ovih 100000g svijetlosti kad neznas koliko je zemlja stara, po tvojim izracunima, po stjenama je dokazano da je zemlja mlada i da je stara oo 6000god, sto se poklapa s biblijom

ja nisam rekao da je Bog ucinio prasak, to sam rekao da ti to mislis, ja sam rekao da praska nije bilo i da je biblisko stvaranje pravo stvaranje, a ti mi ne mozes dokazati da nije, cak si se jos vise prevario kad si rekao da je jaje bilo pravo a to je nemoguce...

Ha odakle mi, mogu ti dati barem 10 linkova ako želiš. I još ti piše u svakoj enciklopediji.

A zašto se svemir širi, koji je razlog?

sam sebe si pobijo frende, rekao si da je prvo bilo jaje, a to je nemoguce...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:36 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
daj pogledaj filmove, i zaboravljas da ovaj svijet vode masoni i naravno da je onda vecina znastvenika protiv stvaranja, jer to masonima ne pase...a najeci mason je u najmanjoj drzavi na svijetu, i u najbogatijoj drzavi na svijetu...

Otkad je Hashim Thaqi najveći mason na svijetu?
Otkad je Kosovo najbogatija država na svijetu?
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:48 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
daj pogledaj filmove, i zaboravljas da ovaj svijet vode masoni i naravno da je onda vecina znastvenika protiv stvaranja, jer to masonima ne pase...a najeci mason je u najmanjoj drzavi na svijetu, i u najbogatijoj drzavi na svijetu...

Otkad je Hashim Thaqi najveći mason na svijetu?
Otkad je Kosovo najbogatija država na svijetu?

vatikan je najmanja drzava, znamo i ti i ja na koga mislimo, nije Bog bezveze rekao da ce suditi gradu na 7 gora
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:57 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
daj pogledaj filmove, i zaboravljas da ovaj svijet vode masoni i naravno da je onda vecina znastvenika protiv stvaranja, jer to masonima ne pase...a najeci mason je u najmanjoj drzavi na svijetu, i u najbogatijoj drzavi na svijetu...

Otkad je Hashim Thaqi najveći mason na svijetu?
Otkad je Kosovo najbogatija država na svijetu?

vatikan je najmanja drzava, znamo i ti i ja na koga mislimo, nije Bog bezveze rekao da ce suditi gradu na 7 gora

Žao mi je što ti misliš na Vatikan. Ja nisam tako mislio.

Ali u redu ovo je još jedno vrijeđanje. Zbog toga sigurno nećeš u pakao. Znao je to dobro i Martin Luter.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 8:03 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
daj pogledaj filmove, i zaboravljas da ovaj svijet vode masoni i naravno da je onda vecina znastvenika protiv stvaranja, jer to masonima ne pase...a najeci mason je u najmanjoj drzavi na svijetu, i u najbogatijoj drzavi na svijetu...

Otkad je Hashim Thaqi najveći mason na svijetu?
Otkad je Kosovo najbogatija država na svijetu?

vatikan je najmanja drzava, znamo i ti i ja na koga mislimo, nije Bog bezveze rekao da ce suditi gradu na 7 gora

Žao mi je što ti misliš na Vatikan. Ja nisam tako mislio.

Ali u redu ovo je još jedno vrijeđanje. Zbog toga sigurno nećeš u pakao. Znao je to dobro i Martin Luter.


Ivan je u otkrivenju govorio o rimu, a vatikan je tako lijepo opisan da ne moze bolje
otkrivenje 17. i 18.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 8:04 pm

Evo spuštam se.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 8:09 pm

gdje ces
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 8:23 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
gdje ces

Spuštam se na tvoju razinu.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 8:33 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:


sam sebe si pobijo frende, rekao si da je prvo bilo jaje, a to je nemoguce...

Ne skreći s teme. Ako neznaš o čemu pričam, samo reci.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 8:36 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:
daj pogledaj filmove, i zaboravljas da ovaj svijet vode masoni i naravno da je onda vecina znastvenika protiv stvaranja, jer to masonima ne pase...a najeci mason je u najmanjoj drzavi na svijetu, i u najbogatijoj drzavi na svijetu...

Drugim riječima shvatio si da ne možeš protiv dokaza koje sam napisao. Hajde priznaj.

Dao sam nekoliko dokaza da Biblija ipak griješi. Ne možeš to negirati, niti ne pokušavaj.

Dakle ljudi jasno je da Biblija griješi u nekim stvarima. Iako je to odavna poznato, vidim da nekima nije.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 8:44 pm

I naravno da je logičnije da je prije bilo jaje. Promjena se lakše dogodi unutar jajeta nego na odraslom tijelu. Uostalom evolucija je veoma dug proces i teško je reći na kojem stadiju je nešto nastalo.
Pa tako vrijedi i za svemir.

Ali naravno ti radije vjeruješ knjizi nego znanosti. Stalno tražiš dokaze, samo trebaš znati googlati da nađeš odgovor.

Uostalom shvatio sam da tebi nema smisla nešto objašnjavati sa znanstvene strane, i to dobro dokazane! Ti to negiraš i tvrdiš da nema dokaza.
E pa poprilično je dobro dokazana starost Sunca i otprilike starost vidljiva svemira.
Isto tako vrijedi za fosile i dinosaure. Uostalom, i neki stariji meteori na Zemlji su dokazani da su veoma stari.

Biblija nema prave odgovore, to je ''slikovnica'' za odraslu djecu.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 9:10 pm

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:


sam sebe si pobijo frende, rekao si da je prvo bilo jaje, a to je nemoguce...

Ne skreći s teme. Ako neznaš o čemu pričam, samo reci.

pricas ono sto nema logike!
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 9:12 pm

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:
daj pogledaj filmove, i zaboravljas da ovaj svijet vode masoni i naravno da je onda vecina znastvenika protiv stvaranja, jer to masonima ne pase...a najeci mason je u najmanjoj drzavi na svijetu, i u najbogatijoj drzavi na svijetu...

Drugim riječima shvatio si da ne možeš protiv dokaza koje sam napisao. Hajde priznaj.

Dao sam nekoliko dokaza da Biblija ipak griješi. Ne možeš to negirati, niti ne pokušavaj.

Dakle ljudi jasno je da Biblija griješi u nekim stvarima. Iako je to odavna poznato, vidim da nekima nije.


99% ljudi na svijetu nezna tko je papa, ali samo 1% ljudi zna tko je papa, tako je sa svim istinama...
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 9:14 pm

Omega Phoenix je napisao/la:
I naravno da je logičnije da je prije bilo jaje. Promjena se lakše dogodi unutar jajeta nego na odraslom tijelu. Uostalom evolucija je veoma dug proces i teško je reći na kojem stadiju je nešto nastalo.
Pa tako vrijedi i za svemir.

Ali naravno ti radije vjeruješ knjizi nego znanosti. Stalno tražiš dokaze, samo trebaš znati googlati da nađeš odgovor.

Uostalom shvatio sam da tebi nema smisla nešto objašnjavati sa znanstvene strane, i to dobro dokazane! Ti to negiraš i tvrdiš da nema dokaza.
E pa poprilično je dobro dokazana starost Sunca i otprilike starost vidljiva svemira.
Isto tako vrijedi za fosile i dinosaure. Uostalom, i neki stariji meteori na Zemlji su dokazani da su veoma stari.

Biblija nema prave odgovore, to je ''slikovnica'' za odraslu djecu.


jaje ne moze biti jer ne moze pile prezivjeti bez roditelja!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 11:52 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

pricas ono sto nema logike!

To ovdje radiš jedino ti. Daješ citate iz Biblije kao da nešto dokazuju.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 11:53 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

99% ljudi na svijetu nezna tko je papa, ali samo 1% ljudi zna tko je papa, tako je sa svim istinama...

I što si htio time reći?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 11:55 pm

isus dolazi uskoro! je napisao/la:

jaje ne moze biti jer ne moze pile prezivjeti bez roditelja!

Pa ima roditelja! Ne kužiš o čemu pričam. Jesi li išta skužio od svega što sam rekao kroz sve te postove? Jer ako nisi, tada mi je jasno zašto vjeruješ u gluposti.
[Vrh] Go down
isus dolazi uskoro!
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 838
Age : 37
Registration date : 13.01.2008

tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 12:00 am

Omega Phoenix je napisao/la:
isus dolazi uskoro! je napisao/la:

pricas ono sto nema logike!

To ovdje radiš jedino ti. Daješ citate iz Biblije kao da nešto dokazuju.

dokazi onda kako pile moze prezivjeti bez kokosi?

ja sam tebi dao filmove i mogu ti ih opet dati, a na tim filmovima su dokazi da je potop bio i geolozi su dokazali da je zemlja stara oko 6000 god
[Vrh] Go down
Sponsored content





tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: tko zeli vjecni zivot?   tko zeli vjecni zivot? - Page 30 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tko zeli vjecni zivot?
[Vrh] 
Stranica 30 / 40.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» tko zeli vjecni zivot?
» Trecina muskaraca i dalje zeli ozeniti djevicu
» Zivot poslije ljudi
» Otkriveni geni za dug zivot
» Virtualni zivot druga dimenzija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: