Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti

Go down 
+35
Absynthia
None
siskara
userNejm
TAy
Tutankhamon
malenaivi
Sentinel
vladimir
pocahontas
wik91
indigocakra
Wizard lady
Alpha
belongs to lovers
sanja
silver
Milab
Aleksandar Veliki
Blizzard
floridana
Unspeakable
zvezda
vitrys
jupi666
babi
Daenerys
Svjetloisjena
urbanaaa
gogx
Hybrid
zmija
malena
Rain
izbezumljen
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimepon stu 05, 2007 9:57 pm

Sta ces, valjda je prelazno... :) .... *
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimepon stu 05, 2007 10:02 pm

je, oće to...
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimečet stu 08, 2007 4:38 pm

Počela je "sezona" NLO-a pa malo obratite pažnju na noćno nebo..možda vam se posreći :D
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimečet stu 08, 2007 4:45 pm

Milab je napisao/la:
Počela je "sezona" NLO-a pa malo obratite pažnju na noćno nebo..možda vam se posreći :D

Hm... Bilo bi lijepo vidjeti nešto... :D
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimečet stu 08, 2007 4:49 pm

Gledaj :D Koliko ljudi mi se žalilo kako ništa nikad ne vide i onda ih pitam koliko često gledaju nebo, a oni kažu da ga samo pogledaju, 2 sekunde, kad izađu na prozor roll
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimečet stu 08, 2007 4:50 pm

Da, ali ja znam provest večer sjedeći na balkonu i gledajući nebo... Ali osim onih zvijezda padavica, nisam vidjela ništa previše interesantno i drugačije...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimečet stu 08, 2007 5:14 pm

Ja sam jednom vidjela okruglu munju. Izgledala je ko velika vatrena kugla. Isla je od zapada prema istoku. Tek sam kasnije skuzila da je to bila kuglasta munja. Nikako ne mogu prezalit sto nisam imala fotic tada pa da je uslikam. Prekrasno nesto.

@Milab...a postoji sezona NLO-a?
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimepet stu 09, 2007 3:55 pm

Postoji povečana "aktivnost", tj. učestaliji prelet poviše određenih područja. Dakle, sada je povečana aktivnost poviše Hrvatske.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimepet stu 09, 2007 3:57 pm

Ali kako se zna za tu povećanu aktivnost, pogotovo iznad kojeg područja??? conf1
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimened stu 11, 2007 8:50 pm

Pa...navodno možeš izračunat pomoću onih krugova, možeš izračunat točno grad po prijašnjim datumima pojavljivanja, što ne znaći da se prije tog datuma neće nikako pojavit ništa...a možeš znati ako komuniciraš npr. s "Mjesecom" :P Već sam vam spominjala to. Također upoznajte sebe pa ćete znati što se događa oko vas bez ikakvih proračuna ;)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimepon stu 12, 2007 2:21 am

Milab je napisao/la:
Počela je "sezona" NLO-a pa malo obratite pažnju na noćno nebo..možda vam se posreći :D

zvuci ko da ih idemo kupovat na pazaru :P
[Vrh] Go down
Wizard lady
Stanica



Female
Leo Horse
Broj postova : 15
Age : 45
Registration date : 14.11.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimesri stu 14, 2007 3:41 am

Pozdav svima, evo pridružujem se ovoj temi na koju ću uskoro podjeliti moje iskustvo sa vama...baš mi je drago da sam pronasla ovaj forum...
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimesri stu 14, 2007 11:41 am

Ej, pozdrav i tebi. I nama je drago da si nas pronašla :)

whee

Uuuu jedva čekam čuti priču.... :D
O čemu se radi???
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimesri stu 14, 2007 11:58 am

Welcome! :D

A di je prica?

Prica, prica, ocemo pricu! :bounce:
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimesri stu 14, 2007 10:04 pm

Prodajem jedan vojno-izvanzemaljski čip, drugi ostavljam za sada sebi. Ima zainteresiranih?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimečet stu 15, 2007 1:31 am

Cijena prava sitnica...

;)
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimečet stu 15, 2007 1:48 pm

Namcor je napisao/la:
Cijena prava sitnica...

;)
haha da da. Što, nađete nekog bogatog kupca i dobijete 10% od toga, ja vam dam tih 10%.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimečet stu 15, 2007 4:41 pm

sto, dobit cemo kunu? :P
[Vrh] Go down
Wizard lady
Stanica



Female
Leo Horse
Broj postova : 15
Age : 45
Registration date : 14.11.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 5:28 pm

Ej, evo me nazad, bila sam malo okupirana ovozemaljskim problemima... pa sad da vam ispričam svoje iskustvo od prije nekoliko godina...nikome to još nisam pričala jer mi ne bi vjerovali, naime ovako je to bilo...
Topla ljetna noć, negdje oko 01:00 sati...probudila sam se iz sna(iz ne znam kojeg razloga) i izišla na balkon, u trenutku se ispred mene stvorio ogroman leteći objekt, elipsastog oblika kojem sam bez problema jasno mogla vidjeti unutrašnjost jer bio je osvijetljen jakom svjetlošću...kretao se bešumno i vrlo polako..kao da stoji.
Mislila sam da još uvijek sanjam...sledila sam se kad sam shvatila da sam budna...prošla me jeza i nisam vjerovala vlastitim očima, u toj zbunjenosti pogledala sam uokolo da pronađem još nekoga tko vidi to što vidim ja...ali nikoga nije bilo, taj događaj trajao je tridesetak sekundi i kad sa se okrenula prema sobi kako bi pozvala supruga i vratila pogled nazad objekt je nestao jednako bešumno kako se i pojavio. Nakon toga tisuću upitnika mi stoji iznad glave i još uvijek mi nije jasno kako je to moguće. Inaće nikada prije toga događaja nisam vjerovala da tako nešto postoji niti sam imala bilo kakav interes za to ...ali od onda sve se promjenilo...
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 6:42 pm

i sigurna si da stvarno nisi sanjala?
[Vrh] Go down
Wizard lady
Stanica



Female
Leo Horse
Broj postova : 15
Age : 45
Registration date : 14.11.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 6:50 pm

Da, znam, teško je u to povjerovati...ali nije ni važno, bitno je da je sad to izrečeno i da sam ostavila trag svog iskustva...upravo na ovom mjestu...jer mi je bilo baš bezveze to držati samo za sebe, a pošto sam ovdje identificirana samo nickom nije bed.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimesub stu 17, 2007 11:33 pm

Wow! Nema razloga da ti ne vjerujem...
Tesko je podjeliti takva iskustva...Nazalost cak i u otvorenoj sredini kada se isprica tako nesto dolazi do nevjerice. Sto je normalno u biti. Pa ni sama nisi mogla sebi vjerovat.
U svakom slucaju kako je izgledala unutrasnjost? Jesi li vidjela kakva ziva bica? alien
[Vrh] Go down
Wizard lady
Stanica



Female
Leo Horse
Broj postova : 15
Age : 45
Registration date : 14.11.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimened stu 18, 2007 12:46 am

Unutrašnjost je bila jedna ogromna prostorija puna svjetala malih i velikih i da vidjela sam bića u bijelim kutama, nisam im vidjela lica vidjela sam ih iz nekog poluprofila i nisam se fokusirala na detalje, jer nije bilo vremena a i bila sam u šoku tako da sve što mogu reči je da su bili naše visine i u bijelom i šetali su po unutra.Na jednu stotinku sekunde (zbog neposredne blizine) imala sam osjećaj kao da sam ušla unutra.Ali taj osjećaj nije dugo trajao...ne znam,čudan jedan osjećaj... o tome sam razmišljala milijun puta i pitala sam se zasto bas ja i kako bas ja...ali kasnije sam shvatila da nisam jedina.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimened stu 18, 2007 12:57 am

Znaci imali su odjecu. Interesantno. Izgleda kao da su se sliucajno zatakli tu i dopustili da ih se vidi. Milslim da bih se ja izprepadala u toj situaciji...brrr... Al ko zna. Treba dozivjet pa vidit. Uvjek mi se cini da bih se smrzla u takvim staucijama a kad se desi tako nesto ludo onda sam skroz pribrana dok situacija ne projde. Osobno nisam imala nikakvih iskustva s NLO-ima.
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitimened stu 18, 2007 1:00 am

nisam ni ja bogu hvala...
draze su mi astralne price,mislim da vidim u zivo da bi se sav jadan isprepadao...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti
[Vrh] 
Stranica 5 / 14.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Bliski susret ili?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: