Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Možemo li voljeti svoje neprijatelje?

Go down 
+15
Neo
Merkurica
Saroman
Tutankhamon
malena
Galileo Galilei
Blizzard
arhont
Pandora
snark
Nena
Alpha
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
marko suzic
19 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened svi 04, 2008 12:51 pm

ne skreci s pitanja, nazivate se krscanima a tko od vas je spreman voljeti neprijatelja jednako kao oca i majku????
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened svi 04, 2008 1:15 pm

marko suzic je napisao/la:
ne skreci s pitanja, nazivate se krscanima a tko od vas je spreman voljeti neprijatelja jednako kao oca i majku????

Moj avatar je Aleksandar Veliki. vidiga
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened svi 04, 2008 1:51 pm

marko suzic je napisao/la:
ne skreci s pitanja, nazivate se krscanima a tko od vas je spreman voljeti neprijatelja jednako kao oca i majku????

Većina ljudi još nije došla do tog stupnja. Osim toga, tko je pozvan da procijeni tko voli neprijatelja kao oca i majku? Ovakvi kao ti? Ti ćeš prvi biti procijenjen kad dođe dan kojim nas pokušavaš zastrašiti. Pa se zamisli...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened svi 04, 2008 1:54 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
ne skreci s pitanja, nazivate se krscanima a tko od vas je spreman voljeti neprijatelja jednako kao oca i majku????

Moj avatar je Aleksandar Veliki. vidiga

ponizi se pred Bogom i voli neprijatelja i pomazi mu...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened svi 04, 2008 1:57 pm

svjetloisjena je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
ne skreci s pitanja, nazivate se krscanima a tko od vas je spreman voljeti neprijatelja jednako kao oca i majku????

Većina ljudi još nije došla do tog stupnja. Osim toga, tko je pozvan da procijeni tko voli neprijatelja kao oca i majku? Ovakvi kao ti? Ti ćeš prvi biti procijenjen kad dođe dan kojim nas pokušavaš zastrašiti. Pa se zamisli...


pa kako ces u kraljevstvo nebesko ako ne volis sve ljude...voljeti neprijatelja moze samo nesebican covjek...sebican voli svoje ja i sebe, preponosan je da bi se ponizio i volio neprijatelja i da bi se molio za njega i da bi mu pomogao.....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened svi 04, 2008 2:07 pm

marko suzic je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
ne skreci s pitanja, nazivate se krscanima a tko od vas je spreman voljeti neprijatelja jednako kao oca i majku????

Većina ljudi još nije došla do tog stupnja. Osim toga, tko je pozvan da procijeni tko voli neprijatelja kao oca i majku? Ovakvi kao ti? Ti ćeš prvi biti procijenjen kad dođe dan kojim nas pokušavaš zastrašiti. Pa se zamisli...


pa kako ces u kraljevstvo nebesko ako ne volis sve ljude...voljeti neprijatelja moze samo nesebican covjek...sebican voli svoje ja i sebe, preponosan je da bi se ponizio i volio neprijatelja i da bi se molio za njega i da bi mu pomogao.....

Ja mogu vikati da nekoga volim, bio on prijatelj ili neprijatelj, do iznemoglosti a to neće ništa promijeniti na stvari. Ljubav se ili ima ili nema. To je dar od Boga. Možemo se truditi da ljudima radimo što manju štetu, da budemo što manje sebični prema njima, da budemo pristojni i ugodni, ali osjećaj ljubavi ne dolazi na poziv i nije ga moguće uvježbati, možeš mu samo pomoći da brže dođe raznim racionalnim načinima - tako da se trudiš opravdati nečije postupke, tako da o njemu nastojiš misliti samo najbolje, tako da stalno razmišljaš o njegovim dobrim osobinama - tada će ljubav, ukoliko se pojavi, naći plodno tlo i zadržati se. U međuvremeno jedino što netko uistinu dobronamjern može učiniti jest da zamoli Boga koji je ljubav da voli njegove neprijatelje umjesto njega. Ako je iskren, želja će mu biti uslišana na korist i njemu i onima koje u tom trenutku doživljava kao neprijatelje. Zapovijedi ljubavi koje je Isus dao ne mogu se izvršiti na svim područjima u svakom trenutku kad nam to padne na pamet. One su ideali kojima svi moramo tećžiti i koji su univerzalni i postoje u raznim oblicima u najrazličitijim religijama.
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened svi 04, 2008 2:34 pm

vidis kako ne poznajes bibliju, Isus je jasan: ljubite svoje neprijatelje....

i Isus je rekao da ne mozes ti ciniti dobro nego sam Bog preko tebe, ali ako tvoje ja nije umrlo onda je tvoje ja Bog i nema mjesta za Boga da uđe u tvoje srce i onda ne mozes niti shvatiti to da pomognes neprijatelju i da ga volis sto god ti ucini...

Isus je jednako volio one koji su ga razapeli i svoju majku...da li ti to mozes, mozes ali samo ako nema tvoga ja, samo tada, bez smrti tvoga ja ti sve radis na silu i tebi je ludost da volis neprijatelja...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened svi 04, 2008 3:03 pm

marko suzic je napisao/la:
vidis kako ne poznajes bibliju, Isus je jasan: ljubite svoje neprijatelje....

i Isus je rekao da ne mozes ti ciniti dobro nego sam Bog preko tebe, ali ako tvoje ja nije umrlo onda je tvoje ja Bog i nema mjesta za Boga da uđe u tvoje srce i onda ne mozes niti shvatiti to da pomognes neprijatelju i da ga volis sto god ti ucini...

Isus je jednako volio one koji su ga razapeli i svoju majku...da li ti to mozes, mozes ali samo ako nema tvoga ja, samo tada, bez smrti tvoga ja ti sve radis na silu i tebi je ludost da volis neprijatelja...

Ti uopće ne želiš pročitati što ti pišemo, samo trubiš svoje i vrijeđaš ljude s kojima navodno razgovaraš. Ne bi vjerovao, ali slažem se s tobom osim u prvoj rečenici face Ostavi sad MENE na miru i smatraj me prokletom ako hoćeš, tio je zapravo u ovom trenutku tvoj problem, ne moj. Ono što sam ja napisala gore odnesi se na SVE ljude, a ne na nadljude koji su raznim postupcima (ne kažem da čitanje Biblije do iznemoglosti nije jedan od tih postupaka) prevazišli svoje ja. Nikako ne tvrdim za sebe da sam tako savršena osoba i tako ponizna i sposobna ljubiti svoje neprijatelje jer sam svoju volju predala Bogu. Ne, nisam. I velila, najveća, golema većina ljudi nije. Oni po mom mišljenju napreduju prema tom cilju, ali zamisli, to se događa na razne načine, raznim putevima, rznim sredstvima... I nema veze s starošću kao što si malo prije negdje spomenuo. Dvogodišnje dijete često je bliže Bogu od starca koji na sebi nosi breme odživljenog života. I svi ti ljudi koji idu, traže, gube put, ponovo traže, lutaju, iskušavaju kao djeca koja se igraju u vrtiću ili ona malo starija koja kroz učenje otkrivaju čuda ovoga života koji nam je darovan, svi ti ljudi zavedeni su i idu u Pakao? A spasit će ih ovakvi kao ti ovakvim duhovnim silovanjem kakvo ti pokušavaš provesti ovdje? Ne vjerujem da je većina uvijek u pravu, naprotiv, ali vjerujem svojim osjećajima koji mi govore da imam pravo živjeti, raditi, griješiti, popravljati loše učinjeno, dopuštati drugima da žive kao što mi je napisano u potpisu na ovom forumu i drugdje... Bojim se da ti o svemu tome ne znaš ništa.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened svi 04, 2008 3:26 pm

Marko...mislim da smo svi vec zakljucili da mi ne poznajemo Bibliju, da ju, kako ti kazes, ni nemozemo shvatit...pa prestani to vec jednom ponavljat...koji su ti to ego tripovi...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened svi 04, 2008 5:03 pm

marko suzic je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
ne skreci s pitanja, nazivate se krscanima a tko od vas je spreman voljeti neprijatelja jednako kao oca i majku????

Moj avatar je Aleksandar Veliki. vidiga

ponizi se pred Bogom i voli neprijatelja i pomazi mu...

Voliš li ti mene?
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimečet svi 08, 2008 5:56 pm

svjetloisjena je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
vidis kako ne poznajes bibliju, Isus je jasan: ljubite svoje neprijatelje....

i Isus je rekao da ne mozes ti ciniti dobro nego sam Bog preko tebe, ali ako tvoje ja nije umrlo onda je tvoje ja Bog i nema mjesta za Boga da uđe u tvoje srce i onda ne mozes niti shvatiti to da pomognes neprijatelju i da ga volis sto god ti ucini...

Isus je jednako volio one koji su ga razapeli i svoju majku...da li ti to mozes, mozes ali samo ako nema tvoga ja, samo tada, bez smrti tvoga ja ti sve radis na silu i tebi je ludost da volis neprijatelja...

Ti uopće ne želiš pročitati što ti pišemo, samo trubiš svoje i vrijeđaš ljude s kojima navodno razgovaraš. Ne bi vjerovao, ali slažem se s tobom osim u prvoj rečenici face Ostavi sad MENE na miru i smatraj me prokletom ako hoćeš, tio je zapravo u ovom trenutku tvoj problem, ne moj. Ono što sam ja napisala gore odnesi se na SVE ljude, a ne na nadljude koji su raznim postupcima (ne kažem da čitanje Biblije do iznemoglosti nije jedan od tih postupaka) prevazišli svoje ja. Nikako ne tvrdim za sebe da sam tako savršena osoba i tako ponizna i sposobna ljubiti svoje neprijatelje jer sam svoju volju predala Bogu. Ne, nisam. I velila, najveća, golema većina ljudi nije. Oni po mom mišljenju napreduju prema tom cilju, ali zamisli, to se događa na razne načine, raznim putevima, rznim sredstvima... I nema veze s starošću kao što si malo prije negdje spomenuo. Dvogodišnje dijete često je bliže Bogu od starca koji na sebi nosi breme odživljenog života. I svi ti ljudi koji idu, traže, gube put, ponovo traže, lutaju, iskušavaju kao djeca koja se igraju u vrtiću ili ona malo starija koja kroz učenje otkrivaju čuda ovoga života koji nam je darovan, svi ti ljudi zavedeni su i idu u Pakao? A spasit će ih ovakvi kao ti ovakvim duhovnim silovanjem kakvo ti pokušavaš provesti ovdje? Ne vjerujem da je većina uvijek u pravu, naprotiv, ali vjerujem svojim osjećajima koji mi govore da imam pravo živjeti, raditi, griješiti, popravljati loše učinjeno, dopuštati drugima da žive kao što mi je napisano u potpisu na ovom forumu i drugdje... Bojim se da ti o svemu tome ne znaš ništa.


rekla si jednu stvar gore koja se krsi s biblijom i zato sam ti rekao da ne poznas bibliju, jer ti mislis da ces dobiti ljubav od Boga bez da trazis Boga tu ljubav, a ljubav od Boga dolazi iz zajednice s njim, a zajednica se događa preko biblije i molitve ali samo ako su oboje iskreni i s dobrom namjerom i ako ta osoba ne zivi u grijehu, jer Boga kaze da ne uslisuje molitve onoga koji svijesno cini grijeh...

da vidis ti zivis po svojim mislima i onako kako ti vidis stvar, ali uzdati se u sebe ili drugoga je Bog osudio rekavsi da neka je proklet covjek koji se uzdaje u sebe ili covjeka...

evo ti poruka od Boga:

Mudre izreke 1,28-33:
Tada će me zvati, ali se ja neću odazvati; tražit će me, ali me neće naći.
Jer su mrzili spoznaju i nisu izabrali Gospodnjeg straha
niti su poslušali moj savjet, nego su prezreli svaku moju opomenu.
Zato će jesti plod svojeg vladanja i nasititi se vlastitih savjeta.
Jer glupe će ubiti njihovo odbijanje, a nemar će upropastiti bezumne.
A tko sluša mene, bezbrižan ostaje i spokojno živi bez straha od zla.

pa ti onda slijedi savjete drugih i svoje savjete pa ces vidjeti gdje ce te to dovesti...jer ti si tako pametna da mislis da si pametnija od sotone i da mozes se boriti protiv njega a da ne citas bibliju, pa izvoli, bori se i bez molitve, uzdaj se u sebe i vjeruj u sebe...sto ti mislis da je lako naci pravi put, pa danas na svijetu ga je naslo oko mozda 0,5% ljudi, i to sam puno rekao...jer ISUS kaze da li cu naci vjere kad dođem, evo Isusovih rijeci:

Luka 18,8 Ali kad Sin Čovječji dođe, hoće li naći vjere na zemlji?

da li je to miljarda ljudi, pa nije to je par miljuna, od danas, a biblija spominje 144 000 sto moze biti stvaran broj i vrlo je vjerojatno je to broj onih koji ce ostati zivi, to je broj posebnih i da bi se tamo bilo među njima treba dati zivot, a da bibio spasen treba se odreci svoga gresnog ja, zato Isus kaze tko sacuva svoje ja izgubit ce zivot vjecni...a ja neznam sto ti cekas...pa sto svijet ide dalje to ce biti sve teze odreci se svoga ja...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimečet svi 08, 2008 6:10 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
ne skreci s pitanja, nazivate se krscanima a tko od vas je spreman voljeti neprijatelja jednako kao oca i majku????

Moj avatar je Aleksandar Veliki. vidiga

ponizi se pred Bogom i voli neprijatelja i pomazi mu...

Voliš li ti mene?

volim sve ljude jednako i da mi ubijes sutra mamu i brata i baku s kojima zivim ja bih ti oprostio odmah kad bi cuo da si mi to ucinio, a za tebe ili bilo koga na forumu ucinio bi sve sto je u mojoj moci a pogotovo ako je u pitanju spasenje...a sto ja mogu kad vi ne shvacate da sam ja samo obican covjek koji je predao zivot Bogu i Bog mi je dao sve, cak osjecam da cu biti ziv dok Isus dođe, i tezit cu tome da me BOG propremi za te dane, jer kako kaze moj brat jedan da ce ti ljudi koji ostanu do kraja da ce gledati paklu u oci...jer ce na zemlji biti pakao...samo mrznja i jedna manjina Bozje djece, samo sto sad se to ne vidi, ali sto se ide dalje svi oni koji nisu s Bogom ce otpasti a oni koji odluce biti s Bogom bit ce na vidjelo svima, zato Bog kaze: da je kraljevstvo nebesko, koje sam ja primio kao biser i kad ga covjek nađe proda sve da ga kupi...jer je neprocjenjivo jer zivot vjecni nema vrijednost...zato skupljajte blago koje vrijedi na nebu a ne ono koje vrijedi na zemlji...jer kaze Isus gdje ti je blago tamo ce ti biti i srce, znaci ako te nesto veze za zemlju onda ce i ostati na njoj...a ja vam to ne zelim, jer shvatit da si prevaren je uzasno to je najgore...a Isus kaze mnogi ce biti pozvani ali rijetki odabrani...rijetki!!!
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimeuto svi 13, 2008 9:12 am

Nisam do sada sudjelovala u ovim raspravama no nakon toliko pročitanih poruka koje je marko napisao...ne mogu ne odreagirati...nije mi jasno kako ne vidite da su mu ova pretjerivanja hrana za dušu, kako ne vidite da ono što on radi se zove provociranje,pa ja bi ti savjetovala da svoju dušu nahraniš nečim drugim,svatko ima svoj izbor i tu ne možeš promjeniti ništa ,zato bolje se posveti Bibliji i tamo se nahrani
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened lip 08, 2008 3:24 pm

imam osjećaj da ovaj marko suzić i ne postoji, da je to nečiji alter ego, dr đekil i mister hajd, ne može netko tko pohađa adventističku crkvu biti tako antikršćanski raspoložen. ipak sam ja tamo bio i sreo divne i ljubazne ljude, malo na svoju ruku hajde, ali što je ovom čovjeku? a primijetio sam otkad sam došao na ovaj forum više se ni on ne javlja... il je umro il me se boji?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened lip 08, 2008 3:41 pm

Ne moze se nista tek tako generalizirat...u svakoj zajednici ima predivnih ljudi kao i onih drugih...a Marko je pomalo fantik i to je sve...

Inace on je vec stari clan...prije mu je nick bio 'isus dolazi uskoro'...mi smo ga od milja zvali IKD (Isus Koji Dolazi) zubi

Uglavnom, on to tako ode kad skuzi da smo promasen slucaj...pa se nekad malo vrati da vidi ima li pomaka i tako to...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened lip 08, 2008 4:54 pm

snark je napisao/la:
imam osjećaj da ovaj marko suzić i ne postoji, da je to nečiji alter ego, dr đekil i mister hajd, ne može netko tko pohađa adventističku crkvu biti tako antikršćanski raspoložen. ipak sam ja tamo bio i sreo divne i ljubazne ljude, malo na svoju ruku hajde, ali što je ovom čovjeku? a primijetio sam otkad sam došao na ovaj forum više se ni on ne javlja... il je umro il me se boji?

Nije umro i ne boji se, čak nam je ostavio broj mobitela da mu se javimo ako imamo neko pitanje koje bismo željeli s njim prodiskutirati uživo face
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened lip 08, 2008 11:20 pm

pa dobro onda, marko suziću, ili kako se već zoveš (iako mislim da je promašaj nekog zvati na dvoboj u bibliji) javi se i pobij moje postove ovdje na forumu, a na svaki tvoj citat iz biblije ja ću napisati dva... zašto bih ja tebe nešto pitao kad poznajem bibliju bolje nego ti? mislim da je smiješno praviti se pametan i načitan na tome polju, jer svaki čovjek bibliju doživljava osobno i na svoj način...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened lip 08, 2008 11:24 pm

snark je napisao/la:
pa dobro onda, marko suziću, ili kako se već zoveš (iako mislim da je promašaj nekog zvati na dvoboj u bibliji) javi se i pobij moje postove ovdje na forumu, a na svaki tvoj citat iz biblije ja ću napisati dva... zašto bih ja tebe nešto pitao kad poznajem bibliju bolje nego ti? mislim da je smiješno praviti se pametan i načitan na tome polju, jer svaki čovjek bibliju doživljava osobno i na svoj način...

Ajme nemoj ga izazivati, tek što je otišao, a ti ga zoveš natrag doh
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimened lip 08, 2008 11:34 pm

Snark... Ako moze pitanjce :) Zasto ti tako dobro poznajes Bibliju? zubi

U biti stvar sa IKD-om je sto on citira samo negatvne, prijetece i osvetnicke tekstove kojima podupire svoj stav da cemo svi u sumporno jezero jer nitko od nas ne zivi kako Bog zeli...a on, naravno, zna tocno sto je Bozji plan...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Pandora
Dinosaur
Pandora


Female
Libra Snake
Broj postova : 354
Age : 34
Registration date : 29.03.2008

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimepon lip 09, 2008 8:23 pm

Neman neprijatelja kava
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimečet lip 12, 2008 4:23 pm

zadnji post sam napisao pod utjecajem utakmice austrija-hrvatska i ovim putem javljam da se ne želim ni sa kim prepucavati a ponajmanje s markom suzićem. iritiraju me takvi negativni stavovi i to je sve. sa ovime je tema IKD za mene završena.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimečet lip 12, 2008 4:34 pm

Ma sve OK :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimeuto lip 17, 2008 10:15 pm

Marko dosada nisam ostavljao postove niti na jednu tvoju temu, bar mislim tako, ali sad moram da reagiram na neke tvoje rijeci. Ti stalno spominjes Bibliju i savjetujes ljude, a sam si naveo iz Biblije nasititi ce se savjeta svojih itd. Ti vjerujes jako u Boga to se vidi, ali ti zaboravljas jednu stvar, a to je zasto si ti poslan ovdje? Stalno govoris o Bozjoj volji, a sto je s tvojom voljom, i nemoj mi govoriti da si se predao Bogu i njegovoj volji, jer to zvuci kao da ne znas sta bi radio sa sobom u zivotu i u Bogu vidis samo spas, jer si kao osoba slab i ne mozes se sam nositi s time. Bog ce spasiti one koji prvo sami sebe spase Brate dosta propovjedas a malo toga radis. Dosta pametujes, bar mi se tako cini, a mozda grijesim. Kako je rekao 13 apostol iz filma Dogma:" Ne treba imati uvjerenja, nego ideje jer se ideje vrlo lako mogu promijeniti ako se pokazu netocnim, a uvjerenja ne. Stoga nemoj biti previse uvjeren u nesto sto se treba dogoditi ako se to ne pokaze tako kako ti vjerujes da treba bit, sto ces onda?
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimeuto lip 17, 2008 10:26 pm

E da zaboravio sam jos reci, nemoj drugima sudit jer ce i tebi bit sudeno.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitimeuto lip 17, 2008 10:31 pm

Arhont...Marko nam dugo nije svratio...a i da jeste njemu ti je tesko bilo sto objasnit...jedino on moze objasnit tebi kako si 'u krivu'...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Empty
PostajNaslov: Re: Možemo li voljeti svoje neprijatelje?   Možemo li voljeti svoje neprijatelje? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Možemo li voljeti svoje neprijatelje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 9.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Znamo li voljeti?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: