Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji

Go down 
+59
Waris 68
Aniin
Jedi Mind Tricks
Korplikan
ficoom666
Prometheus
Dantalion
Novus ordo seclorum
Arlena3004
jeruzalem
Vinterlandet
Iris_666
LJUBAV
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
Kahali
Isabela
misunderztood
Foto
Akasha
tiadora
saturn
Star23
Lyra
Bobby
orca
biga
Sadb
Zona
maiko
linda
wanderer8
Dada289
lady_starstruck
mirela2608
flory
guitar_master
hrvooo
ukiss
maki976
Chakotay
ANTEA65
MoW
Athena
Eternity
Aurora Borealis
Legionar
Skulptura
schmizzl
djurdjica
Flamezar
morian
Hexenkind
Gea
Berny_Sinara
Svjetloisjena
zvezda
Blizzard
Alpha
63 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Next
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimesub srp 10, 2010 1:47 am

@ukiss

Nisam siguran kako da točno objasnim jer se ta riječ koristi u razne svrhe pa
ću staviti link gdje je objašnjenje...

Placebo efekt je jedan od najeksploatiranijih pojmova u medicini. Mnogi ga
koriste u razne svrhe i svatko ima njegovu drugačiju definiciju. Prva
asocijacija većine ljudi na riječ placebo je - sugestija. Neki efekte sugestije
vide kao moć pravog izlječenja, dok je neki povezuju s umišljajem,
nestvarnim, dakle i nepostojećim. To je izraženo osobito kod onih koji žele
negirati vrijednost nekog alternativnog tretmana. Govoreći da je on samo
placebo, time žele reći da on nema nikakvu vrijednost. Mnogo je
nesporazuma vezano uz taj pojam.


Više:
http://www.huped.hr/arhivaHUPEDinfo4.asp

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimesub srp 10, 2010 6:40 pm

xvala na info......... ;)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimened srp 11, 2010 4:35 pm

ukiss, znam da ti x čitaš kao h, ali piši latinicom jer mnogi ljudi ovdje ne znaju ćirilicu. Posebice nemoj miješati ta dva pisma.
To više nije pritužba ili žalba, ovo je upozorenje.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
ukiss
Riba
ukiss


Male
Aries Pig
Broj postova : 138
Age : 29
Location : Serbia ( LOZNICA)
Registration date : 16.06.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimepon srp 12, 2010 4:24 pm

ok izvinite stvarno se zbunim :( joj :( sorry
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimečet srp 22, 2010 9:01 pm

Prijateljica je nedavno dobila na poklon veliki komad celestita.
Vidjela sam ga, prekrasan je. lovely I ja razmišljam da si kupim neki manji. :D
Uglavnom, sad je u nedoumici kako ga prazniti/puniti.
Naime, prodavačica je rekla da ga može prazniti pod vodom, a puniti na jutarnjem suncu. Sad i mene zanima da li je to preporučljivo. scratch
Piše da celestit ne voli sunce. Koju metodu uopće koristiti za njegovo punjenje/pražnjenje, zna li netko?
Mislim da bi pun mjesec bio bolji izbor. Bila bi šteta da izblijedi na suncu. pale

@Alpha, još sam prije pročitala da imaš celestit. :) Kako ga ti prazniš/puniš?


_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimečet srp 22, 2010 10:50 pm

A nisam ni ja sigurna jer imam razlicite informacije. Cak sam citala da se on niti ne treba punit jer je vrlo jak. Prazni ga se pored Hematita. To znam. E, i ne smijega se koristit sa Gorskim jer mu pojacava djelovanje, a kako je sam po sebi jak onda to, valjda, ne ispadne dobro.

U svakom slucaju, ja moga cuvam od sunca. Ali na mjesecinu moze :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimečet srp 22, 2010 11:51 pm

Taman mi se sad Ametist puni na punom mjesecu lovely :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimepet srp 23, 2010 12:51 am

Samo sto mjesec jos nije pun zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimepet srp 23, 2010 1:03 am

Kod mene je :P. Ili bar mislim da je scratch . Nvm lijepo se vidi ^^
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimepet srp 23, 2010 1:12 am

Vjeruj mi - nije...ali biti ce 26.07. :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimepet srp 23, 2010 1:01 pm

Tako je, pratim i ja kad će biti pun mjesec. :)
Thx, Alpha. Inače, nedavno mi je jedna žena koja se bavi sa kamenjem rekla da se radi o zabludi kad netko kaže da se jaki kristali ne smiju držati uz gorski. scratch

U svakom slučaju, provjereno ili ne, ja se toga ne držim, jer ne znam kome vjerovati. zubi
Logično da neću napuniti malu sobu sa društvom različitih kristala na skučenom prostoru, radi prevelike koncentracije energije. Jedna forumašica je lijepo rekla da su kristali poput prijatelja. Treba im dati vremena, prostora i pažnje.:)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 3:44 pm

Evo da kazem sta mi se jucer/danas dogodilo sa ametistom. Inace ametist drzim u džepu. I tako sam ga cijeli dan drzao u džepu i navecer ga nije bilo. Ispao mi je negdje. Ugl, danas sam ga uspijeo nac, a kad sam ga nasao lezao je u travi na suncu :S.
Inace bas sam se dan prije pitao kako to da mi je nekako ametist poblijedio. Nije imao onako naocitu ljubicastu boju. A kad sam ga nasao danas. Opet mu se vratila ta ljubicasta zarka boja face
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 4:12 pm

Tako se i meni dogodilo! Točno se vidi tamni trag gdje su padale Sunčeve zrake.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimeuto kol 03, 2010 10:58 pm

Flame, drago mi je da si pronašao izgubljeni ametist :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimepon kol 09, 2010 11:11 am

@Athena...ja sam dobila jos neke Kristale i sad ih je vec veca druzina :) Budem uslikala pa dala sliku :) Moram vidjet kako da ih sada slozim da se slazu i da im je dobro. Ni ja ne znam kome vjerovat u nekim stvarima pa onda pokusam sama i slusam intuiciju. Tako za Ametist svugdje pise da na suncu blijedi ali bas kao sto Flame i Legi kazu i moje iskustvo je upravo suprotno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
mirela2608
Prašina
mirela2608


Female
Virgo Broj postova : 1
Location : Zagreb
Registration date : 20.08.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimepet kol 20, 2010 7:59 pm

Pozdrav svima...Ja sam nova i sa najvecim zadovoljstvom sam procitala sve prijasnje postove...IMate predivne kristale..Ajme kako lijepi primjerci...
Ja isto imam manju kolekciju sto u nakitu sto neobradenih sto obradenih....budem ih poslikala pa stavila da vidite....

Nisam imala puno znanja o kristalima ali vecinu stavri sam radila intuitivno jer jako vjerujem u intuiciju i vidim da sam manje vise ok napravila jedino sam napravila ful veliku gresku sa hematitom... :(
i totalno mi je zao jer tako se lijepo samnom slaze i toliko mi toplu energiju daje od prve sekunde a ja se nisam htjela razdvajati od njega nikako jer se osjecam tako sigurno sa njim i posto je to prsten prala sam ruke s njim...
:( sad mi je toliko zao da sam mu radila lose :((...iako je on i dalje tako divan prema meni,,,,,joj sad zvucim ko luda osoba ....:D.....
Uglavnom divni su vam postovi i kamencici i nakit ..sretna sam sto sam nasla ovaj foruum jer od svih stranica koje sam procitala do sada o kristalima ovdje je nekako najtoplija energija i intuitivno mi se tu njavise svida....pozdrav svima ---i sorry kaj sam vas udvaila za prvi put toliko :))))
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimepon kol 23, 2010 1:48 pm

Dobrodosla Mirela :)

Drago mi je da ti se svidja CE-4 forum. Citamo se mase

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimepon kol 23, 2010 4:17 pm

Postoje li i koji kristali smanjuju zračenje TV-a, mobitela itd...?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimepon kol 23, 2010 4:50 pm

Ima ih dosta. Recimo Crni Turmalin je dosta jak za to :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimesri ruj 01, 2010 10:00 pm

Kupila sam si visak od rozog kvarca :)

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 P8224370

Narukvicu od Labradorita

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 P9014408

I ovak kamen koji ne znam što je.. ima neku ljubičastu boju.. s tamno i svijetlo ljubičastim crtama

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 P9014407

i još sam si kupila prekrasan Ahat.. ali to je jedon od onih koji nestanu pa se pojave kristala
Drugim riječima .. bio mi je u rukama... i onda sam ga negdje odložila conf1

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 12:41 am

Woow, visak je prekrasan. Tj Rozenkvarc je prekrasan lovely

Labradorit mi ima neku cudnu boju, mozda radi podloge. Isto tako mi je i kristal na zadnjoj slici malo nejastan. Jel moze jos koja slikica. Malo bolja :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 4:17 pm

Da, Gea, bez crvene podloge conf1

E, da, zaboravih reći, Alpha, hvala na odgovoru ;)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
lady_starstruck
Stanica
lady_starstruck


Female
Taurus Snake
Broj postova : 14
Age : 34
Location : split
Registration date : 09.03.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimepet ruj 03, 2010 8:43 pm

pozdrav svima! mase
već neko vrijeme čitam o kristalima i njihovom utjecaju te sam konačno odlučila i nabaviti koji. ali imam nekoliko pitanja.
gdje se u splitu mogu kupiti kristali?
danas sam bila u boe-mie zubo (bo&mia), ali tamo se mogu kupiti samo kristali u nakitu. to ne želim zasad.
vidjela sam prekrasnu narukvicu od ametista koja košta 900kn. s obzirom da nemam apsolutno nikakav uvid u cijene bilo kojeg kristala bilo koje veličine, moram priznati da sam ostala zatečena cijenom lood
pa bih molila iskusnije forumaše da me prosvijetle u vezi cijena kristala moli

negdje sam čitala da se ametist ne smije izlagati suncu. čemu onda narukvica od ametista? confused
i još mi je žena koja tu radi pokazala narukvice od raznih kristala na svojoj ruci, imala ih je 10.
kristali se ne smiju baš miješati? ili mi je nešto promaklo? confused
eh da i još mi je rekla kako su kvalitetni jer je narukvica od srebra, pa s njima mogu i u more. i ne baš.. jel da? ili mi je opet nešto promaklo? haha



[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimepet ruj 03, 2010 11:22 pm

U Splitu bas nema takvih ducana. Ima u ZG. U ST ima Kamena Duga ali oni prodaju samo nakit sa Kristalima i to ispadne prilicno skupo. U proljece u ST bude sajam u ST kod crkve Sv. Ante ispod Poljuda. A u medjuvremenu ti je najbolje otici do ZG-a u Tkalcicevu u ducan Nova Arka ili u Sesvete u ducan Nebeski Dar. Nebeski Dar ima i online prodaju. Evo LINK :) Mislim da ima i Nova Arka...proguglaj za to :)

Inace cijena ovisi o vrsti kamena, obradi, velicini i vrsti. Ovi uobicajeniji Kristali tipa Gorski, Ametist, Lapis, Hematit i sl. se mogu kupiti u lijepim manjim primjercima od 30-ak kn. Manji primjerak znaci cca 2x2 cm.

Za Ametsit kazu da ga nije dobro izlagat suncu jer blijedi ali moje iskustvo (a i od drugih koje poznajem) je upravo suprotno tj. ispalo je da on tamni sto se meni svidja. Drugog razloga u vezi izlaganja nema :)

Btw, dobrodosla...imas lijepog psa na avataru lovely

_________________
Respect
[Vrh] Go down
lady_starstruck
Stanica
lady_starstruck


Female
Taurus Snake
Broj postova : 14
Age : 34
Location : split
Registration date : 09.03.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitimened ruj 05, 2010 3:56 pm

Alpha hvala na dobrodošlici, ćuko nije moj ali je prelijep :)

čula sam za taj sajam kristala i ostalih kamenja, ali mi je predugo čekati do 3. mj.
idem u zagreb krajem ovog mjeseca, pa ću si usput kupit neki kristal.
e sad..pročitala sam cijeli ovat topic (nekima zavidim na prelijepoj kolekciji kristala, među njima si i ti :P ) i vidim kako neki govore da možeš doći u npr. novu arku i ciljano kupiti kristal koji želiš i s čijim si djelovanjem upoznat.
dok neki drugi govore kako je bolje doći i kupiti onaj koji ti se naoko svidi, koji te privlači i sl.
šta da ja sad radim? htjela bih ametist. lovely
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 15 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji
[Vrh] 
Stranica 15 / 35.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Drago kamenje
» Drago kamenje
» TAJANSTVENO KAMENJE IZ IKE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: