Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji

Go down 
+59
Waris 68
Aniin
Jedi Mind Tricks
Korplikan
ficoom666
Prometheus
Dantalion
Novus ordo seclorum
Arlena3004
jeruzalem
Vinterlandet
Iris_666
LJUBAV
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
Kahali
Isabela
misunderztood
Foto
Akasha
tiadora
saturn
Star23
Lyra
Bobby
orca
biga
Sadb
Zona
maiko
linda
wanderer8
Dada289
lady_starstruck
mirela2608
flory
guitar_master
hrvooo
ukiss
maki976
Chakotay
ANTEA65
MoW
Athena
Eternity
Aurora Borealis
Legionar
Skulptura
schmizzl
djurdjica
Flamezar
morian
Hexenkind
Gea
Berny_Sinara
Svjetloisjena
zvezda
Blizzard
Alpha
63 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Next
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimepon lis 10, 2011 5:12 pm

@Alpha
Hm...mislim da voda škodi samo nekim kristalima i ujedno se njih ne može prazniti na taj način.
Inače, ja sam čitala da bi hematit trebalo držati uz celestin, da bi mu se neutralizirala snaga, ali mogla bih ga probati prazniti uz hematit.

Sumnjam da ću ga ukopavati, jer je nekako osjetljiv misli, a pod vodu više ne ide, jer će se uništiti pješćano-kamena podloga. no
Evo par fotki mog velikog primjerka. :)
Šteta što se na slici izgubi dojam 3D :D, posebno kod velikog komada kristala koji izvire, ali u stvarnosti je još puno ljepši.

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Celestin1

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Celestin2


_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimepon lis 10, 2011 5:16 pm

Athena je napisao/la:
Prazni se hematitom? misli
Može biti, iako mi je osoba koja se razumije u kristale rekla da bih ga mogla prazniti pod mlazom vode.
Mislim da je i pražnjenje vodom opcija. S druge strane, mnogi tvrde da ga treba izbjegavati puniti na suncu, međutim drugi pouzdani izvori govore da sunce ne smeta celestinu, iako se treba izlagati prilično kratko.
Uglavnom, izbjegavam ga držati u blizini gorskog kristala.

Ukoliko ga drzis unutar prvog sata izlaska Sunca ili na posljednjem satu Sunca tj. sat prije nego sto zadje mislim da se nebi trebala bojati. Tada Sunce nije opasno niti za ljude za gledati u njega, kamoli tek za kristale.. odnosno isto nece biti dovoljno jako da mu unisti texturu, a opet ce biti taman da se napuni magnetizom / energijom istoga, u ovom slucaju elementa vatre.

Sada, nisam neki preveliki expert no generalno znam da kristali koji su osjetljivi na Sunce (tipa fluorit, rozenkvarc..), preporuca ih se puniti ga na istome dok je ono (Sunce jel) kako da se izrazim - jos mlado, njezno.. iako bi naravno bolje bilo iste stavljati da se pune na Mjesecu, no eto nisi uvijek u mogucnosti.

Inace kada se vec radi sa Suncem ili Mjesecom u svrhu energiziranja kristala pozeljno je 3 dana i 3 noci da stoje na istome.
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimepon lis 10, 2011 5:25 pm

Druga stvar, kada prakticirate ciscenje kristala putem vode, drzite da vam je na 3 litre vode (po mogucnosti izvorske) prstohvat soli (morske).. sada naravno ovisi o kristalu / prljavstini koliko ce isti stajati unutra. Tj. 2 dana ili 7 dana. Kod toga jedino treba pripaziti na strukturu kristala, tj. da li je kristal koji podnosi sol uopce, da li ima po sebi vec neka ostecenja, pukotine i sl..

Zemlja je nezgodna dosta cesto.. mislim, mozes ti njega zakopati u zemlju.. ali ako ta zemlja i nije bas zdrava, pogotovo energetski... opet nista nisi napravio bas. Idealno bi bilo rasljama proci dvoriste ako vec isto zakopavate u njega ili viskom. Provjeriti gdje siba malo bolja energija i tako..
[Vrh] Go down
tiadora
Prašina



Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3
Age : 42
Registration date : 09.10.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimepon lis 10, 2011 5:30 pm

Athena i Alpha hvala vam na brzom odgovoru!kupit ću onda jos jedan gorski kristal,mislim da je to najbolje rješenje...pozdrav!
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimepon lis 10, 2011 6:27 pm

ej vi što se bavite tim kamenčićima... čitao sam o tom orgonitu. neki tip tvrdi to čudo stvara nekakvu jaku 'energiju', čak ide toliko daleko pa tvrdi da je vozio auto nekako od toga, lijepo je objasnio, al nisam zapamtio...

e ovako objektivno da li je to moguće??

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimepon lis 10, 2011 6:43 pm

Ovisi sve.. tko je u prilici neka proba napraviti antigravitacijski test sa istime (pozeljno je da su komadi veci jer ovi manji koji se furaju oko vrata nemaju toliko snage da djeluju toliko snazno). Tako ce znati da li posjeduje pravi ili samo neko smece koje izgleda kao orgonit..

Sta se automobila tice, teoretski, neki vele da je moguce.. problem jos uvijek stvara nedovoljno informacija, odnosno jako puno hoaxa. Uglavnom je vecina skripti po netu koje se prodaju za sitne pare pod nazivom free energy hc smece tako da je jako tesko i onima koji imaju jednu kolicinu informacija dalje ekperimentirati sa time u svrhe dovrsavanja izuma baziranih na orgonskoj energiji posto u ovome dobu radi se o necemu potpuno novom..

Navodno u svicarskoj postoji selo koje posjeduje jedan takav slican generator u svrhu grijanja medjutim jos nista 100% provjereno.

Sto se tice samog stvaranja jaka energije iliti skupljanja te odasiljanja iste, proyoutubaj malo o orgonskim topovima (koji u biti nisu pravi topovi vec antene za odasiljanje energije) za skidanje chemtrailsa, vecina ih nije fake.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimeuto lis 11, 2011 12:02 am

@Orca, hvala na savjetu, vidim da dosta znaš o kristalima. :)
Što se tiče pražnjenja kristala sa solju, mislim da treba biti vrlo oprezan, jer se kristali lako oštete.
Zato radije preferiram vodu, a istina je da zemlja ne mora biti energetski najpogodnija.
Ne znam koliko je dobro prazniti kristale uz pomoć mirisnih štapića, ali neki to navodno uspješno čine. misli

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimeuto lis 11, 2011 2:29 am

Sa sandalom ne mozes nikada pogrijesiti.. gotovo da nema tog smeca u energetskom omotacu koje njegovu frekveciju moze izdrzati. Preporucam cunjice jer su cisci, a i lakse ih je namjestiti tipa ispod kristala i sl.. no eto, stvar izbora. Meni nikada nisu sjedali klasicni stapici, valjda zbog mjesanja tog drveta i meda pri izgaranju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimeuto lis 11, 2011 10:15 am

@Athena...pa da...skodi nekim Kristalima i ne znam da li je Celestit medju njima. Zato nisam sigurna u vodu kad je on u pitanju. I ja imam jedan lijepi primjerak. Ima slika negdje na prijasnjim stranicama ako se ne varam. Uglavnom, nisam ga mocila.

@Tiadora...nema na cemu. Pokusaj nabaviti i Hematit kad vec nabavljas. On ce ti isto dobro doci za praznjenja :)

@Orca...slazem se za zemlju. Zato svoje nisam zakopavala. Ali ljudi tako rade pa... Sto se tice vode to ovisi o Kristalu, a smatram da je najvaznije pranje pod tekucom vodom. Isto tako ''namakanje'' u morskoj vodi za one koji to vole (mislim Kristali koji to vole). Osim toga meni je dobro koristenje Orgonita, a moze se prociscavati i Reikijem :)

Inace stapicima cistim prostor. A volim i cunjice iako su rjedje u prodaji (ne znam zasto). Jos nesto mi je zakon. Tamjan. On mi je ides

@Biga...nekako mi se cini malo too much ovo za auto...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimeuto lis 11, 2011 10:25 am

i meni se čini previše, al situacija je ta da doma imam jedno auto koje mi ničemu ne služi(dobio ga na poklon), pa nešto sve više i više razmišljam dal da to probam pa da vidim...
@orca, čitao sam o orgonskim topovima... znam puno o tome, al nekako mi prečudno da motor može raditi na taj izvor energije...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimeuto lis 11, 2011 1:04 pm

Imam jednog frenda isto koji je u slicnoj situaciji kao i ti i onak.. bez sredstava malo jacih jednostavno nemozes se baciti i da zelis, uvijek ti nesto fali..

Znam da ima rulje koji u istrazivanja toga bacaju doslovnce tisuce eura.. medjutim eto. Neki vrag jos uvijek nedostaje po pitanju toga i mislim da ce proci jos puno puno prije nego se dodje do kakvog konkretnog zakljucka ..

Ono sto mene zanima je vise o Piritu i glasini da je najidealniji vodic za provod energije koja bi se vukla iz etera.. samo trenutno, jos trazim konkretnije info.
[Vrh] Go down
Bobby
Stanica
Bobby


Male
Cancer Horse
Broj postova : 21
Age : 33
Location : Nedelišće Hrvatska
Registration date : 17.09.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimesri lis 12, 2011 10:17 pm

nego, jeste kupili novi broj? :D Kako vas se dopada ružičnjak?

pogledajte moje slike na: https://www.facebook.com/pages/Blago-Zemlje/260954173944394
da ne stavljam sve slike na forum....
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimesri lis 12, 2011 11:28 pm

@Lyra kupila...fin je. Ostao samo jedan, pa nisam baš mogla birati.

Još moram naručiti prvi broj, on mi nedostaje ...

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimečet lis 13, 2011 11:03 am

I ja sam kupila lovely

U ovom broju dobije se upitnik koji se moze ispunit i predat na kioscima. To planiram i napraviti :)

Birala sam svoj Rozenkvarc i odabrala jedan lijepi, kvadratastog oblika, roskaste boje. Ostali su uglavnom bili dosta svijetli. Budem slikala pa postnem :)

@Bobby...Jako ti je lijep Rozenkvarc. Moj je tako nekako slican ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimened lis 16, 2011 2:39 pm

orca je napisao/la:
Imam jednog frenda isto koji je u slicnoj situaciji kao i ti i onak.. bez sredstava malo jacih jednostavno nemozes se baciti i da zelis, uvijek ti nesto fali..

Znam da ima rulje koji u istrazivanja toga bacaju doslovnce tisuce eura.. medjutim eto. Neki vrag jos uvijek nedostaje po pitanju toga i mislim da ce proci jos puno puno prije nego se dodje do kakvog konkretnog zakljucka ..

Ono sto mene zanima je vise o Piritu i glasini da je najidealniji vodic za provod energije koja bi se vukla iz etera.. samo trenutno, jos trazim konkretnije info.
hehe, ovaj jaran što sam ja od njega čuo je to toliko pojednostavio da je ispalo da malte ne ubaciš orgonski top u rezervar i gotovo...
ma, ne brini, nije nama običnim 'smrtnicima' to ni suđeno da imamo... :)

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimened lis 16, 2011 3:50 pm

Ej, što ste dobili u prvom broju?

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimened lis 16, 2011 4:54 pm

U prvom broju je bio lijep primjerak ametista. :)
Inače, u sljedećem broju najvjerojatnije slijedi aragonit.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimened lis 16, 2011 4:58 pm

A ametist znači...ok. Ništa, sada ćemo testirati da li šalju naknadno.

:)

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimepon lis 17, 2011 10:02 am

@Lyra...bas me zanima...nadam se da salju :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Star23
Prašina



Male
Sagittarius Rooster
Broj postova : 4
Age : 30
Location : Sarajevo, Federacija BiH, BiH
Registration date : 05.10.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimepon lis 17, 2011 4:29 pm

Lyra je napisao/la:
A ametist znači...ok. Ništa, sada ćemo testirati da li šalju naknadno.

:)
Super,pa nam javi boga ti, i moja nana bi isto ametist,bas joj krivo cry ona dosta pusi cigare,pa dok to i kafu ujutro,hrjela bi da cita... kava gica
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimepon lis 17, 2011 11:56 pm

Star23 je napisao/la:
Super,pa nam javi boga ti, i moja nana bi isto ametist,bas joj krivo cry ona dosta pusi cigare,pa dok to i kafu ujutro,hrjela bi da cita... kava gica

Hehe, pozdravi nanu.
Nego, ja sam ti napisala potrošački broj za BiH, vidim nisi zvao?

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Star23
Prašina



Male
Sagittarius Rooster
Broj postova : 4
Age : 30
Location : Sarajevo, Federacija BiH, BiH
Registration date : 05.10.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimeuto lis 18, 2011 1:05 am

Nisam oops Imao sam ja broj od prije,vec,uvijek zaboravim,pa onda se sjetim poslije pet il vikendom,jer jedino tad nemam skole... A i na nanu sam stidljiv.... :)
[Vrh] Go down
Bobby
Stanica
Bobby


Male
Cancer Horse
Broj postova : 21
Age : 33
Location : Nedelišće Hrvatska
Registration date : 17.09.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimesri lis 19, 2011 5:48 pm

Jeste li kupili novi broj (Aragonit) ? Kod mene nema registratora...prošao sam tri trgovine i nigdje nema...jel neko kupio ili vidio registrator? I btw stavio sam slike Aragonita na grupu blago zemlje pa možete pogledati. Izabrao sam jedan zanimljivi primjerak...samo moram ono bijelo počistiti s njega :D


https://www.facebook.com/pages/Blago-Zemlje/260954173944394
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimečet lis 20, 2011 1:02 pm

Nema ni kod mene (ST) registratora jos. Valjda ce uskoro. Izabrao si PREDOBAR primjerak Aragonita. Moj je manji ali je isto lijep. Nisam imala veliki izbor jer su na tom prodajnom mejstu imali samo tri primjerka "Blaga zemlje".

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Bobby
Stanica
Bobby


Male
Cancer Horse
Broj postova : 21
Age : 33
Location : Nedelišće Hrvatska
Registration date : 17.09.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitimepon lis 24, 2011 7:21 pm

hmmmm ovo sa registratorom nije normalno više...prošlu srijedu sam zvao na info telefon i pitao što je sa time i rekli su da ce doci kroz par dana, da je pušten u prodaju ali ga još nema...i sad ga još nema...ili to samo kod mene? Jel je neko možda kupio ili vidio registrator? grrrrrr
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 25 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji
[Vrh] 
Stranica 25 / 35.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Drago kamenje
» Drago kamenje
» TAJANSTVENO KAMENJE IZ IKE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: