Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji

Go down 
+59
Waris 68
Aniin
Jedi Mind Tricks
Korplikan
ficoom666
Prometheus
Dantalion
Novus ordo seclorum
Arlena3004
jeruzalem
Vinterlandet
Iris_666
LJUBAV
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
Kahali
Isabela
misunderztood
Foto
Akasha
tiadora
saturn
Star23
Lyra
Bobby
orca
biga
Sadb
Zona
maiko
linda
wanderer8
Dada289
lady_starstruck
mirela2608
flory
guitar_master
hrvooo
ukiss
maki976
Chakotay
ANTEA65
MoW
Athena
Eternity
Aurora Borealis
Legionar
Skulptura
schmizzl
djurdjica
Flamezar
morian
Hexenkind
Gea
Berny_Sinara
Svjetloisjena
zvezda
Blizzard
Alpha
63 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 31 ... 35  Next
Autor/icaPoruka
misunderztood
Prašina
misunderztood


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 6
Age : 31
Registration date : 11.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimened stu 20, 2011 3:01 am

bok mase danas sam imala cudno skustvo s viskom... htjela sam ga izvaditi iz vrecice u kojoj je bio i vidim da mi je kristal odvojen od onog lancica... cudno jer sam ga jucer koristila i bio je savrseno u redu...

sada ne znam, je li moguce da je to neki znak da je visak htio raskinuti vezu samnom? ili ako to ipak nije to, kako bih ga mogla popraviti? no
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimepon stu 21, 2011 11:35 am

Mislim da bi to prije moglo znacit da ti je netko dirao visak i potrgao lancic. Ne znam tocno na koji nacin se ostetio. Jesu se samo alkice razdvojile illi se bas izvukao onaj komad koji je u glavi viska? Inace nema sto visak raskidati vezu. Mozes i sama prvo vidjeti koliko ste kompatibilni. To se obicno i radi prije koristenja. Pita se visak sto ce mu biti "da", sto "ne" i da li hoce raditi s tobom. Ako nece onda nece. Probas drugi dan :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
misunderztood
Prašina
misunderztood


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 6
Age : 31
Registration date : 11.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimepon stu 21, 2011 4:33 pm

ma to kuzim, ali odvojio se bas bas onaj dio koji je koji je na glavi viska... sad nisam sigurna je li taj dio bio priljepljen na kristal ili nekako drugacije prikacen... u svakom slucaju jednostavno se odvojilo... confused
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimepon stu 21, 2011 7:21 pm

Jel još ima u prodaji karneola (Blago zemlje)? misli
Svakako bi ga nabavila, propustila sam prošli tjedan. Inače, koji kamen će izaći ovaj tjedan?

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimepon stu 21, 2011 10:00 pm

Ovaj tjedan na redu je fuksit (jej jej jej) XD
A karneola bi trebalo bit osim ako se nije rasprodao....Probaj pogledat u onim 'zabačenijim' kioscima. Sretno u potrazi miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimeuto stu 22, 2011 11:45 am

@Misunderztood...zalijepi ga nazad pa vidi kako se ponasa...


Novi broj izlazi sutra, jel da? Mislim...nije jos na kioscima...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimesri stu 23, 2011 4:31 pm

Izašao fuksit..... lovely Teta na kiosku je bila tako dobra da mi cijelu kutiju izvadila da 'kopam' po njoj .... I još se uz broj dobiju one pregrade za registrator
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimesri stu 23, 2011 10:39 pm

Kupljen Fuksit :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Bobby
Stanica
Bobby


Male
Cancer Horse
Broj postova : 21
Age : 33
Location : Nedelišće Hrvatska
Registration date : 17.09.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimesri stu 23, 2011 10:41 pm

Alpha je napisao/la:
Kupljen Fuksit :)

također...predobar je...slike: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.265249213514890.70257.260954173944394&type=3
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimečet stu 24, 2011 1:56 am

@Bobby, lijepi primjerci. ides

Nisam još čula za fuksit. Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Confused0024
Uglavnom, ovo piše o njemu u Hasanpašićevoj knjizi (za one koji ne znaju). miga

FUKSIT

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Fuksit

Tvrdoća 2-2.5
Boja- zelena, neproziran, masnoga sjaja
Zodijak- ne pripada posebno ni jednom znaku
Čakra- srčana

Nepoznat kao nakit, a manje poznat kao kolekcionarski nakit. U litoterapiji sve više zauzima važno mjesto, prvenstveno kao kamen zaštitnik.
Pomaže kad smo pod pritiskom da se ogradimo, ali i da postanemo svjesni okoline.
Potiče kreativnost u rješavanju problema. Pomaže da se zauzme ispravan stav.

Jača imunološki sustav, potiče izbacivanje otrovnih tvari iz tijela i ublažuje bolne upale.
Ubrzava liječenje od štetnog zračenja, kao što su sunčanica, sunčane opekline, a pomaže i kod alergija, osipa, svrbeža.

Kod terapije se polaže direktno na tijelo, a za dulju upotrebu nosi se sa sobom u platnenoj vrećici.
Prazni se svaki mjesec preko noći u suhoj zdjelici sa kamenčićima hematita, a puni se uz kamenčiće gorskog kristala.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimepet stu 25, 2011 12:24 am

Evo još malo o fuksitu.

Kemijska formula:
K(Al,Cr)3 Si3O10(OH)2

Nazvan prema Johannu Nepomuku von Fuchsu, kemičaru i mineralogu, koji je rođen u Mattenzellu, blizu Bremberga, u Donjoj Bavarskoj, 1774, a umro u Minhenu 1856.

Fuksit je vrsta muskovita, zelenkasti varijetet s visokom koncentracijom kroma (trovalentni krom nadomješta Al u kristalnoj rešetki).

Prvi put je nađen na planini Schwarzenstein, u Zemmgrundu, u sjevernom Tirolu, u Austriji.



_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimesri stu 30, 2011 2:22 pm

lovely Nisam bila nešto pretjerano nestrpljiva da odem uzet galenit......Uzela sam jedan, po mom mišljenu, prosječan primjerak....ALI....kada sam došla doma i otvorila kutijicu..... cerek ...... Ogromna sjajna kamenčuga me pogledala i ja sam se zaljubila......Odmah sam stanjila onu spužvicu kako bih ga okrenula na 'pravu' stranu..... lovely
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimesri stu 30, 2011 4:12 pm

I ja kupih Galenit. Izgleda slicno kao onaj na naslovnoj. S 'gornje' strane je sjajnjikav ali je na kamenu... Zena je imala samo dva primjerka Blaga zemlje pa nisam bas mogla birati conf1

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimesri pro 07, 2011 5:59 pm

Stigao citrin u kioske face Baš je kjut. Evo link gdje se može pročitat više o njemu.
Nekako mi se čini da što dalje idu primjerci Blaga Zemlje da su sve ljepši i ljepši primjerci lalala
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimesri pro 07, 2011 6:08 pm

A ja ga jučer bezuspješno tražila. Ok, ponovit ćemo i danas.

Moram vam priznati da mi malo dosadilo, ne znam do kada ću kupovati dalje ...

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Bobby
Stanica
Bobby


Male
Cancer Horse
Broj postova : 21
Age : 33
Location : Nedelišće Hrvatska
Registration date : 17.09.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimesri pro 07, 2011 10:40 pm

Evo i ja sam kupio Citrin...al kolko sam vidio nekako su svi primjeci jako mali. Bio sam i u trgovini i na kiosku, i svi primjerci su bilo jako mali, jel i kod vas tako? :( :S
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimesri pro 07, 2011 10:47 pm

Danas je izašao citrin? misli
Ja sam vidjela dosta primjerka nekog kamena u Konzumu i teško sam ga identificirala.
Prvo sam mislila da se možda radi o nekom isprano-narančastom kalcitu, jer mi uopće ne sliči na citrin.Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Confused0024

Uglavnom, primjerci su bili nekako nedefiniranog oblika i bljedunjavi. Nisam baš bila impresionirana.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimened pro 11, 2011 7:56 pm

Ni ja nisam zadovoljna kako su dali Citrin. U biti mi je djelovalo kao neki Kalcit sto kaze Athena na kojem je nesto malo narancasto sto je zapravo Citrin. Inace za Citrin kazu da je rijedak pa je valjda zato tako mali komadic nudjen. Kako bilo, ceka se iduci broj :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimened pro 11, 2011 8:23 pm

Meni ne smeta što su mali komadi. Ja sam čak od ponuđenih, odabrala manji... ali nekako mi je prekrasan zubi

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimened pro 11, 2011 10:55 pm

Pa baš to, nije bitno ako je mali primjerak glavno da je lijep. Trebate se skompat s tetom u kiosku pa da vam odmah kad dođe izdvoji nekoliko najljepših. ;) Čitala sam za citrin da su oni jako žuti primjerci jako jako rijetki i da se prodaju za masne pare, tako da mi ne smeta što su ovi blijedunjavi. Bitno da mi je bistri i da mi se sviđa. I da, ako se ne varam, idući je čađavac.


Zadnja promjena: Akasha; ned pro 11, 2011 11:01 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Isabela
Stanica



Female
Sagittarius Goat
Broj postova : 17
Age : 32
Registration date : 12.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimened pro 11, 2011 10:59 pm

Mene vec neko vrijeme nesto muci,tj. zanima....da bi se odredeni kamen ispraznio,treba se drzati pod malzom vode,a da bi se napunio,stavi se na sunce,zar ne. Ali da li je to dovoljno? Mislim,mnogo njih kaze da je kamen potrebno podvrgnuti posebnim ceremonijama i slicnim,pa me zanima ima li uopce ikakve svrhe puniti kamen na suncu,ako se ne podvrgne tim ceremonijama...? Ima li punjenje na suncu ikakvog efekta na kamen...? Nadam se da ce netno odvojiti vremena da mi to pojasni. Unaprijed hvala! :)
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimened pro 11, 2011 11:02 pm

A ovisi o kojem je kamenu riječ. Evo ovdje malo o tome.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimened pro 11, 2011 11:07 pm

@Isabela
Većina kamenja se prazni pod vodom i puni na suncu, međutim neki ne podnose vodu (npr. hematit) i ne smiju na sunce.
O tome se treba prethodno informirati. Mislim da nisu potrebne nikakve posebne ceremonije, već je dovoljno da se kamen relativno redovito puni/prazni.

"Ceremonije" iliti programiranje se ne obavljaju na identičan način i ono se obično primjenjuju kada kamenu povjeravamo baš neku posebnu zadaću.
Za sve ostalo, dovoljno je standardno punjenje/pražnjenje.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Isabela
Stanica



Female
Sagittarius Goat
Broj postova : 17
Age : 32
Registration date : 12.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimepon pro 12, 2011 2:30 am

@Akasha - hvala za link,budem to proucila :)

@Athena - sto bi znacilo recimo da ako napunim rozenkvarc on ce ispunjavati svoju funkciju i recimo donositi srecu u ljubavi u potpunosti,bez obzira jesmo li izveli ceremoniju ili ne?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitimepon pro 12, 2011 3:15 pm

Isabela je napisao/la:

@Athena - sto bi znacilo recimo da ako napunim rozenkvarc on ce ispunjavati svoju funkciju i recimo donositi srecu u ljubavi u potpunosti,bez obzira jesmo li izveli ceremoniju ili ne?
O rozenkvarcu Hasanpašić između ostalog kaže:"Ima mnogostruko ljekovito djelovanje na tijelu sa težištem na srcu i krvotoku...
Psihu potječe za vjernost i ljubav, jača smisao za ljepotu..."


Uglavnom, kristali bi trebali biti samo "pomagači" miga, a ne inicijatori nekih promjena, jer one dolaze iz nas i drugih ljudi.
Svaka osoba bi se morala upoznati sa kristalom i kako on na nju djeluje.

Dakle, nema garancije da će ti kristal donositi npr. sreću u ljubavi ili nešto treće, jer nitko ne reagira isto na određeni kristal niti on svima jednako odgovara.
Npr. tigrovo oko ili fluorit mogu pomoći kod učenja i polaganja ispita, ali poanta je u tome da inicijativa za koncentraciju krene od same osobe i da osoba sama provodi neko vrijeme pred knjigom :P, a kristali su tu da pomognu u ustrajnosti.
Tako i sa ružičnjakom. Neće biti "sreće u ljubavi" ako osoba (trenutno) nije otvorena za neke emocije ili ako pak pretjerano želi neku ljubav za koju nije vrijeme i sl. Ipak, ako postoji određena "otvorenost", a posebno potencijal, tada kristal može pridonijeti napretku na nekom području, osobito ukoliko osoba ima volju "ulagati" u nešto.

Ja si uvijek postavljam pitanje koliko kristali i njihovo djelovanje imaju zapravo veze sa placebo efektom. misli
Kako bilo, mislim da su mi neki kristali bili nevidljivi pomagači, barem po pitanju nekih manjih ciljeva koje sam željela ostvariti.

Ako osoba želi neku specifičnu pomoć od kristala, koja je vrlo konkretna i tiče se određene stvari/zadatka (npr. pomoć pri dobivanju posla, polaganju konkretnog ispita, prevladavanja određene krize), tada bi bilo bolje programirati kristal.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 28 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji
[Vrh] 
Stranica 28 / 35.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 31 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Drago kamenje
» Drago kamenje
» TAJANSTVENO KAMENJE IZ IKE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: