Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!

Go down 
+11
Magic
orca
silmarien
InaNNaa
Lyra
Chakotay
Blizzard
Athena
Korplikan
Madonna
Skulptura
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Jeste li za ulazak Hrvatske u EU?
Da
Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_vote_lcap15%Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_vote_rcap
 15% [ 2 ]
Ne
Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_vote_lcap77%Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Svejedno mi je
Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_vote_lcap8%Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Ne znam
Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_vote_lcap0%Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 13
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_minitimepon sij 23, 2012 1:18 am

[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_minitimepon sij 23, 2012 1:23 am

"Ovo 'da' Europi nam daje temelj za borbu da ga zadržimo, povećamo, a i da padne privremeno, imamo čvrst temelj za povratak u zonu koja je investitorima zanimljiva i prihvatljiva, a nama nužna za izlazak iz krize... " Čačić

Vladimir Šeks zaključio je da referendum zbog loše izlaznosti ne bi prošao da u Ustavu nisu promijenjene odrednice vezane za referendum.

"EU se trenutno nalazi u krizi, i sami dio te krize, ali ja se nadam da ćemo zajedničkim naporima prevladati sve moguće probleme i da ćemo doživjeti prosperitet u Uniji, te ćemo procvjetati", optimističan je Bebić.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_minitimepon sij 23, 2012 1:25 am

Sjebali smo Jugoslaviju,budemo i EU... zubo
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_minitimepon sij 23, 2012 1:27 am

ja sam citirala ove pristojnije izjave, ti si zadužen za ostale :D
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_minitimepon sij 23, 2012 1:43 am

''Ljudi osjećaju da cijeli postupak nije fer, a među njima sam i ja. To nije zbog straha od toga što nas čeka u Uniji. Meni je žao zbog načina na koji je Vlada vodila kampanju i načina na koji je Pusić činila greške držeći onakve šminkerske i namještene govore. Zbog toga je dobar dio građana odlučio ostati kod kuće. Ovakav nizak odaziv govori da smo se obrukali'', zaključio je Visković za Danas.hr.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_minitimepon sij 23, 2012 11:30 am

InaNNaa je napisao/la:
šlag na torti koji će zamazati oko torte da se ne vidi da je unutra zapravo zagorena
da, nešto kao ona zgrada Herceg Stjepana Kosače u Mostaru... izvana bi rekao čovjek savršenstvo, a unutra se strop raspada...

ma to je bilo očekivano... il su lažirali il ljudi jednostavno nisu izašli, siti svih obećanja koje gutamo prije izbora samo da bi pojedincima oko političara, koji usput već imaju osiguranu budućnost i za praunuke, bilo dobro. naravno ako ih ne zezne smak svjeta pred Božić.

mislim da je ovo hrvatskoj u jednu ruku i dobro. uvjek su hrvati bili najsložniji kad je netko drugi vladao njima. a pogledajte povijest, uvjek je netko drugi vladao. SHS, prva jugoslavija, NDH, druga Jugoslavija. dobili smo vlast u ruke i za 20 godina pokvarili sve što se dalo pokvariti, zadužili se toliko da nas samo spomenuti smak svijeta može spasiti od tisućljetnog vraćanja duga. al od čega da ga vraćamo kad za godišnji proračun se opet treba nekome zadužiti. tužno... možda sada kad drugi budu davali dozvole političarima da odu na VC, možda nešto dobro urade od ovih krajeva.

bilo bi bolje da smo se okrenuli Rusima. ionako će za 10-ak godina postati vodeća velesila u svijetu. iako osobno mislim da su već jači od Amera.

EU je propala organizacija... od 20 i kusur(?) država jedino Njemačka nije u banani. Švica ih je odavno odpepala i neke skandinavske.

jedino me tješi činjenica da ova 'državica' BiH il ti ga poznatija kao mala Juga, dok bude trebala u EU ona(EU) više neće postojati. (pitanje je hoće li i svijet postojati tada)

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_minitimepon sij 23, 2012 11:46 am

ides Dobro kažeš i za zgradu Kosače , a bome i za malu Jugu...
i pjevaj "ovo je moj maaaali svijeeeeet"...

Jedino što se može zaključiti je da ljudi ništa iz povijesti nisu naučili, samo im se povijest ponavlja, oni rade jedno te isto, a očekuju drugačije rezultate
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_minitimepon sij 23, 2012 4:53 pm

LOL lolcina
[Vrh] Go down
Sponsored content





Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU
» Referendum o EU
» EU Referendum
» Referendum o pojmu braka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: