Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!

Go down 
+11
Magic
orca
silmarien
InaNNaa
Lyra
Chakotay
Blizzard
Athena
Korplikan
Madonna
Skulptura
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Jeste li za ulazak Hrvatske u EU?
Da
Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_vote_lcap15%Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_vote_rcap
 15% [ 2 ]
Ne
Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_vote_lcap77%Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_vote_rcap
 77% [ 10 ]
Svejedno mi je
Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_vote_lcap8%Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Ne znam
Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_vote_lcap0%Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 13
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimened sij 22, 2012 10:45 pm

Zaokružio 'Protiv'... Za sad ne ide najbolje ali vidjet ćemo :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimened sij 22, 2012 10:57 pm

pa ko što sam rekla archu, neka ti savjest bude miran da nisu dobili tvoje odobrenje za ulazak u EU. ti nisi htio da zemlja ode k vragu.. tako bar ja razmišljam :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimened sij 22, 2012 11:57 pm

Ulazimo zubi
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimened sij 22, 2012 11:58 pm

Eto rezultati kažu da su naši sugrađani za ulazak Hrvatske u EU. Vrijeme će pokazati da li je to bila dobra ili loša odluka. No kao što rekoh nema ni dobrih ni loših odluka, postoje samo prilike, nadam se da ćemo ovu iskoristiti :)


_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:08 am

Izgleda da imate višak stanovnika. Sudeći prema činjenici da je na referendum izašlo samo 43,5% i još trećina od toga je glasala protiv - izgleda da je za jednu tako veliku odluku dovoljno samo 29% stanovništva! Malo matematike za zabavu...

E sad, dame i gospodo, šta je naravoučenije ove priče? shock

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:10 am

Evropska Unija je najvece sranje koje je ikada postojalo?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:10 am

Da će doći do promjena i da mijenjamo gospodara 8)
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:11 am

kod hrvata je uvijek vrijedila psoebna matematika :D
@Chak, vrijeme će pokazati tako je, ali će biti kasno plakati nad prolivenim mlijekom
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:12 am

Ne kapiram sta je tako posebno o EU?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:18 am

Ništa, ali su građani izgleda odlučili na temelju toga što je stanje u Hrvatskoj katastrofa i kolaps nam ne mine, a opcija EU se čini ko šlag na torti sada.
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:21 am

šlag na torti koji će zamazati oko torte da se ne vidi da je unutra zapravo zagorena
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:29 am

@Ina, da ti malo kažem kakva je moja matematike? Predložio sam bojkot izbora i mislim da je to bilo najpametnije, a evo zašto.

Prema dostupnim rezultatima, skoro 70% nije dalo svoj pristanak ulasku Hrvatske. E sad, od onih koji su izašli, izašli su prvenstveno oni koji su bili za afirmaciju, jer se teret odluke nalazi prvenstveno na toj strani. Imamo podatke da je u zemljama u kojima je bio veći odaziv bio istovremeno i veći procenat onih koji su glasali protiv. Na osnovu ovoga možemo opravdati ne samo onu politiku koju su najavljivali da će nevažeći listići da se računaju kao "PROTIV", nego i da možemo slobodno računati i one koji nisu izašli na izbore kao "PROTIV", jer očigledno nisu dali svoje dopuštenje. I ćutanje nešto kazuje.

Ne znam doduše šta kaže vaš Ustav koliki je minimalan odaziv potreban da bi referendum prošao? MIslim, ne bi imalo smisla da svi bojkotuju izbore a da samo glasaju stranke, tj. par hiljada ljudi. Mišljenja sam da bi u slučaju neizlaska na referendum bio daleko manji procenat odaziva i samim time bi se referendum odgodio. Za to vrijeme mogli bi malo više saznati o EU, vidjeti kako će se situacija razvijati i za 6_12 mjeseci izaći i glasati malo informiranije.

Ali, postoje određene indicije da su vas sjebali političari. Juče sam gledao jednu emisiju na HRT1 o referendumu i u njemu je bilo čini mi se 4 gosta, i to 3 ZA i 1 PROTIV EU. Mali strategem da se utječe na populaciju. Ali, taj jedan je rekao nešto vrlo bitno i izgleda da niko nije primijetio (pa čak ni on sam) da mu nije odgovoreno na pitanje... Pitanje je bilo otprilike "Imate li plan djelovanja u slučaju da narod kaže NE? Meni se čini da nemaju alternative i da nisu ni pomišljali na alternativu, što bi objasnilo upravo nametljivo reklamiranje EU po medijima. "NE" nije dolazilo u obzir. Pa se postavlja pitanje, kakvo je to vođenje države, kad ju je dovelo u takav škripac da se jedina nada vidi u ulasku u savez sa 10 ili 20 puta jačima?

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:32 am

Zar je neko sumnjao u ishod glasanja...??? confused
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:34 am

Ja nisam jer znam psihologiju mase i to kako je njome lako manipuilisati. Jednog čovjeka je teško zavesti, ali masu...

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:37 am

Archangel je napisao/la:
Imamo podatke da je u zemljama u kojima je bio veći odaziv bio istovremeno i veći procenat onih koji su glasali protiv. Na osnovu ovoga možemo opravdati ne samo onu politiku koju su najavljivali da će nevažeći listići da se računaju kao "PROTIV", nego i da možemo slobodno računati i one koji nisu izašli na izbore kao "PROTIV", jer očigledno nisu dali svoje dopuštenje. I ćutanje nešto kazuje.

ides odlično si to rekao! samo što je njima ta šutnja odgovarala.
matematika ti fakat ide ! :)

ustav Hrvatske ni ja ne znam ponajbolje, ali ono što znam da je porazno, to je činjenica da za prolazak referenduma NIJE potreban 50% izlazak birača (što je apsurdno). to bi po meni trebao biti neki minimun!!

ali sve to smatram pametnim potezima političara kojima se stvarno nema šta reći na vođenje države jer samo znaju paniučno ponavljati o blagodatima EU i da mi naprosto moramo u eu. političari su stvorili takvu društvenu klimu, napravili su nezanimljivim temu eu, budući da su tek prošli parlamentarni izbori koji su kao donijeli promjenu (druge guzice u foteljama), tako da je ljudima već stigla jedna promjena, a ovi koji su smatrali EU lošim izborom jednostavno nisu imali motivacije za izići na referendum jer se stvorilo ozračje da smo već u EU, već se sve isplaniralo: što s (upitnim) novcima, bezvizni režim za sve, bla bla, tako da je hrvatska iz njihove perspektive već i bila u EU
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:40 am

Archangel je napisao/la:
Ali, postoje određene indicije da su vas sjebali političari. Juče sam gledao jednu emisiju na HRT1 o referendumu i u njemu je bilo čini mi se 4 gosta, i to 3 ZA i 1 PROTIV EU.

Oni su samo neke tamo bedake pozivali u emisije, stalno se pričalo jedno te isto. Loši gosti su se pozivali, iz njihova gostovanja se ravno drek moglo naučiti.

InaNNaa je napisao/la:
ustav Hrvatske ni ja ne znam ponajbolje, ali ono što znam da je porazno, to je činjenica da za prolazak referenduma NIJE potreban 50% izlazak birača (što je apsurdno). to bi po meni trebao biti neki minimun!!

Pusićka je rekla da bi po tome trebali poništiti parlamentarne izbore i usput pitala hoćemo li (odgovor je očit, kao i pokušaj manipulacije).
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:43 am

Znaš šta? Ja se samo bojim da neće i ovi naši kopirati hrvatske političare i začiniti nam pitu na isti način. Nadam se da to neće doći na dnevni red u ovom stoljeću. Biti zaostao može se nekad pokazati i kao prednost... :D

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:46 am

pa o tome ti i pričam, ovo ti je samo neko mazanje očiju i taktika da se svima koji imaju išta u glai počne rigat na sam spomen Europske unije, a njezin pokušaj manipulacije, ako i raniji pokušaji zastrašivanja umirovljenika su stvarno niski za jednu iskusnu političarku kao ona. o gostima ni ne govorim, naravno da se podilazi politici, dovode se gosti koji govore ono što se od njih traži, svako rušenje mišljenja političara je strogo zabranjeno. toliko o slobodi medija koju EU promiče kod zemalja članica.

@Arch, halo, pa znaš naše, ako jedni kažu da hoće u EU, onda će ovi drugi u inat biti protiv, tako da nekako ne vjerujem u to da mi ostaci ostataka nekadašnjeg ...carstva... idemo na taj put
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:49 am

Možda da se pita naroda. Ali kao što smo mogli svojim očima vidjeti, ko *ebe narod? Čak i zecu se diže na narod...

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 12:52 am

lolcina
tako je! u ovom slučaju je dobro da se narod ne pita :)
kako je govorila jedna moja prof. Mi u BiH ne moramo razgovarati o prošlosti, mi živimo u njoj , zaostali i uvijek ćemo, tako da nas ni smak svijeta ne treba brinuti
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 1:01 am

Dobro veliš, nas bi i komet promašio kolko smo mali. whee

Meni je upravo zbog ovakvih stvari mrska i sama pomisao i sama riječ "demokratija". Aj ti budi pametan kolko hoćeš, džaba ti sva pamet kad ona tu ne igra ulogu, već brojnost i popularnost. Aj da se radi o nečemu banalnom kao određivanje koje će boje biti zidovi u 2012 godini ali ovakve neke stvari prepustiti narodu... On ionako radi što mu se kaže, pod uslovom da se ide polako. Znamo svi onu priču sa žabom i vrućom vodom - ubaciš je u hladnu vodu i polako zagrijavaš.

Kako rekoh mene nisu rezultati iznenadili, jer predstavljaju sociobiološki uzorak koji se dešava već hiljadama godina i povezan je sa prepopulacijom... No nema veze, šta je tu je. Nabavite dosta masti za guzu i stisnite zube... sex

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 1:04 am

hahaha, Arch, genijalan si!
al zajebi ti to, znaju oni sve, čuj nije dobro prepuštati doluku narodu. znaš to ti, znam ja, znaju jop neki, ali narod jadan, nikakav, u problemima, hvataju se za bilo kakvu slamku spasa, misle da ne može biti gore, pa se nadaju da ima istine u onome da je EU med i mlijeko, a što narod norveške ne želi već 4. put reći ZA??
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 1:07 am

Nema stiskanja guze Arch,samo opusteno da se zna da smo svoj na svome( da proste zenske glave)... zubi
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 1:11 am

E da, Norvežani su mi intersantna raja. Stalno ih pitaju a oni stalno odgovaraju isto, no ovi opet pitaju "oćete-nećemo, oćete-nećemo..." "A oćete li vi prestati pitati?" "NEĆEMO!" lolcina

@Fantom, dobro veliš. No ja mislim da su nas tokom istorije toliko razguzili da više ne bi ni primijetili...

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitimepon sij 23, 2012 1:15 am

pa neka oni ne prestanu pitati, ali svejedno je to interesantno. a ne Hrvatska ko da je jedva dočekala, ono, ako krene opet nizbrdo, ovaj put neće biti do SDP - a ili HDZ - a, već je to do EU! krasan način lišavanja odgovornosti i umirivanja savijesti
[Vrh] Go down
Sponsored content





Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!   Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja! - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Referendum o ulasku u Europsku uniju 22. siječnja!
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Pokrenimo peticiju i referendum o ulasku u EU
» Referendum o EU
» EU Referendum
» Referendum o pojmu braka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti-
Forum(o)Bir: