Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)

Go down 
+8
Sentinel
Tutankhamon
marko suzic
Svjetloisjena
Alpha
meli
gloria_g
vladimir
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:40 am

Prosto me brine...hmm...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:43 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

zasto to od nas Isus zahtjeva???

Ne možeš biti siguran da to On zahtjeva od nas. To što tako piše u Bibliji... znaj da su Bibliju pisali ljudi i ne mora biti istinita


onda Isus ne postoji i krscanstvo ne postoji...a to tebi odgovara da mozes ciniti kako zelis...

amo pazi da te sebicnost ne izjede iznutra, nase ja, nase sebicno ja je mali sotona koji nas jede koliko mu dopustimo...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:44 am

marko suzic je napisao/la:
doci cu ja u tvoj grad ako treba...gle biblija je knjiga i Isus je lijepo rekao da onaj koji nesto oduzme ili doda da ce biti kaznjen, ili uzmi sve ili nista, nema biranja... ako sotona ne postoji onda otkud grijeh,otkud zlo, kako onda sotonisti razgovaraju s demonima????

svugdje gdje se spominje sotona u bibliji i gdje Isus govori o sotoni i demonima znaci Isus laze po tebi???

Otkrivenje 22,18 Ja svjedočim svakomu tko sluša riječi proroštva u ovoj knjizi: Tko ovomu što doda, Bog će njemu dodati zla napisana u ovoj knjizi.
Otkrivenje 22,19 I tko oduzme od riječi proroštva u ovoj knjizi, Bog će mu oduzeti udio na stablu života i na svetom gradu - na svemu što je napisano u ovoj knjizi.

zasto se ti vracas u prah ako si nastao od ribe???
ti vjerujes da si nastao od ribe koja je dobila noge?????

Omega, doci ce on tebi kad vec ti ne mozes njemu... face

Sotonisti haluciniraju...bas kao i ti...

Ne, Isus laze po tebi jer ti tvrdis da su djeca gresna, a Isus tvrdi da nisu.

Namcor 10 na 11: "Svatko ko popije ovu kontradiktornu nebulozu sto IKD prica je ozbiljno kemijski disbalansiran"

Ti vjerujes da si nastao iz...? Cega tocno?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:44 am

A jeste li se vi ikad zapitali zašto se mi uopće raspravljamo s Markom, i to u Petak u ove sitne sate???
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:45 am

Pa zato jer je zabavno face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:46 am

I nije to Marko nego IKD... face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:49 am

Namćor, ja mislim da je onaj link što jsi danas postala netko napravio iz šprdancije, mislim ej... Nadam se da znaš na što mislim?!
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:52 am

Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
pa Isus je rekao da ce takvih koji se odreknu sebe biti rijeđi nego žeženo zlato....

A ti si jedan od tih...jel tako?

da li sam ja ikad napisao nesto protiv biblije, ne, jer ja nemam svoje ja, nemam svoje misljenje, svoju volju, ja sam shvatio da mogu biti sretan samo ako moja volja nestane, moje ja nestane i da u srcu napavim mjesta za Isusa....

sto znaci da sam se odrekao sebe, kao sto je Isus rekao....ovo sve sto mi pisemo to ce biti prikazano na nebu jer nistko nece moci reci nismo znali, nitko nam nije rekao......
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:55 am

marko suzic je napisao/la:

da li sam ja ikad napisao nesto protiv biblije, ne, jer ja nemam svoje ja, nemam svoje misljenje, svoju volju, ja sam shvatio da mogu biti sretan samo ako moja volja nestane, moje ja nestane i da u srcu napavim mjesta za Isusa....

sto znaci da sam se odrekao sebe, kao sto je Isus rekao....ovo sve sto mi pisemo to ce biti prikazano na nebu jer nistko nece moci reci nismo znali, nitko nam nije rekao......

Nac je dobro rekao, ti si neki zajebant pa se malo šališ s nama na forumu
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:56 am

Omega je napisao/la:
Nac je dobro rekao, ti si neki zajebant pa se malo šališ s nama na forumu

Ma garant!!!! gica
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 12:57 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
pa nigdje biblija ne govori o vecini, nego kaze malo ih je koji nalaze pravi put...pa zato jer ga je tesko naci i uzak je jako uzak, da postanes kao michael jordan samo je jedan put...

Pitaj košarkaše kako su postali slavni. Vidjet ćeš da je svatko na svoj način to postigao, no jedno im je zajedničko: Igrali su košarku.

Slično je i sa Bogom. Da dođeš k Bogu, trebaš biti dobra osoba i truditi se činiti dobro, to je zajedničko svima što uspiju doć do Boga. SAMO ZATO piše da je samo jedan put do Boga. Donekle je istina, ali na tom glavnom putu nalazi se mnogo drugih puteva. A sad kojim putem ćeš, to je osobna stvar.


kosarasi su trenirali i igrali....

u krscanstvu je trening proucavanje Bozje rijeci i molitva a igranje je nasa djela i zivot....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:02 am

Namcor je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
doci cu ja u tvoj grad ako treba...gle biblija je knjiga i Isus je lijepo rekao da onaj koji nesto oduzme ili doda da ce biti kaznjen, ili uzmi sve ili nista, nema biranja... ako sotona ne postoji onda otkud grijeh,otkud zlo, kako onda sotonisti razgovaraju s demonima????

svugdje gdje se spominje sotona u bibliji i gdje Isus govori o sotoni i demonima znaci Isus laze po tebi???

Otkrivenje 22,18 Ja svjedočim svakomu tko sluša riječi proroštva u ovoj knjizi: Tko ovomu što doda, Bog će njemu dodati zla napisana u ovoj knjizi.
Otkrivenje 22,19 I tko oduzme od riječi proroštva u ovoj knjizi, Bog će mu oduzeti udio na stablu života i na svetom gradu - na svemu što je napisano u ovoj knjizi.

zasto se ti vracas u prah ako si nastao od ribe???
ti vjerujes da si nastao od ribe koja je dobila noge?????

Omega, doci ce on tebi kad vec ti ne mozes njemu... face

Sotonisti haluciniraju...bas kao i ti...

Ne, Isus laze po tebi jer ti tvrdis da su djeca gresna, a Isus tvrdi da nisu.

Namcor 10 na 11: "Svatko ko popije ovu kontradiktornu nebulozu sto IKD prica je ozbiljno kemijski disbalansiran"

Ti vjerujes da si nastao iz...? Cega tocno?


nebi bas rekao, ISUS kaze u novom zavjetu da smo od rođenja gresnici

ako su djeca bezgresna zasto ih je onda ISUS poziva k sebi, a Isus je rekao da je dosao radi gresnika...

covjek je nastao iz praha zemaljskog i daha Bozijeg koji je u nas udahnut....to se dogodio prije oko 6000 god....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:04 am

Nacrosrill je napisao/la:
A jeste li se vi ikad zapitali zašto se mi uopće raspravljamo s Markom, i to u Petak u ove sitne sate???

nije petak nego subota koja je pocela prije 4 sata...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:06 am

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

da li sam ja ikad napisao nesto protiv biblije, ne, jer ja nemam svoje ja, nemam svoje misljenje, svoju volju, ja sam shvatio da mogu biti sretan samo ako moja volja nestane, moje ja nestane i da u srcu napavim mjesta za Isusa....

sto znaci da sam se odrekao sebe, kao sto je Isus rekao....ovo sve sto mi pisemo to ce biti prikazano na nebu jer nistko nece moci reci nismo znali, nitko nam nije rekao......

Nac je dobro rekao, ti si neki zajebant pa se malo šališ s nama na forumu

ne ja sam vrlo ozbiljan i sretan sam sto ste dosli k sebi i shvatili da sve sto sam govorio ima smisla, jer biblja nikad ne laze i u njoj je potpuna Istina...iako se to mnogima ne sviđa jer tada moraju sve mjenjati i njihove strasti tada padaju u vodu....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:07 am

Otkrivenje 22,14 Blago onima koji peru svoje haljine: imat će pravo na stablo života i na vrata će smjeti u grad!

Otkrivenje 22,15 Vani pak ostaju psi i vračari, bludnice, ubojice i idolopoklonici i tko god ljubi i čini laž.
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:08 am

marko suzic je napisao/la:
ne ja sam vrlo ozbiljan i sretan sam sto ste dosli k sebi i shvatili da sve sto sam govorio ima smisla

Ali smo shvatili? scratch
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:18 am

Nacrosrill je napisao/la:
Namćor, ja mislim da je onaj link što jsi danas postala netko napravio iz šprdancije, mislim ej... Nadam se da znaš na što mislim?!

Mislis? A da ga pitamo tamo u temi gdje mu mozemo postavljat pitanja?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:28 am

Pitaj ides
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:37 am

ajde pitaj?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:47 am

OK. Pitam. Jel OVO tvoj profil?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:48 am

E...imam sutra posla pa idem sada...

Citamo se sutra...

LN ljudi :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:50 am

Namcor je napisao/la:
OK. Pitam. Jel OVO tvoj profil?

da, ako zelis da budemo frendovi javi....
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:51 am

Namcor je napisao/la:
E...imam sutra posla pa idem sada...

Citamo se sutra...

LN ljudi :)

pozdrav sestro...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:52 am

Vidim da imas jako puno frendova na facebooku :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:55 am

LN Marko

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)
[Vrh] 
Stranica 7 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» ZAKONI ZDRAVLJA
» Ludi zakoni
» Zakoni fizike i matematike skidaju maske

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: