Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)

Go down 
+8
Sentinel
Tutankhamon
marko suzic
Svjetloisjena
Alpha
meli
gloria_g
vladimir
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:56 am

Namcor je napisao/la:
Vidim da imas jako puno frendova na facebooku :)

zelim da svi saznaju istinu jer istina ce nas osloboditi...

jesmo li mi frendovi na facebooku?
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:56 am

pozz
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:57 am

bilo bi najbolje da se svi nađemo uzivo...to bi bio cool
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimesub svi 03, 2008 2:27 am

Mi smo se neki dan našli i bilo nam je veoma cool, atmosfera je bila slična ovoj gica
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimesub svi 03, 2008 9:58 am

marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Vidim da imas jako puno frendova na facebooku :)

zelim da svi saznaju istinu jer istina ce nas osloboditi...

jesmo li mi frendovi na facebooku?

Ne, nismo...ja nemam ni posteni account jos...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimesub svi 03, 2008 10:02 am

marko suzic je napisao/la:
bilo bi najbolje da se svi nađemo uzivo...to bi bio cool

Sve me strah kako bi se ove rasprave uzivo dvijale :) zubi

Nacrosrill je napisao/la:
Mi smo se neki dan našli i bilo nam je veoma cool, atmosfera je bila slična ovoj gica

Da, nasli smo se prosli vikend nas nekoliko...nasli smo se u istom gradu u isto vrijeme...slucajnost? :) I bilo nam je lovely

Nac, Marko ne slusa muziku... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimesub svi 03, 2008 1:11 pm

A e, kako sam to mogao zaboravit doh

Btw nisam mu postao ovaj spot radi muzike nego radi atmosfere face
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimesub svi 03, 2008 2:33 pm

a ti si Nac iz zagreba?
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimesub svi 03, 2008 4:49 pm

marko suzic je napisao/la:
a ti si Nac iz zagreba?

Pa i nisam baš!
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 1:48 am

sorry, mislio sam da jesi!!!

jesi blizu?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 2:00 am

Nije...cak je dalje od mene...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 2:18 am

javite kad budete u zg....da vidimo tko je tu krivo shvatio ja ili vi....a da se usput vidimo i odemo na pice kao braca i sestre....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 12:15 pm

marko suzic je napisao/la:
javite kad budete u zg....da vidimo tko je tu krivo shvatio ja ili vi....

Dopusti da ti odgovorim.

Odgovor jest da smo i jedni i drugi u krivu, ali i u pravu. Sve je to neki dio istine.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 12:17 pm

marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
OK. Pitam. Jel OVO tvoj profil?

da, ako zelis da budemo frendovi javi....

Marko, zar samo frendovi??? face

Ali ona se nadala... tuzni
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 1:42 pm

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
javite kad budete u zg....da vidimo tko je tu krivo shvatio ja ili vi....

Dopusti da ti odgovorim.

Odgovor jest da smo i jedni i drugi u krivu, ali i u pravu. Sve je to neki dio istine.

postoji samo jedna istina, nema ih 3...

a biblija je istina, u bibliji ne postoji laz...potpuna istina bez greske, knjiga smisla i logike koja sve otkriva ali samo poniznima, ne onima koji se ponosno drze, za sebicnog covjeka je biblija glupost...za onoga koji nije spreman pomoci niti susjedu ili nekome koga nezna a kamoli neprijatelju...cineci onako kako je Isus govorio nije nikome donjelo zla, nego samo mir i dobro i srecu...
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 1:49 pm

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
OK. Pitam. Jel OVO tvoj profil?

da, ako zelis da budemo frendovi javi....

Marko, zar samo frendovi??? face

Ali ona se nadala... tuzni

za mene su svi braca i sestre i svima nam je potreban Isus da se spasimo, oni koji njega ne slijede nece se spasiti jer sebican covjek ne moze opstati u kraljevstvi nebeskom gdje su svi nesebicni i gdje su anđeli i gdje ce biti ljudi koji su se odrekli svoga ja i koji su u zivotu zivjeli samo da pomognu u svakom trenutku svim ljudima, a da pritom nisu mislili na sebe....onaj koji trosi vrijeme i novac na sebe je sebican i nece uci u kraljevstvo nebesko....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 1:56 pm

marko suzic je napisao/la:


postoji samo jedna istina, nema ih 3...

Da, ali ti tu istinu ne znaš, nisi ništa ispred nas ostalih sa foruma.

Citat :
a biblija je istina, u bibliji ne postoji laz...potpuna istina bez greske, knjiga smisla i logike koja sve otkriva ali samo poniznima

U Bibliji postoji laž i nije potpuna istina. Već sam ti napisao što je laž u Bibliji, ali zapravo i ne mora biti jer je ona napisana slikovito i pitanje je što nešto znači.
Uostalom Meli ti je već napisala da se u Bibliji nalazi samo ono što su ljudi htjeli da se nalazi, ostalo su izbacili. Naravno ti tvrdiš da to nije točno, zapravo ti si misli što želiš, ali Bibliju su napisali ljudi nadahnuti Bogom, ali to ne znači da ju netko poslije nije malo izmjenio i izbacio neke stvari iz nje. Ako ti kažeš da to nije istina i da ljudi nisu mogli mijenjat Bibliju (a jasno je da su mogli, ipak su to ljudi), tada ja mogu tvrditi da je Veliki Prasak istinit zato jer su tako znanstvenici rekli (što naravno ne mora biti istina). Dakle, shvaćaš li išta što sam napisao ili ti je to neshvatljivo?
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 2:48 pm

reci mi sto je laz????

ako ti znas istinu onda odgvori:

zast se vracamo u zemlju ako smo nastali od riba koje su dobile noge u sto ti vjerujes?
otkud zlo i grijeh?
otkud smrt i bolest?
otkud sebicnost?
nutricionisti, oni posteni kazu da smo biljojedi, kako to da se to podudara s biblijom i adamom i evom?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 2:55 pm

marko suzic je napisao/la:
reci mi sto je laz????

Zemlja je stara 6000 godina... Svemir je star 6000 godina... More se razdvojilo...

Citat :
ako ti znas istinu onda odgvori:

Ne znam istinu, ali znam što su gluposti

Citat :
zast se vracamo u zemlju ako smo nastali od riba koje su dobile noge u sto ti vjerujes?

Zato jer je ljudima od davnina tradicija da pokapaju mrtve u zemlju. No ne čine svi tako, ima indijanaca koji su mrtve puštali na splavi...
I ne vjerujem u to.

Citat :
otkud zlo i grijeh?

Zato jer nam je Bog dao slobodu, dakle činimo što želimo.

Citat :
otkud smrt i bolest?

Smrt oduvijek postoji, čak i protoni od kojih si građen umiru. I oni imaju svoj vijek trajanja. Bolest je posljedica virusa, bakterija... Uglavnom nastaju promjene u stanicama koje nama ne odgovaraju, pa smo bolesni

Citat :
otkud sebicnost?

Zbog date nam slobode da činimo i ponašamo se kako želimo

Citat :
nutricionisti, oni posteni kazu da smo biljojedi, kako to da se to podudara s biblijom i adamom i evom?

Možeš li malo više napisati o tome?
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 3:05 pm

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
reci mi sto je laz????

Zemlja je stara 6000 godina... Svemir je star 6000 godina... More se razdvojilo...

Citat :
ako ti znas istinu onda odgvori:

Ne znam istinu, ali znam što su gluposti

Citat :
zast se vracamo u zemlju ako smo nastali od riba koje su dobile noge u sto ti vjerujes?

Zato jer je ljudima od davnina tradicija da pokapaju mrtve u zemlju. No ne čine svi tako, ima indijanaca koji su mrtve puštali na splavi...
I ne vjerujem u to.

Citat :
otkud zlo i grijeh?

Zato jer nam je Bog dao slobodu, dakle činimo što želimo.

Citat :
otkud smrt i bolest?

Smrt oduvijek postoji, čak i protoni od kojih si građen umiru. I oni imaju svoj vijek trajanja. Bolest je posljedica virusa, bakterija... Uglavnom nastaju promjene u stanicama koje nama ne odgovaraju, pa smo bolesni

Citat :
otkud sebicnost?

Zbog date nam slobode da činimo i ponašamo se kako želimo

Citat :
nutricionisti, oni posteni kazu da smo biljojedi, kako to da se to podudara s biblijom i adamom i evom?

Možeš li malo više napisati o tome?

pa nađeni su dokazi, kotaci i kosti konja bas tamo gdje je faraon prosao...

a covjek je dokazo ovim placenim znanstvenicima da je zemlja stara oko 6000 god i jos ga nisu pobili i nikad nece...

zasto onda ti ne cinis samo dobro???

evolucija uci da se sve razvija i napreduje a kako onda smrt????

posaljem ti poslije o prehrani nesto...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 3:13 pm

marko suzic je napisao/la:

pa nađeni su dokazi, kotaci i kosti konja bas tamo gdje je faraon prosao...

a covjek je dokazo ovim placenim znanstvenicima da je zemlja stara oko 6000 god i jos ga nisu pobili i nikad nece...

Odgovori mi šta je sa starosti svemira, Mjeseca, Sunca... Tko će od tvojih vjernika pobiti to i reći da je sve to staro 6000 godina, koji će to frajer promijeniti čitavu fiziku?!

Citat :
zasto onda ti ne cinis samo dobro???

Ne činim samo dobro, ali na temelju čega si ti zaključio da ja ne činim dobro?

Citat :
evolucija uci da se sve razvija i napreduje a kako onda smrt????

Stanice se raspadaju brže nego se produciraju
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 3:22 pm

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

pa nađeni su dokazi, kotaci i kosti konja bas tamo gdje je faraon prosao...

a covjek je dokazo ovim placenim znanstvenicima da je zemlja stara oko 6000 god i jos ga nisu pobili i nikad nece...

Odgovori mi šta je sa starosti svemira, Mjeseca, Sunca... Tko će od tvojih vjernika pobiti to i reći da je sve to staro 6000 godina, koji će to frajer promijeniti čitavu fiziku?!

Citat :
zasto onda ti ne cinis samo dobro???

Ne činim samo dobro, ali na temelju čega si ti zaključio da ja ne činim dobro?

Citat :
evolucija uci da se sve razvija i napreduje a kako onda smrt????

Stanice se raspadaju brže nego se produciraju

gle tip je dokazao starost zemlje, ja sam ti vec slao taj video ali mogu opet ako zelis vidjeti njegov dokaz, iako meni ne treba dokaz, i prije nego sto sam cuo za taj dokaz vjerovao sam da je zemlja stara oko 6000 god....

a sto kazes na dokaze kotaca i konja ma dnu crvenog mora, kao je to moguce???

pa ako imas slobodnu volju zasto ne cinis samo dobro??????????????????????????????????????????????????????????? pazi sto ces reci!!!!

koji je razlog raspadanja, nije li mozda zato jer je Bog rekao evi da ako pojede da ce sigurno umrjeti???????
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 3:31 pm

marko suzic je napisao/la:

gle tip je dokazao starost zemlje, ja sam ti vec slao taj video ali mogu opet ako zelis vidjeti njegov dokaz, iako meni ne treba dokaz, i prije nego sto sam cuo za taj dokaz vjerovao sam da je zemlja stara oko 6000 god....

Svemir ---> minimalno 13.7 milijardi godina

Sunce ---> 5 milijardi godina

Mjesec ---> 4.5 milijardi godina

?

Citat :
a sto kazes na dokaze kotaca i konja ma dnu crvenog mora, kao je to moguce???

Znaš da tamo ponekad presuši jezero?

Citat :
pa ako imas slobodnu volju zasto ne cinis samo dobro??????????????????????????????????????????????????????????? pazi sto ces reci!!!!

Ne moram pazit što ću reći. Tvoja logika jest da Sotona upravlja našim umovima, zato ti pazi što pričaš, a ne ja.

Ne činim dobro zato što činim ono što mi se čini logičnim.Tako i svi ljudi. U jednom pogledu nešto može biti dobro, u drugom to isto ne može biti dobro.

Citat :
koji je razlog raspadanja, nije li mozda zato jer je Bog rekao evi da ako pojede da ce sigurno umrjeti???????

Bog to nikad nije rekao Evi, niti je ta Eva ikad postojala. To je ljudska izmišljotina : ''Bog je stvorio Adama i Evu...''

Žao mi je, razlog ti ne mogu reći jer se ne kužim dovoljno u biologiju.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 3:36 pm

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
OK. Pitam. Jel OVO tvoj profil?

da, ako zelis da budemo frendovi javi....

Marko, zar samo frendovi??? face
Ali ona se nadala... tuzni

Omegice dragi...kako ces ti ovancat...ni IKD ti nece moc pomoc...zapisi si negdje da si na sex kad te ulovim...a znas da cu te ulovit, zar ne? raspa

_________________
Respect
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitimened svi 04, 2008 6:49 pm

Omega je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

gle tip je dokazao starost zemlje, ja sam ti vec slao taj video ali mogu opet ako zelis vidjeti njegov dokaz, iako meni ne treba dokaz, i prije nego sto sam cuo za taj dokaz vjerovao sam da je zemlja stara oko 6000 god....

Svemir ---> minimalno 13.7 milijardi godina

Sunce ---> 5 milijardi godina

Mjesec ---> 4.5 milijardi godina

?

Citat :
a sto kazes na dokaze kotaca i konja ma dnu crvenog mora, kao je to moguce???

Znaš da tamo ponekad presuši jezero?

Citat :
pa ako imas slobodnu volju zasto ne cinis samo dobro??????????????????????????????????????????????????????????? pazi sto ces reci!!!!

Ne moram pazit što ću reći. Tvoja logika jest da Sotona upravlja našim umovima, zato ti pazi što pričaš, a ne ja.

Ne činim dobro zato što činim ono što mi se čini logičnim.Tako i svi ljudi. U jednom pogledu nešto može biti dobro, u drugom to isto ne može biti dobro.

Citat :
koji je razlog raspadanja, nije li mozda zato jer je Bog rekao evi da ako pojede da ce sigurno umrjeti???????

Bog to nikad nije rekao Evi, niti je ta Eva ikad postojala. To je ljudska izmišljotina : ''Bog je stvorio Adama i Evu...''

Žao mi je, razlog ti ne mogu reći jer se ne kužim dovoljno u biologiju.

samo ti vjeruj bajkama...

nebi rekao da je crveno more presusilo!!!!

ti zelis reci da neznas sto je dobro a sto lose???

a naravno da ne mozes ciniti dobro kad ti sotona namece zlo...baca ti lose misli...

ti neznas niti odgovor na to pitanje, pa kad evolucija nema smisla i ne moze odgovoriti na pitanje smrti....jer je smrt besmislena, smrt je posljedica adamova pada u grijeh, jer je Bog to obecao...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)   Zakoni?(Ponovljeni zakoni?) - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zakoni?(Ponovljeni zakoni?)
[Vrh] 
Stranica 8 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» ZAKONI ZDRAVLJA
» Ludi zakoni
» Zakoni fizike i matematike skidaju maske

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: