Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!

Go down 
+45
AVeT
zvezda
Karuro
Flamezar
Fantom
Indigo_girl
tomi
QuarK
mivaman
Michael Wittmann
Aurora Borealis
gagi_
Techpriest
Legionar
Miruina
Cylon
Berny_Sinara
josip21
Eagle-1
vladimir
Sigmund Freud
Yado
Aleksandar Veliki
floridana
burnme
Gluteus Maximus
Galileo Galilei
Jaykof
Saroman
Merkurica
Alen@l5
meli
Karl Marx
snark
malena
Pandora
sanja
Tutankhamon
Blizzard
Angel from shadow
Svjetloisjena
gloria_g
Sentinel
Alpha
marko suzic
49 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 9:06 am

Eclypso je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:


moze, znaci svi smo isti,

Ne, svatko je osoba za sebe, svatko je individualan. I to se nauči kroz život, ne u nekoj tamo knjizi.

Citat :
svi smo nastali od adama i eve, svi cinimo iste grijehe,

Ne znam za Adama i Evu, ali ne činimo svi iste grijehe baš zato jer nismo svi isti.

Citat :
svi imamo istog Boga, ali svi nemamo isti put???????????

Točno tako. Upravo ta individualnost je odgovor na to. Ako smo svi isti, tada bi ili svi vjerovali nekoj knjizi, ili bi svi vjerovali znanosti što očito nije istina.

Citat :
to se bas ne slaze....

Za nekoga bez logike se to i ne slaže

Citat :
put je isti, Isus je put do Boga i za mene i tebe.....

Nije put isti samim time što je svaka osoba individualna.

Citat :
a to sad sto je đavo provalio da ima vise puteva to je nesto drugo....

Super, svi koji su protiv Biblije su od Đavla... Drugim riječima svi s logikom su od Đavla, jel da?

Citat :
ja samo mogu reci da je lagao.....jer ako je to istina onda je Isus lagao.....a to ne moze

Heh, tu je taj problem. Ti misliš da je Biblija istinita, da je pisana od Boga, ali saznat ćeš da nije jer da je pisana od Boga, ne bi bila tako nelogična i sama sebi kontradiktorna. Ono što je Isus reko možda nema veze s Biblijom.



hail
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 9:25 am

Tutankhamon je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:

meni bi bilo zanimljivo kad bi se svi s foruma nasli na trgu bana jelacica....
E to bi bilo jako zanimljivo...


marko suzic je napisao/la:

ovako smo svi iza nekih kompova i necete niti imena reci prava......

svi smo razliciti, to je istina, ali svi smo stvoreni od istog Oca i svi samo preko Krista mozemo da se spasimo....znaci put je isti....i tebi i meni isto vrjedi da se moramo odreci sebe i grijeha....tu nema razlicitosti....đavo kaze da ima vise puteva....
Marko ti si na autoputu za ludaru !!!


marko suzic je napisao/la:

ne obratno, biblija je knjiga logike....i Bog je logican
Jaka logika nema sta.... kava


marko suzic je napisao/la:

daj mi sve svoje sto si nasao sto je krivo, ali nemoj mi sada otici u stari zavjet i vaditi iz konteksta citate...nego mi daj iz Isusovih rijeci......sto je nelogicno i sto treba odbaciti.......
Zasto se bojis starog zavjeta ? Mozda zato sto nema logike? Ili zato sto neke stvari nemaju smisla? Ili zato sto Bog ubija na sve strane kako mu se prohtje?


lol! lol lolcina rofl2
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 9:31 am

marko suzic je napisao/la:
Freya je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Ateizam je jedan od legitimnih stavova prema pitanjima koja se tiću postojanja višeg duhovnog principa. Marko, preporučila bih ti studij teologije bilo kojeg vjerskog sustava, ili barem filozofije u nekom obliku, da, i mjesec dana boravka na pustom otoku s nekoliko dobronamjernih ljudi raznolikog životnog uvjerenja. :)


teolozi ne kuze bibliju.......to vec imam doma....

ja tebi prepurucam dobronamjerno da citas Bozju rijec i da se molis na koljenima za sve sto trazis......jer Isus nam je uzor

Svi mi živimo pod ISTIM nebom, ali NEMAMO ISTI horizont... mudri


moze, znaci svi smo isti, svi smo nastali od adama i eve, svi cinimo iste grijehe, svi imamo istog Boga, ali svi nemamo isti put???????????

to se bas ne slaze....put je isti, Isus je put do Boga i za mene i tebe.....a to sad sto je đavo provalio da ima vise puteva to je nesto drugo....ja samo mogu reci da je lagao.....jer ako je to istina onda je Isus lagao.....a to ne moze

U ovih zadnjih par postova na sve strane s tvoje strane frca laž, laganje, lažov, može, ne može....
Toliko se loviš jedne riječi i ne puštaš-ko pit bull , a ne kužiš "što je pisac s time htio reći". Ovdje nismo komentirali Bibliju, ni Boga, ni Isusa, nego tebe, ili ti misliš da si jedan od njih????
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 10:11 am

marko suzic je napisao/la:

kad sam davo citate iz biblije onda ih nitko nije kuzio........tak da molim te........zasto me ponovno provociras............

ja nisam ignoriro, nego ga nisam toliko citao......

a sama zrtva je nizna da bi se opro grijeh, da bi se zastitili od đavla, a u starom zavjetu su slika prave Bozje zrtve bile zivotinje......i neznam zasto se to tebi krsi s biblijom?

Marko jel si ti malo specijalac a ??? scratch
Nisi ignorirao a ne citas, pa to je ignoriranje

Nije provokacija nego pitanja na koja ti nemas odgovor.

Zasto se krsi, pa specijalcu jedan ko kaze da se krsi sa biblijom ??? Pa jel sam rekao da to pise u bibliji, cak sam ti i citat nave gdje Bog trazi od nas da prinosimo zrtvu Azazelu.

Pitanje i dalje stoji: Zasto Bog trazi od ljudi da prinose zrtve Azazelu ???
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 10:25 am

Opet sindrom Pit bulla... :)
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 10:26 am

marko suzic je napisao/la:

nisam niti to rekao, samo zelim dati svjedocanstvo tebi koji to radis i drugima da im Bog moze pomoci da se toga rijese, jer je meni Bog pomogao......
A gle znaci prestanimo drkati jel to je dokaz da bog postoji i da idemo dobrim putom !!! E i odkud tebi da ja drkam a ???

marko suzic je napisao/la:

sve je to dokazano......a i evolucionisti su nasli otiske u stijenama da su u isto vrijeme zivjeli i ljudi i dinosauri...........tak da su samo sebe pobili.........jer o tome biblija uci i to je stvaranje...........
Da, samo sto su dokazi o dinosaurima malo stariji od 6000 godina. kava

marko suzic je napisao/la:

Bog je prvo stvorio zemlju i nebo i onda poslije sunce,mjesec i zvijezde.....to je tako
A kada je onda stvorio svemir ??? Znas li ti uopce sta su zvijezde??? Kako onda je sunce starije od zemlje???


marko suzic je napisao/la:

ne slucajevi, to znaci po tebi, po tvojoj logici, da je za vrijeme potopa Bog poslao tu vodu i ucinio zlo i ubio sve te ljude koji su bili zli i sebicni i znaci Bog je prekrsio i svoju zapovjed, a za to vrijeme je đavo cuvao Nou i njegovu obitelj i stitijo njih.......to je tvoja prica.....jel tako........
Pa u Bibliji pise da je Bog poslao potop zar ne ???
Pa pregazio je i kod Potopa i u Egiptu, Sodoma i Gomora ..... kava
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 10:30 am

marko suzic je napisao/la:

a ti to Boga optuzujes i napadas da nije savrsen??????????

pazi, ako to radis, onda si na strani đavla jer on to radi.........

Stvori Bog covjeka na svoju sliku i priliku !!!
Savrsenstvo bez mane.... nema sta....

Nije đavo nego Belzebub kava gica
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 10:34 am

marko suzic je napisao/la:

ja to nisam rekao, da me Bog pozvao da vas prosvijetlim..........ja sam ovdje da pricam o Bogu.........ali po bibliji...........ne po vlastitim tumacenjima i ucenjima drugih..............
Ej stani malo, nemoj lagati, imao si izjavu tipa nesto "... mene je Bog uputio na ovaj forum... " tako da, pa jel ti nas ovdje smatras budalama ??? Pa svi koji prate ove tvoje blesave izjave od pocetka znaju da si sada se izlagao koliko si dugacak i sirok. Marko kao sto Aco napisao - Zasto lazes, laz je grijeh.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 11:42 am

Op, op Tuticu...znas ti bolje od toga miga hug Nema potrebe za nazivanje nekim nazivima, jelte... mlati

Marko...zasto ne odgovoris cemu sluzi zrtva Azazelu? Tu je Biblija jasna - dvije su zrtve. Zasto?
Kazes da ti Bog govori pravo razumijevanje Biblije...pa da li bi ti to mogao objasnit pa da nam kazes? Ionako si rekao da nacin na koji mi razumijemo nije od Boga...dakle, treba nam pomoc da shvatimo...ili da kazem u prvom licu jednine...meni, koja sam ti davno jednom rekla da dobro razumjem Bibliju (oko cega se, naravno, nismo slozili) zbilja nije jasno kako ces protumaciti ovo s Azazelom, a da ispadne da Azazel ne postoji...
Hvala :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 11:55 am

Opet se svađamo oko toga "tko ima većeg" - spike.

durimse
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 12:12 pm

E...mislim da je to stvar shvacanja...dakle, Aco, tebe je Bog poslao kako bi na neki nacin ukazao Marku na ovaj Forum gdje, ocito, ima posla za njega. Dakle, tvoj poziv je zapravo od Boga ali ti toga nisi svjastan. Ti si zapravo ko telefonska centrala zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 12:23 pm

Alpha je napisao/la:
Op, op Tuticu...znas ti bolje od toga miga hug Nema potrebe za nazivanje nekim nazivima, jelte... mlati

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Bag oops
Raz... khm,khm izgubi zivce pa ono... omaklo se. drunken
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei


Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Age : 52
Registration date : 26.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 12:28 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Opet se svađamo oko toga "tko ima većeg" - spike.

durimse
znači li to da je tvoj mali evil
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 12:32 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Op, op Tuticu...znas ti bolje od toga miga hug Nema potrebe za nazivanje nekim nazivima, jelte... mlati

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Bag oops
Raz... khm,khm izgubi zivce pa ono... omaklo se. drunken

ljubi ljubi hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 1:01 pm

Freya je napisao/la:
Opet sindrom Pit bulla... :)
Prije bih rekao Bull Shita face
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 1:04 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Freya je napisao/la:
Opet sindrom Pit bulla... :)
Prije bih rekao Bull Shita face

lolcina
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 1:14 pm

Sheriff je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Opet se svađamo oko toga "tko ima većeg" - spike.

durimse
znači li to da je tvoj mali evil
Pomoli se na koljenima pa mozda naraste face lolcina lol rofl rofl2 whee :dance2:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 1:17 pm

Tutankhamon je napisao/la:
Sheriff je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Opet se svađamo oko toga "tko ima većeg" - spike.

durimse
znači li to da je tvoj mali evil
Pomoli se na koljenima pa mozda naraste face lolcina lol rofl rofl2 whee :dance2:


Nije velik, al je tehničar, je l`??? hihihi lolcina
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 2:08 pm

Alpha je napisao/la:
E...mislim da je to stvar shvacanja...dakle, Aco, tebe je Bog poslao kako bi na neki nacin ukazao Marku na ovaj Forum gdje, ocito, ima posla za njega. Dakle, tvoj poziv je zapravo od Boga ali ti toga nisi svjastan. Ti si zapravo ko telefonska centrala zubi

Kroz mene do vašeg cilja. zubo
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 2:08 pm

Sheriff je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Opet se svađamo oko toga "tko ima većeg" - spike.

durimse
znači li to da je tvoj mali evil

Da je od 25, nije, ali nitko se još nije bunio. 8)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 3:57 pm

Čekajte, čekajte da vidimo što će nam sad sve Marko napisati (bolje reći prepisati) i na kakve nas sve paklene muke osuditi hladjenje
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 9:40 pm

Yado je napisao/la:
stari zavjet

sto sam odbio.........a da li si ti sve prihvatio?
[Vrh] Go down
Sigmund Freud
Dinosaur
Sigmund Freud


Male
Pisces Snake
Broj postova : 393
Age : 107
Registration date : 28.03.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 9:43 pm

kako pomoci svima nevjernicima koji ne zele ili ne mogu cuti istinu , koji su slijepi i ne vide ocito ,

da li bi bilo u redu za njihovo dobro , za njihov spas da oni koji vide poduzmu sve sto mogu kako bi ih spasili pa bilo to cak i nesto poput ispiranja mozga ?

nisu li oni koji vide i cuju istinu zapravo sebicni i nedovoljni ako dopuste neznalicama da zive i umiru u neznanju i nistavilu
[Vrh] Go down
marko suzic
PraGlodavac



Male
Virgo Tiger
Broj postova : 702
Age : 37
Registration date : 20.04.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 10:23 pm

burnme je napisao/la:
marko suzic je napisao/la:
ali sad, uzmimo seriju malcom u sredini....ako pogleda tu seriju....u njoj nema nista korisno......
Ne znam, ne gledam serije, ne mogu uhvatiti kontinuitet. Ni sam nisam ljubitelj TV-a, eventualno što pogledam neku utakmicu. Mislim da je Malcolm humoristična serija... Vjeruj mi, smijeh je koristan, i za tijelo i za duh. Možda je ta serija loša... ali ima i dobrih.
Za mene je humor jedna od najvedrijih ljudskih osobina. Kakav je tvoj stav o tome? Ili bi trebao pitati kakv je stav Biblije o tome? roll

Citat :
sam vođa sotonista je rekao da oni unistavaju ljude preko tv-a
Ovo mi nije jasno. Ko je to izjavio? Ko je vođa sotonista?

Citat :
gle ja nista krivo ne tumacim....
Možda. Ali sigurno pretjeruješ. A za ono "đavo te prevario" sam se šalio, pošto ti to imaš običaj reći. Ja zapravo smatram da đavo ne postoji. Ateista, sjećaš se?

Citat :
Isus se nije bavio neduhovnim i nekorisnim stvarima.....krscanima je Isus uzor......Isus nebi gledao seriju, jer bi tada izgubio 1h vremena samo na sebe.....ali Isus nije sebican nego nesebican.....a to znaci da bi on radio nesto korisno.
Svaka mu čast. Ali on je na kraju krajeva, Sin Božiji. Ima veliku odgovornost na svojim leđima. Običan čovjek se ne bi smio porediti s njim. I kako ti znaš na kraju krajeva da on nebi gledao seriju?

Citat :
da nebi mislio da ja sad mislim da zato jer ja ne gledam tv da sam veci od tebe
Naravno da ne mislim da si veći. Svi smo mi isti, samo imamo različite stavove.

Citat :
amo pogledaj koliko sexa prije braka u filmovima i preljuba........masa.....nema filma bez toga.....
Kako nema? Imaš holivudsku, azijsku, evropsku kinomatografiju... To je mnogo filmova, proberi. Gledaj religiozne filmove, nije grijeh pogledati film. Ako je to grijeh, po nekoj logici i čitanje bi bilo grijeh, jer to nekom pričinjava zadovljstvo, ono što ti kažeš "sebičnost".

biblija govori o pravoj radosti, radosti i sreci kju u nama proizvodi Bog i takvoj osobi ne treba da se bavi ispraznim serijama i da gubi vrijeme na beskorisne stvari.......duhovan tezi za duhovnim......covjek kome treba takav smijeh i da ga oraspolozi serije,film i muzika ili nesto drugo sam govori da nema zajednicu s Bogom, takva osoba se ne moli i ne cita bibliju....jer su ti programi i te sve stvari stvorene od đavla da nas odvoji od ljudi, da budemo zombiji koji se zatvore u sebe i svi postanemo sebicni i gledamo samo sebe, da nebi otisli s ekipom na nogomet, nego je bolje doma gledati kako drugi igraju.....

šandor la vey

pazi ali sve one lose misli i ideje ti je đavo ubacio u um....đavo ne postoji, pocni citati bibliju i molit se Bogu pa ces vidjeti kad pocnu borbe......


ovo ti je krivo, mi moramo zivjeti kao on, Isus nam je uzor i pozvani smo da idemo njegovim stopama.....ali to ne mozemo bez biblije i molitve....

a Isus se nije bavio stvarima koje nisu duhovne i koje su isprazne.....tv i ono sto tv nudi nije od Boga, toliko lazi na njemu ima ..........a i gledanje serije je sebicno, a Isus nije sebican.......


religiski film, ali hrpa ima lazi o bibliji.........a citanje knjige je grijeh ako ti je cilj da ti knjiga bude zadovojstvo....ali ako trazis u knjizi cilj i pravi put, to je ok, ali ne mozes citati romane i tamo traziti put.....ili u stripovima....


ja ti samo zelim reci i da upoznas pravi zivot........onu prazninu u nama ne mogu ispuniti filmovi, muzika, serije, igrice, knjige.....nego samo Krist
[Vrh] Go down
Gluteus Maximus
Stanica



Male
Scorpio Goat
Broj postova : 27
Age : 44
Registration date : 10.08.2008

Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitimepon kol 18, 2008 10:59 pm

Citat :
a citanje knjige je grijeh ako ti je cilj da ti knjiga bude zadovojstvo....

Citat :
..jer su ti programi i te sve stvari stvorene od đavla da nas odvoji od ljudi, da budemo zombiji koji se zatvore u sebe i svi postanemo sebicni i gledamo samo sebe, da nebi otisli s ekipom na nogomet, nego je bolje doma gledati kako drugi igraju.....

E sad 2 + 2 =........
Na nogomet ides radi zadovoljstva = igranje nogometa je GRIJEH !!!!

Nisi mi odgovorio kako tako ozbiljno shvatas Apokalipsu, a ona ne predstavlja rijeci Isusove ??
[Vrh] Go down
Sponsored content





Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!   Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!! - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Molim vas da mi ovdje postavljate pitanja!!! Hvala!!!
[Vrh] 
Stranica 11 / 21.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Kabala
» o cemu se ovdje govori???????
» Hvala

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: