Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sto je Vrijeme?

Go down 
+21
Legionar
Tonks
Melkior
primitive101
Archangel
Skulptura
Andariel
tomi
zvezda
Chakotay
Fantom
Michael Wittmann
MoW
Greed
userNejm
Stripy
Tutankhamon
floridana
Blizzard
Svjetloisjena
Alpha
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 2:59 pm

Kako misliš prevara?

Minute, sati, itd... su smišljene zbog nas da se ne "izgubimo", sat nema veze sa vremenom i
sumnjam da možemo shvatiti što je zapravo vrijeme i kako funkcionira. Mislim da je vrijeme
jednostavno vrijeme i ništa drugo. Od svake akcije treba proći određeni period do nastale
reakcije itd... Taj period možemo nazvati satima ili kako god želimo, ali to će biti samo
mjerna jedinica koju smo osmislili za taj period. Ne vjerujem da postoji budućnost ili prošlost
u smislu da ih možemo posjetiti tj. biti u neko određeno vrijeme, to se odnosi na našu fizičku
manifestaciju i onu ako želite, duhovnu. Ako su prostor i vrijeme tkanina, onda mora
postojati pravilo koje ne dozvoljava reakciji da se dogodi istovremeno ili prije akcije.
Ne možemo od točke A do točke B stići u istom trenu kad smo krenuli, niti prije. Stići ćemo
točno za onoliko vremena koliko će nam trebati da prevalimo taj put. Taj interval će se skratiti
ili produžiti u odnosu na količinu energije uloženu u putovanje.
Ne znam kako da točno objasnim ono što mislim o vremenu misli

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 4:36 pm

Ma to pod "prevara" mislim da...ono...osim sto sat mjeri rotaciju zemlje oko same sebe i oko Sunca ne mjeri pravo vrijeme jer je ono relativno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 4:55 pm

Alpha je napisao/la:
Medjutim razvijena svijest u stanju je pojmiti i buducnost kao i vise sadasnjih trenutaka od jednom. Ovo pisem vise kao primjer ne kao konkretnu stvar.
Nije važno što ona može pojmiti nego gdje se nalazi (mislim na svijest), mi se uvijek nalazimo u sadašnjosti, ali mislima možemo otiči u prošlost ili pak pokušati predvidjeti što će se događati u budućnosti.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 5:03 pm

Ne kuzim. Svijest nije predmet ili tijelo poput ovog naseg fizickog pa da se negdje nalazi. Svijest jeste i ona poima, a pitanje je koliko i sto je u stanju pojmiti.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimepon ruj 06, 2010 6:24 pm

Aaa spomenula si razvijenu svijest, eh ja sam mislio da govoriš o biću s razvijenom sviješću. To biće se uvijek nalazi u sadašnjosti. E sad razmišljam da li svijest može postojati samostalno bez nekog bića kao nosioca. Mi kažemo da svjesno biće posjeduje svijest, no da li je svijest nešto što može postojati neovisno od bića?

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 8:20 pm

Alpha je napisao/la:
Ne kuzim. Svijest nije predmet ili tijelo poput ovog naseg fizickog pa da se negdje nalazi. Svijest jeste i ona poima, a pitanje je koliko i sto je u stanju pojmiti.
Svijest, bila ona samo svijest ili dio nas, mora negdje biti.
Ne može ne biti nigdje jer ako postoji znači da jest.
Ja bi svijest nazvao iluzijom. Svijest je ono zbog čega možemo
razmišljati "svojom glavom".

Ako smo mi tj. naša fizička manifestacija, tamo gdje jesmo,
onda je sa nama i svijest. Nije negdje drugdje...

Također mislim da svijest ne može postojati bez fizičke manifestacije odnosno mozga.
Ona je dio naše psihe...

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 9:38 pm

Mogli bi kazati da je svijest veza izmedju duhovnog i fizickog. Dakle ona fizickom omogucava da spozna duhovnu stranu. Ako kazemo da bez mozga nema svijesti onda smo kazali da zapravo ne postoji dusa. Ali ako vjerujemo da dusa postoji onda je ona "nositelj" svijesti tj. ona jest.

Po meni nije svijest ono zbog cega mozemo razmisljati svojom glavom. Ovisi sto zovemo razmisljanjem.

Mi smo tu gdje jesmo i nasa svijest je "zarobljena" skupa s nama u tijelu ali kada se uspije "osloboditi" onda se stapa sa svime jer je dio svega i jer je sve jedno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 10:09 pm

Staro pitanje, da li je svijest proizvod ljudskog mozga ili mozak samo prima "signale" s nekih viših razina. Ja mislim da je ovo drugo no da li i tamo mora postojati neki oblik kroz koji se svijest ostvaruje, možda je to neko svjetlosno biće ili neko energetsko biće, ali i tada bi svijest bila lokalizirana u tom biću.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 10:12 pm

@Alpha. Da... To je lako reći, ali mislim da niti sama ne razumiješ što si napisala,
isto kao što i ja shvaćam što pokušavaš reći ali istovremeno ne shvaćam :S
Pod "razmišljanje" sam mislio na to da smo svjesni sebe i svega oko nas, to ja
nazivam sviješću. Pošto kažeš da je sve jedno, očito misliš na neku kolektivnu svijest.
Pitanje je zašto je ta "zarobljena" svijet zarobljena i što je to "sve"...

@Chakotay, mislim da je svijest proizvod ljudskog mozga, tj. ono zbog čega smo mi - mi.
Ne vidim smisao u tome da postoji "vrhovna svijest".

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 10:17 pm

Zarobljena je zato jer...to ti je ovo...recimo da imas jako lijepu, finu muziku koja ispunjava sve oko tebe, svaki kutak. Medjutim ti ju ne cujes jer se istovremeno dere nesto drugo. E to drugo sto se dere je tijelo. Ali kada se utisamo onda mozemo cuti muziku. Kada utisamo tijelo (recimo meditacijom) onda tek cujemo sami sebe i sve oko sebe.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 10:37 pm

Na višoj tj. na univerzalnoj, Božanskoj razini se mi stapamo sa svime i postajemo svjesni da je sve povezano, no tada prestajemo postojati kao pojedinac, već postajemo dio svega. Na ovoj našoj fizičkoj razini, toga nismo svjesni, možemo to naslutiti kroz meditaciju kao što Alpha kaže ili na neki drugi način, ali ne i potpuno doživjeti. "Loša strana" stapanja sa svime je to što gubimo identitet i slobodu da čini što želimo tj. da se ostvarujemo na način na koji želimo.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 10:52 pm

Ne znam kako ste odjednom došli do "Božanske" razine i opisivanja što ona jest na ovoj temi scratch
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 10:58 pm

Alpha i Chak...
Nije valjda da si očekivao neke činjenice :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 11:09 pm

Zavisi sto je tebi cinjenica. Da li su tebi cinjenice stvari koje cujes vlastitim usima ili osjecas na vlastitoj kozi ili su ti cinjenice samo ono sto svatko cuje i svatko osjeca u kontroliranim uvjetima? Ako su za tebe cinjenice ovo prvo onda ja baratam upravo njima.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimeuto ruj 07, 2010 11:17 pm

Za mene je srž postojanja vremena u determinizmu koji nas okružuje.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 12:52 pm

Alpha je napisao/la:
Zavisi sto je tebi cinjenica. Da li su tebi cinjenice stvari koje cujes vlastitim usima ili osjecas na vlastitoj kozi ili su ti cinjenice samo ono sto svatko cuje i svatko osjeca u kontroliranim uvjetima? Ako su za tebe cinjenice ovo prvo onda ja baratam upravo njima.
...a ako je ono drugo onda time nitko ne barata, jer svatko od nas svijet doživljava na svoj način. Tako da se nikada nećemo u potpunosti složiti što smo čuli, vidjeli, opipali...

Blizzard je napisao/la:
Za mene je srž postojanja vremena u determinizmu koji nas okružuje
A što ako ovaj naš svemir nije deterministički, da li onda vrijeme ne postji. Ne bi se složio s tobom da je sve već unaprijed određeno.


Zadnja promjena: Chakotay; sri ruj 08, 2010 12:54 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 12:54 pm

Tako je Chak...treba lateralno razmisljati ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 1:44 pm

Ne trebaš, Chak, ali je činjenica da ako bismo imali dovoljno precizne podatke, da bismo mogli stotine godina unaprijed odrediti do velike točnosti gdje će se Zemlja nalaziti u putanji oko Sunca. Determinizam je prije svega znanstveni pojam, a potom se seli i na sve drugo. Što ako svemir nije deterministički? Ne znam, prvo dokaži da nije jer je čak i previše dokaza da jest upravo takav. Područje misli i slobodne volje je uvijek široka tematika jer taj dio nije dovoljno istražen, ali i tu je vidljiv odnos uzrok-posljedica, iako ne možda u tako fatalnom obliku kao u materijalnim stvarima. Recimo ako imamo dovoljno snažnu raketu da pomaknemo Zemlju, mi ju možemo pomaknuti i poremetiti prvotnu putanju, ona neće biti ondje gdje su računi pokazali, već drugdje jer smo mi utjecali na rezultat. To je akt slobodne volje. Zato postoji osnovna razlika u materijalnom i nematerijalnom determinizmu, a ta je da materijali determinizam možemo predvidjeti, a nematerijalni samo promatrati.

A to postoji li vrijeme ili ne, to je stvar pogleda na njega. Neki jasno i glasno kažu da vrijeme ne postoji uza sve stvari koje su nabrojane na temi, a to je zato jer ga drugačije percipiraju. Ja ga percipiram preko determinizma, netko drugi preko nečeg drugog. Da, ako ne bi bilo determinizma, tada ne shvaćam kako bismo uopće mogli doživljavati vrijeme, nema uzroka i posljedice, nema početka i kraja, nema ničega s čim bismo mi opisali vrijeme ili barem ja ne vidim kako bi to bilo moguće. Ako imaš ideju kako, kaži.

A to je li sve predodređeno ili ne, to jest vezano za determinizam, ali što mi znamo o tome zapravo? Možemo logički naslutiti rješenje, a provjeriti ga je zajebana stvar.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 2:02 pm

Evo jedan moj stariji post o vremenu sa ove teme (da ne pisem opet):

Alpha je napisao/la:
Za nasu dimenziju Vrijeme postoji...i to linearno...mozemo filozofirati kako mozda za Boga Vrijeme ne postoji...ali mi nismo Bog...mi se podredjujemo silama i fizici ovog 3+1D svijeta i ovog prolaznog tijela i za nas je Vrijeme neminovna pojava.
Oni koji tvrde da Vrijeme ne postoji mogu jednako tako tvrditi da ne postoji niti Gravitacija, ni prijenos Energije, ni nista drugo s argumentom da je u nekoj drugoj realnosti tako...mozda i jeste ali to ce za nas vaziti tek kada i mi budemo dio te druge realnosti...
Mozda je moguce da u prosirenom stanju svijesti cak i na ovom nivou postojanja budemo u mogucnosti uroniti na cas u neke druge frekvencije...da na cas budemo dio neceg na nekom visem/drugom nivou gdje su 'pravila' drugacija...ali uvijek se moramo vratiti...ako nista onda barem dok se ne rijesimo materijalnog tijela...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 3:31 pm

@Blizzard Aaaa govoriš o Svemiru kao determinističkom sustavu i o tome da se može predvidjeti položaj planeta, zvijezda i drugih tijela i da možemo točno izračunati kako je Svemir počeo i kako će skončati. Da ok, to možda i jest tako, barem tako izgleda, mislio sam da govoriš da je sve unaprijed određeno, uključujući i ponašanje ljudi.

Da li je Svemir doista deterministički uređen? Ja ne znam, no da bi dali odgovor na to pitanje, morali bi dobro proučiti krajnje točke da se tako izrazim, a to je početak i kraj Svemira. Ovo što se dešava između, još donekle i znamo, ali sam početak i kraj su nam još uvijek nepoznanica, tako da je naš zaključak samo na temelju onoga što znamo jako varljiv.

Ja se slažem s onima koji kažu da vrijeme ne postoji, mi ga samo doživljavamo kroz promatranje kretanja tj. procesa koja su nepovratna tj. ireverzibilna. Kad bi svi procesi bili reverzibilni vrijeme kao takvo bi za nas imalo potpuno drugačije značenje. Kada bi mi mogli po volji stariti ili se pak pomlađivati onda bi bilo potpuno drugačiji smisao imala činjenica da je zemlja obišla sunce tri ili sedam puta, jer bi mi mogli biti stariji za tri ili mlađi za sedam godina.

Ne znam da li kužite što želim reći misli

@Alpha vidio sam tvoj post i prvi i drugi puta, a i sada ga vidim :) I mislim da sam se složio s time sva tri puta ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 3:53 pm

Kuzim sto govoris. Isto sam i ja htjela reci kad sam kazala da je kucanje sata jedna velika prevara. Evolucija/raspadanje/promjena (nekog) sustava je prisutna i na osnov toga definiramo parametar zvan vrijeme. Ali kada ne bi bilo nikakvih pomaka...onda... ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 3:58 pm

...onda ne bi mogli mjeriti vrijeme, ali ne bi imali niti percepciju, pa ne bi niti znali da postojimo, bili bi kao smrznuti :) No što ako bi sve promjene bile povratne, što ako bi se sve moglo vratiti na početak, da li bi onda vrijeme za nas imalo ovakav značaj ili bi ga drugačije doživljavali :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 4:07 pm

O, mogli bi ga mjeriti. Kao i sada. Odredimo jednu skalu i eto ga. Jedino sto ne bi imali nesto ocito poput Sunca po cemu bi zadali pocetnu i zavrsnu tocku ali nema veze. Izmislili bi i to.

Cim se gibamo u nekom pravcu odmah bi to na neki nacin dozivljavali kao vrijeme. Samo bi mozda sve lezernije dozivljavali jer nista ne bi bilo konacno tj. ne bi se cinilo konacno. Predpostavljam da bi smrt i dalje bila na snazi.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 4:50 pm

To je više zamišljeni sustav da se dobije bolja slika o prirodi vremena. Tako da ne znam da li bi smrt i dalje postojala, a vjerojatno i bi samo bi ju voljno izabrali, to bi bilo kao odlazak iz tog sustava :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 4:53 pm

Kako pricati o prirodi vremena kada uopce ne znamo sto je vrijeme.


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sto je Vrijeme? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sto je Vrijeme?   Sto je Vrijeme? - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sto je Vrijeme?
[Vrh] 
Stranica 8 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Slobodno vrijeme
» Reinkarnacija i vrijeme
» Radno vrijeme trgovina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Filozofija-
Forum(o)Bir: