Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...

Go down 
+114
SororMystica
Mystique
Amalka
Korplikan
Einar
Foto
primitive101
Lyra
Magic
orca
Kahali
Legion
Green
Melkior
vickoo
whitelady
Miljan
hawara
Mama
InisMona
DrChaos
MACICA
lady_starstruck
mznida
Smokva7
Archangel
keala
JedanOdOnih
Armin od Irima
Vega_1.618
kirin the wannabe
ukiss
PathFinder
Maria Elena
blizanka
daughter_of_Sun
10th insight
mEN_iN_WHite
Truman
Dantalion
hromi
flory
AzrielofDeath
skin
Grinder
bros
dr.chaos0
Pux
didica14
Dragony
Cinderella
MoW
Fantom
schmizzl
Skulptura
Flamezar
Groinx
PrototypE_93
Black Angel
Absynthia
orange
brle
biga
Athena
Ofca
Chakotay
Tigon
tomi
Remke
stnatan
Aurora Borealis
Michael Wittmann
josip21
Alex84
Berny_Sinara
Gea
Cuppycake.Disaster
tuby
Legionar
meli
floridana
Jaykof
Saroman
Tutankhamon
Malkavian
stella
Martisan
Blizzard
Sigmund Freud
arhont
opasko
garfild
Pandora
Aleksandar Veliki
Sengrath
None
malenaivi
B&W
gloria_g
Merkurica
Galileo Galilei
Milab
silver
pocahontas
Alpha
vitrys
zvezda
Red_Dragon
Svjetloisjena
sanja
vladimir
Rain
malena
Alen@l5
118 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Next
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimesri pro 16, 2009 10:54 pm

Da bi se u potpunosti iskusio lucidan san, potrebno je mnogo vjezbe.

Evo jedan poucan link ak te zanima :P
http://www.sanovnik.org/lucidni-snovi.html

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimesri pro 16, 2009 11:04 pm

Dragony je napisao/la:
(jer me uglavnom strah da ću ugledati vanzemaljca kako gleda u mene kroz prozor, iako znam da su vrlo male šanse da će se to dogoditi xD.
Isto tako i ja! samo što nije vanzemaljac nego neka prikaza. I što je najgore, ne bojim se ja prikaze koja mi želi nauditi, nego prikaze koja će ostati na prozoru i samo gledati, ništa ne raditi i izazivati nemir u meni. To mi je nešto najgore strah

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimesri pro 16, 2009 11:16 pm

Legionar je napisao/la:
Dragony je napisao/la:
(jer me uglavnom strah da ću ugledati vanzemaljca kako gleda u mene kroz prozor, iako znam da su vrlo male šanse da će se to dogoditi xD.
Isto tako i ja! samo što nije vanzemaljac nego neka prikaza. I što je najgore, ne bojim se ja prikaze koja mi želi nauditi, nego prikaze koja će ostati na prozoru i samo gledati, ništa ne raditi i izazivati nemir u meni. To mi je nešto najgore strah

Potpuno ista stvar sa mnom... zapravo me najviše strah što ne znam tko će biti na prozoru i samo buljiti u mene...
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimesri pro 16, 2009 11:35 pm

Dragony je napisao/la:
Legionar je napisao/la:
Dragony je napisao/la:
(jer me uglavnom strah da ću ugledati vanzemaljca kako gleda u mene kroz prozor, iako znam da su vrlo male šanse da će se to dogoditi xD.
Isto tako i ja! samo što nije vanzemaljac nego neka prikaza. I što je najgore, ne bojim se ja prikaze koja mi želi nauditi, nego prikaze koja će ostati na prozoru i samo gledati, ništa ne raditi i izazivati nemir u meni. To mi je nešto najgore strah

Potpuno ista stvar sa mnom... zapravo me najviše strah što ne znam tko će biti na prozoru i samo buljiti u mene...

Tako i meni ^^. Bar da me ubije pa da ga negledam vise, vec bulji i ja nemogu zaspat sto je najgore xD
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimesri pro 16, 2009 11:46 pm

Očito bi mi rađe bili mrtvi nego ne mogli zaspati zubi

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimesri pro 16, 2009 11:53 pm

To se meni jednom dogodilo.Sanjala sam da sam bila u jednoj kavani,i iznutra je bilo čudno nego u pravom životu,pa sam si rekla u sebi -Ovo je sigurno san-
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimesri pro 16, 2009 11:56 pm

Možda ću sad malo otići off-topik, no jeste li ikada sanjali da slušate neku pjesmu koja NE postoji u stvarnom životu? Ja jesam... uspjela sam čak napisati i note iz jedne od tih pjesama koje sam sanjala...
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimečet pro 17, 2009 12:43 am

Mozda je samo podsvjest..
Mozda si je negdje slucajno cula pa se nesjecas u tom trenutku. Ili mozda ti si sama izmislila tu pjesmu.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimečet pro 17, 2009 2:02 am

Dragony je napisao/la:
Možda ću sad malo otići off-topik, no jeste li ikada sanjali da slušate neku pjesmu koja NE postoji u stvarnom životu? Ja jesam... uspjela sam čak napisati i note iz jedne od tih pjesama koje sam sanjala...
DA, totalno! I imala je neko značenje... ufff... koliko sam stvari zaboravio zadnjih dana scratch

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimečet pro 17, 2009 2:03 am

Dragony je napisao/la:
Možda ću sad malo otići off-topik, no jeste li ikada sanjali da slušate neku pjesmu koja NE postoji u stvarnom životu? Ja jesam... uspjela sam čak napisati i note iz jedne od tih pjesama koje sam sanjala...

Aha.
Kad sam navršila 17 godina :P , baš sam sanjala jednu pjesmu, melodiju i riječi o 17-godišnjakinji koju nikad prije nisam čula.
Dobro je zvučala. :D

Često u snovima sanjam glazbenu podlogu, ovisno o karakteru konkretne situacije. muha

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimečet pro 17, 2009 2:06 am

nikako mi neide u glavu zasto se boite da bi vas neko gledo kroz prozor xD
da je meni neki vanzemaljac na prozoru ja bi izasto i ubio boga u njemu ...ako je neki opasniji onda bi oso po starog i reko da donese automat iz podruma xD :x :x :x
rofl
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimečet pro 17, 2009 2:24 am

Pux je napisao/la:
nikako mi neide u glavu zasto se boite da bi vas neko gledo kroz prozor xD
da je meni neki vanzemaljac na prozoru ja bi izasto i ubio boga u njemu ...ako je neki opasniji onda bi oso po starog i reko da donese automat iz podruma xD :x :x :x
rofl

Ja se ne bojim izvanzemaljaca. roll
Rekla bi mu hello i :) ili se pravila da ga ne vidim .
Moja je teorija da ako pustiš druge na miru i miroljubivo živiš u kohabitaciji s njima, neće biti problema. zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimečet pro 17, 2009 2:54 am

Ja se ne bojim da me vanzemaljac gleda.... već susjedova voajersak mačka affraid par puta mi je priuštila srčani udar...

Inače sanjala sam se dopisujem preko msn-a s schmizzl confused i još nekom curom koja je imala nik Pink ili Pinkuča tako nešto i razgovarale smo o ritualima i wicci... Mogla sam osjetiti tipkovnicu pod prstima...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimečet pro 17, 2009 2:54 am

Pux je napisao/la:
nikako mi neide u glavu zasto se boite da bi vas neko gledo kroz prozor xD
da je meni neki vanzemaljac na prozoru ja bi izasto i ubio boga u njemu ...ako je neki opasniji onda bi oso po starog i reko da donese automat iz podruma xD :x :x :x
rofl
primitivna šala gica

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimečet pro 17, 2009 11:15 pm

@gea, kad si to sanjala?
ja ti često sanjam rituale.. :)

pa prikaze bi se trebale prikazati i papa! kaži, ne mogu ti pomoći..i trebale bi otići.. sleep
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimepet pro 18, 2009 1:58 am

Noć prije ^^

I istina... pa pa prikazama... u biti po nekom određenom obrascu prikaze se vide samo kraičkom oka tako da nismo ni sigurni da li smo ih vidjeli. jedini dokaz da su bile tu je jeza koja nam polagano šeće kralježnicom :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimepet pro 18, 2009 1:59 am

Pa to ti je onaj čovjek sjena. Ili nije?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimepet pro 18, 2009 2:01 am

Najveca ironije je ta sta nitko nezna tko su ti ljudi sijene nit dali su dobri ili zli
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimepet pro 18, 2009 10:41 am

@dr.c.. svi su jedno i drugo..baš kao i mi..
poanta je samo u tome što im treba..

@gea.. znaš kako je meni bilo? vidjela sam prikazu baš kao kad hodaš gradom i prođeš kraj nekoga koja znaš, bljesne ti da si ga vidjela prije 3 sec. i onda se okreneš da ga pozdraviš.. lol
a ja kad sam se okrenula bilo je samo papa.. i jezzzzzzzaaaaa....
nas troje smo vidjeli isto, pa znam da mi se nije učinilo.. cry affraid confused
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimesub pro 19, 2009 3:24 am

Legionar je napisao/la:
Pux je napisao/la:
nikako mi neide u glavu zasto se boite da bi vas neko gledo kroz prozor xD
da je meni neki vanzemaljac na prozoru ja bi izasto i ubio boga u njemu ...ako je neki opasniji onda bi oso po starog i reko da donese automat iz podruma xD :x :x :x
rofl
primitivna šala gica


nije šala face
ma nisam uopce paranoican oko tih stvari kava
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimesub pro 19, 2009 3:48 am

Pux je napisao/la:
Legionar je napisao/la:
Pux je napisao/la:
nikako mi neide u glavu zasto se boite da bi vas neko gledo kroz prozor xD
da je meni neki vanzemaljac na prozoru ja bi izasto i ubio boga u njemu ...ako je neki opasniji onda bi oso po starog i reko da donese automat iz podruma xD :x :x :x
rofl
primitivna šala gica


nije šala face
ma nisam uopce paranoican oko tih stvari kava

Nitko ne kaže da nije moguće, ali mislim da bi trebali biti miroljubivi, a ne reagirati kao u doba pećinskog čovjeka. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
bros
Majmun
bros


Male
Leo Tiger
Broj postova : 1348
Age : 37
Location : Osijek
Registration date : 01.12.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimesub pro 19, 2009 11:20 am

Ma kad se vec bavite aurama,zasto bi osjetili jezu ako vidite nesto dobronamjerno.
Moguce da je dobar dio toga projekcija straha od nepoznatog pomjesanog s malo maste, mozda se nes i materijalizira na trenutak.
I da postoje neka mala crna bica taka,kao da smo mi centar svemira,jel koga od vas napalo tak sto ikad xd
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimepon pro 21, 2009 5:01 pm

sinoć sam opet sanjala druge svjetove.. :)
kad umremo na zemlji, rađamo se na drugom planetu, a ja sam bila čas tu čas tamo.
i frendici je umro sin, i ja sam ga tamo čuvala, i nju tješila... aj bok! :/
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimesri pro 23, 2009 1:36 am

Ako mi netko može odgonetnut značenje jezika u snu?
Jer shvatila sam da poput ispadanja zubi jednako čest sanjam i jezik
Npr. jzadnju noć dam sanjala da mi se jezik osuo prištevima conf1 od nečega što sam stavila u usta... jedino se ne mogu sjetit što je to bilo... brus papir, neko pjeskovito voće?
i znala sam sanjati da sama sebi odrežem jezik i to pomogučnošću tupim nožem i zatim ga sasvim mirno ponovno zašijem affraid

To su mi najmorbidniji snovi pale

I sad me podsjetilo.... schmizzl - u snu sam te nekao ovako vidjela ,kao tvoja sadašnja slika na avataru ali u poziciji prošlog avatara sam os dužom kosom koja se protezala iza tebe u vijugi face

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitimesri pro 23, 2009 11:05 am

Ugulah pa ispalo ovo:

JEZIK
Vidjeti jezik - ne upuštajte se u sumnjive poslove.
Isplaženi jezik - susjedi vas kleveću.
Vidjeti svoj jezik - klevetanje.
Ugristi jezik - kajat ćete se zbog onoga što radiš.
Jesti jezik - netko blizak će umrijeti. (link)

A mozda sanjas jezik jer ima nesto sto zelis kazati, a ne mozes. Mozda zato sanjas takve momente tipa da se jezik osuo ili da si ga odrezala. Nesto te tisti. To bi bilo neko moje tumacenje ali ne kuzim se bas u te stvari pa...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...   Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama... - Page 22 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Rasprava o snovima, lucidnim snovima, noćnim morama...
[Vrh] 
Stranica 22 / 42.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 42  Next
 Similar topics
-
» Heroj u snovima
» Rasprava o planetima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: