Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Moralnost bez Boga

Go down 
+26
Green
primitive101
Melkior
Ephez
Legionar
SolarWind
Goran
AVeT
Armin od Irima
gothic45
neptun
Michael Wittmann
Athena
Gea
arhont
Archangel
MoW
Skulptura
Chakotay
Aurora Borealis
floridana
Blizzard
Alpha
tomi
zvezda
Fantom
30 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next
Autor/icaPoruka
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 11:53 am

Prim king je rekao da mu je cilj nirvana a to je ništavilo conf1
Tako da sve što on kaže da može da bude-on to ujedno i pobija jer si kontradiktira - i bio bi nešto i nebi bio ,jer nirvana znači stapanje s Bogom,povratak izvoru i samoodricanja za koje ja ne vidim razloga conf1

Ja se svima ispričavam jer idem protiv svih ,očigledno,ali ovo je forum pa tako i moja istina valjda može doć do izražaja,pa nebi da vređam pa se ispričam,al iskreno jer verujem samo u svoju istinu,a koristim druge ideje kroz šalu,kao jedan fix npr,drogica laganini cerek
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 12:02 pm

Ephez je napisao/la:
Prim king je rekao da mu je cilj nirvana a to je ništavilo conf1
Krivo to doživljavaš, to nije ništavilo, već beskonačno polje potencijala, sve što postoji i sve što bi moglo postojati tamo postoji kao potencijal. Mi smo ti koji iz tog polja potencijala uzimamo što želimo i ostvarujemo u ovom našem fizičkom svijetu :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 12:06 pm

Neznam,al budem jače uhvatila tu temu jer mi se ne sviđa.
To mi je ko da postanemo mali bogovi a to Bog ne želi,on ima svoju ekipu da ga veseli a ne male mirrorčiće 8)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 12:12 pm

Pa zar nismo mi stvoreni na božju sliku misli

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 12:19 pm

Stvoreni na Božju sliku da ,ali ne da budemo male imitacije Boga,Bog je svemoguć ,ne mi ,mi Boga trebamo.
On nas ima ko svoju decu.
Reci mi dal je jedan tata gazda svom detetu il je dete derište pa radi šta mu se prohte ?
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 12:23 pm

Ephez je napisao/la:
Stvoreni na Božju sliku da ,ali ne da budemo male imitacije Boga,Bog je svemoguć ,ne mi ,mi Boga trebamo.
On nas ima ko svoju decu.
Ok, to je tvoje mišljenje, ja mislim malo drugačije :)
Ephez je napisao/la:

Reci mi dal je jedan tata gazda svom detetu il je dete derište pa radi šta mu se prohte?
Naravno da otac nije gazda svom dijetetu i naravno da ne može raditi s njime što želim. Roditelji se moraju brinuti za svoju djecu i odgajati ih onakoko kako je to najbolje za djecu, a ne za roditelje.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 12:27 pm

Citat :
Naravno da otac nije gazda svom dijetetu i naravno da ne može raditi s njime što želim. Roditelji se moraju brinuti za svoju djecu i odgajati ih onakoko kako je to najbolje za djecu, a ne za roditelje.

Ali u kontekstu brige celokupne govorim,da jeste tata odgovoran za dete.
Npr trči dete na cestu i on to često tako conf1
E,pa ima da ga zmažem ko konja,jer ne sluša da bi mogao da pogine.
Nije sve u ljubavi nešto je i u zaštiti.

Mudre izreke 22,15 Ludost prianja uza srce djetinje: šiba pouke otklanja je od njega.

Naravno da ne prebijam dete al sam stroga jako po potrebi,kad je opasnost a inače nek se igra,samo nek ne divlja,ne trpim deriščad neposlušnu,al ja to ni nemam pa mi je fajn miga

To da ne uređujemo njihove želje je isto istina,ali tek kad odraste dovoljno da zna šta je dobro,a do tad ga usmeravamo.
Tako ja Boga pitam za sve,jer volim poslušat pametan savet,ja neam pojma,ja ga znam srljat
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:07 pm

Blizzard je napisao/la:
Iako je nacin da upoznas sebe tezak,moguc je,ali nacin da upoznamo cjeli univerzum je nemoguc..
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:10 pm

[quote="Ephez"]
Citat :
Mene ti ne interesuje ocu li ja ispasti glup naspram tebe.M<eni je bitno da te prihvatim takvu kakva jesi.A opicen sam ja,neboj se ti...Nema ja blokova u sebi...Dozivio sam ja svasta ...Sto normalno sto nenormalno. a sto nenormalno normalno a sto nenormalno nenormalno.
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:13 pm

Oj!
Edit to malo !
Šta ga citiraš bez komentara ? study
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:14 pm

Ephez je napisao/la:
Primitiv

Citat :
Pravo ja takodje ne postoji.Pravo je na neki nacin sloboda,mogucnost da budes sta god hoces kad god hoces,ali naravno da ne povrjedis druge.Da budes miran i blazen sa cime god da biras da se identifikujes.

Postoji pravo ja,ali čisto,kad možeš bit što poželiš,al u okvirima Božjeg morala,i tad automatski ne povređuješ druge
Moralnost bez Boga - Page 17 87118b01212b606b158f60e09371627e

Pa ja i govorim to.Pravo Ja je slobodno,kao bog.Nedefinisano,u superpoziciji svih mogucih nacina reagovanja u datoj situaciji.Ali cim reagujes,pa bilo u okviru morala ili ne,ti se odredjujes i gubis slobodu u tim trenucima.Tvoja talasna funkcija kolabrira.
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:16 pm

Ephez je napisao/la:
Chak,kažem fix ideje jer sve vode istini ali na malo missing the point način.
Eto to npr,da mi Primitive bude bezlična Božja masa ,a nema šanse da to tako ide zubi
Ako je uvreda istoku,ja se izvinjavam,ali ionako se moram izvinut Papi u Rimu i svim poglavarima svih denominacija svega na svetu pa tako moja duboka isprika svima

Naravno da je Buda provalio istinu,najjace da nije...Kao i milion buda nakon njega....On ne moze ici u pakao nikako,jer nije travku zgazio...A ostali veliki vjernici koji se kolju na bojistima idu drito u usta sotone,ako je ephez u pravu da postoji pakao poslje...
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:17 pm

Citat :
Ali cim reagujes,pa bilo u okviru morala ili ne,ti se odredjujes i gubis slobodu u tim trenucima.Tvoja talasna funkcija kolabrira.

Naše i jeste da reagujemo,bilo po dobru,bilo po zlu,odnosno sudu na zlo ,ukoliko nas smeta,a bome smeta i Boga.
A dužnost jeste volet braću,birat pozitivne akcije naspram tog tvog "mira" koji se zove lenjost da reaguješ gde se od tebe tako očekuje,al to ti je kršćanstvo samo
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:19 pm

Citat :
.On ne moze ici u pakao nikako,jer nije travku zgazio...

Darling,upravo o tome ti i govorim,radi se tu o jednoj lenjosti,nit je Buda radio za Boga,nit je dobio Raj ,believe me study
Na slugama božjim je da rade za Boga,a i to je preružna reč nekome,jer šta bi on bio nečiji rob?
Ali sve je u Bibliji obrnuto pa i sluga je car,na kraju cerek
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:21 pm

Ephez je napisao/la:
Prim king je rekao da mu je cilj nirvana a to je ništavilo conf1
Tako da sve što on kaže da može da bude-on to ujedno i pobija jer si kontradiktira - i bio bi nešto i nebi bio ,jer nirvana znači stapanje s Bogom,povratak izvoru i samoodricanja za koje ja ne vidim razloga conf1

Ja se svima ispričavam jer idem protiv svih ,očigledno,ali ovo je forum pa tako i moja istina valjda može doć do izražaja,pa nebi da vređam pa se ispričam,al iskreno jer verujem samo u svoju istinu,a koristim druge ideje kroz šalu,kao jedan fix npr,drogica laganini cerek

Moja draga Ephez,ako neko ima cilj da dodje do stanja nirvane,vjeruj mi taj je nikad nece dosegnuti.Nirvana znaci da vise nema svojih licnih ciljeva.Jedini eventualni cilj koji mu ostane nakon dostizanja nirvane je da probudi druge ljude,u bilo kojoj mjeri.Zasto ne vidis razloga u nirvani ako kazes da je to stapanje sa Bogom? Pa zar to nije nesto najljepse?

Chak je provalio sustinu...Danas sam ovo sutra ono.Ali nikad istinski nisam to sto biram da budem.To dodje i prodje.A vjecna je moja sloboda ....
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:23 pm

Ephez je napisao/la:
Stvoreni na Božju sliku da ,ali ne da budemo male imitacije Boga,Bog je svemoguć ,ne mi ,mi Boga trebamo.
On nas ima ko svoju decu.
Reci mi dal je jedan tata gazda svom detetu il je dete derište pa radi šta mu se prohte ?

Pa nije ni buda postao bog,on je samo shvatio neke druge stvari.Niko ne moze da imitira boga...Bog je stvorio big beng iz nirvane,,Postoji vjecna nirvana,ali kako Chakotey dobro kaze nije ona bez energije,naprotiv,ona ima potencijal da stvori cjeli univerzum...
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:24 pm

Ephez je napisao/la:
Oj!
Edit to malo !
Šta ga citiraš bez komentara ? study

Zato jer sam prso.Jutros sam odlucio da prsnem....haha Nije nego sam fulo,ispada da je blizzard to reko a ne ja haha
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:25 pm

Citat :
Zasto ne vidis razloga u nirvani ako kazes da je to stapanje sa Bogom? Pa zar to nije nesto najljepse?

Nije,na taj način o kojem ti govoriš ,iz tih razloga kažem NE jer mi imamo i te kako ciljeve (k Bogu) ali preko njegovih šablona i izvršavanja zadataka koje je on nama dao,a ne da meditiramo već da se aktiviramo,kao što sam ja npr aktivna da te uverim da si wrong,bez da te povredim jer mi je to zadnje na umu ,ali zadnje
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:25 pm

Ephez je napisao/la:
Citat :
Ali cim reagujes,pa bilo u okviru morala ili ne,ti se odredjujes i gubis slobodu u tim trenucima.Tvoja talasna funkcija kolabrira.

Naše i jeste da reagujemo,bilo po dobru,bilo po zlu,odnosno sudu na zlo ,ukoliko nas smeta,a bome smeta i Boga.
A dužnost jeste volet braću,birat pozitivne akcije naspram tog tvog "mira" koji se zove lenjost da reaguješ gde se od tebe tako očekuje,al to ti je kršćanstvo samo

A jeli nase da uopste ne reagujemo?Ko kamen ili drvo...
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:26 pm

Citat :
Zato jer sam prso.Jutros sam odlucio da prsnem....haha Nije nego sam fulo,ispada da je blizzard to reko a ne ja haha
lolcina lolcina lolcina
Neam dalje kaj reći cerek
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:27 pm

R.I.P.

Gornji link daje uvid u to zasto stalno raspravljamo o ovom liku... ;) Danas nemamo rasprava o tome da li je zemlja okrugla - zasto? Dok su ljudi slusali "Boga" bila je ravna ne samo Bosna vec i sve drugo - dok neko pod prijetnjom gubitka "vjecne duse" nije stisao mu*a i to stavio na kusnju... Hocete li dokaz da smo, ipak, postali od majmuna? Pogledajte kako majka gorile ili cimpanze radi kad joj ugine mladunac... Nosi ga sa sobom dok se ne usmrdi... Tako se i bogovi usmrde kad umru... I jos pretrazujuci sjecanje majka cuje zov svog mladunca i odaziva se jer ne moze prihvatiti sadasnjost i zivi u proslosti...

Bog svakome govori, a svako prica drukcije od drugog... Hmmm... confused ... mozda ni sam ne zna sta govori ili namjerno unosi pometnju medju ljude?

Ko zeli da ga vide, taj stoji na brdu. Ko ne zeli da ga prepoznaju, taj se prerusava i sunja... i nikome ne otkriva svoje namjere...

8)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:27 pm

Citat :
A jeli nase da uopste ne reagujemo?Ko kamen ili drvo...

Rekla sam ti da prestaneš glumit gljivu!!! bag što ti dođe ka da sam ti rekla ne bit drvo ,ne bit kamen !
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:27 pm

Ephez je napisao/la:
Citat :
.On ne moze ici u pakao nikako,jer nije travku zgazio...

Darling,upravo o tome ti i govorim,radi se tu o jednoj lenjosti,nit je Buda radio za Boga,nit je dobio Raj ,believe me study
Na slugama božjim je da rade za Boga,a i to je preružna reč nekome,jer šta bi on bio nečiji rob?
Ali sve je u Bibliji obrnuto pa i sluga je car,na kraju cerek


Pa sta to pricas ? Buda je spasio milione ljudi i utjerao im moral,dobrotu ,postenje i slicno....Kako nije sluzio boga? Meni je bog ljubav,i ako radim cjeli svoj zivot da sirim ljubav kako mogu ici u pakao?
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:29 pm

Ephez je napisao/la:
Citat :
Zasto ne vidis razloga u nirvani ako kazes da je to stapanje sa Bogom? Pa zar to nije nesto najljepse?

Nije,na taj način o kojem ti govoriš ,iz tih razloga kažem NE jer mi imamo i te kako ciljeve (k Bogu) ali preko njegovih šablona i izvršavanja zadataka koje je on nama dao,a ne da meditiramo već da se aktiviramo,kao što sam ja npr aktivna da te uverim da si wrong,bez da te povredim jer mi je to zadnje na umu ,ali zadnje

Pa ja cu i posvetiti svoj zivot kao i buda da pomazem ljudima i da ih aktiviram,ili barem da ih deaktiviram od losih i ne moralnih stvari...Jeli to dobar cilj po tebi?
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitimepon sij 03, 2011 3:33 pm

Citat :
Hocete li dokaz da smo, ipak, postali od majmuna? Pogledajte kako majka gorile ili cimpanze radi kad joj ugine mladunac... Nosi ga sa sobom dok se ne usmrdi... .Tako se i bogovi usmrde kad umru.. I jos pretrazujuci sjecanje majka cuje zov svog mladunca i odaziva se jer ne moze prihvatiti sadasnjost i zivi u proslosti...

Arch,ovo obeleženo ti je toliko odvratno da ja to nemogu ni izgovorit ! rigo
Ka prvo,mi se ne vežemo za fizičku familiju ,već Božju!
Luka 14,26 "Dođe li tko k meni, a ne mrzi svog oca i majku, ženu i djecu, braću i sestre, pa i sam svoj život, ne može biti moj učenik!

Citat :
Bog svakome govori, a svako prica drukcije od drugog... Hmmm... ... mozda ni sam ne zna sta govori ili namjerno unosi pometnju medju ljude?

Not true !
Bog govori uvek jednom koji dalje širi istinu a to što se vrag pretvara da je Bog pa govori ostalima,to nije moja briga,tj je ,ako mi je to brat ili sestra,ja tad za njih koljem,da tako kažem,al ću ih iščupat iz zla oblikovanog u prevaru,imitaciju istine !

Citat :
Ko zeli da ga vide, taj stoji na brdu. Ko ne zeli da ga prepoznaju, taj se prerusava i sunja... i nikome ne otkriva svoje namjere...

Apsolutno,imamo i to :
Luka 8,16 "Nitko ne užiže svjetiljke da je pokrije posudom ili stavi pod postelju, nego je stavlja na svijećnjak da oni koji ulaze vide svjetlost.

Pa eto ti mene tu da se ljubičastim cerek
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moralnost bez Boga - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Moralnost bez Boga   Moralnost bez Boga - Page 17 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moralnost bez Boga
[Vrh] 
Stranica 17 / 24.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 20 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Evolucija Boga
» Quinque viae - 5 argumenata za postojanje Boga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Filozofija-
Forum(o)Bir: