Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimepon lip 01, 2009 4:55 pm

Mozda se radaju sa filterima zraka lol!
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimepon lip 01, 2009 5:34 pm

ček malo, jeste li vi to poistovjetili aliene i duhove ?? :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimepon lip 01, 2009 6:55 pm

ne nego smo samo spojili dve stvari...buduci da imaju slicna obiljezja :D
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimepon lip 01, 2009 7:47 pm

Pa ustvari da, alieni i duhovi jesu spojivi. Naime, ako pretpostavimo da alieni postoje blizu nas i ako pretpostavimo da duhovi postoje blizu nas, tada vrijedi sljedeće:
1. alieni poznaju više dimenzija od nas, inače ne bi mogli neprimjetno boraviti u blizini, niti bi mogli doći do nas u normalnom vremenu
2. duhovi također borave u nekoj drugoj dimenziji koja se u rijetkim slučajevima dodiruje s našom
3. s obzirom na to da se i jedni i drugi nalaze u drugim dimenzijama, ništa ne sprečava da su u nekim slučajevima duhovi ustvari alieni. A možda su alieni ustvari u nekim slučajevima i duhovi. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimepon lip 01, 2009 7:56 pm

1. Možda jednostavno poznaju tehnologiju bolje od nas i mogu se lako sakriti, poznavanje drugih dimenzija je po takvom razmišljanju upitno.

2. Duhovi bi po meni boraviti u drugačijoj stvarnosti od naše, ali koja je također dio naše i zajedno čine dio neke cjeline.

3. Sličnost bi bila u tome što niti jedno niti drugo ne možemo sa sigurnošču dokazati, kada lovimo aliena, kao da lovimo duha, a kada lovimo duha, kao da lovimo aliena :P
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimepon lip 01, 2009 8:04 pm

Gripphon je napisao/la:
1. Možda jednostavno poznaju tehnologiju bolje od nas i mogu se lako sakriti, poznavanje drugih dimenzija je po takvom razmišljanju upitno.

Točno, to je moguće.

Gripphon je napisao/la:

2. Duhovi bi po meni boraviti u drugačijoj stvarnosti od naše, ali koja je također dio naše i zajedno čine dio neke cjeline.

Ako pod drugačija stvarnost podrazumijevaš potpuno drugi svemir, onda u redu. Ali ako je to i dalje naš Svemir, onda tu vrijede neki zakoni, pogotovo oni o mnoštvu dimenzija. Zato sam mislio da bi duhovi mogli na neki način okupirati neke druge dimenzije inače, a spustiti se u naš spektar promatranja samo u rijetkim trenucima.

Gripphon je napisao/la:

3. Sličnost bi bila u tome što niti jedno niti drugo ne možemo sa sigurnošču dokazati, kada lovimo aliena, kao da lovimo duha, a kada lovimo duha, kao da lovimo aliena :P

Da, alieni imaju tendenciju brzog nestajanja, naročito ako su u brodu. :D
Duhovi su pak majstori u vrlo brzom pojavljivanju i nestajanju, pri čemu ostaje najčešće samo miris, glas, rijetko kad i vizualni podražaj.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimepon lip 01, 2009 8:12 pm

MoW je napisao/la:

Ako pod drugačija stvarnost podrazumijevaš potpuno drugi svemir, onda u redu. Ali ako je to i dalje naš Svemir, onda tu vrijede neki zakoni, pogotovo oni o mnoštvu dimenzija. Zato sam mislio da bi duhovi mogli na neki način okupirati neke druge dimenzije inače, a spustiti se u naš spektar promatranja samo u rijetkim trenucima.

Prema teoriji koju sam iznio iz vlastitog mišljenja, ako bi se radilo o drugom svemiru, tada bi taj i naš svemir imali granice u stalnom dodiru, a duhovi bi dolazili samo zbog vlastite volje (pretpostavljam da dok se zazivaju duhovi oni neće doći ako to ne žele).

Ja sam jednostavno mislio na isti svemir, a pod drugačijom stvarnosti sam mislio više na područje promatranja. Recimo mi i bakterije živimo u istom svemiru, ali u njihovom sustavu mi niti ne postojimo, za njih postoje mitohondriji, stanice, virusi i slično, ali nas ne vide niti ne shvaćaju. Mi pak ne bismo niti znali za bakterije da se nismo tehnološki razvili i uočili ih. Možda je sličnost našeg svijeta i svijeta duhova toliko slična kao i naš svijet sa svijetom bakterije, samo duhovi bi bili ''iznad'' nas. Da ih opazimo, opet bismo trebali naći načina, ovaj puta nije povećanje u pitanju, nešto drugo je u pitanju, treba otkriti što.

Tako nekako sam mislio.
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimepon lip 01, 2009 8:30 pm

Citat :
Recimo mi i bakterije živimo u istom svemiru, ali u njihovom sustavu mi niti ne postojimo, za njih postoje mitohondriji, stanice, virusi i slično, ali nas ne vide niti ne shvaćaju.

Bakterije nemaju oci, nos ni mozak pa da i zele znati za nas to zapravo ne mogu :D

A sto je sa onom vrstom vanzica sto zivi u drugoj dimenziji i nadzire cijeli svijet ?
Duhovi bi se onda mogli poistovijetiti sa tom vrstom....
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimepon lip 01, 2009 9:05 pm

Naravno da nemaju oči, nos, mozak... Ali pazi, možda tako mi nemamo nešto da vidimo duhove miga
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 31
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimepon lip 01, 2009 9:30 pm

Cujes.....to je stvar za razmisljanje......
Neki ljudi posjeduju takozvano "sesto culo" koje im omogucava da vide stvari koje mi smatramo nerealnim.....
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimepon lip 01, 2009 10:16 pm

kakvo sad "šesto čulo"? Kad sam zadnji put brojao, nabrojao sam preko 40 čula, raspoređenih u težinske razrede. Drugim riječima, imamo jaako puno čula, ne samo 6. ;)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 12:14 am

Gripphon je napisao/la:
Naravno da nemaju oči, nos, mozak... Ali pazi, možda tako mi nemamo nešto da vidimo duhove miga
e to je logicno razmisljanje i uistinu moze biti tak
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 12:23 am

Black Angel je napisao/la:
Mozda se radaju sa filterima zraka lol!
posebno filter zraka od f1 sta ima 3 rupice ahahaha
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 12:33 am

hahahaha lol
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 12:45 am

Alpha je napisao/la:
Po filmu Krugovi u zitu s Mel Gibsonom zubi


Nego Gea...kazes da ljudi vide te duhove preko web kamere...pa sto ne usnimi malo i posalje nam miga
gledaj film "Impuls"
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 8:23 pm

hy ,nije me bilo dugo... problemi si ovim čudom od interneta cry

ovako, oni se boje vode - bilo kakve. rekla mi je da uz sebe kad su čangrizavi nosi flaširanu vodu i da je puštaju na miru, čak i njezina mama ih osjeća - hladnoću koja s vremena na vrijeme prođe...
jedan ju je čak i napao, prošao kroz nju - osjetila je bol malo izpod prsa, ali je brzo pobjego i taj je uvijek čeka na stubištu ispred vrata

inače joj se javljala jedna žena crne duge kose i imenom Helena, to je prvi duh koji je stupio u kontakt s njom. sad sam zaboravila kad je to bilo... negdje u nižem osnovne.
pričala joj je priče i s vremena na vrijeme molila je da je oslobodi...
kad ju je oslobodila više se nije pojavljivala.
kaže da joj je žao jer je jedina normalno razgovarala, a ovi su jezivi i nerazgovjetni, a doziva ih pomoću misli, a ponekad tako i tjera
i da... čuje mjaukanje mačke koja je zazidana un zidu (!?) i to od nedavno

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 8:27 pm

Glavno da si opet ovdje, Gea. A ovo je jeziva priča strah
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 8:41 pm

drago mi je sta si natrag ajme jezive li price O_O
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimeuto lip 02, 2009 9:28 pm

hvala :)

ali žena neće seansu, neće i neće
ona bi još produbila vezu s njima, ali da se ne mora spojiti i dati dio sebe
iskreno ja bi se već davno odselila ili posjedila

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimesri lip 03, 2009 6:57 pm

Duh Ronalda Reagana posjećuje svoju udovicu:

'Noću me posjećuje Reaganov duh'

Riječi su to nekadašnje prve dame SAD-a Nancy Davis Reagan, koja je svojedobno izazvala kontroverze priznavši da je koristila astrologe pri donošenju odluka u Bijeloj kući.

"Znam da zvuči čudno, no noću se probudim i vidim Ronnieja. Nije važno o čemu razgovaramo, ali je sa mnom u sobi", izjavila je 87-godišnja Nancy Reagan u razgovoru za Vanity Fair.

O isprici Baracka Obame nije željela govoriti, tek je potvrdila da se čula s njim telefonom.

Upitan koristi li savjete bivših čelnika SAD-a, Obama je odgovorio: "Nisam organizirao seanse", što je bila šala na račun udovice Reagan koja ju je silno povrijedila.

Naime, nekadašnja prva dama nikada nije skrivala da vjeruje u paranormalno, a u svojim je memoarima otkrila da su u Bijeloj kući česti gosti bili astrolozi.

Konkretno, riječ je o Joan Quigley, koja je gospođu Reagan uvjerila da je mogla predvidjeti atentat na Ronalda Reagana pokušan u ožujku 1981. godine.

Quigley je tako postala dugogodišnji osobni astrolog prve dame, a skandal je nastao nakon što se počelo govoriti da se predsjednički par s Quigley savjetovao pri donošenju svih važnijih odluka, što je uključivalo i one državne prirode.

Ronald Reagan je i sam sedamdesetih godina izazvao jednu kontroverzu, tada još kao guverner Kalifornije.

Reagan je ispričao da je 1974. iz zrakoplova koji je prilazio Bakersfieldu vidio nepoznati leteći objekt, a o izvanzemaljskom životu je govorio i tijekom sastanka s posljednjim predsjednikom SSSR-a Mihailom Gorbačovom 11. studenog 1985.

Četrdeseti predsjednik SAD-a umro je 5. lipnja 2004. u 93. godini.


IZVOR
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimesri lip 03, 2009 7:08 pm

Djevojčice se igrale vještica i prizvale duha

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 0529007.17

Iako su prestravljene djevojke izjavile da su tek kroz šalu oponašale magične rituale te da nisu koristile takozvanu ploču Ouija, fotografiju s likom muškarca u pozadini će pamtiti čitav život.

Igrajući se vještica i oponašajući sotonističke rituale, tri tinejdžerice iz kolumbijskog grada Purificacióna su nehotice prizvale duha što je jednu stajalo živčanog sloma, donosi portal El Nuevo Dia.

Da im iza leđa stoji gost nisu bile ni svjesne sve dok ga nisu uočile na fotografiji.

Sliku je snimio mlađi brat jedne od njih, te se iz priče razaznaje da se duha nije moglo opaziti golim okom.

IZVOR
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimesri lip 03, 2009 9:16 pm

ajme uf jezivo :/
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimesri lip 03, 2009 9:19 pm

ja bi ga prebio jer mi je unistio sliku zubo
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimečet lip 04, 2009 3:53 pm

@Stayter zubi
-------------------------
Zašto se duhovi pojavljuju samo na fotografijama? Zašto ih ljudi ne vide uživo, nego tek nakon slikanja? Moguće je da ljudski mozak na slici koju dobije pokušava pronaći poznate oblike pa od nekih isječaka koji i ne izgledaju baš kao čovjek ispadne - čovjek. Još ako se svjetlost i loša rezolucija poigraju s tom slikom, pa čak i neki kompjuterski programčić!... U drugom slučaju dolazim do zaključka da duhovi jednostavno vole 'plašiti' ljude preko ... kamera!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: Legionar; čet lip 04, 2009 3:58 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitimečet lip 04, 2009 3:56 pm

Ili se javljaju u takvim titrajima da ih je tesko 'ulovit' golim okom radi tromosti istog.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 22 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 22 / 32.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 27 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Opsjedaju li mi duhovi TV?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: