Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 3:58 pm

Alpha je napisao/la:
Ili se javljaju u takvim titrajima da ih je tesko 'ulovit' golim okom radi tromosti istog.
Alpha, ovog puta si trebala razmisliti prije nego si nešto bubnula miga
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 4:00 pm

nisam doživjela, da je išta bubnula
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 4:03 pm

zasto...pa dobro je Alpha rekla...ljudsko oko je tromo tj. sporo.....to svaki madjionicar zna i iskoristava tu manu oka da bi izveo neke trikove....
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 4:15 pm

No fotoaparat je bez kompjuterskih pomagala još sporiji.
Fotoaparat ima manji kut gledanja, manju rezoluciju (kad bismo oku dali rezoluciju), manji kontrast, ima samo 'jedno oko' (mi imamo dva oka, slike se spajaju pa se izbjegavaju greške), problem sa prikazivanjem objekata na različitoj udaljenosti i prikaza veličina, većina ih ima bljesak (!!!), ruka se trese dok čovjek slika... treba još?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 4:17 pm

@Legi...nisam sigurna jel ti citas sto pises al upravo si mi reko nesto sto bi znacilo da obzirom kako i inace bubam gluposti sam ovaj put mogla razmislit. Khm...a da se ti malo pozabavis razmisljanjem?

A ovo sto si napisao za fotice necu niti komentirat.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 4:18 pm

I dakako, ljudsko oko može zapaziti slike u puuno manjim vremenskim intervalima!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 4:19 pm

Alpha je napisao/la:
@Legi...nisam sigurna jel ti citas sto pises al upravo si mi reko nesto sto bi znacilo da obzirom kako i inace bubam gluposti sam ovaj put mogla razmislit. Khm...a da se ti malo pozabavis razmisljanjem?

A ovo sto si napisao za fotice necu niti komentirat.
Jesam li rekao 'ovog puta'. Prvo sam napisao da si bubnula prije nego si razmislila, no onda sam editirao post jer sam znao da ćeš mi prigovoriti.
A zašto nećeš komentirati za fotiće?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 4:23 pm

najbolje se duha moze spaziti preko negativa :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 4:26 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
najbolje se duha moze spaziti preko negativa :)
Zašto?
A što mislite može li se preko infracrvenih (toplinskih) kamera?
Mislim da to ovisi o tome koju teoriju uzimamo za duha.
Ako je duh samo duhovno biće umrlih duša, onda ne. Ako je nešto drugo, onda je moguće.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 4:36 pm

Legionar je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
@Legi...nisam sigurna jel ti citas sto pises al upravo si mi reko nesto sto bi znacilo da obzirom kako i inace bubam gluposti sam ovaj put mogla razmislit. Khm...a da se ti malo pozabavis razmisljanjem?
A ovo sto si napisao za fotice necu niti komentirat.
Jesam li rekao 'ovog puta'. Prvo sam napisao da si bubnula prije nego si razmislila, no onda sam editirao post jer sam znao da ćeš mi prigovoriti. A zašto nećeš komentirati za fotiće?
Gle Legi...ja tebi ne prigovaram nego te upozoravam sto si rekao...a rekao si ovo:

Legionar je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Ili se javljaju u takvim titrajima da
ih je tesko 'ulovit' golim okom radi tromosti istog.
Alpha, ovog puta si trebala razmisliti prije nego si nešto bubnula miga
Ako ti ne razumjes sto si napisao cak ni nakon mog pojasnjenja onda ti ne mogu pomoci.

A za fotice tj. ljudsko oko necu komentirati iz jednostavnog razloga sto ono sto si napisao je, blago receno, krivo ali se postavljas kao da sve znas pa mi se odmah ne da objasnjavat. Ako te zanima kako radi oko i kako radi fotic potrazi malo po netu. Vidim da Josip i Glorija nemaju problema oko shvacanja mog posta...sto mislis zasto nemaju?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 4:40 pm

Pitam se što je krivo u mom opisu fotića i što sam loše napisao? misli To što smatram da i ti (kao i svatko drugi) nekad znaš nešto bubnuti?
A to što netko drugi nema problema sa shvaćanjem tvog posta mene ne zanima. Ja mislim i razmišljam svojom glavom. Da se ne zabavljam razmišljanjem, kako si napisala, ne bi ni bilo onog mog posta koji je blago rečeno 'krivi'.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 4:47 pm

pa necu sad da se mjesam u tu vasu pricu ali reci cu samo ovo.....Legi nekako je ruzno izgledalo ono sto si napisao...dobro nije sad to smak svijta nije bas puno ruzno zvucalo ali nekako dovoljno da ne netko uvrijedi....
a inace koliko ja znam ti si uvijek bio fer i korektan ovdje na forumu tako da......
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 4:49 pm

@Legi...Rekoh ti da pogledas po netu ako te zanima...

Svatko zna bubnut i definitivno mi ne smeta da mi se i kaze da bubam ako bubam...ali ti si rekao nesto drugo...i opet kazem da ako ne vidis sto si rekao ja ti tu ne mogu pomoc.

Edit: Josip je postnuo dok sam pisala...eto, hvala Josipe na dodatnom pojasnjenju. Vjerujem da ima vecu tezinu kada se to objasni od strane nekog treceg.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 4:54 pm

Alpha nije ništa bubnula, malo si prenaglio, Legi...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 5:58 pm

Legionar je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
najbolje se duha moze spaziti preko negativa :)
Zašto?
A što mislite može li se preko infracrvenih (toplinskih) kamera?
Mislim da to ovisi o tome koju teoriju uzimamo za duha.
Ako je duh samo duhovno biće umrlih duša, onda ne. Ako je nešto drugo, onda je moguće.
paaa...preko negativa se bolje vidi i mozes tako micat kameru i vidjet se moze duha preko toga :D moze se prek IC isto vidjet :D
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 6:00 pm

Zašto se preko negativa bolje vidi? :D
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 6:04 pm

sta znaci bubnula?
btw ljudsko oko ima mnogo jacu rezoluciju nego fotoaparat ili kamera, a problem sto se mi zagledamo jer neznamo sta ce da se dogodi a madjionicar iskoristi tu priliku dok smo mi zagledani u nesto da izvede trik...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 6:17 pm

Mislim da je došlo do nesporazuma. Alpha mi je spomenula karakteristike profesionalnih fotoaparata, a ja sam mislio na ovu kameru mobitela koja nista ne valja. No Alpha to još mora potvrditi face
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 6:18 pm

Legionar je napisao/la:
Mislim da je došlo do nesporazuma. Alpha mi je spomenula karakteristike profesionalnih fotoaparata, a ja sam mislio na ovu kameru mobitela koja nista ne valja. No Alpha to još mora potvrditi face
profesionalni fotografi dok bi stigli da slikaju to...
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 6:40 pm

ne razumijem se bas u fotoaparate ali znam recimo da se kamerom moze zabiljeziti ono sto mi oko ne mozemo vidjeti....za kameru znam sigurno...i mislim da tako i postoje profi fotoaparati koji mogu zabiljeziti ono sto mi ne mozemo vidjeti golim okom.....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 6:46 pm

Legionar je napisao/la:
Zašto se preko negativa bolje vidi? :D
ak imas na mobu negativ pogledaj skuziti ces :D
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 6:49 pm

Mislim, nema smisla govoriti o profesionalnim fotoaparatima.
Eno duha! Ček, da izvadim stalak pa da slika može bi... Di je nestao duh? :)
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 6:57 pm

haha pa moze i sve okrenuti na salu...ali cinjenica je da postoji puno fotografija na kojima su ostali zabiljezene nekakve prikaze iako ljudi koji su to slikavali tvrdili da nicega nije bilo na tom mjestu tj. da oni kad su slikali nisu nista vidjeli.....
ee sad ili su svi ti ljudi prevaranti koji lazu ili stvarno duhovi postoje ili.....ne znam ni sam vise sta.....
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 7:02 pm

ma ja mislim da lazu...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitimečet lip 04, 2009 8:03 pm

Dakle, u PM-u sam Legiju malo opisala rad foto-aparata kao i nesto o tromosti oka...ovdje bih, obzirom na nove postove, samo kazala kako ljudsko oko, obzirom na tromost, ne moze razluciti vise od 20-ak slika u sekundi. Izmjenu slika vecu od tog broja oko vidi kao kontinuiranu kretnju. Video zapisi imaju 24 slike u sekundi. Kod fotografija duhova (ako predpostavimo da se zbilja radi o duhovima) aparat moze nesto zabiljeziti bez problema, a da oko nista ne primjeti. Isto tako bih dodala da ima puno ljudi koji na tren ugledaju nesto ali cim se okrenu u tom smjeru pokusavajuci izostriti sliku i fokus svog oka to nesto nestane...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 23 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 23 / 32.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu
» Duhovi pokojnika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: