Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susreti

Go down 
+35
Absynthia
None
siskara
userNejm
TAy
Tutankhamon
malenaivi
Sentinel
vladimir
pocahontas
wik91
indigocakra
Wizard lady
Alpha
belongs to lovers
sanja
silver
Milab
Aleksandar Veliki
Blizzard
floridana
Unspeakable
zvezda
vitrys
jupi666
babi
Daenerys
Svjetloisjena
urbanaaa
gogx
Hybrid
zmija
malena
Rain
izbezumljen
39 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 1:56 am

@Hybrid...Da, tako nekako. "Zarobljeni" smo u materijalnom svijetu i uglavnom nemamo nikakvu namjeru to promjenit. Hmmm...a mozda je bas u tome fora. Mozda nas time drze na uzici. Dali su nam da si igramo sa materijalnim igrackama kako ne bi napredovali duhovno...iz nekog razloga.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 1:56 am

sto mislis da ces postici glede bica na visem nivou ako promjenis odnos prema novcu?
mislis da ce se sazaliti nad nama ako nas vide kako smo puni dobre volje i brijemo na ljubav i dobrotu?


mislim da je apsolutno nebitno nase ponasanje...
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 1:58 am

usudim se cak reci da je to namjerno lansirano da bi se kontrolirala mala!!!!!!!!!!!!!!!!

iako drugacije vjerujem,ako me se razumije...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 1:58 am

indigocakra je napisao/la:
sto mislis da ces postici glede bica na visem nivou ako promjenis odnos prema novcu?
mislis da ce se sazaliti nad nama ako nas vide kako smo puni dobre volje i brijemo na ljubav i dobrotu?


mislim da je apsolutno nebitno nase ponasanje...

Ko fucka bica na visem nivou. Razvijas se radi sebe, ne radi njih. Uostalom kada bi se postigla kriticna masa duhovno razvijenih ljudi mozda bi "presli" na neki novi nivo...mozda to dugi denziteti ne zele...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 1:59 am

indigocakra je napisao/la:
usudim se cak reci da je to namjerno lansirano da bi se kontrolirala mala!!!!!!!!!!!!!!!!

iako drugacije vjerujem,ako me se razumije...

Jok. Ne kuzim.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 2:01 am

mislim da jedino evoluiranjem mozemo doci do njih a to bi trebalo trajati i trajati....
tuzno mi je pomiriti se da mi treba jos par zivota da bi se uzdigao mentalno i razumio funkcionalnost svega(dozivio)
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 2:02 am

sto mislis koliko godina treba macki da bi progovorila?
teoretski toliko nama treba da podignemo svijest na visi nivo.
naravno uvijek su tu izuzetci isto kao i sto u zivotinjskom svijetu postoje nevjerovatno napredni primjerci...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 2:06 am

A ne znam...kazem, sve je to relativno. U svom okolisu bolje prolazi zohar nego covjek. Sto njemu treba da progovori?
I nekako mi se cini da na duhovnom nivou bi ipak trebali raditi a ne cekati da se samo desi...jer ko zna hoce li se destit. Prvo da li uopce postoji evolucija. Drugo ako postoji u kojem ce smjeru ici.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 2:10 am

lijepo je vjerovati i ja prvi vjerujem i obozavam sve discipline koje su vezane uz onostrano no statistika drugacije pokazuje,a pokazuje da nam treba puno vise vremena za sazrijevanje nego sto bi mi zeljeli...tuzno..:(
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 2:15 am

Ali pitanje je u kojem smjeru bi ta nasa evolucija krenula...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 2:20 am

Namcor je napisao/la:
Ali pitanje je u kojem smjeru bi ta nasa evolucija krenula...


o tome se da isto diskutirati..
pitanje je je li trenutno napredujemo jer po knjigama koliko sam upucen vanzici nikako da od nas naprave ono sto zele!pa nas svako malo istrijebe i ispocetka...

pitanje je sto zele od nas napraviti?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 2:28 am

Onda i nisu nesto sposobni kad im tako slabo ide ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 2:36 am

Namcor je napisao/la:
Onda i nisu nesto sposobni kad im tako slabo ide ;)
pa nismo ni mi bas sposobni sto se genetike tice pa nam zohari i stakori nakada nece moci nista... study
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 2:39 am

Nikad ne reci nikad, he-he face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 2:40 am

Namcor je napisao/la:
Nikad ne reci nikad, he-he face


vjerujem da tako i oni iznad nas razmisljaju party
ides
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 2:44 am

Hmmm...da... face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 4:09 am

indigocakra je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
Nikad ne reci nikad, he-he face


vjerujem da tako i oni iznad nas razmisljaju party
ides

Nemaju oni iznad nas pojma.

Niti su oni ikad okusili ovu igru niti mogu išta na materijalnoj razini napraviti ako nisu i sami uključeni.

Samo smo mi ti koji su u toj igri.

A sad , druge je pitanje šta netko na nekom individualnom planu hoće napraviti u cijeloj toj stvari.

Sto ljudi, sto igara.
[Vrh] Go down
indigocakra
PraGlodavac
indigocakra


Male
Leo Monkey
Broj postova : 600
Age : 43
Registration date : 05.11.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 10:15 am

mislmi da nasa igra nema ama bas nikakvog utjecaja na njih...
za njih smo zohari a igra zohara je za nas apsolutno nebitna.
[Vrh] Go down
Wizard lady
Stanica



Female
Leo Horse
Broj postova : 15
Age : 45
Registration date : 14.11.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 12:42 pm

Moj suprug mi vjeruje da sam nešto vidjela ali ne vjeruje da su to izvanzemaljci. Njegova teorija je da oni zapravo ne postoje već da je to razvijena tehnologija ovozemaljskih bića, za koju znaju američki vrhovnici i drže to kao nacionalno dobro čuvanu tajnu kako bi izbjegli gospodarski krah, naime, ti leteći objekti kako on kaže pokreću se bez nafte, brzinom koja je puno veća od brzine svjetlosti odnosno time dokazuju da za jednu takvu savršenu letjelicu ne treba glavni energent koji pokreće svijet a to je nafta. A kako je naftni lobi prejak i zapravo drži čitavo svjetsko tržište u svojim rukama logično je da neće dozvoliti da takva informacija "iscuri" u javnost i ugrozi im toliko velike prihode. Eto to je otprilike njegova teorija. Ima i u tome nećega ali moje mišljenje je ipak drugačije. [/img] roll
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 2:03 pm

To je već druga tema.
Ali ima i nešto u tome. Evo ja ću se nastaviti na Teslu. Čo je izumio bezžični prenos energije. OK.
Zašto se to ne koristi??? Jer (opet hedonizam) se ne može naplatiti. Tako i s onim pričama o automobilu na vodu, zrak, plin itd. Što se ne može naplatiti ili je slab priliv novca to se ne proizvodi.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimened stu 18, 2007 4:28 pm

Toga smo se vec doticali na drugim forumima. Apsolutno je da postoji tehnologija koja je cista i jednako jaka (ili jaca) od nafte. Ali oni koji upravljaju svijetom su oni koji imaju naftu i nemaju namjeru izgubit svoju moc. Oko toga se svi slazemo. Teslu da i ne spominjemo. Zacetci njegovih ideja (i cak potpuno razvijene ideje) postoje i dobro su cuvane vec desetljecima. Ali nema sanse da izajdu na svjetlo dana i budu predane narodu. Cini mi se da i kad zadnja kap nafte bude potrosena pronaci ce se neki drugi skupi nacin kako da se cijedi narod i da netko na tome zaradjuje. Tako da definitivno je moguca i teorija tvog supruga ali vjerujem da si ipak vidjela nesto drugo...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimepon stu 19, 2007 3:19 am

Wizard lady je napisao/la:
Moj suprug mi vjeruje da sam nešto vidjela ali ne vjeruje da su to izvanzemaljci. Njegova teorija je da oni zapravo ne postoje već da je to razvijena tehnologija ovozemaljskih bića, za koju znaju američki vrhovnici i drže to kao nacionalno dobro čuvanu tajnu kako bi izbjegli gospodarski krah, naime, ti leteći objekti kako on kaže pokreću se bez nafte, brzinom koja je puno veća od brzine svjetlosti odnosno time dokazuju da za jednu takvu savršenu letjelicu ne treba glavni energent koji pokreće svijet a to je nafta. A kako je naftni lobi prejak i zapravo drži čitavo svjetsko tržište u svojim rukama logično je da neće dozvoliti da takva informacija "iscuri" u javnost i ugrozi im toliko velike prihode. Eto to je otprilike njegova teorija. Ima i u tome nećega ali moje mišljenje je ipak drugačije. [/img] roll

ja se sav ježim kada to čitam. :eek:

Šta je brod bio kao od stakle??
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimepon stu 19, 2007 9:59 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
To je već druga tema.
Ali ima i nešto u tome. Evo ja ću se nastaviti na Teslu. Čo je izumio bezžični prenos energije. OK.
Zašto se to ne koristi??? Jer (opet hedonizam) se ne može naplatiti. Tako i s onim pričama o automobilu na vodu, zrak, plin itd. Što se ne može naplatiti ili je slab priliv novca to se ne proizvodi.

''Naftaši'' su među najbogatijim ljudima u svijetu. Misliš da će oni dopustiti da dok ima nafte, da se koriste neki drugi ''proizvodi'' za pokretanje automobila i dr. vozila, strojeva.... Naravno da im to nije u interesu. Kada nestane nafte, svi će se pribacit na plin, te će cijena plina varirati kao sada cijena nafte. Mislim da do vode i zraka treba proć još dosta vremena da se počne koristiti.
A što se tiče Tesle i njegovog prijenosa energije, to se vjerojatno koristi, samo za potrebe SAD-a kako to Wizard kaže, tj. njen muž.
Ali tema nije nafta, pa...
[Vrh] Go down
Milab
Žaba
Milab


Male
Leo Horse
Broj postova : 226
Age : 45
Registration date : 28.10.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimepon stu 19, 2007 10:18 am

Evo da ne kažete kako ne dijelim svoja iskustva s vama ispričam vam najnovije, od jutros.
Probudila sam se i na svoje iznenađenje se nađem oči u oči s jednim greyom. Nalazio se pored vrata od sobe, iza kantuna od ormara. Virilo mu je pola glave tako da me gledao s jednim velikim okom, virila mu je desna noga, a desnom rukom se držao za ormar tako da sam je mogla cijelu vidjeti. Imao je 4 prsta i da samo vidite koliko su dugi ti prsti!!! Ogromni. On je visok oko 130cm. Nije komunicirao samo me gledao. Nisam znala što ću i dok su mi misli lutale od jedne ideje do druge odlučila sam mu samo reći da ode. I rečem mu lijepo da ode i on u 10 sekunda "izblijedi" i valjda je tako otišao.
No new implants :)
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitimepon stu 19, 2007 11:23 am

Jadan, došao se utopliti malo a ti ga otjerala :(
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susreti - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susreti   Bliski susreti - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susreti
[Vrh] 
Stranica 8 / 14.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Bliski susret ili?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: