Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pripadate li ovom svijetu?

Go down 
+34
Collector604
DarkMan
MACICA
Sang Real
didica14
Pux
Dragony
Athena
urbanaaa
schmizzl
Chakotay
zvezda
Mama
Daja
maya
gothic45
Neobicni forumas
gagi_
Blizzard
apollo.
Legionar
Gea
Berny_Sinara
Michael Wittmann
ThE_IMMORTAL
frostie
Jaykof
None
Alpha
gloria_g
Sigmund Freud
Svjetloisjena
floridana
Cuppycake.Disaster
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimesub stu 21, 2009 4:06 am

Važno je za ubuduće... važno mi je imati na umu da je moj život drugačiji od njihovog i da će takav biti u budućnosti

dugujem im što su mi dali život i što su me odgojili, ali im ipak ne dugujem im toliko da žrtvujem sebe kako bi oni podkopali jedno drugoga

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimepon stu 23, 2009 12:47 am

ides ...*

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimepon stu 23, 2009 5:07 pm

zvezda je napisao/la:
Drugarski savet:
Ne dozvoli sebi da zbog sažaljenja prema bilo kome budeš uvučena u ponavljanje karmičkog obrasca jedne porodice.
Ako se zaista želiš razviti, ti to moraš prevazići i shvatiti da, iako to nekad nije lako, njihova priča nije i Tvoja priča. Ti Svoju Priču tek treba da napišeš, nezavisno od njihovih... Ako to uspeš, biće ti to veliki uspeh... :) *

Da se osvrnem na ovaj boldani dio... Mislis li da nam zivot stalno zadaje slicne (i jos bih rekla - svaki puta sve teze) lekcije dok ih na koncu ne savladamo tj. ne naucimo ono sto trebamo nauciti?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimepon stu 23, 2009 8:49 pm

Meni se čini da je tako i ne samo da nam to život daje, nego mi to sami izabiremo tj. neki od nas. Zato neki ljudi lijepo i lagodno žive, dok se drugi stalno bore, da li je to slučajnost ili smo mi to izabrali? Meni se čini da mi to izabiremo, a možda je i slučajnost :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:43 pm

osjeti prirodu i znat ćeš da ovdje pripadaš...

ne pripadamo zgradam i tvornicama, ne pripadamo zlim ljudima koji se ponašaju kao da je planet njihov...

ne pripada zemlja nama, mi pripadamo njoj... sve je jedna velika, savršena slučajnost,
a što nakon toga, kunem se, ne znam... :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 11:18 pm

istina ides

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimesri pro 02, 2009 11:31 am

schmizzl je napisao/la:
osjeti prirodu i znat ćeš da ovdje pripadaš...

ne pripadamo zgradam i tvornicama, ne pripadamo zlim ljudima koji se ponašaju kao da je planet njihov...

ne pripada zemlja nama, mi pripadamo njoj... sve je jedna velika, savršena slučajnost,
a što nakon toga, kunem se, ne znam... :)
Ja ne...mislim...u tim trenutcima mogu osjetiti mir, jedinstvo s prirodom, osjecaj da je sve Jedno...ali ne da je ovo moj pravi dom...istina, zna biti prekrasno ali...ostaje ali...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimesri pro 02, 2009 1:22 pm

Možda ovo i nije tvoj pravi dom, tu si možda s nekim razlogom.. mudri

a onda opet, s druge strane, dom je tamo gdje je srce.. a lakše je srce pokloniti ljudima negoli stvarima ili mjestima..
dom je možda tamo gdje su oni koje volimo.. :)

jer one dane kad nas netko rastuži.. ni trava nije tako jako zelena, ni zrak ne odaje osjećaj svježine i slobode..
jer one dane kad nas netko usreći.. i ptičice glasnije pjevaju.. ili ih to mi bolje čujemo.. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimesri pro 02, 2009 1:25 pm

Kada dozivim te trenutke stapanja sa prirodom i pojmim to Jedinstvo materije i univerzalne energije...na tren mi se cini da shvacam zasto smo tu...ali to i dalje ne cini ovo mojim domom (kad smo vec uzeli taj izraz)...cini mi se da sam tu samo u prolazu...ne samo ja...svi...mislim, kao sto i jesmo, jelte...ali neki u tom 'prolazu' se zbilja i nalaze ovdje kao 'na svom'...ako me kuzis...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimesri pro 02, 2009 1:36 pm

mislim da da.. :)

možda misliš za ove koji se tu nalaze "kao na svom" ne poštuju to sve dovoljno? i upropašatavu to što i nije naše? (planet)
ili da postoje ljudi i ljudi koji vide smisao "postojanja" samo u ovom tjelesnom životu, kako da ne žele znati za niša drugo?

jesmo da, u prolazu... :) bitno je utabati put za sve one koji će još tuda morati proći.. :)

uz svu ovu bolest i glad i zlo na svijetu, pa nije da nam baš ide! :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 03, 2009 3:35 am

Mislim da se svi osjećamo kao da smo u prolazu, pogotovo ako malo više razmišljamo na taj način - što to prolazimo.
Znam se zateči u tom stanju, kad stanem i gledam druge kako prolaze, ali samo radi trenutaka u kojima sam stopljena i u kojima mogu reči: Ja ovdje pripadam, ovo je za mene, nastavim se pokrenuti i ne misliti što sve ostavljam i k čemu u biti idem i dakamo god dođem da sam samo još jedan stranac... samo radi trenutaka :)
A moj pravi dom je meni u glavi .... samo čekam mogučnost, volju i snagu da ga stvorim u budućnosti hekla

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 03, 2009 3:40 am

Gea je napisao/la:
Mislim da se svi osjećamo kao da smo u prolazu, pogotovo ako malo više razmišljamo na taj način - što to prolazimo.
Znam se zateči u tom stanju, kad stanem i gledam druge kako prolaze, ali samo radi trenutaka u kojima sam stopljena i u kojima mogu reči: Ja ovdje pripadam, ovo je za mene, nastavim se pokrenuti i ne misliti što sve ostavljam i k čemu u biti idem i dakamo god dođem da sam samo još jedan stranac... samo radi trenutaka :)
A moj pravi dom je meni u glavi .... samo čekam mogučnost, volju i snagu da ga stvorim u budućnosti hekla

Totalno!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 03, 2009 1:43 pm

schmizzl je napisao/la:
mislim da da.. :)

možda misliš za ove koji se tu nalaze "kao na svom" ne poštuju to sve dovoljno? i upropašatavu to što i nije naše? (planet)
ili da postoje ljudi i ljudi koji vide smisao "postojanja" samo u ovom tjelesnom životu, kako da ne žele znati za niša drugo?

jesmo da, u prolazu... :) bitno je utabati put za sve one koji će još tuda morati proći.. :)

uz svu ovu bolest i glad i zlo na svijetu, pa nije da nam baš ide! :)
...ali ako pogledaš iz drugog kuta vidjet ćeš dobrotu, radišnost, požrtvovanost, prijateljstvo...i možda zaključiti da nam ide odlično. Ustvari treba biti svjestan i jednog i drugog, ali težiti ovome drugome kako bi lijepo utabali stazice za one koji dolaze poslije nas mase
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 03, 2009 7:21 pm

imaš pravo... Silama hvala, svi smo različiti! mora bit dobrih, i mora bit zlih ljudi.. mora ih biti glupih, istom mjerom i pametnih... mudri

da su svi ljudi na svijetu dobri, pošteni i požrtvovni - tako bi nam lijepo dosadilo.. bez policije, lopova, bez ijedne borilačke vještine (nemamo se razloga tomu učiti, jer od koga da se branimo?), propale bi zaštitarske kuće, pare bi ležale umjesto lišća na ulici, ne bi bilo krađe, sve kuće uvijek otvorene, nema krađe organa jer se bubrezi dijele na pladnju.. :)

da su svi ljudi na svijetu zli...možeš zamisliti scenu i sam... na kraju bi se svi međusobno pobili.. :( :sad:

sve je stvar prirodne ravnoteže - balansa ja volim reći... ;)
sve, ali baš sve ima svoju antitežu... i upravo je u tom balansiranju između ekstrema sva interesantnost življenja...
ljepota je u ljubavi...
i dobrota i požrtvovnost i radišnost i sve ostale kvalitete koje mogu krasiti čovjeka, rađaju se iz ljubavi...
jer ja te mogu voljeti toliko jako, da ti od mene zločeste napraviš dobricu.. da od mene ljenčine napraviš radnicu, da od mene pohlepne izvučes plemenitost...
ljubav je jedini osjećaj, makar i jedina iluzija, dovoljno jaka da "okrene polove" (ups.. zaboravila sam na mržnju koja je antiteža ljubavi, znači, i ona ima moć "okretanja polova" iz pozitivnog u negativno)
"ljubav ne okreće kuglu zemaljsku, ali njenoj vrtnji daje smisao"...

možda svako treba utabati svoju stazu... jer mojom će stazom kročiti moje dijete...
ja se zato trudim učiniti je što humanijom, plemenitijom, poštenijom, suosjećajnijom,...
moram dokazati Višim Silama da zaslužujem nastaviti život (prenijeti svoj DNK)..
jer zli ljudi u svijet puštaju nesretnu djecu..i taj lanac mora kad tad puca... treba težiti suprotnome.. :)

imaš pravo..treba težiti dobrome... :) pa hajmo onda! :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 03, 2009 7:45 pm

Još bi uz sve dodala samo to da svatko od nas treba pronaći vlastitu stazu koju će utabati.
Ona nikako nije ista za sve ljude, jer smo svi mi različiti. :)

Isto tako ne bi rekla da smisao života mora biti nužno u prokreaciji, nastavljanju vlastite loze. kava
Kako za koga. Neki ljudi nikad neće imati vlastitu djecu, možda ne zato što bi razlozi tome bili nužno medicinske prirode.
To ne znači da neće moći obogatiti svoj život.
Ipak, svi mi kakvi god bili možemo pronaći razlog da težimo da novim generacijama raskrčimo stazu i obogatimo je svojim djelovanjem.

Osobno, vjerujem da postoji neka viša sila, iako ne znam u kojem je obliku utjelovljena, ali moja težnja dobru proizaći će prvenstveno iz vlastito postavljenog cilja da sebi dokažem da sam vrijedno živjela.
Znat ću to prepoznati u sebi i svojim osjećajima i to će mi biti dovoljno. :)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 03, 2009 8:31 pm

:)
@athena, nisam ni ja rekla da je smisao života u reprodukciji...
svatko pronalazi svoj smisao... teško je vjerovati da nam netko može reći što je to smisao života...to je nešto što moramo otkriti sami.. jer baš kao što smo svi drukčiji, imamo drukčije ciljeve..a tako i to... :)

ovo sa vrtnjom zemlje je izreka, ali ja se slažem s njom, jer ljubav je jako općenit pojam..koliko li je samo vrsta ljubavi... :) ;)

ja sam napisala "možda svako treba utabati svoju stazu... jer mojom će stazom kročiti moje dijete"...
to je moja želja, moja staza...

nadam se, nečijom će stazom hodati milijuni ljudi, jer će netko otkriti lijek za rak..
nečijom će stazom hodati tisuće jer će netko otkriti ekološki pogon za masovnu proizvodnju...

iako svatko ima vlastitu stazu, one isprepliću po milijun (ili više) puta u životnom vijeku...
evo, naše su se ispreplele sada, čim si ti odgovorila na moj post, a ja na tvoj.. sudbina je takva, da mi se i samo jedna tvoja riječ moež usjeći u pamćenje i napraviti veliku razliku.. :) ;) :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 03, 2009 8:59 pm

@Schmizzl, jako si lijepo to komentirala. :)

Mnogi od nas još uvijek nemaju konkretne planove za svoju vlastitu stazu, ali sigurno je da svatko od nas može, štoviše i treba ostaviti svoj trag.
Živimo ovdje.
I kad prođe vrijeme i nas više ne bude, opet ostaje činjenica da smo jednom živjeli ovdje i to nikad nitko neće promijeniti.

Shvatila sam da si ti napomenula da bi tvoje vlastito dijete kojem nešto ostavljaš bila tvoja želja, tvoja staza, ne da si to generalizirala kao "opće pravilo" smisla života. kava

Kako bilo, komentirala sam isključivo zato, jer se i osobno susrećem sa ljudima, poznanicima, strancima, prijateljima koji su skloni uopćavati nekakav "smisao života", krojen po vlastitim željama.
Mislim da to nikako nije dobro i to sam unaprijed htjela naglasiti. no

Zamislimo, što bi bilo sa ovim svijetom da svi stremimo istom, imamo iste ciljeve, želje, njegujemo identične vrijednosti i prioritete?
Neravnoteža, narušen balans. Baš kako si prethodno komentirala. :)

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 03, 2009 9:07 pm

:) da da...vidiš, ti na mojoj stazi ostavila trag... može biti da je sićušan, ali je tu i imaš pravo - činjenica je da si jednom ostavila traga tu - svojim riječima i mišlju - i to se nikada neće promijeniti! :) zivili
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimesri pro 16, 2009 10:21 pm

Ja cijelo vrijeme osjećam da nisam odavde... imam osjećaj da su se pomiješale dvije duše u meni - ona ljudska, koju imam od rođenja, i neka druga, vanzemaljska, koja postoji još od fijuuu...
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 17, 2009 2:08 am

Dragony je napisao/la:
Ja cijelo vrijeme osjećam da nisam odavde... imam osjećaj da su se pomiješale dvije duše u meni - ona ljudska, koju imam od rođenja, i neka druga, vanzemaljska, koja postoji još od fijuuu...

mozda se prisjecas nekog od proslih zivota koji je od "fijuu " ides
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 17, 2009 11:33 am

Cuppycake.Disaster je napisao/la:
ej bok,zeljela bi znati dali ima jos koji ljudi koji se nekak osjecaju koda nisu s ovog svjeta(neznam mozda zvuci arogantno-no sad me briga xD)-mislim: koda hoces doma a vec jesi...ja ponekad kad pogledam u nebo po noci uvijek pozelim biti doma,neznam mozda je to sam bezveze,ali mozda ima isto nekoliko ljudi koji isto tako osjecaju...??pozz tiny_tini77 misli

Ja gledam u nebo,i uvijek se sjetim nekih tužnih pjesama kao
D.N.Angel-Futatsu no negai,Briyan Adams.you cant take me ili neku od Toše,i uvijek se osjećam kao da letim,da idem kući,ali sam već kod kuće,i to mi je jako čudno pa sam pomislila da sam poludila,ali vidim da nisam jedina.
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 17, 2009 4:58 pm

Pux je napisao/la:
Dragony je napisao/la:
Ja cijelo vrijeme osjećam da nisam odavde... imam osjećaj da su se pomiješale dvije duše u meni - ona ljudska, koju imam od rođenja, i neka druga, vanzemaljska, koja postoji još od fijuuu...

mozda se prisjecas nekog od proslih zivota koji je od "fijuu " ides

Sjećam se samo bijele sobe i smeđe-crvenih zavjesa... a ima i jedan drugi dio koji je najvjerojatnije samo maštarija od malena xD
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 17, 2009 6:37 pm

možda je to slika koju si si vidio bila na nekom filmu, ili "negdje u gostima", ali da si bio mali, mali pa da ne znaš gdje da ju svrstaš..

a bez brige, pripadaš ovom svijetu.. moguće je da osjećaš da ne pripadaš ljudima koji te okružuju..
pošto ljudi imaju određeni postotak gena identičan onima koje imaju gliste, a i da smo svi od istih elemenata sazdani - kao i cijela priroda.. mislim da tu pripadamo ili svi, ili ne pripada nitko! sa cijelom planetom mislil.. :)
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 17, 2009 7:02 pm

Fizički pripadam, no phishički - baš i ne...
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitimečet pro 17, 2009 7:08 pm

pa slušaj..razumijem te.. ali zbilja, još si jako mlada, i pitanje je hoće li te taj osjeća pratiti dovjeka.. :)

ako te išta može utješiti ova misao...
"možda zbilja ne pripadaš ovom svijetu, ali svakako pripadaš Svemiru..
a i ovaj svijet mu pripada.. pa eto..sve je to jedno..
i ti si dio Jedne Sile, Univerzalne Energije"

hm... ja sam ona koja vjeruje da se sve događa s razlogom..zato, kad si već tu, razlog je vjerojatno dobar.. možda, kažem, ljudi su ti koji ti za sada ne omogućuju da se spiritualno razviješ kako bi trebala...
a i za to.. ne brini.. sve u svfoje vrijeme! mudri
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pripadate li ovom svijetu?
[Vrh] 
Stranica 6 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» sta se u nama dogodi kad nam netko fali
» Glad u Svijetu
» Zasto pisem bez pocetka i kraja na ovom forumu
» Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: