Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Putovanje kroz vrijeme

Go down 
+18
Einar
mznida
wanderer
bider
konoko1
Archangel
Alpha
hromi
bros
Skulptura
tomi
Legionar
MoW
Fantom
Dragony
Chakotay
Jaykof
Blizzard
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Autor/icaPoruka
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje kroz vrijeme   Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Icon_minitimečet stu 03, 2011 11:59 pm

skužio sam

šta kažeš na moju teoriju rješavanja dida-problema?
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje kroz vrijeme   Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Icon_minitimepet stu 04, 2011 3:56 am

Nisam uspio od početka pročitati temu ali od onoga što sam vidio nisam uočio dali je netko spominjao ikakve autore koji nisu vezani za službeni Znanstveni stav.

Kako je tema vezana za još jednu temu ovdje na forumu postaviti ću je i tamo pa ju vi admini skinite sa jednog od ove dvije gdje nije potrebna ako je tako bolje.

Dobio sam davno knjigu "praktične tehnike za putovanje kroz vreme" od Benetta čini mise, bila je to mala crna knjižica i ja sam uvjeren da je većina stvari tamo napisanih napisana iz vlastitog iskustva autora.
On tamo nije spominjao nigdje kako je on fizički putovao kroz vrijeme ali je napisao u detalje nekoliko dogadjaja kojima je svjedočio prilikom njegovih putovanja i to u njegovom priručniku kasnijeg datuma detaljizirao.
Kada netko priča da je nešto doživio može biti puka priča, ali kada netko napiše uz to i tehnike kako mi sami možemo putovati kroz vrijeme i 'Gledati' (ne aktivno sudjelovati) dogadjaje prošlosti onda to ima neku težinu, pogotovo ako te tehnike rade.
Ja sam probao Benettove tehnike i tada nisam uspio putovati kroz vrijeme, ali moram priznati da su to bila moja prva iskustva Nezemaljskog i neuobičajenog tipa. U ono vrijeme sam zbog ovih tehnika želio napustiti srednju školu, to jest nisam više odlazio u školu jer sam bio uvjeren kako ću uspjeti u nečem originalnom i nesvakidašnjem.
Samim pokušajem nekih od Benettovih tehnika bilo koji čovjek koji ranije nije ništa duhovnog doživio imati će neprocjenjive koristi od njih i vjerujem da je skoro svatko od nas ovdje nešto od tih tehnika možda i sam naslutio. Primjer je jedna od pvih tehnika iz knjige koje je Benett doveo do vrlo finog nivoa a radi se o ležanju na leđima i gledanjem u Zvijezde te zamišljanjem "padanja" prema zvijezdama... samo ova tehnika prije 20-ak godina promijenila mi je poglede na mnogo stvari i objasnila malfunkciju Čula tj. sve moguće privide i optičke iluzije koje nas okružuju.
Već sam samo sa njom shvatio kako mnogo stvari koje gledamo i nisu baš takve i da je "boja" koja je na njima samo stvar našeg privremenog koncepta.
Razloge mog tadašnjeg neuspjega pripisivao sam mnogim stvarima, uvjetima u kojim sam radio i okruženju, ali tek sam više godina nakon te knjige spoznao zašto nisam uspjevao.
Razlog je bio upravo u preliminarnoj vježbi Focus-a bez koje se većina vježbi ovakvog tipa ne može ostvariti.
Nakon mnogih spoznaja iz moje teurške prakse kroz godine spoznao sam i došao do boljih tehnika za putovanje kroz vrijeme ali me tada i nisu toliko zanimale.. svaki čarobnjak vremenom odabere svoju specijalizaciju, to jest vrlo brzo uvidi koje stvari mu više leže iako mora imati Znanja o svakom aspektu Teurgije daleko više od prosječnog čovjeka. Meni nikada nisu pretjerano ležale tehnike JAsnovidnosti, Astroloških ili sl. predviđanja kao što mi nisu ležale ni tehnike vezane uz element Zraka, ali sam zato bio veoma talentiran za neke druge aspekte i tehnike.
Osim ova dva pristupa putovanju kroz vrijeme vremenom sam čuo i za tehniku "zelenih stepenica" koja je sastavni dio jednog Magičarskog sistema kojeg ovdje neću detaljno opisivati, ali moram reći da sam naišao na ljude koji predano i uspješno koriste ovu tehniku.
Postoji takodjer još jedna vrlo moćna grupa Čarobnjaka, koju moram priznati u početku pomalo podcjenjivah, ali sam vremenom doznao iz povjerljivih izvora kako su dogadjaji i praksa koju oni rade vrlo autentični i kako su stvari koje sam čuo o njima 95% provjerene, a medju njima i praksa putovanja kroz vrijeme i to zajedno sa fizičkim tijelom.
Radi se o grupi iz Damanhura i prije nekoliko mjeseci ove godine imao sam priliku otići tamo i upoznati se sa Falco-m koji je glavom i bradom putnik kroz vrijeme.
Moram reći kako sam čak dok sam boravio u Damanhuru još uvijek bio pomalo skeptičan ali danas, zbog jednog nedavnog dogadjaja, više nisam nimalo skeptičan.
Ukoliko ne znate o čemu pričam kada spominjem Damanhur molim vas da pogledate jedan od nekoliko dobrih dokumentaraca o ovom alternativnom gradu jer bi ovdje gotovo nemoguće opisati cijelu filozofiju ovog pokreta i sa čime se sve bave. Mogu napomenuti jedino da su neki od Damanhurskih glavnih "životinja" (tamo svi nose životinjske nadimke) putovali na Zemlju 2 i da putuju kroz vrijeme (koliko sam shvatio isključivo unazad i to ne uvijek u našu prošlost već u jednu od linija prošlosti i prošlih Zemalja).
Takodjer napominjem kako je ovaj grad (Federacija) dobio potpuno Amnestiju od Italije i da funkcionira kao nezavisna država u državi i to bez korištenja bilo koje aktuelne valute kao glavnog sredstva plaćanja. Ovo su dobili na osnovu prijedloga Socijalnog experimenta izloženog od strane grupe istraživača koji je prerastao u današnji nevjerovatni i fascinantni Damanhur
Ovaj grad sagradjen je ispod jednog od jako rijetkih mjesta na Zemlji ukopan u Planinu jer se a tom mjestu sreću i presjecaju 4 rezonantne magnetne linije, oni ih zovu 'SInhrone linije' . Kada se sreću dvije već je vrlo rijetko i na tim mjestima se nekada gradiše samostani, crkvice,kapelice i općenito 'Bžji hramovi', kada se sjeku 3 to mjesto je mjesto čuda i moći, takodjer se pripisuju razna čudesna izlječenja i jako su rijetka, a kada se sjeku 4 i k tome je upravo na tom mjestu ogromna stijena koja je već dio Alpskog lanca a koja u sebi ima posebne vrste prirodnih Cristala koji služe kao svojevrsni akumulator za ove magnetne rezonantne linije tada je to mjesto unikatno (jedino) na planeti sa takvim karakteristikama.

Ovo sve pišem iz razloga jer informacije koje se gomilaju jedna na drugu (sve potvrdjene iz prve ruke) djeluju prilično fascinantno i autentično i kada zbrojite mjesto na kojem je ovaj grad izgradjen, ljude koji su mještani ovog mjesta, stručnjake i istraživače i samo srce ovog grada koji je Planina u kojoj mrežom prolaza koji čine labirint koji vas vodi sve dublje i dublje i koji vas dovede do prostorije koja izgleda kao da je ispala direktno iz hi-tech sci-fi filma sa 9 sfernih kristala...
Kada se predstavljaju svijetu i kada o njima prave dokumentarce oni se koriste terminima kao Astral, kao aritektura tehnologije Selfica i kao Astralna Putovanja, medjutim Znanje koje posjeduje Falco i neki drugi bliži suradnici daleko je od pukog Astralnog putovanja zato jer su boravili sa ljudima na Lemuriji i Atlantisu,i to na materijelnoj ravni, koji su im detaljno objasnili tehnologiju koja bi mogla pokrenuti procese i sposobnosti u tijelima ljudi koji se nadju blizu ovakve tehnologije pa čak i u vrijeme ove naše "jadne faze postojanja" ako se nadju povoljni uvjeti i ako su Selfice pokrenute specijalnim dekodiranjem od strane ljudi koji su ih sačinili.
Selfike su samo mali dio njihovog znanja i u razgovoru sa njim svaku temu koju sam dotaknuo sa lakoćom je objašnjavao kao da se radi o dječjoj igri. Rekao mi je kako sama selfika ne može inicirati proces fizičkog putovanja kroz vrijeme ali sa specijalnim fizičkim i mentalim pripremama to je moguće , a pogotovo ako je čovjek talentiran od ranije.
Oni Selfike i tehnologiju Selfika korsite kao što mi koristimo struju i na ogromnom broju javnih experimenata i demonstarcija pokazali su funkcionalnost ovih energetskih utjecaja na sve aspekte fizičkih manifestacija na Zemlji.

Ja sam dakle potpuno uvjeren (danas) da Falco putuje kroz vrijeme u fizičkom tijelu a za nekoliko drugih vjerujem to takodjer ali ne mogu biti siguran.
U raznim dokumentima do kojih su ljudi kroz vrijeme došli a ne zna se njihovo pravo mjesto nastanka kao niti autori pisale su mnoge stvari o budućnosti koje su se desile sa zastrašujućom preciznosti i koje će se tek desiti. U nekim od tih dokumenata 'Autori' su napisali kako postoje moguće solucije budućnosti neke civilizacije na makro nivou ili solucije neke individue na mikro nivou i kako ove solucije ili moguće-budućnosti nekom Jasnovidiocu izgledaju kada ih promatra kao rijeke koje usjecaju svoj tijek kroz korito neke visoravni i da on pogadja budućnosti na način da promatra koja solucija je najvjerovatnija, koja ima najjači tijek, koja je najizvjesnija te nakon toga ode i pogledati izbliza što to konkretno znači za nekog čovjeka ili čovječanstvo konkretnije.

Osvrćem se kratko i na komentar paradoxa vraćanja kroz vrijeme i sretanja sebe, svog oca ili djede.
Mislim da postoje puno opasnije i puno komplexnije stvari (maštovitije) koje se mogu desiti ili zamisliti kada se radi o takvoj vrsti poimanja vremena tj. takvom konceptu vremena, ali kada netko malo pobliže proučava vrijeme on će znati po mnogim stvarima da priroda nigdje nije toliko jako pogriješila i bez obzira koliko mislimo da možemo nešto jako veliko učiniti mi ljudi to je sve na vrlo malenom mirko nivou. Ovim i ovakvim razmišljanjem želim reći i podsjetiti da je prvenstvena kvaliteta (odlika) nekog Veoma moćnog Mudraca, Sadhua ili Čarobnjaka takva da on što je na višem ili suptilnijem nivou svijesti to manje stvari zapravo želi i to će više biti oprezan da ne naruši sklad Perfektnog Kozmičkog Sustava i Balansa.
Druga odlika je da kada bi čovjek i išao u prošlost on nebi išao u svoju prošlost već u jednu od mogućih prošlosti kojih ima gotovo beskonačno te je ista tolika šansa da će završiti baš u svojoj minimalna ili nikakva, a oni koji mogu birati da odu u koju žele takvi nemaju potrebu ni putovati unazad jer su 'Već tamo' tj. svjesni su svog sadašnjeg, prošlog i budućeg stanja u jednom istom trenutku.
Ovo koliko god da izgleda neobično i čudno za shvatiti zapravo i nije toliko.
Beskonačno Vrijeme tj. Vječnost, koje smo mi isjeckali na komadiće kako bi mjerili "prolaznost" odnosno kako bi usporedjivali dva 'različita' stanja u naizgled dva različita vremena samo je ograničenost Svijesti da shvati kako se sve dešava sada i sve do trenutka dok to ne osvijesti biti će mu zanimljiva ideja o putovanju kroz vrijeme.



p.s. dodatak zaone koji žele znati Više ( bag ): Drugim riječima Spoznaja kompletnog bljeska vječnosti i takav oblik svijesti u kojem se vječnost dešava sada i jučer i danas i u kojem su svi budući prošli i sadašnji životi i naše inkarnacije i emanacije u jednom trenutku Nemjerljive svijesti tada jeste sve to i nema razlike izmedju mene, vas, tipkovnice, lijeve čarape koja vam se upravo skida niz nogu, nuklearne rakete, malog cige koji vas je žicao pare pred ulazom Kino itd. ali ovakav način promišljanja samo je intelektualan i daleko od bilo kakvog iskustvenog stanja Svijesti.. danas se nažalost najviše takav i koristi i zato i imamo mnoštvo "pametnih mladih ljudi" koji se "bave" ovim, a sve je počelo jako davno sa filozofijom Advayte (nedualnosti).
Postoji stanje i iznad ovoga u filozofiji drevnih indijskih majstora a naziva se PurushaKyati Samadhi ili Paravairagya ona je potpuno nedokučiva riječima i objašnjenjima i verbalizacijama ljudskog jezika, Ona je prauzrok i najbliže objašnjena sa Ništavilom .
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje kroz vrijeme   Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Icon_minitimepet stu 04, 2011 12:06 pm

Znači

@ Einar
Ti smatraš da je prošlost kao takva nepromjenjiva i što se desilo, desilo se ^^

@ Kahali
Ako sam te dobro shvatio, ti razmatraš ideju o paralelnim pravcima u vremenu, tj. paralelnim svemirima dajući nam mogućnost da skočimo u bilo koji alternativni pravac.

Ipak, ako netko i jest putovao kroz vrijeme, nisam baš siguran kako bi on to mogao dokazati da stvar ne stane na priči. Možda da kamerom snimi nešto, ili donese neki materijalni dokaz, ili se znanstveno napravi i ponovi pokus više puta.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje kroz vrijeme   Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Icon_minitimepet stu 04, 2011 5:22 pm

jeste, smatram da je dogođeno nepromjenjivo, ukoliko odemo u prošlost na način tipa Povratak u budućnost.

Ili malo konkretnije imate događaje u nekom prostoru A i B te vrijeme t koje je proteklo od A do B. Vi ste na događaju B. Ako idete u A, znači da smanjujete taj t na nulu. Na taj način, dođete li u prošlost, ona je nepromjenjiva. Ali takvo je putovanje ili 1. Nemoguće ili 2. Brutalno izregulirano. Zašto? Jer bismo mi onda sad znali da je netko došao u prošlost prije nas ili za vrijeme nas. Eventualno ako imate neke vremenske policajce koji reguliraju da nitko nije dosad pošeremetio slijed događaja.

A ako imamo Kahalijevu teoriju paralelnih svemira, ne vidim zašto bi to onda bilo bitno? Ako vi uspijete ubiti djeda ili oca ili sebe onda se to dogodilo u drugom svemiru. Ali to onda nije više putovanje kroz vrijeme nego kroz prostor i neke druge dimenzije.
Nešto ko teorija membrana. To bi bilo neko probijanje membrane.

Ili ideja multiverzuma oliti hipersvemira s balončićima malih svemira u sebi. Tu se onda ne bi putovalo kroz vrijeme nego kroz jednostavno prostor da bi došli u drugo vrijeme.

Ugl, da se može raspravljati o putovanju kroz vrijeme, prvo se treba ustvrditi gdje smo mi to uopće? U jednom svemiru koji je beskonačan? Ili konačan a koji se širi? Ili je svemir jedan od balončića u hipersvemiru? Ili je itd itd.?
Nemamo pojma o dimenzijama u kojima se nalazimo. Možda bivamo u još 4136161 razina postojanja osim prostora i duha? Trebamo to prvo prokljuviti, a onda raspravljati o problemima putovanja kroz vrijeme.
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger


Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Location : Timespace
Registration date : 13.01.2012

Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje kroz vrijeme   Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Icon_minitimepet sij 13, 2012 5:42 pm

Ovo je vrlo zanimljiva tema ne samo među nekim sf fanaticima već i među ozbiljnim znanstvenicima među kojima je i Kip Thorn jedan od najvećih i najcijenjenih teoretskih fizičara današnjice,ali oni koriste termin PROSTOR-VREMENSKA PETLJA ZATVOTRNOG TIPA jer putovanje kroz vrijeme nije nešta što bi privuklo sponzore ili da bi ih akademska zajednica shvaćala ozbiljno.
MALO "ČINJENICA"
1.prošlost,budućnost i sadašnjost su potpuno ravnopravni(slabije poznata interpretavija relativnosti) ako je tako zašto se onda ne sjećamo budućnosti kao i prošlosti????? doćemo i do toga
2. DRUGI ZAKON TERMODINAMIKE PADA U VODU kad je Wilhelm Reich donijo svoj orgonski akumulator samome Albertu.E ovaj ga je nazvao bombom jer krši 2 zakon (ne da mi se pisati pojedinosti)
3.ENTELEHIJA nekakva sila koju je još Aristotel bio zamislio ka nešta što privlači događeje prema sebi tj.obrnuta KAUZALNOST posljedica povlači uzrok, a ne obrnuto je sad izgleda dokazana kroz kvantnu mehaniku što je dobro jer govori da naš život nije bez veze već da mi svrhu u nekome u vremenu fiksnom i ne promjenjivom "događaju"
4.KVANTNI MOZAK nešta što će u budućnosti biti opće prihvaćeno govori da je naš mozak samo antena za neku univerzalnu svijest samo hardver koji ju upija u manjoj ili većoj količini,sam tesla je toga bio svjestan i on je u izmjenjenim stanima svijesti mogao kupiti znanje iz te domene (pogledaj te film nikola tesla gospodar svijeta na yout)
MALI REZIME
Ljudi, šamani i duhovne vođe mogu vidjeti budućnost uz pomoć biljnih pripravaka koji ih "drogiraju" oni zapravo otupe receptore u mozgu i omoguće da sa oni SJEĆAJU budućnosti tj. onoga djela na koji su koncentrirani,to je nešto kao prilagodba hardvera-mozga da može primati više iz te globalne svijesti. VRIJEME NE POSTOJI ono je posljedica našega uma i našega shvaćanja realiteta u kojemu živimo,ako bi rekao fiziči prisustovati tom vremenu budućnosti koji oni vide bilo bi ne potrebno jer je E=e
[Vrh] Go down
Faust
Višestanični organizam



Male
Leo Broj postova : 31
Registration date : 16.01.2012

Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje kroz vrijeme   Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Icon_minitimesri vel 29, 2012 1:24 pm

Ovo mi je vrlo interesantna tema,ali vidim da je ovde potrebno dobro poznavanje nauke tj optike,termodinamike i termina iz nje kao sto su npr entropija i zakoni termodinamike ili opcenito dobro poznavanje fizike.To sam radio na fakultetu dosta davno,ali nisam studirao fiziku nego masinstvo.Mislim da ce me ova tema koja me mnogo interesuje navesti da te predmete,prvenstveno fiziku i termodinamiku obnovim.Ovo me interesuje ako moze neko da mi kaze nesto o tome tj cuo sam da su naucnici otkrili cesticu zvanu "neutrino"koja moze da se krece brzinom vecom od brzine svjetlosti.Interesuje me da li je to zaista tacno i sta se u stvarnosti moze postici sa tom spoznajom?Da li bi se poznavanjem te cinjenice zasigurno moglo reci da je moguce putovanje kroz vrijeme?Da li bi time Ajnstajnova teorija relativiteta bila pobijena ili mozda samo jedan njen dio?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje kroz vrijeme   Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Icon_minitimesri vel 29, 2012 3:00 pm

Slažem se s Einarom, mislim da je putovanje kroz vrijeme, putovanje u paralelni svemir. Ne podržavam Hollywoodski scenarij u kojem na brzinu otputuješ u prošlost, tamo slučajno nešto krivo kažeš, vratiš se natrag u svoje vrijeme a ono totalni kaos na Zemlji. To je nemoguće, ako išta u prošlosti promijenimo, to ne može utjecati na neko drugo vrijeme tj. na neki drugi paralelni svemir. To utječe samo na taj vremenski pravac u kojem smo nešto promijenili. Ako ubijemo djeda, neće pola obitelji misteriozno nestati ljudima pred očima. Djed je mrtav i to je uglavnom to. Kako je umro? Došao lik iz budućnosti i ubio ga :P

Sad je pitanje kako doći u alternativni svemir. Da li je dovoljno otputovati izvan granica našeg svemira i ući u drugi, alternativni svemir... ili moramo otvarati neke portale raznim vudu trikovima i ostalim vradžbinama. Ali nismo još došli niti do susjedne nam planete, prerano je razmišljati o stvarima koje ne možemo shvatiti jer trenutno, za naše poimanje, putovanje kroz vrijeme, putovanje u druge dimenzije i alternativne svemire ne postoji. Nemamo niti jedan dokaz da je to ikome ikada uspjelo niti uopće imamo definiciju za vrijeme. Jedino što imamo su SF knjige i filmovi o vremenskim putnicima :)
[Vrh] Go down
Bozon
Riba
Bozon


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 173
Age : 33
Location : Balkan
Registration date : 06.05.2012

Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje kroz vrijeme   Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Icon_minitimepon svi 07, 2012 2:47 pm

Skulptura je napisao/la:
Nemamo niti jedan dokaz da je to ikome ikada uspjelo niti uopće imamo definiciju za vrijeme. Jedino što imamo su SF knjige i filmovi o vremenskim putnicima :)

Potpisujem 5
[Vrh] Go down
Faust
Višestanični organizam



Male
Leo Broj postova : 31
Registration date : 16.01.2012

Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje kroz vrijeme   Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Icon_minitimepon lip 11, 2012 2:13 pm


Meni npr nije jasno sledece:Kada bi neki covjek otputovao u proslost u vrijeme kada ni njegov otac nije bio rodjen,sta bi prema nasim dosadasnjim razmisljanjima, bilo najlogicnije da se dogodi,kada bi taj covjek sreo svog buduceg djeda i nekim slucajem ga ubio.Ono sto bi bilo logicno da bi nestankom djeda nestala sva njegova djeca i opet njihova djeca itd(naravno da bi i vremenski putnik iscezao),ali na toj vremenskoj liniji.Dalje prema novim hipotezama i razmisljanjima vremenski putnik bi ubistvom djeda nehoticnim ili namjernim automatski stvorio novi paralelni svemir,u kome ubistvom djeda ne nestaje kompletna obitelj nego samo on.E sad mene interesuje u kojem je vremenu taj novoformirani paralelni svemir.Logicno je da je u proslosti npr ako je vremenski putnik iz 2012g otisao u 1892g da se nakon ucinjenog nalazi u 1892 godini,alu u paralelnom svemiru.I sada je pitanje da li bi se on iz paralelnog svemira iz 1892 godine mogao vratiti u 2012 godinu i kakve bi promjene zatekao u novostvorenom paralelnom svemiru tj da li bi ista bilo drukcije.
Pitanja koja sam ovdje postavio nisu pitanja na koja trazim odgovor,nego tako interesuju me samo neka razmisljanja o tome.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje kroz vrijeme   Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Icon_minitimesri lip 20, 2012 1:28 pm

Sve ovisi o tome kako postavimo vrijeme, vremenske pravce i paralelne svemire. Čisti SF scenarij u kojem je svako objašnjenje jednako moguće.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Putovanje kroz vrijeme   Putovanje kroz vrijeme - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Putovanje kroz vrijeme
[Vrh] 
Stranica 11 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Putovanje kroz vrijeme
» Putovanje kroz vreme-VREMEPLOV
» Putnik kroz vrijeme
» Putujte kroz vrijeme na Youtubu!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Znanost i tehnologija-
Forum(o)Bir: