Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi - naša i tuđa iskustva

Go down 
+93
tinityrannical
Noklica
Jedi Mind Tricks
Dada289
AndrijanaGDR
primitive101
josooo
Novus ordo seclorum
Kahali
*Tara*
terx
megawar888
Zona
Fantom
MARINA KUFNER
Sade
mEN_iN_WHite
Collector604
Yo93
hromi
dr.chaos0
Chakotay
gothic45
R.A.
schmizzl
darkside
brle
biga
tomi
srdjan888
Aurora Borealis
Pumpkin
Cylon
MoW
snow queen
Michael Wittmann
Black Angel
klapa
Legionar
Dunja the tomboy
Skywatcher
Gea
BAROŠ
Berny_Sinara
Casper
josip21
fazon
grga1234567
Sengrath
LarusArg
darixo
Jaykof
Cuppycake.Disaster
vjestica
floridana
TockaRH
Syn
arhont
Anat
omen
Malkavian
snark
Saroman
Groinx
mare
danyf5
ThE_IMMORTAL
Angel from shadow
obyzouth
KiChO666
meli
snake
malena
Max
Tutankhamon
Nena
jasmina 07
garfild
None
siskara
Blizzard
Pirija_87
Akhkharu
(CroM)Flash
zvezda
Galileo Galilei
gloria_g
Alpha
malenaivi
Neobicni forumas
Svjetloisjena
silver
Merkurica
97 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 12:47 am

Berny_Sinara je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
pa kak možete biti mrtvi hladni prema tome?
osim toga, nije vam palo na pamet da mu probate pomoći da pređe na drugu stranu?
kaj misliš da se deda ne muči tako tu lutajući??
pa to se samo dogadja kada je godisnjica njegove smrti?nismo mrtvi hladni... nego sta da radimo zovemo exorcista ili sta?

možda vaše sjećanje i potaknuta empatija priziva ga iz drugog svijeta - vaša energija dozvala je njegovu
ima li kakvih nedovršenih poslova ili tako nešto?
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 12:52 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Ovo s daljinskim može biti mala varka našeg mozga, bez obzira na kontrast boja. A taj osjećaj prisutnosti smo mnogi iskusili i većina nije sigurna što bi to bilo, je li u nama ili negdje izvan nas...

ista stvar kod mene. jedino ja osjećam kao da lebdim iznad svog tijela ili da mi neko rukama prolati po nogama
zzz
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 3:03 pm

Gea je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
pa kak možete biti mrtvi hladni prema tome?
osim toga, nije vam palo na pamet da mu probate pomoći da pređe na drugu stranu?
kaj misliš da se deda ne muči tako tu lutajući??
pa to se samo dogadja kada je godisnjica njegove smrti?nismo mrtvi hladni... nego sta da radimo zovemo exorcista ili sta?

možda vaše sjećanje i potaknuta empatija priziva ga iz drugog svijeta - vaša energija dozvala je njegovu
ima li kakvih nedovršenih poslova ili tako nešto?
mislim da se grize sto se prepustio raku da ga izjede :/...a i puno nam fali i on to zna mozda od toga?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 8:44 pm

Skywatcher je napisao/la:
pozdrav svim forumasima, evo novi sam ovdje na forumu. citam ovdje iskustva s duhovima, al nisam procitao jos sve stranice ove teme, ali budem sigurno ides evo moje iskustvo: jednom, prije nekih godinu dana, spremao sam svoju sobu, i sad ja to sve lijepo cistio, prasine itd i maknem daljinski sa poda da mogu usisat, i stavim ga na stol koji sam vec ocistio, dakle na stolu nije bilo apsolutno nicega osim laptopa, misa, lampe i pojacala. daljinski je siv, a stol svijetle boje drveta, dakle totalni kontrast boja. i kad sam usiso i sve, reko idem sad gledat tv, dodem do stola i NEMA daljinskog, al nema, nigdje, mislim si jesal lud, prekopo ja cijelu sobu, okreno sve zivo i nema ga, po stolu mico ove stvari i nema. izadjem iz sobe da vidim da ga nisam slucajno di odnio, vratim se u sobu a daljinski na STOLU, di sam ga i stavio kad sam cistio. jel moguce da je to neka visa sila, jer koji put onak kad idem spavat, kad ugasim tv, lezim i pokusavam zaspat, imam neki osjecaj, jaki osjecaj da je jos neko u sobi, ko da me gleda, al okrenem se i naravno nema nikoga.
Dobrodosao Skywatcher :)

Opisano iskustvo se vjerojatno svima barem jednom dobodilo. Da li je do neke momentalne krive obrade podataka mozga ili nesto vise...pojma nemam. Al znam da npr. netko od ukucana nesto trazi i doslovno gleda u to, a ne vidi :P
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimesri tra 29, 2009 11:30 am

Skywatcher je napisao/la:
pozdrav svim forumasima, evo novi sam ovdje na forumu. citam ovdje iskustva s duhovima, al nisam procitao jos sve stranice ove teme, ali budem sigurno ides evo moje iskustvo: jednom, prije nekih godinu dana, spremao sam svoju sobu, i sad ja to sve lijepo cistio, prasine itd i maknem daljinski sa poda da mogu usisat, i stavim ga na stol koji sam vec ocistio, dakle na stolu nije bilo apsolutno nicega osim laptopa, misa, lampe i pojacala. daljinski je siv, a stol svijetle boje drveta, dakle totalni kontrast boja. i kad sam usiso i sve, reko idem sad gledat tv, dodem do stola i NEMA daljinskog, al nema, nigdje, mislim si jesal lud, prekopo ja cijelu sobu, okreno sve zivo i nema ga, po stolu mico ove stvari i nema. izadjem iz sobe da vidim da ga nisam slucajno di odnio, vratim se u sobu a daljinski na STOLU, di sam ga i stavio kad sam cistio.

Rekao bi de je to rezultat nekakve dekoncentracije - Ono usisavaš, misliš o nečem trećem, i onda automatski slažeš stvari. Ali pošto si ti koncentrirano tražio predmet po stolu, kojeg čas nema, a čas je tu, ostajem suzdržan... :D

Citat :

jel moguce da je to neka visa sila, jer koji put onak kad idem spavat, kad ugasim tv, lezim i pokusavam zaspat, imam neki osjecaj, jaki osjecaj da je jos neko u sobi, ko da me gleda, al okrenem se i naravno nema nikoga.

Takav sam osjećaj ja imao 1000 puta, ne samo u kući nego na raznim mjestima ali uvijek kad sam sam. Mislim da osjećaj dolazi do izražaja jer sam sebe uvjeriš da je to nešto u sobi i stvoriš si jaku sliku nečega...

Mi samo možemo davati logičke zaključke na te takve "fenomene" pošto znanost još nije ništa dokazala, a moj bi bio, da ako imaš duha koji je jednom maknuo daljinski, da bi vjerovatno trebalo uslijediti još takvih događaja.
[Vrh] Go down
Skywatcher
Stanica
Skywatcher


Male
Aries Dragon
Broj postova : 18
Age : 36
Registration date : 25.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimesri tra 29, 2009 3:19 pm

a neznam, mozda i je to kriv mozak, grska neka, ko zna, al cesce sad imam taj osjecaj da je neko u sobi kad navecer legnem.bas bi htio znati sta je to, mozda jednog dana i saznam
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimesri tra 29, 2009 3:25 pm

Da...mozda jednog dana saznas...i sad bi u filmu ovdje bio namontiran onaj kao strasni buahahaha smijeh zubi miga
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimesri tra 29, 2009 4:29 pm

:P mozda budes a mozda ne:P
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimesri tra 29, 2009 9:25 pm

Alpha je napisao/la:
Da...mozda jednog dana saznas...i sad bi u filmu ovdje bio namontiran onaj kao strasni buahahaha smijeh zubi miga

Hahahaha, možda bi i zagrmilo :P
[Vrh] Go down
Skywatcher
Stanica
Skywatcher


Male
Aries Dragon
Broj postova : 18
Age : 36
Registration date : 25.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimesri tra 29, 2009 9:35 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Da...mozda jednog dana saznas...i sad bi u filmu ovdje bio namontiran onaj kao strasni buahahaha smijeh zubi miga

Hahahaha, možda bi i zagrmilo :P

jos munja, i vrata skripe giba
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimesri tra 29, 2009 9:41 pm

Crna mačka zamjauče onako i skoči pored kamere i otrči dalje...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimečet tra 30, 2009 12:10 am

kamera padne i mrak..., a mi nek si mislimo
[Vrh] Go down
Skywatcher
Stanica
Skywatcher


Male
Aries Dragon
Broj postova : 18
Age : 36
Registration date : 25.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimečet tra 30, 2009 12:12 am

i u pozadini se cuje sova onak slabo... a umjesto duha izleti neki manijak :x lol!
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimečet tra 30, 2009 12:20 am

pomogučnosti neko kog poznaješ i koji te godinama promatrao iz mraka hiding
strah a sad je mene strah
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimečet tra 30, 2009 1:26 am

Gea je napisao/la:
pomogučnosti neko kog poznaješ i koji te godinama promatrao iz mraka hiding
strah a sad je mene strah
i uz glasno paljenje motorne pile krene prema tebi :x :x :x
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimečet tra 30, 2009 1:36 am

strah
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimečet tra 30, 2009 10:23 pm

I nestane benzina u pili...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimečet tra 30, 2009 11:03 pm

mrak film :D
[Vrh] Go down
Dunja the tomboy
Riba
Dunja the tomboy


Female
Virgo Horse
Broj postova : 123
Age : 33
Location : Deep in the woods
Registration date : 25.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimepet svi 01, 2009 11:41 am

Neobicni forumas je napisao/la:
I nestane benzina u pili...


Al onda on izvadi noz... rofl
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimepet svi 01, 2009 2:38 pm

Mene strah na ovom topicu, pile, noževi, mrak... strah
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimesub svi 02, 2009 5:11 pm

hahaha :D i onda zenska opali prdec od straha :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimesub svi 02, 2009 10:40 pm

haha rofl2 i ubije manijaka smradom :D :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimečet svi 07, 2009 3:36 pm

Gea je napisao/la:
haha rofl2 i ubije manijaka smradom :D :D
hahahah da :D lolcina
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimepet svi 08, 2009 9:41 pm

i to je recept kako se riješiti manijaka ;) grah i malo sreće :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitimepet svi 08, 2009 10:09 pm

Gea je napisao/la:
i to je recept kako se riješiti manijaka ;) grah i malo sreće :D
ma kakav grah :D najubitacnije je zelje hehehe:D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi - naša i tuđa iskustva   Duhovi - naša i tuđa iskustva - Page 17 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi - naša i tuđa iskustva
[Vrh] 
Stranica 17 / 32.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti - osobna iskustva
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Duhovi u ekranu
» Duhovi u stolu
» Duhovi pokojnika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: