Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?

Go down 
+22
LJUBAV
Bozon
MoW
2pac
KidagakashNedakh
Hladni
Kahali
Alpha
usamljeni vuk
Madonna
Galileo Galilei
Blizzard
narrogh
Archangel
Sin_Nanna
Athena
Fantom
biga
InaNNaa
Chakotay
Korplikan
SkywardSword
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 4:13 am

Ja sam Hrvat iz Bosne. KN ti govoriš o zajedništvu kako smo svi na istom. To je istina i to neću osporavati ali činjenica je da smo svi na istom bili i prije rata i mnogo povezaniji nego danas.
Pa sad pitam kako smo se mi to razjedinili? Zbog čega? I još jedno pitanje. Kako možeš očekivati da mi svi opet budemo dobri nakon svega što su ljudi na ovim područjima proživjeli?
Govoriš tu kako su nas drugi posvađali a to nije istina nitko drugi osim miloševićevog režima nije kriv za to.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 12:51 pm

Odakle iz Bosne?
Pazi,ja govorim o zajednistvu bez vjerskih i nacionalnih primjesa.Mislim da smo i ja i ti bili tada premladi da bi ratovali,i da nismo dorasli sada da polemisemo o tome sa nekog politickog aspekta.
Citat :
zrtve smo moci,interesa i ideologije ispranih i malicioznih umova koji nisu krocili na Balkan,cije su marionete presudile nasem miru...
Ovo se i na Miloševića odnosi,a ti nemoj da me trpaš u isti koš sa njim jer sam srpkinja. -->
Citat :
Govoriš tu kako su nas drugi posvađali a to nije istina nitko drugi osim miloševićevog režima nije kriv za to.

I moj tata,i ujak i deda su bili u ratu, ali nisu bili monstrumi,u to sam sasvim sigurna. Otac mi je i u zarobljeništvu na Žepi bio, prošli su sva trojica dosta toga,i iskreno da ti kažem,nikad ih nisam čula da govore ''ustaše'' ili ''balije'',ni da generalizuju cijelu naciju i da krive sve ljude zbog onog što je bilo, osim što tako zovu one za koje se zna da su činili zločine i koji su bili u takvim redovima. I što me jako iznenadjuje,i čudi,danas se bolje slažu,podnose,pa i druže se, oni koji su u ratu bili na suprotnim stranama,koji su preživjeli i izvukli pouku iz svega. Moji roditelji godinama rade u institucijama gdje su zastupljena sva tri naroda,i odlično se slažu jedni sa drugima, privatno su prijatelji, oni dolaze kod nas,mi idemo kod njih, čak i pričaju medjusobno o onom što je prije bilo. Pa,kad oni mogu biti prijatelji,zašto ne bi bili ti i ja ?! Dok,sa druge strane,klinci koji nikad rata u životu nisu vidjeli,osim na igricama, busaju se u neki nacionalizam,bljuju svakakve parole,zadojeni su mržnjom a da ni sami ne znaju objasniti zbog čega je to tako,mrze sve što nije ''njihovo'',a kad ih pitaš šta je to ''njihovo'',ni to ne znaju objasniti,ne znaju ni istoriju ni kulturu ni tradiciju, sve što znaju je ono što im se preko medija instalira u mozak, što u komšiluku čuju,što im je najlakše prihvatiti. A što se tiče žrtava,ratnih invalida i onih koji su ostali bez najmilijih,tu sam posebno osjetljiva,što se tiče svake strane. Gledala sam dosta nepristrasnih emisija o svemu,čitala mnoga svjedočenja i iskustva sa sve tri strane, isvaki put kad dodjem u dodir sa takvim nečim,odvalim se od plača.Jako suosjećam sa tim ljudima.Ne sa Srbima,Hrvatima,muslimanima....već sa ljudima.Žao mi je kada neko pati,pa makar i nogu iskrenuo. Tu se nažalost više ništa ne može učiniti,jer je već prošlo. I budućnosti neće biti ni na vidiku sve dok su svi pogledi i prsti u prošlost upereni.
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 1:43 pm

A što je najveća fora veliki broj tih klinaca bi se uneredili u gaće kada bi morali ići da ratuju. Ima žrtava i na jednoj i na drugoj i na trećoj strani, to je istina, ali dok ja gledam svoj rep, a ti svoga sina grob među nama pravog prijateljstva neće biti.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 2:20 pm

Sin_Nanna je napisao/la:
A što je najveća fora veliki broj tih klinaca bi se uneredili u gaće kada bi morali ići da ratuju.
Upravo.Usrali bi se k'o grlice.Ko želi i voli rat,dabogda mu u kući bio svaki dan.Pričala sam sa dosta tih klinaca,i sad često popričam sa njima,i baš sam jednog,onako najglasnijeg,pitala zbog čega ne želi da popije kafu sa mnom i mojim prijateljem iz Atlante koji često dolazi kod nas, a on mi kaže ''pa znaš brate,pa ne mogu ja to,ne traži to od mene,on je prokleti amer,ti znaš da su oni stoka,znaš šta su nam sve radili'' -.- Stereotipi i predrasude su najveći kamen spoticanja,bez obzira koji je narod u pitanju. Da se razumijemo,ja volim svoj narod,jako,volim Srbe,volim Srbiju,volim RS,ali poštujem druge ljude,cijenim tudji trud,imam prijatelje Hrvate koji me nikada poprijeko nisu pogledali,a kamoli mi nešto ružno rekli,sa njima pričam o svemu,i volim i njih,kao da su ''moji''.Prijateljstvo se ne gradi na identičnim navikama,osobinama,ciljevima, već prvenstveno na poštovanju i prihvatanju razlika. Jedni od drugih možemo mnogo naučiti,mnogo toga lijepog,korisnog...Ono što je monstruozno,što je nekad bilo,dabogda se više nikad ne ponovilo..
Citat :
Ima žrtava i na jednoj i na drugoj i na trećoj strani, to je istina, ali dok ja gledam svoj rep, a ti svoga sina grob među nama pravog prijateljstva neće biti.
Ja ne znam na kojoj planeti živim,ali poznajem i ljude koji su u ratu izgubili bližnje,pa opet ne krive sve pripadnike drugog naroda zbog toga,ne mrze kolektiv,već kunu i krive pojedince i vođe,oni koji i jesu vodili sve to i koji i jesu krivci.
Ne znam ljudi...ja stvarno nikoga ne mrzim,niti ne znam šta bi trebalo da se desi,tako jako i ''silno'',da bih počela drugačijim očima gledati i generalizovati cijeli narod..Možda sam budala u očima drugih,možda po njima griješim,ali za mene su moji stavovi što se medjuljudskih odnosa tiče ispravni i jedini prihvatljivi za mene.Svega sam se nagledala,svega sam se naslušala,ali nikad nisam osjetila averziju prema nekom mom vršnjaku samo zato što je Hrvat,Amer,Tadzikistanac,Tunguzijac. Zna se ko je šta činio,pristalice i simpatizere takvih ljudi lako je prepoznati,oni se ističu,oni se busaju,oni su najglasniji, što bi se reklo ''Sve što je potrebno za trijumf zla jest da dobri ljudi ne čine ništa.''
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 5:21 pm

Više sam mislio na to da dokle god budemo živeli u prošlosti nikada se nećemo pomaći nego ćemo ostati tu gde smo. Svaka strana je izgubila nekog, ali se mora dalje. Sigurno i Francuzi i Nemci imaju svoje žrtve iz rata, a gde su danas.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 6:59 pm

Iskreno meni je drago što klinci još uvjek imaju mržnju prema srbiji! Samo pogledajte što su sve nam napravili, to je nešto strašno. To nisu bili ratni ciljevi niti su to bili pravi vojnici to su bili obični barbari. Granatiranje na Crkve i očuvane gradove koji imaju bogatu povjest to može samo nacija koja u sebi sadrži zlo! Pa vidite da srbija još uvjek ima mržnje pa pogledajte što je Nikolić izjavio! Ne može to izaći iz tako "uglednog" čovjeka koji se bavi politikom, ajde da smo to ćuli od pijanca, ali ovo je sramota! To je ono zlo koje se nikada neće iskorijeniti iz te nacije. Isto tako možete pogledati koliko ima više nasilja u srbiji nego kod nas, tamo je znatno veći rast huligana nego kod nas. Srbija nije država, tamo je opći kaos zato se i raspada.

I onda vi otvorite temu "Zašto toliko mržnje između Hrvatske i srbije?"
Ja ne znam tko je tu glup ili se samo pravite da ste glupi! Čovjeće pa tko je započeo rat (ako to smijem nazvati ratom, jer to nije bio rat! To je bilo ubijanje civila i silovanja). Gdje se vodio rat, raspolaganje sa oružjem nije bio pravi omjer.
ZATVORITE OVU TEMU, JER OVO JE ČISTA SRAMOTA!!!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 7:23 pm

2pac je napisao/la:
Iskreno meni je drago što klinci još uvjek imaju mržnju prema srbiji!
Što to znači da imaju mržnju prema Srbiji? misli
Znači li to da je imaju i prema građanima Srbije, prema čitavoj naciji?

Rat je postojao i rat je prošao. Ne vidim zašto bi neki klinci koji nisu bili niti rođeni za vrijeme rata ili ostali pošteni građani Srbije ili Hrvatske koji nisu utjecali na odluke svojih glavešina, trebali živjeti u prošlosti ili gajiti animozitet.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 8:07 pm

Nisam mislio na dobre građane u srbiji, nipošto, uvjek je bilo dobrih ljudi u srbiji, ali takvih je jako malo! Srbija ima zao duh kao nacija (neka BOG blagoslovi dobre ljude u srbiji, jer to nije država za njih!!!).Ta država je prevrtljiva kao zmija i ZNAM da duboko u duši nas mrze. Zato bih htio nove generacije poučiti da nikada ne vjeruju u takvu državu i da šire mržnju (što je žalosno) prema četnicima, jer to nisu bili ljudi!!! Nikad se ne zna...
Bilo bih lijepo da im ništa ne govorimo o tim groznim stvarima, ali bojim se da bih se prošlost mogla ponoviti!
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 8:33 pm

Ti imas 20 godina,sigurna sam da se sjecas rata i da si skakao po frontovima boreci se za goli opstanak i braneci svoje.....i dajes sebi za pravo da tvrdis nesto tako ''osjetljivo'' i nazivas jednu drzavu zlom?! Na osonovu cega si ti zakljucio da je jako malo dobrih ljudi u Srbiji?!Sta si ti?!Filozof,teoreticar,logicar,politikolog ili psiholog?! Vjerujem nista od navedenog,i samim tim niti si kadar da donosis takve zakljucke i tako surovo i brutalno osudjujes i pricas o necemu,tj.nekome koga u zivotu nisi sreo. Na osnovu cega zakljucujes da je velika vecina Srba zla?!Na osnovu bahate i glasne sacice izroda koji su se ustolicili u vrhu jedne drzave,pa se na osnovu njih dodnosi sud o cjelokupnom narodu?! Ili si mozda do sad upoznao bas sve stanovnike Srbije,pa iznosis neke svoje ''statistike''?! neeeee...ti si samo jos jedan,da se izrazim - napaljeni & utripovani klinac, koji je zatrovan prosloscu,predrasudama i mrznjom i zeli da se ona ponovi. Nego se fino ti i slicni tebi nadjite sa ovim nasim lajavcima negdje na pola puta,rasprdite se na nekoj livadi i pustite normalne ljude i one koj ise tako osjecaju,da zive. Nema se sa tobom više šta pricati. Pozziiccc
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 9:21 pm

haha... Predpostavljam da si i ti iz srbije.
Gledaj neke stvari se NE mogu zaboraviti samo tako, pa tako i ovo! (Isto kao što pravi istinski crnac ne može zaboraviti rasizam). To bih već trebala znati sa 23 godine! Pogledaj politiku koju vode srbi i što je Nikolić izjavio u današnjim vremenima. Pa čovječe i da mi hočemo biti prijatelji s vama vi to ne bi htjeli! Vidim da si i ti jedna od slijepih ljudi koji ne vide pravu istinu i neće nikada priznati!
Znam, istina boli!!! Boli jako, peče.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 9:32 pm

Ok, ajmo tom logikom. Srbi su zli. Oni ako gledaju nas i našu politiku, lako mogu zaključiti da smo mi glup narod, mi Hrvati. Ergo ima i pametnih ljudi u Hrvatskoj, ali takvih je jako malo!!! Ergo možemo pretpostaviti da je velika vjerojatnost da 2pac spada u glupe Hrvate kao što Hrvati i jesu. Ergo to što je 2pac napisao su vjerojatno gluposti jer glup čovjek ne može napisati nešto pametno. Ergo njegov post je ništkoristi i treba se ignorirati.

Zaključak, ja sam glup, 2pac je glup, Hrvati su glup narod. Ne slušajte nas gica

Sad ajmo nastaviti srati po državama, ja ću rado posrati i tebe 2pac i Hrvate, nemam problem sa time. Shall we continue?
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 9:47 pm

@2pac
Kakva istina?! Jesi li ti prirodno lud ili pohađaš časove,čovječe?! Ne može me peći neka tvoja lična istina niti me mogu dotaći tvoje riječi jer sa ljudima poput tebe sasvim površno i malo razgovaram,pošto niste sposobno racionalno i objektivno razmišljati.Misliš da ćeš me uvrijediti nečim što kažeš ili da ćeš me ''oštetiti'' na nekom polju! NOPE!Smiješan si mi i mnogo balav. :) Nisam iz Srbije,ali sam srpkinja i upoznata sam sa srpskom politikom. Ti misliš da se ljudi iz Srbije pitaju išta oko politike?! JOK! U ovom slučaju se moralo birati između dva zla - Tadić (nalickani hoštapler i muljator koji bi rođenu majku prodao da mu dupe toplu vodu osjeti) vs.Nikolić (koji prvo priča jedno,pa drugo,pa opet naglašava prvo,pa odvali nešto sasvim deseto, i u većini slučajeva mu je jezik mnogo brži od pameti,a i sumnjam da je isto tako i sam mnogo puta uhvatio sebe da uopšte ne zna šta želi reći).Narod se tu najmanje pitao,od 100% ljudi koje poznajem,80% nije glasalo ni za jednog ni za drugog.Stvar je bila u tome ko će više glasova pokrasti,i krali su ih,za što postoje mnogi dokazi,ali laprdavac 2pac je pročitao par naslova i nadojio se predrasudama i govnjavim tezama žute štampe. Stranke u Srbiji su se rasparčale,nove su se pojavile,pojedinci su jeli i tuđa g***a misleći da će nešto postići. Prvi primjer za to je Čedomir Jovanović,persona jako sumnjivog morala,pa i seksualnog oprjedeljenja, koj ije u tvojim godinama,2pac,bio Šešeljev dobrovoljac i ''ljuti nacionalista'',a sada se te činjenice zataškavaju i krije ih kao zmija noge,jer,Bože moj,on je odjednom postao veliki prosvetitelj i mirotvorac sa velikim podočnjacima,koji je RS nazvao genocidnom jer se nadao glasovima bošnjaka koji žive na području SRbije,a ima ih mnogo,i time da će preći cenzus. Upalilo mu nije,sad se kači za onog ''ko je jači'',povija se u onom pravcu u kojem vjetar duva.
I mi imamo Dodika,koji je milijarde pokrao,ogradio se jevrejima i doveo Bosnu na granicu totalnog raspada,što svojim djelima & nedjelima,tako i svojim sarkastičnim i prostim riječima.
Ovo ne pišem da bi samo SHUpac pročitao,već svi divni ljudi koji nisu upoznati sa odnosima SRba i njihove vlasti,a koji su na ovom forumu.
I tu mi se nadje neki unazadjeni klinac sa mozgom obima klikera,pod nadimkom 2pac,da mi generalizuje narod i da se ''inati''.hahahahahahah,ja ti rekoh,nadješ se na pola puta,ti i slični tebi, sa ovim našim balavim bezrepim kerovima, ograde vas na nekoj livadi,zasučite rukave i zakrvarite oči, gmazovi.
Ništa lično nemam protiv tebe 2pac,jer te ne znam,ali vidim da ti mene ''znaš'',i da veoma dobro poznaješ sve Srbe,pa pod pretpostavkom da se ''dobro poznajemo'' rekoh ti ono što rekoh. Da si nezrela i neizgradjena osoba sa manjom krizom identiteta (u kojoj mnogi cijeli život provedu,jbg).Porast ćeš i ti,shvatićeš neke stvari,osim ako ne ostaneš doživotno izmedju 4 zida,zapiljen u monitor pogleda uperenog u naslove ostrašćenih kvazi-novina natrpanih tekstovima kvazi-novinara, i sa slušalicama na ušima. Ja ti želi msvu sreću i da što prije počneš razmišljati svojom glavom (onom na ramenima),a ne tudjom. U svakom slučaju livada ima koliko želite,za vas ''huligane'' i internet ratnike ništa drugo i nije.
Luv ya nigga kava
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 9:48 pm

Pa da... Istina, tako je to u životu dobri ljudi su glupi i treba ih ignorirati, a loši su najpametniji i vode svijet!!!
Tako i svijet funkcionira!!!
haha... Blizzard zato i ne možeš nikako shvatit vjeru!!!
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 9:57 pm

@KidagakashNedakh
Gledaj ti laži svima, ali samo štetiš sama sebi!!!
Kažeš da te ne mogu dotaknnuti moje riječi, haha ne bih se složio s tobom, ono post ti je dugačak i pun mržnje!
Btw smiješno mi je ovo "U svakom slučaju livada ima koliko želite,za vas ''huligane'' i internet ratnike ništa drugo i nije." jer da sam pravi huligan sada bih bio negdje vani i vjerojatno bih zaklao nečije srpsko dijete!
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 10:00 pm

@Blizz,ti si jedan sasvim OK i normalan lik,što sam zaključila po tvojim objavama na raznim temama,koje već dugo čitam. I daleko si od ''glupana''.Nisu Hrvati glup narod,daleko od toga, niti su Srbi loši ljudi. hekla Samo smo okivani u srazna sranja sa svim strana i državni vrh nam je najčešće ispunjem talogom i šljamom,jer pošteni,savjesni i emancipovani ljudi najčešće odustaju u svom probijanju ka višim funkcijama,pokolebani i spušteni od strane makijavelista kojima ništa sveto nije. No,ne trebam ja to tebi objašnjavati,i sam si svjestan svega. ;) Ti i ja ,kao pripadnici hrvatskog i srpskog naroda koji se medjusobno poštuju smo za ove ''lajavce'' najčešće okarakterisani kao ''loši ljudi'',jer njima inteligencija ravna temperaturi na Sibiru (koja inače ne prelazi nulu face) ne dozvoljava da vide dalje od sopstvenog nosa i bukvalno gutaju i žderu sve što im se plasira putem medija masovne komunikacije utemeljenih na subjektivnosti i surovom nacionalizmu koji veoma često prelazi granice realnosti.
@Blizz --> cuga cheer cuga
@2pac mlati mlati mlati hug
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 10:04 pm

2pac je napisao/la:

Kažeš da te ne mogu dotaknnuti moje riječi, haha ne bih se složio s tobom, ono post ti je dugačak i pun mržnje!
Nije moj riječnik pun mržnje,nego ti mozak nije sposoban registrovati informacije na nekim većim frekvencijama.Pročitaj ponovo. Nisam zbog tebe pisala,već i zbog drugih ljudi. Ne hvataj se za lude ''slamčice'',kad od toga nema koristi.
Citat :
Btw smiješno mi je ovo "U svakom slučaju livada ima koliko želite,za vas ''huligane'' i internet ratnike ništa drugo i nije." jer da sam pravi huligan sada bih bio negdje vani i vjerojatno bih zaklao nečije srpsko dijete!
Nisam rekla da ste pravi huligani (tu navodnike zaboravih,sorry),već ste frustrirani internet ratnici i najobičniji huškači i zagovarači mržnje.
Ne,ja takve ne mrzim, samo ih malim dijelom ne podnosim,a velikim dijelom žalim.
mase
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimened lip 03, 2012 10:44 pm

Mislim da je razumljivo zašto toliko mržnje između ova dva plemena. Upravo zato što to promatramo na taj način, plemenski. Jedno pleme protiv drugoga i tako stoljećima. Dok pleme ne preraste u državu koja je temeljena na vladavini prava, demokracije i s produhovljenim ljudima, neće niti biti drugačije.
@2pac Kažeš da se neke stvari ne zaboravljaju. Misliš da ih se neki od nas starijih ne sjećaju?Čovjek teško može odlučiti neke loše i grozne stvari koje su mu se dogodile zaboraviti. Ono što može odlučiti to je da o tome više ne priča svojoj djeci i da ne širi negativnu energiju okolo. Ono što je bilo bilo je i ne daj Bog da se ponovilo. Kolektivna karma jednog plemena / naroda postepeno se može pročistiti, treba samo gajiti ljubav prema drugima. Svi su bili uhvaćeni u igre moćnika na vlasti, a narod, koji po defaultu prati karizmatične vođe, nema drugog izbora nego da se bori. Pogotovo kad je plemenska razina svjesti u igri, zar ne?

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimepon lip 04, 2012 12:44 am

KidagakashNedakh je napisao/la:
se i na Miloševića odnosi,a ti nemoj da me trpaš u isti koš sa njim jer sam srpkinja. -->
Citat :
Govoriš tu kako su nas drugi posvađali a to nije istina nitko drugi osim miloševićevog režima nije kriv za to.


Evo KN ovo je već postao običaj da ti mene ne razumiješ. Nisam te stavio u isti koš s miloševićem. To što si ti srpkinja ne pravi meni nikakvu razliku, što se mene tiče možeš biti i eskimka. Dakle nisam sve srbe stavio u isti koš s miloševićem. Naveo sam tog monstruma kao kao glavnog krivca tih događanja. Ja imam mnogo prijatelja srba i 80% njih je navelo miloševića i njegov režim kao krivce.
Ja sam rođen u jednom selu kraj Odžaka.

Edit: KN ispričavam se ako sam te uvrijedio
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimepon lip 04, 2012 12:59 am

Evo do čega nas je to sve dovelo

[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimepon lip 04, 2012 1:06 am

Izvinjavam se i ja tebi na pogresnom tumacenju. :) cuga Pa time sto sam rekla da su nas drugi posvadjali mislila sam na one koji su tada stajali iza Milosevica,Tudjmana itd...
Jos jednom - oprosti! hug
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimepon lip 04, 2012 1:12 am

@KidagakashNedakh
Dobro ajde i da zaboravimo rat i sve te sramotne stvari, srbi bi trebali šutjeti kao bubice nakon svih ovih strašnih događaja, ali ne još uvjek podižete prašinu. I to vi koji ste započeli taj pokolj, jer to nije bio rat! Onda ti meni govoriš da sam ja glup, pa ti onda nisi zaslužila ovaj život!!!
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimepon lip 04, 2012 4:08 am

@ 2pac
Ja sam se zajebavao, ali ovo što ti pišeš više nije smiješno. To ti velim ja koji imam zbilja šareni smisao za humor.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimepon lip 04, 2012 4:21 am

@Blizz,tebi i ostatku čestitke ekipe na ovom forumu svaka čast.Drago mi je što i lično poznajem divne Hrvate poput vas,i nadam se da ću i vas jednoga dana upoznati,naravno,na prijateljski način. Ja napuštam ovaj forum ,samim tim jer sam zaista duboko uvrijeđena i povrijeđena izjavom dotičnog mutanta koji mi psuje najveću svetinju u životu,koja se i sama dugo borila sa teškom bolešću. Vama svako dobro od srca želim.
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimepon lip 04, 2012 9:45 am

2pac ne mogu da verujem koliko si ti zatrovan mržnjom. Kida je lepo pokušala da ti objasni da ona nigde ne vodi, a ti opet nastavljaš po svome (što je poenta ove teme) i još vređaš. Po tebi je jedan narod kriv što uopšte postoji. Ako tako razmišljaš onda se zavuci u neku pećinu i ne izlazi odatle. Nas normalne ljude ostavi na miru, a svoju mržnju širi na nekom drugom mestu.
Kida, žao mi je toga vezano za tvoju mamu, ali nemoj da se nerviraš zbog jedne prostačine koja nije lepo vaspitana. Pozdrav za tebe i dođi nam opet :) Znam da hoćeš miga
[Vrh] Go down
Bozon
Riba
Bozon


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 173
Age : 33
Location : Balkan
Registration date : 06.05.2012

Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitimepon lip 04, 2012 10:06 am

Srbi-Hrvati sve je to isto, zar je bitno tko je započeo rat?
Podjele po nacionalnoj osnovi me uopće ne zanimaju, svi smo mi ljudi prije svega, koje god rase, spolne orijentacije, vjere i nacije bili, svi smo isti.
Umjesto da se bavimo ovakvim besmislenim plemenskim prepucavanjima bilo bi bolje koncentrirati se na poboljšanje zajedničkog života.


Znam šta je rat, kao klinac sam došao sa obitelji iz Bosne sa svom imovinom u par plastičnih vrećica, tako kad kažem da su takva prepiranja bespotrebna onda znam o čemu pričam.


2pac je napisao/la:
Dobro ajde i da zaboravimo rat i sve te sramotne stvari, srbi bi trebali šutjeti kao bubice nakon svih ovih strašnih događaja, ali ne još uvjek podižete prašinu. I to vi koji ste započeli taj pokolj, jer to nije bio rat! Onda ti meni govoriš da sam ja glup, pa ti onda nisi zaslužila ovaj život!!!

Jedan pravi citat iz Biblije samo za tebe :)

"Što gledaš trun u oku brata svojega, a brvna u oku svome ne opažaš?"

2pac što misliš od Tuđmanu? Jeli on isti kao Milošević ili je on dobar jer je "Rvat"?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?   Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije? - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?
[Vrh] 
Stranica 6 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Kako bi izgledao novi rat Srbije i Hrvatske?
» zasto ljudi pate, zasto to Bog dopusta ili...??????????
» Sve veci jaz i polarizacija izmedju muskaraca i zena!?
» Iran protiv Pakistana, da li je moguc rat izmedju njih?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: