Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 evolucija je smijesna! sama sebe pobija!

Go down 
+25
Archangel
Legionar
Korplikan
primitive101
wanderer
MoW
flory
Flamezar
Gea
Armin od Irima
Skulptura
matko22
Wall-e
Galileo Galilei
Tutankhamon
Saroman
snark
sanja
Svjetloisjena
Alpha
gloria_g
Blizzard
Aleksandar Veliki
silver
janko.kunstek@gmail.com
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:52 am

da bi nešto raslo drugo mora umrijeti kava
dinosauri su morali izumrijeti da bi došli sisavci, sisavci izumiru da bi napredovali močniji sisavci... kad mi izumremo doči će nešto još močnije
evolucija ne znači da nužno jedna te ista vrsta mora evoluirati.. nego život sam po sebi

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun
Armin od Irima


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Age : 34
Location : Zagreb
Registration date : 23.01.2010

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 1:13 am

Gea je napisao/la:
da bi nešto raslo drugo mora umrijeti kava
dinosauri su morali izumrijeti da bi došli sisavci, sisavci izumiru da bi napredovali močniji sisavci... kad mi izumremo doči će nešto još močnije
evolucija ne znači da nužno jedna te ista vrsta mora evoluirati.. nego život sam po sebi
ili će nas naslijediti žohari nakon nuklearnog rata... :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 2:04 am

a i to je evolucija.. ipak su najbolje osposobljeni za preživljavanje
najbolje mi je kad im otrgneš glavu.. oni umru od gladi evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 982158

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 10:12 am

Gea je napisao/la:
da bi nešto raslo drugo mora umrijeti kava
dinosauri su morali izumrijeti da bi došli sisavci, sisavci izumiru da bi napredovali močniji sisavci... kad mi izumremo doči će nešto još močnije
evolucija ne znači da nužno jedna te ista vrsta mora evoluirati.. nego život sam po sebi
E, uzela si mi tipkovnicu.... zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:22 pm

Teorija evolucije je jedna od najglupljih teorija -.-
Ima previse rupa
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:24 pm

neko pametan.napokon...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:27 pm

znači vjrujete da kakvi smo sad da smo isti bili prije 3000 godina i da ćemo takvi biti do izumiranja?
bez pomaka u fizičkom i intelektualnom smislu?

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Suspect

meni to ne zvuči ako puno rupa.. već kao jedna velika...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:29 pm

Flamezar je napisao/la:
Teorija evolucije je jedna od najglupljih teorija -.-
Ima previse rupa

Jedna od najglupljih? U tom slučaju bih te pitao da kažeš jednu teoriju koja je bolja od teorije evolucije! I naravno, podupri ju argumentima po mogućnosti evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 659892
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:31 pm

Kakvi smo bili, jesmo, i ostat cemo. Mozda cemo se samo u intelektualnom smislu mjenjat, ono mic po mic, al da smo nastali od majmuna -.--
A i to sto kazes jedna velika :D
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:32 pm

hahahah naprotiv mi znamo da su ljudi bili puno pametniji prije 3000 godina nego sada ,njihova matematika bolja od nase za jedno 1000 puta (realan sam) a sta rec o piramidama ...ljudi danas sa danjašnjom "visokom"tehnologijom neznaju kako da naprave piramidu ....čovijek degradira prvo moralno pa poslje sve ostalo,pronađeni su kosturi velikih ljudi ..itd..mozda nema smisla objasnjavati ,kad nekima to nista neznace
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:35 pm

Omega je napisao/la:
Flamezar je napisao/la:
Teorija evolucije je jedna od najglupljih teorija -.-
Ima previse rupa

Jedna od najglupljih? U tom slučaju bih te pitao da kažeš jednu teoriju koja je bolja od teorije evolucije! I naravno, podupri ju argumentima po mogućnosti evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 659892
Jel se misli na teoriju vezanu uz evoluciju ili..?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:37 pm

Bilo koju teoriju koja bolje objašnjava sve ovo od evolucije. Kažeš da je jedna od najglupljih, pa eto, pitam da navedeš bolju.
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:39 pm

ja cu umjesto njega kreacija ,ali oprostite to vise nije teorija to je fakt,tako da sada nemjenjam temu bezveze
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:41 pm

ali njihov životni vijek je iznosio nekih 40-45 godina evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 961139
ako ništa tu smo evoluirali da starimo sporije.. svaka nova generacija bi trebala stariti sporije
po teoriji mi bi trebali danas živjeti 120 godina, jedina je zapreka nezdravi način života koji živimo
ako maknemo iz prehrane aditive, konzervanse, bijeli kruh i počenemo se kretati svi bi jako lijepo bili 100 godišnjaci

da ne kažem da su se fizička svojstva jako mijenjala
zato što je čovjek pogodan prilagodbi.. znači u stanju je evoluirati kad je potrebno

a s druge strane upoznala sam čovjeka koji se bavi proučavanjem praljudi, američki znanstvenik, mislim da je . Rekao je jednostavnu stvar: ja znam da smo se mi od njih razvili. Zašto? pogledaj te me, zar ja nisam dokaz?
Jer je izgledao kako čisti neandertalac. ona čvrste čiroke čeljusti, pofignuto čelo.. niži, jači
zašto zna? pa kako je on onda nastao takvim evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 982158

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:44 pm

Mislio sam opcenito na sve teorije koje postoje ili ne postoje. Ugl, rekao sam da nevjerujem da je teorija evolucije ispravna, nisam kazao da znam bolju.
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:46 pm

to nije istina sto kazes da su ljudi zivjeli 45-50 godina to je totalna dezinformacija .nazalost puno je ovakvih dezinformacija,pogledaj koliko su vladali kraljevi kine egipta i drugih visokih civilizacija sto su godine isle dalje to je covijek sve manje zivio ,to za 45-50 godina se vjerojatno misli na robove koji su radili 16 sati dnevno
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 12:49 pm

matko22 je napisao/la:
ja cu umjesto njega kreacija ,ali oprostite to vise nije teorija to je fakt,tako da sada nemjenjam temu bezveze

Može. Samo, možeš li malo precizirati? Misliš li na Biblijski tip kreacije ili neki drugi?
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 1:01 pm

postoje dvije ajmo rec teorije ma da je samo jedna teorija ,1 da smo slucajno tu ,sve je slucajno ,2 da nas je netko ko je ocito izvan vremena a i isto tako dio njega stvorio nas ljude zivotinje i planete te cijeli svemir ,,,svaka druga teorija kreacije je totalno zamazivanje uma pojedinca ,ili slikoivto guranje u maglu ili prodavanje magle kako bi se pojedinac izgubio ,a dok je netko izgubljen onda je jako slab...zato nam mozak uvijek treba raditi u ß stanju da kritički obračujemo svaku informaciju koja dojde do nas.....Bog ili stvoritelj je jedan,mi imamo apsolutni dokaz da je to tako a to je Biblija .mali dio danasnje suvremene biblije je netočan tako da to ni nije bitno,,ako vam smeta ili ako mislite da biblija nema smisla i da vam je nesto nejasno ili imate mozda neku informaciju koja je protiv Biblije i kreacije samo je recite ,zeljan sam cuti,i objasniti istinu
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 1:09 pm

Zasto Biblija tvrdi da je muski spol nad zenskim spolom?
Zasto Bibliski Bog postavlja pravila da bi se vjerovalo u njega?
Zasto kaznjava ljude. Kolko ja znam kaznit nekog je grijeh i mana covjeka.
I zasto ga se uopce prestvalja kao covjeka, pridaju mu se njegove osobine isto..
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 1:19 pm

@matko22

Imam teoriju koja je protiv Biblije. To je teorija evolucije.
Životni vijek ljudi se u posljednjih 4 ili 5 stoljeća produžio za puno i
to nije zavjera, to nije izmišljotina, to je činjenica. Nisu to samo
robovi, pogledaj malo po internetu od kada do kada su živjele neke
poznate ličnosti prije petstotinjak i više godina. Ne vjerujem da je
život tada bio zdraviji nego danas kad je sve umjetno i zagađeno.
No opet živimo duže.

Ti si meni poslao neku fotografiju od kosti divovskog čovjeka ali
si tu bio malo bezobrazan jer si poslao sliku bez teksta.
No bez brige, pronašao sam o čemu se radi. To je neki muzej u
Meksiku ako se ne varam i ono nije prava kost već umjetna.
Tamo stoji da predoči kakvi su ljudi kao bili. Muzej je neki
pobožni i stranica na kojoj se nalazi slika je neka bible. nešto...

Ja te molim samo jedan dokaz koji potvrđuje priču iz Biblije
koji će opovrgnuti teoriju evolucije. Ali napiši sad taj dokaz,
nemoj staviti sliku ili neki tekst koji ne mora biti vjerodostojan.
Daj neki materijalni dokaz.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 1:26 pm

Ok, dakako raspoložen sam za raspravu o tome. Ovdje je to offtopic, ali budu moderatori premjestili :)

@ Matko

Teorija koju si naveo pod 1, da smo slučajno tu, vjerojatno misliš na nastanak zbog fizikalnih zakona koji su se eto potrefili pa smo mogli nastati. U prirodi ništa ne nastaje slučajno kad nastaje, slučajnost bi bila anomalija, prekid fizikalnih zakona i njihovo ponovno uspostavljivanje u totalno drugom smjeru. U prirodi je sve kontinuirano, slučajnosti nema, ima samo statističke vjerojatnosti.

Teorija pod 2, o tome se može pričati. Ok, pretpostavimo da nas je netko van vremena stvorio takve kakvi jesmo. Problem takve pretpostavke je upravo u tome što ju je teško dokazati/argumentirati. Ne mislim na bilo kakve argumente i dokaze, već na prave, bazirane na našem znanju prirode.
Kažeš da je Biblija dokaz da je Stvoritelj samo jedan, štoviše da On postoji i da nas je stvorio. Ono što meni nedostaje i na što još nisam naletio jest argument zašto i na temelju čega je Biblija dokaz za to. Na koji način se to može dokazati da je Biblija u pravu? Naravno, ako imaš dobar odgovor na pitanje, rado ću ga čuti i naučiti nešto novo ;)
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 1:27 pm

1.ja tu nevidim nista lose netko mora biti an nekom visem nivou za detaljniji odgovor potrudi se biti precizniji

2.zato sto je Bog takav jedini način da on dobije istinsko dobro je da da covijeku slobodnu volju i to su pravila da ujdemo u vječan zivot ali ti se tih pravila nemoras drzati tako da je to pošteno..Bog kaze ja ti nudim zivot netko ti nudi smrt ja ti preporučam da izaberes zivot .

3.Kada čovijek svojim ponašenjem utječe na razmišljanje drugog nevinog čovijeka, i taj nevini čovijek onda sagriješi onda tu nastupa Bog, to je skroz pošteno

4.zoto +da nije dosao u obliku covijek na zemlju mi bi svi pomrjeli od nečistote koju imamo u sebi ...Bog je trodimenzionalan ali je oped samo jedan otac sin i duh sveti
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 1:32 pm

Mislim da je Omega htio pitati kako možeš biti siguran u istinitost
Biblije. Ako nije to htio pitati, onda bi mene zanimao taj odgovor.
Odakle ta sigurnost u ispravnost Biblije?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 1:33 pm

To je on Flamezaru odgovorio.

Flamezar je napisao/la:
Zasto Biblija tvrdi da je muski spol nad zenskim spolom?
Zasto Bibliski Bog postavlja pravila da bi se vjerovalo u njega?
Zasto kaznjava ljude. Kolko ja znam kaznit nekog je grijeh i mana covjeka.
I zasto ga se uopce prestvalja kao covjeka, pridaju mu se njegove osobine isto..
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitimečet srp 08, 2010 1:45 pm

1. Kako moze bit da spol odreduje tko ce bit nad kime. I otkud u ovom slucaju muski spol moze biti nad zenom. Zasto?
2.Prava vjera se ne podstavlja pod pravila
3.Kolko ja znam Biblijski Bog kaznjava one koji i nevjeruju u njega..
4.Ne mislim na Isusa nego mislim na knjigu postanka. Odma prva strana. Prestavlja ga se kao osobu. Pridaju mu se osobine covjeka. Te kako pise on je napravio veliki potop. I samo si zadrzao miljenika?
[Vrh] Go down
Sponsored content





evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
evolucija je smijesna! sama sebe pobija!
[Vrh] 
Stranica 3 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Evolucija
» Evolucija zvijezda
» Evolucija Boga
» Graditelji piramida - ljudska evolucija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: