Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 evolucija je smijesna! sama sebe pobija!

Go down 
+25
Archangel
Legionar
Korplikan
primitive101
wanderer
MoW
flory
Flamezar
Gea
Armin od Irima
Skulptura
matko22
Wall-e
Galileo Galilei
Tutankhamon
Saroman
snark
sanja
Svjetloisjena
Alpha
gloria_g
Blizzard
Aleksandar Veliki
silver
janko.kunstek@gmail.com
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 2:20 pm

pa da Bog je stvorio čovijeka po svojoj slici i prilici ,ja sam vam reko moram oped ponavljati on ti da da biras a gle ako ti svojim pogresnim biranjem pocinjes da njega ugrozavas pa logicno je ako te on stvorio da ce te zbog toga i kazniti


a skuptura sta ti oces video materijal stvaranja čovijeka ili što fotosession,a ti kazes da imas dokaz protiv Biblije ,daj mi dokaz da je kost koja stoji u meksičkom muzeju lažna,ti kazes da ja iznosim lazne tvrdnje neprovjerene kako god a kreni prvo od sebe frende....ako ja slazem pazle i slozio sam 90% pazle i vidi se da je ta slika recimo slika nekakvoog konja nema smisla da ja zbog 10% nevjerujem da to nije konj kada se pazzla sastavi.tako i Biblija ,,,mislim vi bi sada trebali pročitati brdo knjiga i posjetiti neke zemlje u svijetu da bi vidjeli istinu ,a to se nece nikada vjerojatno ni dogoditi ,,trebate sljediti istinu kamo god vas ona vodila a ne zivjeti u kojekakvim zavjerama ..JOS DA SE OSVRNEM NA TO DA SVAKI FOSIL NA SVIJETU KOJI JE PRONAĐEN UKAZUJE NA POTOP(FLAMAZERU).Jednostavnije netko gleda a nevidi zbog toga mi je anjviše žao

nadam se da se neko nece ljutiti sto sam skrenuo djelomično s teme ..
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 2:24 pm

@matko22, ne piše se "čovijek" , nego "čovjek"
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 2:26 pm

flory je napisao/la:
@matko22, ne piše se "čovijek" , nego "čovjek"

duboko se ispričavam nadam se da te nisam povrijedio
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 2:27 pm

ako netko zeli neka ode do prvog kioska i kupi malu knjizicu pod nazivom book kosta vam 15 kuna evo upravo sam je primio u ruke nisma ni procito ima dobrih tema.koliko vidim
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 2:36 pm

Da matko netko gleda a ne vidi. https://www.youtube.com/watch?v=Mw0fQzQ_Tnc xD

Ili cekaj ako je napravio veliki potop ubio je puno ljudi. Prekrsio je svoju zapovjed?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 2:37 pm

@ Matko
Zaboravio si reći kako dokazati da Biblija daje istinu, te isto tako kako dokazati da nas je netko stvorio, a naročito po svojoj slici i prilici. ;)
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 2:39 pm

gle ako vec provociras sa ovakvim amterijalima neka to nebudu masoni kao sto je to georg carlin a svi znamo tko su masoni i tko je njihov Bog lucifer naravno procitajte si knjigu od najveceg masona svih vremena ALBERTA PAJKA,TO MASONI KAZU NE JA da je on najveci mason svih vremena
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 2:41 pm

ako pogledate javite da ste pogledali sve naravno

https://www.youtube.com/watch?v=5qtN-ZTq4Tc


[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 3:01 pm

Mjeseceva gravitacija na zemlju je manja od gravitacije komarca na nas..
Jel ti vjerujes u pakao i raj?
Nepostoji Bog lucifer...
Ne govorim ti da promjenis vjeru nego da je sagledas sa druge strane.
Vidi, kako ce onaj tko nikad nije cuo za isusa, ocel on ic u pakao? Sta onda je sa muslimanima, ocel oni isto u pakao.
Biblija nije po meni sveta knjiga. Zato sto knjige pisu ljudi. Bog je u nama nije u knjigama i pravilma. Bog nema ruke da napise knjigu..
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 3:16 pm

pa anravno da lucifer nije Bog samo amsoni smatraju da on jest Bog za njih je......Bog je pravedan i svakom ce suditi po djelima njegovim ,pa ako netko nikad nij cuo za isusa pa naravno da ga kazniti nece joj vi sami sebi komplicrate zivot pogledaj video
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 3:56 pm

matko22 je napisao/la:
ako pogledate javite da ste pogledali sve naravno

https://www.youtube.com/watch?v=5qtN-ZTq4Tc



Ja sam pogledao prva 3. Prvo, dokaz koji je dao vezan za Zemlju i Mjesec, te to povezao na model Sunčeva sustava, nije dokaz. To je obična predikcija. Kao prvo, to ovisi o tome kako je Mjesec uopće nastao te kakvu je putanju imao nakon toga. On je odmah pretpostavio da se Mjesec lijepo proporcionalno udaljavao. Ta pretpostavka je malo vjerojatna. Više je vjerojatno da je Mjesec imao kaotičnu putanju oko Zemlje u davno doba, a potom se stabilizirao, nego da je cijelo vrijeme sve bilo lijepo skladno. Treba uzeti u obzir teoriju kaosa.

U vezi Kuiperovog pojasa je rekao da je svaki objekt imao od 100 do 500 km promjer, i kao bio bi spektakl da jedan takav komet prođe blizu. Da, bio bi, ali po svakoj logici tih velikih gromada tamo je u manjku, puno je više onih malih gromadica kakve viđamo. Isto kao i u asteroidnom pojasu. Ima velikih asteroida, ali je zato na milijune malih, pa je vjerojatnije da će mali doći blizu nego veliki. Uostalom svake noći imamo meteore. Koliko česti su bolidi? Rijetki su. No, to je zaboravio spomenuti. Valjda mu je trebao bilo kakav argument za njegovu tezu.

U vezi Sunca kaže da je zbog evolucije zvijezda ono sada 40% toplije nego je prije bilo. Ne znam odakle mu to, ali Sunce je zvijezda glavnog niza, te će na njemu ostati tako dugo dok će ono moći fuzionirati vodik. I tada nastupaju drastične razlike luminoziteta i temperature, ne prije toga. A on kaže da se Sunce dosad drastično promijenilo. Koliko ja poznajem evoluciju zvijezda, to nije uopće tako, zapravo je Sunce od početka do sad bilo u sličnom balansu.

Što se tiče nastanka galaksija, treba uzeti u obzir da su to jaaako dugi procesi u pitanju, on pretpostavlja da će se spiralna galaksija s vremenom pretvoriti u eliptičnu. Na temelju čega to pretpostavlja? Napamet? Još nisu do kraja istražene sve baze evolucije galaksija, a sad on priča o tome kako bi trebalo biti.

Onda nastanak zvijezda. Priča da se pogledaju udžbenici fizike i da će biti jasno da se molekularni oblaci ne mogu zgusnuti u zvijezdu. Da, problem je u tome što on uspoređuje oblake na zemlji sa molekularnim oblacima u svemiru. Plinovi na zemlji imaju zanemarivu gravitaciju + mnoge druge stvari dolaze do izražaja, ali to NISU isti oblaci tamo gore. Oni gore su puno rjeđi i masivniji, toliko masivni da gravitacija kod njih ima itekakav učinak. Pričamo o masi većoj od cijelog Sunčevog sustava, a ne o nekakvom prdacu od oblaka koji se razleti kada puhnemo u njega. Ne mogu se uspoređivati oblaci na Zemlji sa nebulama. To je... nebulozno.

Dalje nemam vremena gledati, ali vidim da tip daje neke pogrešne tvrdnje, ne znam čega bi sve bilo do kraja.


Zadnja promjena: Omega; čet srp 08, 2010 4:06 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 4:01 pm

@ Matko

Nadam se da nisi dao ovaj video iznad kao odgovor na pitanje kako dokazati da u Bibliji piše istina, te još više da nas je netko stvorio na svoju sliku i priliku. Još nisi dao odgovor na pitanja. Hoćeš li? Mislim, čemu uopće raspravljati ako ja ili netko drugi nema pojma na kojim dokazima/argumentima temeljiš svoje tvrdnje. Kažeš da je Stvoritelj jedan i da smo stvoreni na sliku njegovu. Kako si došao do toga da je to tako, kako si sam sebi dokazao da je to istina, te kako bi drugima argumentirao da je to tako? Isto tako i za Bibliju. ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 4:18 pm

Evo ja pogledah prva dva dijela. Kad stignem budem ostalo.

Mjesec je ionako umjetno formirani satelit koji su slozili vanzici i koji nas promatraju od gore zubi

Sto se tice Sunca i toga da bi po njihovim racunima prije 3,5 mil. godina trebalo biti 25% hladnije nego danas sto bi znacilo da je prije prosjecna temp. bila -3°C mogu reci da ako bi taj racun i bio tocan zaboravili su atmosferu. Atmosfera nas stiti od Sunca, a upocetku je nije bilo radi cega nije bio moguc ni zivot na Zemlji.

Ipak, nabolje od svega mi je kada predavac kaze kako se neke znanstvene teorije koje on (iz neznanja) naziva cinjenicama zapravo sortiraju u rang vjere, vjera je (citiram): "Vjera: Neupitno vjerovanje koje ne zahtjeva dokaz ili svjedocanstvo"
Da se osvrnem na datu recenicu. Dakle, znanstvene teorije su ekvivalent vjeri. Dakle znanost je religija. Dakle, citav spor je oko toga cija je religija ispravna, a o tome ne mozemo diskutirat jer sama definicija vjere kaze da je to neupitno vjerovanje koje ne zahtjeva dokaz ili svjedocanstvo. Iz toga prozilazi da imamo dvije skupine neuke djece koja se svadjaju samo oko jedne stvari, a to je - vrijeme. A vrijeme je relativno. Znaci svadjaju se ni oko cega nego oko toga tko je pametniji i ciji je ego veci. Divota :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 4:19 pm

Nauka je primjenjena logika............................................
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 4:28 pm

najveći dokaz za stvaranje ,koji ubija u pojam teoretičare evolucije

http://www.traganja.com/medija/videoteka/9-udesa-stvaranja/173-udo-raanja


nakon ovog mozete samo da besmislene gluposti pričate

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 5:02 pm

Inace nisam zagovaratelj evolucije ali niti klasicnog kreacionizma. Generalno ne volim kada mi netko drugi ide solit pamet kako je nasto ZAPRAVO tako. Dakle iako nisam evolucionist ne serem po onima koji jesu kao sto ti radis. Iskreno, ne postujem bas kada netko tko se predstavlja kreacionistom, dakle, vjernikom nalazi za pravo da sere po drugima koji imaju drugacije misljenje. Pardoniram na izrazima ali zbilja je bezobrazno takvo ponasanje s visine. Da si ti mozda netko tko je zavrsio 4 fakulteta, da imas 12 doktorata i citav zivot posvecen znanstvenom i duhovnom radu pa da onda kazes kako je tvoj zakljucak taj i taj jos bih kuzila bahatost. Ovako...

Evolucija mozda nije dokazana kao apsolutna ali je u nekim djelovima ipak dokazana.
Slazem se da se znanost temelji na logici i prosto me nerviraju sarlatani i ovakvi poput tebe koji onda te sarlatane plasiraju okolo kao neke proroke. Ej, pa to sto on prica je za djecu u osnovnoj skoli. Jel ti mislis da se znanstvenici koji su vrhunski logicari i matematicari nisu dosjetili izracunat tako neke primitivne stvari? Aj promisli opet. I zasto svi ti predavaci koji omalovazavaju znanost daju samo tu neku svoju stranu sa primitivnom matematikom i sa hrpom izostavljenih drugih elemenata? Time mogu zavarat samo neuke koji pri tom ne misle svojom glavom. Eno gledam sad treci dio i prica o elipticnim galaksijama i "rukama" koje tvore te galaksije i kao kaze da kada bi bila istina da su one stare koliko tvrdi znanost onda one ne bi izgledale tako nego bi bile bez tih "ruku" ili bi cak i nestale. I to je kao dokaz da su one mlade! Alo!!!! A di je tu brzina svjetlosti i njen put do glaksije i nazad? Pa svi mi znamo da kada gledamo nebo ne vidimo sadasnjost nego proslost!
Zasto taj tip i njemu slicni nikada ne kazu i kako su znanstvenici objasnili svoje ideje i teorije? Ne, to ne izloze. To presute. Samo kazu ono sto njima odgovara i to tako da zataje tonu toga pouzdavajuci se u neukost naroda. Nazalost, dobro im ide.

Da se razumjemo, ja i znanstvenike gledam krajnje skepticno i smatram da prva jeste bila misao. Dakle kreacionizam definitivno postoji. Ali on ne eliminira ni evoluciju ni nista drugo. A ova prica koliko je Zemlja stara je za objesit macku o rep. Naime, ja nemam problem s time da Zemlja i jeste stara 6.000 godina. Nemam problem zato jer osim sto ce djeca ucit drugaciji broj u skoli ostalo ostaje prilicno isto. Vidis, klasicni kreacionisti zele proturiti tu starost Zemlje od 6.000 godina kao istinu kako bi onda time istinom postalo i sve ostalo sto pise u Bibliji. Mislim, what?! To je isto kao da na sudu imamo ubojicu i ja dokazem da ima on i plemenitu crtu te mi to bude dokaz kako on zapravo nije ubojica. Presmjesno.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 6:07 pm

ja nevreijđam nikog osobno damo,ja samo govorim o načinu razmišljanja nekih ljudi ja nevolim njihovo razmišljanje ...To je tako kada nesto znas moras to agresivno promovirat ja drugčiju metodu nisam jos pronasao ...znanje je jedno breme ,pogotovo ovakvo znanje koje ja imam ...vidio sam mnoga čudesa..volio bi to podjeliti s drugima ,prije toga ljudi moraju znati da postoji Stvoritelj a da bi to znali moraju biti realni i razmisaljti logički


i pogledati ovaj video:)))))

http://www.traganja.com/medija/videoteka/9-udesa-stvaranja/173-udo-raanja
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 6:54 pm

matko22 je napisao/la:
vidio sam mnoga čudesa..volio bi to podjeliti s drugima ,prije toga ljudi moraju znati da postoji Stvoritelj a da bi to znali moraju biti realni i razmisaljti logički

Ako zbilja imaš želje išta podijeliti s drugima, bi li onda napokon mogao reći kako si došao do toga da postoji Stvoritelj? I ne, nemoj davati nikakve sumnjive filmeke, jednostavno reci svojim riječima. Na temi dosad nisi rekao ništa svoje, samo daješ nekakve videe itd.

Imali smo već sličnih rasprava na tu temu i bilo je jako slično, jedino su se masovno davali citati iz Biblije, a manje nekakvi videi. Ajmo se razbacivati videima, ti nama daš 5 videa koji traju po sat vremena i argumentiraju kreacionizam, a mi tebi 5 koji argumentiraju evoluciju. I to je sad nekakva rasprava? Ajmo se prestati razbacivati videima i/ili citatima i ajmo malo prezentirati vlastite misli o svemu ovome.

Ovo citirano... Što si zapravo htio reći i postići s time? Kažeš da bi drugi znali da postoji Stvoritelj, trebaju biti realni i razmišljati logički. I kako bi sad netko na temelju toga trebao spoznati Stvoritelja? Bi li to što drugima kažeš da ne razmišljaju realno i logički trebao biti kao neki argument za Stvoritelja? To što si rekao se kao boomerang efekt može odbiti opet natrag tebi. Kažeš drugima da ne razmišljaju realno i logično? Zašto drugi to ne bi mogli tebi reći? Boomerang efekt koji nikuda ne vodi, ajmo ih izbjegavati.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 8:14 pm

Ne znam zašto je ovoliki off-topic tu?
O teoriji evolucije i kreacionizmu imamo već dovoljno tema.

@Matko Mislim da trebaš napisati argumente zašto si uvjeren u to da je Stvoritelj napravio Zemlju i sve na njoj. To trebaš potkrijepiti dakle činjenicama koje nalaziš u prirodi i koje proturječe teoriji evolucije kakva je danas poznata. To ne možeš raditi videima, jer je riječ o vrlo složenoj temi koja zadire duboko u genetiku organizama. Trebaš objasniti teme kao što su: razvoj živih bića na Zemlji počevši od prokariota, prirodnu selekciju i genetički drift, prilagodbu, specijaciju, ko-evoluciju, utjecaj izumiranja i utjecaj i podrijetlo mutacija.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 8:21 pm

Zato i imamo moderatore koji će raspravu premjestiti na prikladnu temu i gdje će se ista nastaviti ako bude dobre volje.
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 10:55 pm

bilo bi preglupo od mene da ja vama sada pričam o svojem iskustvu s natprirodnim ,a vi neznate da postoji stvoritelj ,ovo jednostavno nije ni mjesto ni vrijeme za to ,meni je žao sto vi neprepoznajete da ja ipak znam da postoji stvoritelj da nisam tek jedan "exstremist"a mislim da je najbolji način da shvatite da postoji stvoritelj da pogledate video koji sam stavio u postu prije ,natjerajte se,imo sam problema neko mi je i komp hakiro i pisao svasta
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimečet srp 08, 2010 11:26 pm

ja uopće ne sumnjam u to da postoji stvoritelj. ono što ti pokušavamo reći da to što postoji stvoritelj ne znači da je teorija evolucije neistinita. jedno je kompatibilno s drugim. :)
osjećaj da postoji stvoritelj je toliko duboko u nama pohranjena da tek relativno mali broj ljudi u svijetu ne vjeruje u njega i ili negira ono što osjeća ili ništa ne osjeća po tom pitanju jer su se zatvorili.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 12:10 am


_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 12:49 am

A ja gledam i mislim se wtf :P Evo spajam :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitimepet srp 09, 2010 2:57 am

@matko, ti nas uvjeravaš u nešto a ne govoriš svoje osobno
mišljenje. Da li mi možeš odgovoriti na pitanje?

Zašto misliš da postoji Stvoritelj, Bog ili kako ga već nazivaš?
Molim te da odgovoriš bez nekakvih videa, zanima me tvoje osobno
mišljenje.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Sponsored content





evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: evolucija je smijesna! sama sebe pobija!   evolucija je smijesna! sama sebe pobija! - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
evolucija je smijesna! sama sebe pobija!
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Evolucija
» Evolucija zvijezda
» Evolucija Boga
» Graditelji piramida - ljudska evolucija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: