Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji

Go down 
+59
Waris 68
Aniin
Jedi Mind Tricks
Korplikan
ficoom666
Prometheus
Dantalion
Novus ordo seclorum
Arlena3004
jeruzalem
Vinterlandet
Iris_666
LJUBAV
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
Kahali
Isabela
misunderztood
Foto
Akasha
tiadora
saturn
Star23
Lyra
Bobby
orca
biga
Sadb
Zona
maiko
linda
wanderer8
Dada289
lady_starstruck
mirela2608
flory
guitar_master
hrvooo
ukiss
maki976
Chakotay
ANTEA65
MoW
Athena
Eternity
Aurora Borealis
Legionar
Skulptura
schmizzl
djurdjica
Flamezar
morian
Hexenkind
Gea
Berny_Sinara
Svjetloisjena
zvezda
Blizzard
Alpha
63 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
Autor/icaPoruka
Bobby
Stanica
Bobby


Male
Cancer Horse
Broj postova : 21
Age : 33
Location : Nedelišće Hrvatska
Registration date : 17.09.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimečet lis 27, 2011 5:30 pm

Ja sam danas svoj aragonit oribao četkicom za zube u destiliranoj vodi, ne biste vjerovali koliko zemlje i prljavštine sam očistio...voda u je postala žarko crvena+ talog, sad je puno ljepši...budem stavio slike očišćenog na Facebook grupu Blago Zemlje pa možete vidjeti razliku od prije....

https://www.facebook.com/pages/Blago-Zemlje/260954173944394
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimečet lis 27, 2011 10:40 pm

@Bobby, baš je lijep ...

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Bobby
Stanica
Bobby


Male
Cancer Horse
Broj postova : 21
Age : 33
Location : Nedelišće Hrvatska
Registration date : 17.09.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimepet lis 28, 2011 10:34 pm

[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimepet stu 04, 2011 1:58 am

Moji kamenčići cerek
Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 6309024848_7e560c1e75_b

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimepon stu 07, 2011 11:21 am

@Bobby...Aragonit ti izgleda savrseno! ides

@Lyra...zasto nisi stavila one spuzvice ispod kristala? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimepon stu 07, 2011 11:28 am

Jako mi bilo nezgodno fotkati zbog njihove bijele boje, i boje stola i stolice. A i neki kamenčići su poveliki pa ne mogu zatvoriti kutiju kad su na spužvama.

:)

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimepon stu 07, 2011 2:18 pm

Mozes staviti pamuk umjesto one spuzvice ako hoces. Ja sam tako napravila u kutiji u kojoj drzim starije Kristale :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimesri stu 09, 2011 1:50 am

Hej hej ljudovi ;) Već neko vrijeme pratim ovaj topic i jako sam se zainteresirala za časopis Blago zemlje. Do sada imam sve primjerke koji su izašli.
Ugl, pročitala sam da će časopis imati čak 100 brojeva i da će se pojedini minerali i kamenje koji se nalaze na promotivnom posteru pojaviti na tržištu tek u 20+ brojevima. Pa sad.... voljela bih ako itko ima ikakva saznanja da ih podijeli jer me stvarno zanima nastavak sakupljanja. I kad razmislim.....cca 2500 kn za 100 komada 'kolekcionarskih' primjeraka i nije toliko puno ako se uzme u obzir da se uz to 'dobije' enciklopedija.
Radujem se odgovorima iskusnijih forumaša i pozz do idućeg posta. mase
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimesri stu 09, 2011 11:38 am

Dobrodosla Akasha :)

I mene zanima koliko ce zbilja brojeva biti :)

E, da li se negdje pocela prodavati fascikla??

Danas je izasao novi broj...moram ici kupiti lovely

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimesri stu 09, 2011 12:32 pm

Hvala.
Jap, fascikle tj registratori bi trebali bit u prodaji. Svoj sam već prošli tjedan nabavila. Samo š'a je meni ženska na kiosku rekla da ih je samo 4 dobila O.O Al' dobro, mali je kiosk.....XD
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimesri stu 09, 2011 1:38 pm

DISTURBED

\m/
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimesri stu 09, 2011 5:20 pm

Kupih Apatit :D i fasciklu :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimesri stu 09, 2011 5:30 pm

Alpha je napisao/la:
Kupih Apatit :D i fasciklu :D

I ja, samo bez registratora, nemaa xD


_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimesri stu 09, 2011 6:01 pm

Pa di si kupovala? Ja sam kupila na onom kiosku na okretistu trojke kod Lore. Tamo ih ima dosta :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Bobby
Stanica
Bobby


Male
Cancer Horse
Broj postova : 21
Age : 33
Location : Nedelišće Hrvatska
Registration date : 17.09.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimesri stu 09, 2011 6:51 pm

Pozdrav svima...eto i ja sam danas kupio Apatit a registrator sam kupio prošli tjedan u petak...stavio sam slike na Facebook pa možete pogledati:

https://www.facebook.com/pages/Blago-Zemlje/260954173944394
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimesri stu 09, 2011 7:34 pm

Ja sam propustila par brojeva.

@Bobby, lijep kamenčić apatita. :)
U Tiskovoj knjižari sam vidjela velik izbor časopisa Blaga zemlje i definitivno je bilo bitnih razlika između primjeraka pustinjskih ruža.
Dosta ih je izgledalo bezlično, a par komada je bilo baš lijepo oblikovano. Sad barem znam gdje ću sljedeći put nabavljati časopise.

Koji će kamen biti u prodaji drugi tjedan? misli

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimečet stu 10, 2011 12:03 am

Mislim da će bit karneol....pa fuksit (jedva čekam jedva čekam jedva čekam)...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimečet stu 10, 2011 12:48 am

Bobby lijep Apatit ides

@Athena...treba uvijek pitati da se izvadi nekoliko primjeraka kako bi mogla izabrati svoj Kristal :)


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimečet stu 10, 2011 12:53 am

Jap...
Meni to mama kupuje jer pozna žensku na kiosku, i uvijek joj da najljepši iz hrpe, a znam da bi ja vjerojatno našla i lijepših al mi se ne da obilazit cijeli grad..... Ipak, to će biti situacija s fuksitom jer želim da mi bude najlijepši u kolekciji hehe....


Zadnja promjena: Akasha; čet stu 10, 2011 1:10 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimečet stu 10, 2011 1:00 am

Da, trebalo bi obici par trgovina ali ni meni se to ne da pa izaberem najeljpsi koji imaju tamo gdje sam se nasla da kupujem...onda si kontam da je to bas tako trebalo biti jer bih se inace nasla na nekom drugom kiosku :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimečet stu 10, 2011 1:09 am

Alpha je napisao/la:
Pa di si kupovala? Ja sam kupila na onom kiosku na okretistu trojke kod Lore. Tamo ih ima dosta :)

A svaki put kupujem na drugom mjestu. Sada sam išla u City one.

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimečet stu 10, 2011 1:22 am

I ja isto kupujem gdje se najdem u tom casu...pa ako naletis na suprotni kraj grada od City-ja pogledaj :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
misunderztood
Prašina
misunderztood


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 6
Age : 31
Registration date : 11.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimepet stu 11, 2011 6:30 pm

@Alpha
citala sam tamo negdje u prijasnjim postovima, tamo negdje oko 15. stranice i vidjela sam da mozes pricati s kristalima... kako to? htjela bih i ja komunicirati sa svojima ali ne znam kako no
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimepet stu 11, 2011 11:38 pm

Dobrodosla Misunderztood :)

Tesko mi je objasniti ali cu pokusati. Slicno je kao kada zelimo komunicirati sa nasim Duhovnim Vodicima. Tehnicki gledano svi bi mogli cuti (i pricati) sa Vodicima ali u praksi vecina ljudi to ne moze...ili bolje reci ne zna. Kod komunikacije sa energijama drugacijima od nase bitno je biti sto smireniji (sto balansiraniji). Znaci ako smo ljuti ili euforicni ili u nekom intenzivnom stanju onda teze cujemo (da ne kazem ne cujemo) finije energije. Vazno je biti opusten...pogotovo mentalno. I vazno je stisati misli...jednostavno samo biti prisutan. Misli pokrecu um (i obrnuto), a um nadglasava sve finije energije plus nas uvjerava kako je nemoguce da postoji ista osim njega (uma). Stoga ako pustimo misli da nam se "deru" u glavi i pustimo um da "vrti" neku svoju shemu onda, prije svega, nismo opusteni...
Uglavnom, kada si u stanju mira i prisutnosti u trenutku, bez buke misli tada mozes kontaktirati sa Vodicima pa tako i sa Kristalima :)

U principu kada si u tako balansiranom stanju uzmes u ruku Kristal i pustis da osjetis njegovou energiju...osjetit ces da ste se uskladili (da to tako kazem). Onda mozes pokusati uspostaviti komunikaciju. Ja sam to uskladjivanje dozivjela kao da se Kristal opustio pored mene. Komunikacija je izgledala kao da telepatski (iako to nije dobar izraz) dozivljavam njegovu energiju ali ne samo u glavi nego i citavim tijelom.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
misunderztood
Prašina
misunderztood


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 6
Age : 31
Registration date : 11.11.2011

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitimesub stu 12, 2011 3:26 pm

hvala ti puno hail bas cu to probati, valjda cu uspjeti s kojim whee
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 26 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji
[Vrh] 
Stranica 26 / 35.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 30 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Drago kamenje
» Drago kamenje
» TAJANSTVENO KAMENJE IZ IKE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: